ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 9 از 393 نخست ... 78910111959109 ... آخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 3929
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    -------------------------------------
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط apa نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون.
    1.من طرفدار اینتل هستم و خواهم بود ولی من در پستم نوشتم((با توجه به تحقیقات و گفته ی متخصصان)) من از خودم هیچی در نیاوردم.
    مگر غیر از این است که اینتل از amd در بازی بهتر عمل میکنه؟
    شما یک مثال برای من بیاور که در آن amd از اینتل بهتر عمل می کند ان وقت بنده تسلیم!
    2.من اگر هم اشتباهی کردم آن را اصلاح کردم شما یک اشتباه بگو که من اون رو درست کنم.
    3.شما سند و مدرک دارید که میگویید من بدون هیچ اطلاعی فقط مطلب کپی کردم؟!!!
    4.من نه گفتم از کسی بالا تر هستم و نه گفتم که امتیاز من بالاست.من فقط خواستم ایشون رو راهنمایی کنم.الان هم دیر نشده حتی شما هم میتوانید به ایشون کمک کنید.
    5.خود شما هم به قول خودتان تازه واردید پس نباید شما به من تذکر دهید.مدیر سایت هستند اگر مشکلی بود خودشان حل میکنند.
    6.ایشون سوال پرسید که amd برای بازی خوب هست؟من هم جواب ایشون رو که خوب هست یا نیست دادم.شما هم دارید به ایشون توهین میکنید (بی تجربه) این یعنی اینکه ایشون تازه یاد گرفته که سایت و فروم یعنی چی.این از نظر شما توهین نیست؟!!!!خود ایشون هم مثل ما است پس نباید به ایشون توهین کنید.
    7.یعنی شما الان از برند خاص و مورد علاقتون طرفداری نمیکنید؟؟!!!!
    8.شما الان دارید این تاپیک رو از موضوع اصلی خارج میکنید!من لای جرز رو به انسان نسبت ندادم که شما میگی هرف بدی!
    وسلام.
    دوست عزیز یعنی متخصصان به شما گفتند amd به درد لای جرز نمیخوره؟ دعوا که نداریم
    منم خیلی دوست دارم یه سی پی یو 3770k داشته باشم با یه مین بورد عالی ولی دوست ندارم بیشتر از ارزش چیزی براش پول بدم.
    با توضیحات شما بنده که با amd fx 8150 کرایسیس 3 رو با بهترین کیفیت بازی میکنم توی توهم و خیالاتم؟ درضمن در همون بازی فقط از 50% cpu استفاده میکنم
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    بهترین CPU های دنیا رو اینتل میسازه اما ما که تو ایران داریم با $ بالای 3000 تومن زندگی میکنیم باید نسبت قیمت در مقابل کارایی رو درنظر بگیریم. من شخصا ترجیح میدم از یه FX8350 هشت هسته با 4.0GHZ فرکانس پایه و 16 مگابایت حافظه پنهان و قابلیت اورکلاک تا 7.0ghz با قیمت 800 هزار استفاده کنم تا اینتل i5 3570 . ولی هر کس میتواند نظر شخصی متفاوتی داشته باشد
    امتیازها
    1,655
    سطح
    23
    306
    APA
    کاربر انجمن
    به قول شما ما با هم دعوا نداریم.با توجه به گفته ی متخصصان من فکر کردم و تحقیق کردم و به یه تاءبیر دیگه گفتم به درد لایه جرز میخوره.
    و بعد هم گفتم که بهتر عمل میکنه.من نگفتم که شما تو خیالات و توهماتی.
    و خلاصه منظور کلی من این بود که اینتل در بازی بهتر از amd عمل میکنه.
    در ضمن شما میتونستی از اول به من بگی که فلان اشکال رو در فلان جا حل کن نه اینکه تهدید کنی و من رو مسخره کنی.
    من که این رفتار رو از شما دیدم ناراحت شدم اصلا هم نمیخواستم اینجوری بشه.
    بحث ما این بود که amd در بازی جواب میده؟چه مدلیش ؟قیمتش؟و در مقایسه با اینتل قدرتش چقدر است؟
    من در این جواب نظر شخصی خودم رو مطرح کردم و شما هم اگر با نظر من مخالف بودید میتونستید در پست خودتون برتری های amd نسبت به اینتل رو مطرح کنید.
    در کل ممنون از راهنماییتون الان هم پستم رو اصلاح میکنم.
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    دوستان وقتی میخوان نتیجه تحقیقات و بررسی هایی رو اعلام کنند باید با لینک های معتبر و مختلف این رو نشون بدن. به هر حال ما که تو کشورمون یه مقاومت الکتریکی ساده نمیتونیم تولید کنیم داریم در مورد ابر کمپانی های سازنده پردازنده نظر میدیم. هر نوع و مدلی از پردازنده ها کارایی متناسب با خودشون رو دارن. مثلا من کاری که با cpu amd میکنم با 2 تا 3770 اینتل نمیشه انجامش داد.... بگذریم من یکم شوخ طبعم امیدوارم کدورتی نباشه معذرت میخوام
    امتیازها
    3,018
    سطح
    33
    215
    کاربر انجمن
    دوستان من میخوام تا حداکثر 2700 یه کیس کامل برای گیم, طراحی, برنامه نویسی و وبگردی ببندم. نظر نهایی شما چیه؟ براساس اینتل ببندم یا amd؟
    ممنوو.
    به یزدان که این کشور آباد بود هـمـه جــای مـــردان آزاد بود
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط old gamer نمایش پست ها
    خیر کمپانی amd در اصل آمریکاییست که در آلمان و کانادا و مالزی هم محصولاتش را تولید میکند. اما مقر اصلی آن در آمریکاست
    دوستان عزیز؛

غریب به اتفاق شرکت های کامپیوتری یا شرکت های وابسته به تولید نرم افزار و سخت افزار کامپیوتر مقر و دفتر اصلیشون در Silicon Valley در آمریکاست. اما این شرکت ها خودشون لزوما" هیچ ملیت خاصی ندارند. به اصطلاح به این شرکت ها شرکت های چند ملیتی گفته میشه که کارخانه جات و کارمندانشان در سرتاسر دنیا پراکنده هستند و از ملیت های گوناگون تشکیل شده اند.
    امتیازها
    3,018
    سطح
    33
    215
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط A Z A D نمایش پست ها
    دوستان من میخوام تا حداکثر 2700 یه کیس کامل برای گیم, طراحی, برنامه نویسی و وبگردی ببندم. نظر نهایی شما چیه؟ براساس اینتل ببندم یا amd؟
    ممنوو.
    دوستان یه نتیجه گیری انجام میدید؟
    به یزدان که این کشور آباد بود هـمـه جــای مـــردان آزاد بود
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط A Z A D نمایش پست ها
    دوستان یه نتیجه گیری انجام میدید؟
    اینتل دوست من.

البته با 2700 یه سیستم کاملا" معمولی/اداری میشه بست.
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Armin2012 نمایش پست ها
    دوستان عزیز؛

غریب به اتفاق شرکت های کامپیوتری یا شرکت های وابسته به تولید نرم افزار و سخت افزار کامپیوتر مقر و دفتر اصلیشون در Silicon Valley در آمریکاست. اما این شرکت ها خودشون لزوما" هیچ ملیت خاصی ندارند. به اصطلاح به این شرکت ها شرکت های چند ملیتی گفته میشه که کارخانه جات و کارمندانشان در سرتاسر دنیا پراکنده هستند و از ملیت های گوناگون تشکیل شده اند.
    تشکر از توضیحات کامل شما آرمین جان
صفحه 9 از 393 نخست ... 78910111959109 ... آخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 3929

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)