ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام یک از وسایل زیر را برای بازی کردن انتخاب میکنید

رأی دهندگان
61. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • PC

55 90.16%
  • XBOX360

2 3.28%
  • PS3

4 6.56%
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 21
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    منم با pc موافقم به علت قدرت و امکانات دیگر...
    امتیازها
    8,751
    سطح
    63
    1,402
    کاربر انجمن
    اینجانب pc رو انتخاب میکنم بدلیل اینکه کنسول های بازی رو نمیشه ارتقا بدی باید صبر کنی تا یکی جدیدتر بیاد بازار ولی pc رو هر وقت خاستی میتونی ارتقا بدی و راندمان بهتری نسبت به کنسول داره و از طرفی قدرتمندتر هستش ومیشه باهاش کارهای بیشتری انجام داد ودست آدم رو باز میزاره مثل یک بازی میمونه که شما بستگی به نوع تصمیم گیری داستان بازی رو عوض میکنید موفق باشید
    امتیازها
    27,370
    سطح
    98
    4,864
    مدير بازنشسته
    من خودم نیز PC رو انتخاب کردم، چون برای بازی کردن ترجیح می دهم با PC بازی کنم!
    ولی بازی های اختصاصی کنسول ها خصوصا بازی های PS3 آدم رو ترغیب می کند یک کنسول در خانه داشته باشد!
    بازی هایی مثل Kill Zone 2,3 و...
    سپاس

امید آخر...
    مطمئن بودم که من را تا محرم می بری

آبروی رفته ام را با نگاهی می خری

کاروان یاس و لاله خیمه زد در کربلا

خیمه سبز تو کو پس ای امید آخری؟

امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط +Aren نمایش پست ها
    من خودم نیز PC رو انتخاب کردم، چون برای بازی کردن ترجیح می دهم با PC بازی کنم!
    ولی بازی های اختصاصی کنسول ها خصوصا بازی های PS3 آدم رو ترغیب می کند یک کنسول در خانه داشته باشد!
    بازی هایی مثل Kill Zone 2,3 و...
    سپاس
    اینو کاملا موافقم
    بازی های انحصاری کنسول ها واقعا فوق العاده است
    مخصوصا سری بازی های god of war
    kill zone

halo reach
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    اولویت اول با pc، چون در کنار بازی، کارهای جانبی زیادی میتوان انجام داد
    اما داشتن یک کنسول در خانه هم خیلی خوب است، نظر من روی wii 2 است
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    بین همه کنسول ها فقط pc اما این وسط یه مشکلی هست اونم اینه بازیهای اختصاصی ناب واسش نمیاد بازی هایی مثل haevy rain یا gears of war که این باعث میشه برای بازی کنسول خیلی بهتر از pc باشه خصوصا کسانی که عاشق گیم هستن!
    امتیازها
    1,832
    سطح
    25
    253
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    کامپیوتر از لحاظ گرافیک برتری داره و همچنین وجود موس و کیبورد بازی کردن رو راحت تر میکنه. ولی کنسول هم به دلیل عدم نیاز زیاد به ارتقائ سخت افزاری برای استفاده طولانی مدت مناسبه. همچنین قیمت پایین و حال لم دادن روی مبل و بازی کردن رو داره : دی ولی در کل من کامپیوتر رو بین این دو ترجیح میدم
    امتیازها
    6,992
    سطح
    55
    464
    YGH
    کاربر انجمن
    فقط pc. من کامپیوتر رو به خاطر سخت افزار قوی تر و داشتن موس و کیبورد، ترجیح میدم.
    دانلود کتاب های الکترونیکی زبان اصلی در زمینه علوم کامپیوتر ==> https://telegram.me/cserchannel
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    بدون شک کامپیوتر دسکتاپ بهترین انتخاب برای حرفه ای و کاربران عادی است چون امکان مدیریت بهتر گرافیک، صدا و دیگر موارد را به راحتی فراهم می کند.
    .................................................. ...............................................
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

.................................................. ...............................................

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    1,050
    سطح
    17
    10
    کاربر جدید
    یک عزیزم یک
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 21

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

ame download download game download games downloads اخبار بازي foroms forum game download games mag magazine play sakhtafzar sakhtafzar magazine sakhtafzar magazine forum sakhtafzar magazine forums sakhtafzarmag sakhtafzarmag forum sakhtafzarmag forums sakhtafzarmagazine sakhtafzarmagazine forum sakhtafzarmagazine forums فروم فروم ماهنامه سخت افزار فروم مجله سخت افزار فروم نشريه سخت افزار فروم تخصصي فروم تخصصي ماهنامه سخت افزار فروم تخصصي مجله سخت افزار فروم تخصصي نشريه سخت افزار فروم تخصصي سخت افزار فروم سايت فروم سايت سخت افزار فروم سخت افزار ماهنامه ماهنامه تخصصي ماهنامه تخصصي سخت افزار ماهنامه سخت افزار مجله مجله تخصصي مجله تخصصي سخت افزار مجله سخت افزار نشريه نشريه تخصصي نشريه تخصصي سخت افزار نشريه سخت افزار آخرين شماره بازي اخبار و بحث بازي اخبار پيرامون بازي اخبار بازي هاي روز اخبار روز بازي بازي بازي pc بازي هاي روز بازي کم حجم بازي پر حجم بازي جديد بازي روز بحث بحث پيرامون بازي بحث اخبار بازي بحث بازي بحث بازي هاي روز بحث دنياي بازي بحث درمورد بازي تخصصي دانلود بازي سايت سايت ماهنامه سخت افزار سايت مجله سخت افزار سايت نشريه سخت افزار سايت تخصصي سايت تخصصي سخت افزار سايت سخت افزار سخت افزار

نمایش برچسب‌ها