ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 70 از 393 نخست ... 2060686970717280120170 ... آخرین
نمایش نتایج: از 691 به 700 از 3929
    امتیازها
    36,157
    سطح
    100
    3,319
    اوركلاكر
    نقل قول نوشته اصلی توسط nero99 نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون. چند میدید دوتا 4 گیگ با فرکانس 1600. بعد Xms3 یا ونجنس
    دوست عزیز گفتم پیام بدید نه در تاپیک مطرح کنید!!

پیام شخصی
    امتیازها
    2,553
    سطح
    30
    336
    کاربر انجمن
    درود اساتید
    من یک 3770k با مین Z77mpower دارم. حالا میخوام به این سیستم زیر ارتقا بدم:
    4770K= 970T
    Asus Maximus VI Gene= 750T
    =========================================
    نظرتون چیه؟ صبر کنم شاید قیمت ها کاهش پیدا کنه؟
    یا هزینه ارتقا به پای گرافیک یا خرید SSD بزارم؟
    اصلا به نظرتون از نظر کارایی و صرفه اقتصادی خریدش در این زمان منطقی است؟

پیشاپیش از راهنماییتون سپاس گذارم

طوفانیِ ساحل فکرم باد میزنه موج میخوره پشت پلکم....

امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط gonzoo نمایش پست ها
    درود اساتید
    من یک 3770k با مین Z77mpower دارم. حالا میخوام به این سیستم زیر ارتقا بدم:
    4770K= 970T
    Asus Maximus VI Gene= 750T
    =========================================
    نظرتون چیه؟ صبر کنم شاید قیمت ها کاهش پیدا کنه؟
    یا هزینه ارتقا به پای گرافیک یا خرید SSD بزارم؟
    اصلا به نظرتون از نظر کارایی و صرفه اقتصادی خریدش در این زمان منطقی است؟

پیشاپیش از راهنماییتون سپاس گذارم
    دوست خوبم

قيمت ها پايينتر نمياد.

نهايت افزايش پرفورمنس از 3770K به 4770 حدود 5 تا 10 درصده.

از نظر من ارزش نداره و اگر بودجه اى دارين براى خريد SSD و گرافيك صرف كنيد خيلى بهتره.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN 2012 نمایش پست ها
    دوست خوبم

قيمت ها پايينتر نمياد.

نهايت افزايش پرفورمنس از 3770K به 4770 حدود 5 تا 10 درصده.

از نظر من ارزش نداره و اگر بودجه اى دارين براى خريد SSD و گرافيك صرف كنيد خيلى بهتره.
    با صحبت های داداش آرمین 100% موافقم ! البته من کی باشم که بخوام صحبت استاد عزیزمو رو تأیید یا رد کنم ؟!! :x@};-
    اگه کولر ندارید فکر خرید یه کولر CPU خوب علاوه بر SSD و گرافیک باشید ! @};-

امتیازها
    2,553
    سطح
    30
    336
    کاربر انجمن
    سپاس گذارم دوستان گرامی
    پس هزینه صرف گرافیک و SSD میکنم. البته شاید هم یک پک رم 8 اضاف کنم که سر جمع بشه 16 گیگ.
    SSD هم این مدل میگیرم لینک
    این هم کولر مد نظرم....جهت زیبایی این گزینه انتخاب کردم
    برای گرافیک هم داخل تاپیک مربوط پیام دادم. ممنون میشم اونجا هم راهنمایی بفرمایید

طوفانیِ ساحل فکرم باد میزنه موج میخوره پشت پلکم....

امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط gonzoo نمایش پست ها
    سپاس گذارم دوستان گرامی
    پس هزینه صرف گرافیک و SSD میکنم. البته شاید هم یک پک رم 8 اضاف کنم که سر جمع بشه 16 گیگ.
    SSD هم این مدل میگیرم لینک
    این هم کولر مد نظرم....جهت زیبایی این گزینه انتخاب کردم
    برای گرافیک هم داخل تاپیک مربوط پیام دادم. ممنون میشم اونجا هم راهنمایی بفرمایید
    دوست عزیز برای افرادی که پلتفرم های sandy و ivy رو دارن مخصوصا سری های high end مثل 2600 یا 3770کوچ به haswell چندان منطقی نیست البته اگر هدف تنها بازی باشه
    ولی برای شخصی که از پلتفرم Amd یا سری های mid range اینتل قصد ارتقائ داره به دلیل قیمت بسیار نزدیک دو پلتفرم ivy و haswell طبیعتا گزینه دوم پیشنهاد میشه
    ssd ای که انتخاب کردید قطعا جزو پر سرعترین ها در بازار هست و گارانتی بسیار خوبی داره واسه همین بهترین انتخاب هست
    اگر هم قصد ارتقا رم رو دارید برای اینکه دو مازول دیگه به دو مازول فعلیتون اضافه کنید باید حتمی هر چهار مازول دارای مششخصات یکسان باشند(مثل تامینگ ها و فرکانس و حجم) وگرنه یا سیستم بون نمیشه یا دو کاناله فعال نمیشه
    امتیازها
    137
    سطح
    2
    1
    کاربر جدید
    سلام و درود من کار بر جدید هستم و پست اولم هست من مدتی در کار سخت افزار نبودم و نیستم و خیلی از اطلاعات جدید را در اختیار ندارم و هیچی ازین سخت افزار های جدید نمیدونم فقط چندتایی از معروف هاش که نیاز دارم میگم و به طور کل
    میخوام یک سیستم تقربا توپ ببندم و شدیدن به کمک شما نیاز دارم اولین چیزی هم که میخوام بخرم مادربورد هست
    لطفا راهنماییم کنید و هرچه سریعتر بهتر ممنون خوب میرم رو بحث اطلاعات که من نیاز دارم اول گذینه یک مادربوردی هست که قرار هست بخرم اول جدید باشه قیمتشم تا هفت صد هزار تومان موردی نداره
    دوم تمام cpuهای کلاس I را ساپورت کنه دوم اگر رم DDR4 امده را ساپورت کنه سوم اینکه به نظر شما hdmi داشته باشه یا نه ایا وقتی hdmi روش هست یعنی گراف هانبورد به حساب میاد یا نه و چهارم اینکه هامبورد نباشه پنجم اینکه اگر موردی بود که وایفا هم داشت موردی نداره 6 اینکه دو تا pci exprees و هدعقل یکی pci exprees 2 و یا میکرو داشته باشه و دوتا اسلت معمولی یکی هم بود موردی نیست و هفتم usb 2 or 3 و sata 2 or 3 در صورت موجود داشته باشه و چیزی دیگه یادم نمیاد اگر موردی بود لطفا اضافه کنید راستی مارکش برام مهم نیست ممنون از زحمات شما اگر هم مشکل تایبی داشتم ببخشید چونکه کیبورد فارسی ندارم و با تاچ کیبورد دارم تایب میکنم ممنون
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط masi1 نمایش پست ها
    سلام و درود من کار بر جدید هستم و پست اولم هست من مدتی در کار سخت افزار نبودم و نیستم و خیلی از اطلاعات جدید را در اختیار ندارم و هیچی ازین سخت افزار های جدید نمیدونم فقط چندتایی از معروف هاش که نیاز دارم میگم و به طور کل
    میخوام یک سیستم تقربا توپ ببندم و شدیدن به کمک شما نیاز دارم اولین چیزی هم که میخوام بخرم مادربورد هست
    لطفا راهنماییم کنید و هرچه سریعتر بهتر ممنون خوب میرم رو بحث اطلاعات که من نیاز دارم اول گذینه یک مادربوردی هست که قرار هست بخرم اول جدید باشه قیمتشم تا هفت صد هزار تومان موردی نداره
    دوم تمام cpuهای کلاس I را ساپورت کنه دوم اگر رم DDR4 امده را ساپورت کنه سوم اینکه به نظر شما hdmi داشته باشه یا نه ایا وقتی hdmi روش هست یعنی گراف هانبورد به حساب میاد یا نه و چهارم اینکه هامبورد نباشه پنجم اینکه اگر موردی بود که وایفا هم داشت موردی نداره 6 اینکه دو تا pci exprees و هدعقل یکی pci exprees 2 و یا میکرو داشته باشه و دوتا اسلت معمولی یکی هم بود موردی نیست و هفتم usb 2 or 3 و sata 2 or 3 در صورت موجود داشته باشه و چیزی دیگه یادم نمیاد اگر موردی بود لطفا اضافه کنید راستی مارکش برام مهم نیست ممنون از زحمات شما اگر هم مشکل تایبی داشتم ببخشید چونکه کیبورد فارسی ندارم و با تاچ کیبورد دارم تایب میکنم ممنون
    سلام , به فروم سخت افزار خوش‌ آمدید @};-

دوست عزیز اگر میخواید سیستم جدید بخرید باید بودجه نهایی رو تعیین کنید تا دوستان متخصص به خوبی راهنماییتون کنن . نمیشه بگین مثلا با 700 چه ماردبردی بخرم و با 500 چه کارت گرافیکی و ....

در این بخش تاپیک بزنید و کاربرد و نیازهاتون رو از سیستم بیان کنید تا به بهترین شکل راهنمایی بشید.

رم DDR4 هنوز به بازار عرضه نشده (چند مدل برای سرورها ساخته شده)

گرافیک آنبورد مادربرد مال خیلی وقت پیش بود , الان چندین سال هست که واحد پردازش گرافیکی مجتمع به داخل CPU (پردازنده) منتقل شده که قدرتشون هم در نسل جدید پردازنده های اینتل (Haswell) افزایش چشمگیری داشته.

نمیشه یک مادربرد همه ی CPU های Core i رو ساپورت کنه چون این سری در چند نسل پردازنده های اینتل (چند سوکت مختلف) وجود داره اما یک ماردبرد در عین حال متاسفانه فقط میتونه از یک سوکت پشتیبانی کنه و چون اینتل در چند نسل اخیر تماما'' سوکت تغییر داده مادربردهای پلتفرم اینتل فقط میتونن از یک نسل پشتیبانی کنن.اگر مادبردتون سوکتش با سوکت پردازنده یکی باشن میشه از اون Cpu استفاده کرد و ربطی به Core i3 , Core i5 و Core i7 نداره . درضمن یک نکته ی مهم : عدد بعد از حرف i تعداد هسته های پردازنده نیست .

امیدوارم یک سیستم عالی تهیه کنید @};-
    امتیازها
    137
    سطح
    2
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط n8-yaser نمایش پست ها
    سلام , به فروم سخت افزار خوش‌ آمدید @};-

دوست عزیز اگر میخواید سیستم جدید بخرید باید بودجه نهایی رو تعیین کنید تا دوستان متخصص به خوبی راهنماییتون کنن . نمیشه بگین مثلا با 700 چه ماردبردی بخرم و با 500 چه کارت گرافیکی و ....

در این بخش تاپیک بزنید و کاربرد و نیازهاتون رو از سیستم بیان کنید تا به بهترین شکل راهنمایی بشید.

رم DDR4 هنوز به بازار عرضه نشده (چند مدل برای سرورها ساخته شده)

گرافیک آنبورد مادربرد مال خیلی وقت پیش بود , الان چندین سال هست که واحد پردازش گرافیکی مجتمع به داخل CPU (پردازنده) منتقل شده که قدرتشون هم در نسل جدید پردازنده های اینتل (Haswell) افزایش چشمگیری داشته.

نمیشه یک مادربرد همه ی CPU های Core i رو ساپورت کنه چون این سری در چند نسل پردازنده های اینتل (چند سوکت مختلف) وجود داره اما یک ماردبرد در عین حال متاسفانه فقط میتونه از یک سوکت پشتیبانی کنه و چون اینتل در چند نسل اخیر تماما'' سوکت تغییر داده مادربردهای پلتفرم اینتل فقط میتونن از یک نسل پشتیبانی کنن.اگر مادبردتون سوکتش با سوکت پردازنده یکی باشن میشه از اون Cpu استفاده کرد و ربطی به Core i3 , Core i5 و Core i7 نداره . درضمن یک نکته ی مهم : عدد بعد از حرف i تعداد هسته های پردازنده نیست .

امیدوارم یک سیستم عالی تهیه کنید @};-
    سلام و دورود ممنون از پاسخ شما من هدود 3,500,000 ت میتوانم هزینه کنم در موردCPU اینه که قراره فعلا I5 بخرم بعد I7 اما در رابطه با مادربورد ممنون میشم راهنمایی کنید چون خیلی جستجو کردم تو گوگل و اما در مورد hdmi ایا این قابلیت به معنی هامبورد بودن مادربورد هست و ایا این hdmi یک نوع خروجی تصویر هست بروی مادربورد های جدید و یا خیر و ایا مثل مادربورد ها قدیمی هامبورد بودن سرعت و یا کیفیت کار را پایین میاورد و چون در هنگام جسجو متوجه شدم بعضی از مادربوردها جدید و گرون هم دارای پورت گرافیک هستند و هرچیزی که نیاز هست که از بهترین بودن مادر بورد بهم بگین لطفا و من این سیستم را برا کار خونگی میخوام و بعضی وقتا داداشم گیم هم بازی میکند
    امتیازها
    4,372
    سطح
    42
    111
    کاربر انجمن
    سلام دوستان یه سوال داشتم .
    پردازنده : intel core i7-4960X extreme edition یا intel core i7-4930K تو بازار ایران موجود هست یا نه. و پردازنده intel core i7-4770 الان چه قیمته و چه کارت گرافیکی مناسبشه geforce gtx 770 مناسب این پردازنده هست یا نه.
    تشکر.
صفحه 70 از 393 نخست ... 2060686970717280120170 ... آخرین
نمایش نتایج: از 691 به 700 از 3929

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)