ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام یک از وسایل زیر را برای بازی کردن انتخاب میکنید

رأی دهندگان
61. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • PC

55 90.16%
  • XBOX360

2 3.28%
  • PS3

4 6.56%
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 21
    امتیازها
    15,011
    سطح
    79
    1,797
    کاربر انجمن

کدام یک را برای بازی کردن انتخاب میکنید؟

ازبین کنسولها و کامپیوتر شخصی کدوم رو برای بازی کردن ترجیح میدید با دلیل ذکر کنید
    NVIDIA > AMD
    امتیازها
    15,011
    سطح
    79
    1,797
    کاربر انجمن
    من خودم pc رو انتخاب میکنم به علت قدرت اجرای زیاد
    NVIDIA > AMD
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    من با PSP,PS2 و PL3 بازی کردم اما هیچ کدوم به اندازه pc حال نمیدن.یه جورایی با PC راحت ترم.بازی های بهتری هم داره.
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    کلا pc امکانات و قابليت‌هاي بالايي را در اختيار کاربر قرار مي‌دهد.
    .................................................. ...............................................
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

.................................................. ...............................................

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    121,230
    سطح
    100
    18,287
    مدير بازنشسته
    من نیز pc مد نظرم هست .
    instagram: saeid_mozafare6839
    امتیازها
    75,022
    سطح
    100
    6,106
    کاربر انجمن
    pc :چون قابلیت های بیشماری داره و میشه در کنار گیم از اونها نیز استفاده کرد واز لحاظ سخت افزاری می شه تو سیستمش تغییرات

ایجاد کرد و اون رو با توجه به بازی هایی که مد نظرتون هستش مسلح کنین و اگه در آینده نیاز بود می تونید اون رو تاحدی ارتقاء بدین

افرادی که حرفه ای هستن باز می تونن با اور قدرت pcشون رو تا حدی افزایش بدن و.............................................
    .................................................. ........................................

>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<

.................................................. .......................................

امتیازها
    3,261
    سطح
    35
    670
    کاربر انجمن
    هر کدام به اندازه خود امکانات جداگانه ای را دارند اما کنسول ها یک شخص سوم برای گیمر ها محسوب می شوند ...
    فقط همین . . .
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    من هم pc را انتخاب می کنم اما نباید از کنسولها نیز قافل شویم چون آنها هم مزیت های خاص خود را دارند که در مقابل برای pc یک نقطه ضعف محسوب میشه

عیب اصلی pc ها در برابر کنسول ها این است که اگر شما یک pc داشته باشید تا چند سال آینده هر بازی که بازار می آید باید قطعات pc خود از جمله کارت گرافیک را ارتقا دهید یعنی به ازای 10 الی 15 بازی درست و حسابی که به بازار می آید باید pc را ارتقاع دهید ولی اگر شما یک کنسول ( مثلا xbox 360 ) داشته باشید تا چند سال نیازی نیست به ازای بازی هایی که به بازار می آیند
    قطعات خود را ارتقا دهید .

اما بازی با pcها یک حال و صفای دیگری دارد
    امتیازها
    9,173
    سطح
    64
    4,302
    اوركلاكر ارشد
    با ترکیب موس و کیبورد pc راحت ترم!
    فقط بازیهای استراتژی برای اینکه pc رو انتخاب کنم کافیه! :دی
    امتیازها
    1,307
    سطح
    20
    124
    کاربر انجمن
    100% pc یه چیز دیگس مثال میزنم همین کرایسیس 2 رو xbox و ps3 هم اجرا میشن ولی رو کامپیوتر dx11 و اولترا ولی اون 2تا dx9 وحداقل جزئیات که من حاضر نیستم لذت این بازی رو کامپیوتر از دست بدم
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 21

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

ame download download game download games downloads اخبار بازي foroms forum game download games mag magazine play sakhtafzar sakhtafzar magazine sakhtafzar magazine forum sakhtafzar magazine forums sakhtafzarmag sakhtafzarmag forum sakhtafzarmag forums sakhtafzarmagazine sakhtafzarmagazine forum sakhtafzarmagazine forums فروم فروم ماهنامه سخت افزار فروم مجله سخت افزار فروم نشريه سخت افزار فروم تخصصي فروم تخصصي ماهنامه سخت افزار فروم تخصصي مجله سخت افزار فروم تخصصي نشريه سخت افزار فروم تخصصي سخت افزار فروم سايت فروم سايت سخت افزار فروم سخت افزار ماهنامه ماهنامه تخصصي ماهنامه تخصصي سخت افزار ماهنامه سخت افزار مجله مجله تخصصي مجله تخصصي سخت افزار مجله سخت افزار نشريه نشريه تخصصي نشريه تخصصي سخت افزار نشريه سخت افزار آخرين شماره بازي اخبار و بحث بازي اخبار پيرامون بازي اخبار بازي هاي روز اخبار روز بازي بازي بازي pc بازي هاي روز بازي کم حجم بازي پر حجم بازي جديد بازي روز بحث بحث پيرامون بازي بحث اخبار بازي بحث بازي بحث بازي هاي روز بحث دنياي بازي بحث درمورد بازي تخصصي دانلود بازي سايت سايت ماهنامه سخت افزار سايت مجله سخت افزار سايت نشريه سخت افزار سايت تخصصي سايت تخصصي سخت افزار سايت سخت افزار سخت افزار

نمایش برچسب‌ها