ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 21

موضوع: راهنمایی

امتیازها
    3,645
    سطح
    37
    268
    کاربر انجمن

راهنمایی

سلام دوستان
    به نظر شما کارت گرافیک ایسوز gtx670-dc20g-2gd5 بهتره یا ایسوز matrix hd7970-dc2-p-3gd5 لطفا راهنماییم کنید.
    و اگر ماتریکس بهتره آیا واسه خرید پیدا میشه و حدودا چنده.2تومن بیشتره؟ چون همون مارک مدل معمولی top 1.870 بیشتر نیست.
    8-}8-}8-}
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    بهتر بود اینجا سوال رو مطرح میفرمودین.
    امتیازها
    14,632
    سطح
    78
    2,526
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali0231 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به نظر شما کارت گرافیک ایسوز gtx670-dc20g-2gd5 بهتره یا ایسوز matrix hd7970-dc2-p-3gd5 لطفا راهنماییم کنید.
    و اگر ماتریکس بهتره آیا واسه خرید پیدا میشه و حدودا چنده.2تومن بیشتره؟ چون همون مارک مدل معمولی top 1.870 بیشتر نیست.
    8-}8-}8-}
    مدل ماتریکس چه ربطی به directucu داره!!!!!!!!!!!!!! کارت گرافیک asus directcu ii oc or top مدلهای معمولی خود شرکت ایسوز هستش ولی asus matrix platinum 7970 از سری محصولات rog هستش که کارایی فوق العاده بالایی داره. اگر منظور شما همان ماتریکس هست بله از 670 که هیچی از اکثر مدلهای 680 هم بهتر هست ولی directcu خیلی گزینه ی تاپی نیست.
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    این مدل ایسوس ماتریکس چقدر تو حاشیه اس؟!!!!!!!!!!
    مدل معمولی 7970 گیگا در سطح همینه!!!!!!!!! شاید یک یا دو فریم کمتر باشه!!! مدل معمولیش در حد سلطان ایسوسه! دیگه حساب کنید گیگا سلطان بزنه، ایسوس رو می خوره! :D :D :D
    تازه توی ایران هم که نیست...! خب چه کاریه! شما گیگا که بگیری بهتره!!!
    تنها تفاوتش در Memory Clock هست! واسه ایسوس 6600 هست! واسه گیگا 6000! بقیه مشخصات سخت افزایش همشون مشابه هم هستن! تازه گیگا علاوه بر اینکه ارزون تره و سه سال گارانتی داره، توی بازار هم موجوده و سه عدد فن داره!!
    امتیازها
    14,632
    سطح
    78
    2,526
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    این مدل ایسوس ماتریکس چقدر تو حاشیه اس؟!!!!!!!!!!
    مدل معمولی 7970 گیگا در سطح همینه!!!!!!!!! شاید یک یا دو فریم کمتر باشه!!! مدل معمولیش در حد سلطان ایسوسه! دیگه حساب کنید گیگا سلطان بزنه، ایسوس رو می خوره! :D :D :D
    تازه توی ایران هم که نیست...! خب چه کاریه! شما گیگا که بگیری بهتره!!!
    حسام جان طرفداریه گیگابایتت تو حلقم البته این مدل منم فکر نکنم باشه پس چه کاریه(البته این چند مدل گرافیک ایسوز خدایی خیلی کارایی بالایی داره)
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط 7777 نمایش پست ها
    حسام جان طرفداریه گیگابایتت تو حلقم البته این مدل منم فکر نکنم باشه پیش چه کاریه(البته این چند مدل گرافیک ایسوز خدایی خیلی کارایی بالایی داره)
    به دور از طرفداری شما کانفیگ رو نگاه کن! اگر به جز موردی که گفتم یک مورد دیگه ضعف بود، حرفم رو پس می گیرم!
    خوبه که آدم طرفدار یک چیزی هم که باشه، اون چیز واقعاً ارزشش رو داشته باشه و کارایی و کیفیت رو در عمل ثابت کنه و با قدرت و کارایی اش بر دهان هر چی منتقد کننده اس بزنه! :) اصلاً دقیقاً بخاطر همین مورده که طرفدارشم! چون همیشه طرفداراش رو سربلند می کنه و هیچوقت بدتر نبوده و همیشه بهترین بوده!
    امتیازها
    14,632
    سطح
    78
    2,526
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    به دور از طرفداری شما کانفیگ رو نگاه کن! اگر به جز موردی که گفتم یک مورد دیگه ضعف بود، حرفم رو پس می گیرم!
    حسام جان آخه کورکلاک و مموری کلاک این چیزا مثل رم کارت گرافیک میمونه که فرقی زیاد نمیکنه 2gig باشه یا 1gig باید در عمل دید. در این بنچمارک به عنوان یک نمونه نه کلی هم کارت gigabyte 7970 oc هستش هم asus matrix 7970

امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    من از لحاظ مشخصات سخت افزاری گفتم... نه تست و بنچمارک ها! مدل اورکلاک شده ی معمولی گیگا هست!
    هر موقع گیگا یه سلطان امثال ماتریکس ایسوس رو رو کرد، بعدا بیا شاخ و شونه بکش داداش! :d
    دیگه بی انصافیه از مدل معمولی گیگا، انتظار همسطحی با نهایت قدرت ایسوس رو داشته باشیم که در برابر سافایر هم حرفی برای گفتن نداشت!!
    ضمن اینکه بیشتر بحث موجودی هست! ماتریکس نیست توی ایران!

امتیازها
    14,632
    سطح
    78
    2,526
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    من از لحاظ مشخصات سخت افزاری گفتم... نه تست و بنچمارک ها!
    ضمن اینکه بیشتر بحث موجودی هست! ماتریکس نیست توی ایران!
    حسام جان البته استاد بنده هستی ولی خیلی وقتا شده مدلی از gtx 670 از برندی از gtx 680 مشخصات سخت افزاری بهتری داره ولی این دلیل بر این نمیشه که کارایی بهتری داره به نظر من بنچمارک یک پله سند محکم تری هست برای شناخت توان کارت گرافیک نسبت به مشخصات سخت افزاری. البته مدلهای ایسوز که شما هم میگی نایاب شدن و گیگابایت دیگه زیاده شاید از نظر طرفداری جای ایسوز رو بگیره!
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط 7777 نمایش پست ها
    حسام جان البته استاد بنده هستی ولی خیلی وقتا شده مدلی از gtx 670 از برندی از gtx 680 مشخصات سخت افزاری بهتری داره ولی این دلیل بر این نمیشه که کارایی بهتری داره به نظر من بنچمارک یک پله سند محکم تری هست برای شناخت توان کارت گرافیک نسبت به مشخصات سخت افزاری. البته مدلهای ایسوز که شما هم میگی نایاب شدن و گیگابایت دیگه زیاده شاید از نظر طرفداری جای ایسوز رو بگیره!
    درسته. کاملاً قبول دارم!
    اما اون چیزی که اینجانب قضاوت کردم، صرفاً روی کاغذ بوده و چیزیه که به عنوان سند رسمی نوشته شده!
    کاری به بنچمارک اصن نداشتم! توی بنچمارک اصلاً ممکنه 7770 بهترین دنیا باشه به عنوان مثال!
    اما اون چیزی که روی کاغذ هست، نشون میده تفاوت بسیار کم و ناچیزی هست بین این دو کارت و ارزشش رو نداره که طرف حتماً و حتماً و به هر قیمتی شده واسه خودش سخت بگیره انتخاب رو.
    مگه اینکه واقعاً متعصب روی یک برند خاص مثل ایسوس باشه!
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 21

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)