ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19
    امتیازها
    6,806
    سطح
    54
    1,324
    کاربر انجمن
    منم مثل اقا سجاد از Microsoft Security Essentials استفاده میکنم هیچ وقت هم هیچ مشکلی نداشتم...
    ذهن انسان احمق مانند مردمك چشم است...هر چه نور بتابانی تنگتر میشود.

امتیازها
    22,086
    سطح
    92
    6,843
    مدیر افتخاری
    همه ویروسها که باعث خرابی ویندوز نمیشن خیلیهاشون اطلاعات شمارو به هکر ارسال میکنند بدون اینکه متوجه بشین

یا مثلا بگم هیچ آنتی ویروسی در دنیا نیست که جلوی مانیتورینگ یا ضبط صدای و تصویر مکالمات انلاین شمارو بگیره

این موارد باعث خرابی ویندوز نمیشن که شما احساس کنی سیستمتون ویروسی هست بصورت پنهان صدا و تصویر شمارو ضبط میکنند

سیستم شمارو مانیتورینگ میکنند و میبینند چکار میکنید هیچ انتی ویروسی توانایی جلوگیری از کی لاگرهارو نداره

فقط میتونند سایتهای کلاهبرداری رو که تعریف شده براشون رو بلوک کنند

من برای اینکه هیچ ثبت کننده ای روی سیستمم نباشه از SpyShelter استفاده میکنم قویترین ضدلاگر دنیا

این انتی ویروس نیست یک گارد هوشمند هست که شمارو مطلع میکنه که ثبت کننده روی سیستم شما هست یا نه

برخی از ثبت کننده ها که هیچ انتی ویروسی قادر به شناسایی اونها نیست

ScreenLoger , KeyLoger , SoundRecorder , WebCam Recorder ,...

اینا فایلهایی هستند که توسط هکر با خیال راحت روی سیستم شما نصب میشن

شما فقط با داشتن Zemana Antiloger , PerfectGuard , SpyShelter میتونید اقدام به شناسایی و بلوک این لاگرها بکنید

من در کنار G.Data InternetSecurity 2013 از SpyShelter استفاده میکنم که خیالم از بابت لاگرها راحت باشه

از KeyScrambeler استفاده میکنم که با خیال راحت خرید اینترنتی کنم این برنامه یک ضد ثبت کننده کلید کیبرد یا انتی کی لاگر هست

که هرچی شما تایپ کنید بصورت رمزی نمایش میده برای هکر و متن اصلی محفوظ میمونه و لو نمیره

فقط ویروس نیست که مشکل ایجاد کنه نرم افزارهایی هستند که بدون اینکه شما متوجه بشین از سیستم شما استفاده میکنند

پس مراقب باشید به قول معروف کار یکدفعه میشه !
    امتیازها
    6,699
    سطح
    53
    1,272
    کاربر انجمن
    پس واجب شد نصب کنم!!فقط یه سوال؟؟؟نرم افزار SpyShelter دانلود کنم بهتره یا برم بخرم؟کدوم مطمئن تره؟؟؟؟

زندگی با همه ی وسعت خویش* محفل ساکت غم خوردن نیست* حاصلش تن به قضا دادن نیست*زندگی جاری شدن است*از تماشاگه آغاز حیات تا بدان جای که خدا میداند*
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط sima_f نمایش پست ها
    پس واجب شد نصب کنم!!فقط یه سوال؟؟؟نرم افزار SpyShelter دانلود کنم بهتره یا برم بخرم؟کدوم مطمئن تره؟؟؟؟

سلام
    لازم نیست هزینه اضافی پرداخت کنید ( یک انتی ویروس رایگان مثل : avast یا avira نصب کنید و یک نرم افزار مکمل مثل : malwarebytes که نرم افزار قدرتمندیه ) میتونه پاسخگوی نیاز شما باشه / البته حق انتخاب با شماست و بنده فقط از روی تجربه پیشنهاد دادم
    امتیازها
    31,452
    سطح
    100
    11,576
    مشاور انجمن
    منم ورژن آخر eset smart security رو استفاده میکنم...به آنتی ویروس خیلی اعتقاد دارم ولی هر موقع
    از این سریالای جنایی نگاه میکنم مثل NIKITA وقتی میبینم اون هکرا چه کارایی که نمیکنن دیگه منتظر میشم کل اطلاعات کامپیوترم رو فردا روی اینترنت ببینم!:دی

«راه در جهان یکی است و آن راه راستی است»

امتیازها
    22,086
    سطح
    92
    6,843
    مدیر افتخاری
    دوستان دقت کنید که نرم افزار SpyShelt نه ضد ویروس هست نه ضد جاسوس

این یک نرم افزار ضد لاگر یا ضد ثبت کننده هست
    malwarebytes یک نرم افزار مکمل آنتی ویروس هست

من عرض کردم خودم جی دیتا دارم که از دو موتور ضد ویروس بیت دفندر و اواست استفاده میکنه و بسیار قدرتمند هست

ولی متاستفانه نمیتونه جلوی دزدی صدا و تصویر منو در مکالمات انلاین بگیره فقط سه نرم افزار در دنیا این قابلیت رو دارند

SpyShelter

Zemana

PerfectGuard

در حالت بدون لاگر با فعال بدن محافظ اینترنتی که میبینید هرچی تایپ کردم در پنجره مربوطه که هکر به اصطلاح میبینه به نمایش درمیاد

http://www.boxup.ir/images/8fca10rmviuluevhg1.jpg

حالا با فعال بودن ضد لاگر

http://www.boxup.ir/images/rhtmd40bsswckoptoei5.jpg
    امتیازها
    6,699
    سطح
    53
    1,272
    کاربر انجمن
    میشه یه نظر بدید من الان آنتی ویرووس kaspersky و برنامه spyshelter روی سیستمم دارم.این کافیه؟یا برنامه مکمل رو هم نصب کنم؟؟؟اینطوری سنگین نمیشه؟تداخل پیدا نمیکنه؟
    زندگی با همه ی وسعت خویش* محفل ساکت غم خوردن نیست* حاصلش تن به قضا دادن نیست*زندگی جاری شدن است*از تماشاگه آغاز حیات تا بدان جای که خدا میداند*
    امتیازها
    31,452
    سطح
    100
    11,576
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط sima_f نمایش پست ها
    میشه یه نظر بدید من الان آنتی ویرووس kaspersky و برنامه spyshelter روی سیستمم دارم.این کافیه؟یا برنامه مکمل رو هم نصب کنم؟؟؟اینطوری سنگین نمیشه؟تداخل پیدا نمیکنه؟
    همین ها کافیه دیگه زیاد حساس نباشین...برنامه ی دوم کاسپراسکای رو کامل میکنه...خود کاسپراسکای هم به تنهایی خیلی قدرتمنده.

«راه در جهان یکی است و آن راه راستی است»

امتیازها
    22,086
    سطح
    92
    6,843
    مدیر افتخاری
    بله کافی هست خوشبختانه کسپرسکی جزو سه انتی هکر برتر دنیاست و محافظت بسیار خوبی هم برای ویروسها داره

کسپرسکی امکانات امنیتی بسیار خوبی داره و نیازی به مکمل نداره

نرم افزارهای ضدلاگر موتور جستجو ندارن که بخوان سیستم رو کند کنند یا تداخلی ایجاد کنن هوشمند عمل میکنند نیازی به اپدیت هم ندارند

فقط مراقب باشین چیزی رو اشتباه بلوک نکنید چون این برنامه کاری نداره نرم افزار مربوطه winrar هست یا تروجان

اگه شما فایل rar داشته باشین که پسورد روش باشه زمان وارد کردن پسورد نرم افزار پیغام record keyboard میده

اگه اشتباها" بلوکش کنید دیگه نمیتونید اون فایل rar رو باز کنید مگه تو تنظیمات ضدلاگر خارجش کنید از لیست

کار با این برنامه دقت میخواد هر بلوک اشتباه از سمت شما ممکنه برنامه مربوطه رو از کار بندازه
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع