ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 84 از 393 نخست ... 3474828384858694134184 ... آخرین
نمایش نتایج: از 831 به 840 از 3929
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط mo7531 نمایش پست ها
    كدام رم بهتره ?

http://www.rayansaba.com/index.php?productID=7601
    http://www.rayansaba.com/index.php?productID=5383
    باتوجه به تايمينك وn 2 اخر جي اسكيل

Mb:asus h87 plus
    برادر چه خبره ؟!!! توی این تاپیک سه بار پست دادید و یه تاپیک مجزا هم ایجاد کردید !!! وقتی پستی رو ارسال می کنید بدون شک ازسال میشه اما بعضی اوقات به دلیل یک سری مشکلات که اغلب از اینترنت وفادارمان ( !!! ) منشاء می گیره پست به انتظار تأیید میره و توسط کاربر ارسال کننده قابل دیدن نیست و فقط مدیران می تونند ببینند و تأییدش کنند !
    در چنین شرایطی نیازی به ارسال چندباره پست نیست و در صورتی که چنین اتفاقی افتاد به یکی از مدیران انجمن با توجه به بخشی که تحت دسترسی و مدیریتشون هست پیام بدید تا براتون پست یا تاپیک رو تأیید کنند !

-----
    و اما در مورد سؤالتون هر دو مورد خوب و متناسب هستند و بسیار نزدیک به هم هست شرایطشون ! تایمینگ هاشون هم یکیه ! البته در کل جی اسکیل همیشه جزء بهترین ها بوده ! با توجه به مادربردتون هم که بیشتر از فرکانس 1600 رو نمیتونه قبول کنه از نظر اورکلاک پذیری هم شرایطشون یکسان میشه !
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2014/03/14 در ساعت 11:33

امتیازها
    3,428
    سطح
    36
    7
    کاربر جدید
    با تشکر از شما دوست عزیز
    اما من شنیده بودم شرکت ایسوس در تولید مادربرد یک سر و گردن بالاتر از دیگر رقبا هست...یعنی الان دیگه نیست؟
    من زیاد اهل اورکلاک نیستم(نمیخوام عمر سیستم کم بشه) ولی میخوام از گرافیک خود پردازنده استفاده کنم و کارت گرافیک تهیه نکنم.
    سیستمی میخوام که بتونم چند تا کار پردازشی سنگین رو همزمان انجام بدم.
    برای مادربرد میتونم 600 تا 700 هزینه کنم.فقط سرعت میخوام.انواع این پورتهای عجیت غریب@-) به کارم نمیاد
    بعدها میخوام اس اس دی هم اضافه کنم به امید خدا.فقط سرعت میخوام
    دوستان دیگه هم نظر بدن ممنون میشم
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط miillad نمایش پست ها
    با تشکر از شما دوست عزیز
    اما من شنیده بودم شرکت ایسوس در تولید مادربرد یک سر و گردن بالاتر از دیگر رقبا هست...یعنی الان دیگه نیست؟
    من زیاد اهل اورکلاک نیستم(نمیخوام عمر سیستم کم بشه) ولی میخوام از گرافیک خود پردازنده استفاده کنم و کارت گرافیک تهیه نکنم.
    سیستمی میخوام که بتونم چند تا کار پردازشی سنگین رو همزمان انجام بدم.
    برای مادربرد میتونم 600 تا 700 هزینه کنم.فقط سرعت میخوام.انواع این پورتهای عجیت غریب@-) به کارم نمیاد
    بعدها میخوام اس اس دی هم اضافه کنم به امید خدا.فقط سرعت میخوام
    دوستان دیگه هم نظر بدن ممنون میشم
    میلاد جان برادر ! درسته علی آقا بهتون Z87-Pro4 برند ASRock پیشنهاد دادن ولی این دلیل نمیشه که بگیم ایسوس بده ! ایشون نسبت قیمت در برابر کارایی و امکانات رو در نظر گرفتن که البته بسیار انتخاب خوبی بود اما در پست قبلیتون شما بودجتون رو برای مادربرد اعلام نکرده بودید !
    برای مادربرد از 600 تا حدود 700 تومن گزینه های زیر مناسب هستند !
    ASRock FATAL1TY Z87 Killer به قیمت حدودی 590 تومن
    ASUS Z87-Plus به قیمت حدودی 620 تومن
    و با مقداری افزایش بودجه :

ASRock FATAL1TY Z87 Professional به قیمت حدودی 750 تومن
    و همچنین

ASUS Maximus VI Hero به قیمت حدودی 775 تومن

گزینه های مناسبی هستند !

برای کاربرد شما دو مورد اولی که گفتم مناسب تره قیمتش هم خوبه !

امتیازها
    2,396
    سطح
    29
    5
    کاربر جدید
    سلام ممنونم که احدی مارو آدم حساب نکرد تا جوابمون رو بده پس با عرض پوزش از دوستان من سوالم رو اینجور مطرح میکنم بین این دو مادربورد کدوم بهتره؟
    ASUS Z87-Pro LGA1150 Z87 MB یا ASRock FATAL1TY Z87 Professional LGA1150
    امتیازها
    3,428
    سطح
    36
    7
    کاربر جدید
    اقا رضا گل با تشکر از شما
    از همین مدل ASUS Z87-Plus خوشم اومد.ولی چرا مدل z77-v از مدلهای z87 گرونتره با توجه به اینکه قدیمیتر هم هست؟
    یه سی پیو خوب با گرافیک عالی و یه رم با فرکانس بالا که خوب این 3 قطعه با هم مچ بشم هم معرفی میفرمایین؟
    یه سوال دیگه.مدل مانیتور و کیبورد موس من از سری قدیمیه.و انگار پورتشون رو این مینبرد نیست.باید واسش تبدیل بگیرم؟
    در مورد مانیتور بعدا ال ای دی خواهم گرفت انشالله اما کیبورد و موس رو به هیچ عنوان نمیخوام عوض کنم.8 ساله داره کار میکنه و هنوز هم بهتر از اینا ندیدم.یه کیبورد موس بیسیم با شارژر باطری از مارک 4تچ که برخلاف تمام کیبورد موس های وایرلس که دیدم(همه یو اس بی بودن و با برد کم) اینا از اون مدل فیشهای دوقلو سبز و بنفش معروف هستن(اسم خارجکیشو نمیدونم ).و خیلی دوسشون دارم.
    امتیازها
    6,863
    سطح
    54
    836
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط alijafari نمایش پست ها
    سلام ممنونم که احدی مارو آدم حساب نکرد تا جوابمون رو بده پس با عرض پوزش از دوستان من سوالم رو اینجور مطرح میکنم بین این دو مادربورد کدوم بهتره؟
    اگر مصرفتون گیم هست مدل ASRock بهتره.
    همین پست های بالا مطلبتون رو یک بار با دقت مطالعه کنید خودتون جواب رو پیدا میکنید (:
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    به واسته چیپ صوتی creative core3d نمونه ازراک بهتره برای بازی و در کل ازراک هم پیشنهاد میشه
    فاکتور p/p در بردهای این کمپانی بی نظیر هست
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    هر دو عالی هستند.

شما برای چه کاری میخواین؟
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط miillad نمایش پست ها
    اقا رضا گل با تشکر از شما
    از همین مدل ASUS Z87-Plus خوشم اومد.ولی چرا مدل z77-v از مدلهای z87 گرونتره با توجه به اینکه قدیمیتر هم هست؟
    یه سی پیو خوب با گرافیک عالی و یه رم با فرکانس بالا که خوب این 3 قطعه با هم مچ بشم هم معرفی میفرمایین؟
    یه سوال دیگه.مدل مانیتور و کیبورد موس من از سری قدیمیه.و انگار پورتشون رو این مینبرد نیست.باید واسش تبدیل بگیرم؟
    در مورد مانیتور بعدا ال ای دی خواهم گرفت انشالله اما کیبورد و موس رو به هیچ عنوان نمیخوام عوض کنم.8 ساله داره کار میکنه و هنوز هم بهتر از اینا ندیدم.یه کیبورد موس بیسیم با شارژر باطری از مارک 4تچ که برخلاف تمام کیبورد موس های وایرلس که دیدم(همه یو اس بی بودن و با برد کم) اینا از اون مدل فیشهای دوقلو سبز و بنفش معروف هستن(اسم خارجکیشو نمیدونم ).و خیلی دوسشون دارم.
    گرون تر بودن P8Z77-V به خاطر داشتن آنتن وایرلس هست که Z87-Plus نداره ! البته الآن قیمتشون 10 تومنی بیشتر فرق نداره ها !
    اینجا تاپیک مشاوره گرافیک در ضمن نیست !!! یه کم به عنوان تاپیک توجه کنید !
    اگه میخواین سیستم کامل بخرین یه تاپیک توی بخش سیستم کامل بزنید و بودجتون رو اعلام کنید تا بهتون مشاوره مجدد بدیم بر اساس قطعات و قیمت های جدید و اگه قبلاً تاپیک مشاوره سیستم داشتید بتونید پیداش کنید و بودجه جدیدتون رو بگید بهتون همونجا راهنمایی می کنیم !
    اگه هنوز خرید نکردید و میخواین سیستم کامل بخرین بهتره همه قطعاتش یک جا پیشنهاد داده بشه تا یک پیوستگی وجود داشته باشه و قطعات متناسب با هم پیشنهاد بشن نه اینکه برای هر قطعه جداگانه توی تاپیک های جامع براش مشاوره بگیرید چون اینجوری دوستان یا حتی خود من ممکنه یادمون نباشه که واسه قطعات دیگه چی بهتون پیشنهاد دادیم و قطعات متناسب با هم پیشنهاد نشن !

امتیازها
    83
    سطح
    1
    3
    کاربر جدید

مشاوره و رهنمایی در انتخاب مادربرد

با سلام خدمت اساتید محترم
    من تو انتخاب بین این دو مادربرد گیر کردم
    ASUS - Z87-PLUS
    ASRock Z87 Extreme 4
    سی پی یو هم core i5 4670k است و کارایم گیم و اورکلاک.
    در ضمن من شنیدم که سوکت پردازنده ازراک ساخت فاکسکان و خیلی خرابی داره، درسته؟
صفحه 84 از 393 نخست ... 3474828384858694134184 ... آخرین
نمایش نتایج: از 831 به 840 از 3929

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 15 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 15 مهمان ها)