ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 377

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط iSteve نمایش پست ها
    ماشاالله رضاجان، خیلی خوب.
    با تک کور هم تست بزن ببین نهایتا چقدر میزنه.
    هنوز راه زیاده تا به سقف فرکانس روی واتر برسی :)
    پروفایلت رو با جزئیات میشه بگی؟
    @};-
    توجه شما را جهت تعیین سقف وکف به پست زیر جلب می کنم :
    http://forums.sakhtafzarmag.com/thre...l=1#post180265
    5GHz تهشه عزیزم روی واترClosedLoop برای یک بچ نامبر معمولی حداقل برای من که هیچ دانش درست و حسابی وپایه ای از اورکلاک ندارم !! . انشاء الله خودت تغییر پلتفرم بدی و دستت بیاد 4790K متوجه وخامت اوضاع و شدت روانی بودن 4790k به طور ملموس خواهی شد !!
    گفتم ولید کشکیه چون توی ویندوز هم استیبل نبود !!!!! چپ و راست بلو اسکرین می داد
    تک کور با ولتاژ بالاتر Wprime32M که تازه برای تست پایداری نیست ! امتیاز گرفت گرفت به هر بدبختی بود

جهت ترغیب به فرکانس بالاتر به اون آدرس روی کارتون مادربرد :D یک فروند 4790K هندپیک شده ارسال کنید من 5200 هم براتون میزنم !!! :P
    در خصوص XTU هم عارضم به حضورشما که سنگین ترین تستی که قبل از گرفتنش لرزه به جان آدم میندازه همین تست هست .
    با توجه به اینکه چند پله ولتاژ بالاتر نسبت به بقیه تست ها طلب می کنه یکی از بهترین تست های ممکن جهت تعیین حداقل ولتاژ 100% استیبل در یک فرکانس هست و تعیین لو ولتاژ بودن یا نبودن
    همونطور که آقا مهدی و علی جان گفتن بخشی از سهم امتیاز این تست نتیجه توئیک خوب رم از نظر تایمینگ ها ( هر سه رده تایمینگ ) هست که در این زمینه فرصت کافی برای وقت گذاشتن ندارم
    من فرکانس 4.8 با حدود 1.27 ولت Cinebench R15 و با 1.3 ولت XTU امتیاز گرفتم ولی 5GHz با 1.39 هم درست استیبل نمیشد حتی توی ویندوز !!!!

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 377

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع