ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 4 از 393 نخست ... 234561454104 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 3929
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Armin2012 نمایش پست ها
    حالا شما در نظر بگیر، وقتی فایلی رو، مثلا یک ویدئو رو باز میکنید، و بعد میبندینش، اگر مجددا" همون ویدئو رو باز کنید، سرعت اجرای دفعه ی دوم و باز کردن اون ویدئو سریعتر از سرعت اجرای همون ویدئو در بار اوله. چرا؟ چون وقتی بار اول اون فایل رو اجرا کردی، قطعات اون فایل و برنامه ای که اون فایل رو اجرا کرد در کش موجود نبوده، در رم موجود نبوده و سیستم از روی هارد اون فایل رو لود کرده داخل رم و بعد cpu اجراش کرده. اما در دفعه ی دوم، همون فایل یا قسمتهایی از همون فایل یا در کش cpu هنوز موجوده، یا در رم سیستم، پس دفعه ی دوم کامپیوتر زودتر از بار اول دستور شما رو اجرا میکنه.
    بسیار عالی بود آرمین عزیز. هم لذت بردیم. هم استفاده کردیم. البته خیلی از دوستان شاید می دونستن. منتها نه به این صورت خیلی جزئی و دقیق و ساده! خودمم تا این حد به ژرفای ساختاری یک پردازنده دقت نکرده بودم! :D
    امیدوارم این زحمات شما و سایر دوستان بی نتیجه نمونه و حمایت بشه توسط مدیران!
    در مورد نقل قوله بالا جهت اطلاع دوستان؛ اضافه کنم به این عملیات Buffering (ذخیره ی موقت اطلاعات) گفته میشه و تا زمانی که سیستم خاموش یا ریستارت نشه، اجرای برنامه بیش از یکبار از سرعت لود بهتری برخورداره. البته در مرورگر ها هم دقیقاً همین امر صدق می کنه و برای بار اول پیج مورد نظر در کش ذخیره میشه و بعد برای باز کردن های مجدد، سریع تر سایت لود میشه. این دیگه با خاموش یا ریست کردن سیستم پاک نمیشه؛ بلکه تا زمانی که در بخش هیستوری مربوط به کش، اطلاعات این قسمت توسط کاربر پاک نشه، پیج مربوطه سریع تر باز خواهد شد که بعضاً توصیه میشه جهت نمایش اطلاعات به روز سایت ها، بهتره که کش ها همیشه در مرورگرها پاک بشن.
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    حسام جان شما لطف داری. شاگردی میکنیم نزد شما و دیگر اساتید فروم. (*)
    امتیازها
    87
    سطح
    1
    5
    کاربر جدید
    [QUOTE=Armin2012;73191]آقا اسرار مگو میپرسی ها. :)

یک کمد رو تصور کن که 3 تا کشو داره.

کشوی اول از همه کوچیکتره و حجمش از همه کمتره، اما از نظر سرعت سریعتر از بقیه باز میشه......

آقا واقعا اسرار مگو بود خسته نباشید دیدم باز شد
    امتیازها
    9,541
    سطح
    65
    9
    کاربر جدید
    سلام پردازنده amd و مین متناسب با پردازنده که سوکتam3+ و رم ddr3 ساپورت کنه معرفی کنید قیمت پردازنده زیر400ومین هم زیر 400 باشه معرفی کنید
    امتیازها
    9,541
    سطح
    65
    9
    کاربر جدید
    ASUS M5A97 R2.0اگه این مین از نظر شما خوبه چه پردازنده ای بگیرم مدل دقیق بگید fm1 نمیدونم چند مدلن
    امتیازها
    19,024
    سطح
    87
    1,973
    کاربر انجمن
    با سلام
    شاید سوالم تکراری باشه ولی من درست متوجه نشدم دوستان گفتن نگید ای بابا این چقدر....:Dبگم من رشته ام عمرانه ها^:)^اگه سوالم آماتور بود بدل نگیرید\:D/
    من یک سیستم میخوام بگیرم ولی بجای cpu i5 میگم یکی cpu i3 بگیرم و بجای اضافه بهای cpu i5 یک گرافیک خوب(نه از اون خیلی خوباش:D) بگیرم کار اشتباهی کردم؟
    چون بودجه ام 3.000.000 بیشتر نیست و انتخاب های زیادی دارم
    اگه منو روشن کنید ممنون میشم\m/
    امتیازها
    36,157
    سطح
    100
    3,319
    اوركلاكر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nima.salariyan نمایش پست ها
    با سلام
    شاید سوالم تکراری باشه ولی من درست متوجه نشدم دوستان گفتن نگید ای بابا این چقدر....:Dبگم من رشته ام عمرانه ها^:)^اگه سوالم آماتور بود بدل نگیرید\:D/
    من یک سیستم میخوام بگیرم ولی بجای cpu i5 میگم یکی cpu i3 بگیرم و بجای اضافه بهای cpu i5 یک گرافیک خوب(نه از اون خیلی خوباش:D) بگیرم کار اشتباهی کردم؟
    سلام دوست عزیز،

کاملا بستگی داره به نیازهای شما از یک سیستم ،

بیشتر اهل بازی های با گرافیک بالا و کارهای گرافیکی هستید ؟ و یا از نرم افزارهای پردازشی خواصی اسفاده میکنید؟ و ... ؟؟؟

پردازنده های i3 نسل جدید و موجود در بازار ، قدرت خیلی خوبی دارن ، و در اکثر بازی ها تفاوتی بین آنها و پردازنده های بالاتر دیده نمیشود.
    امتیازها
    19,024
    سطح
    87
    1,973
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط AloneWolf نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

کاملا بستگی داره به نیازهای شما از یک سیستم ،

بیشتر اهل بازی های با گرافیک بالا و کارهای گرافیکی هستید ؟ و یا از نرم افزارهای پردازشی خواصی اسفاده میکنید؟ و ... ؟؟؟

پردازنده های i3 نسل جدید و موجود در بازار ، قدرت خیلی خوبی دارن ، و در اکثر بازی ها تفاوتی بین آنها و پردازنده های بالاتر دیده نمیشود.
    من سیستم فعلی خودم از همین cpu i3 2120 داره استفاده میکنه. فعلا بخاطر نداشتن گرافیک خوب قید بازی گرافیکی رو زدم در حالی که همین سی پی یو بازی most wanted رو قشنگ اجرا میکرد و بازی far cry 3 رو در حالت low قشنگ و روان اجرا کرد
    نرم افزار های گرافیکی من فقط فتوشاپ هست که اونم بعضی وقت ها کارت ویزیت طراحی میکنم مشکلی نداره ولی توی طراحی بنر با فتوشاپ یکم اونم در حد کم کم میاره که مهم نیست
    از هیچ نرم افزار دیگه ای که به سی پی یو ربط خاص داشته باشه استفاده نمیکنم
    بازی رو توی سیستم جدید میخوام قشنگ انجام بدم حالا سی پی یو i5 بردارم یا i3 و یک گرافیک در حد 600 تا 800؟
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nima.salariyan نمایش پست ها
    با سلام
    نیما جان

CPU های Core i3 محدودیتی برای کارت گرافیک در بازی ایجاد نمیکنند و شما میتوانید همان 60 فریم در ثانیه را هم بر روی سیستم Core i3 داشته باشید، بنابراین مشکلی نیست. اگر قصدتون بازی است منطقی اینه که برای کارت گرافیک سنگ تموم بگذارید تا پردازنده Core i5
    امتیازها
    36,157
    سطح
    100
    3,319
    اوركلاكر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Soorena010 نمایش پست ها
    ASUS M5A97 R2.0اگه این مین از نظر شما خوبه چه پردازنده ای بگیرم مدل دقیق بگید fm1 نمیدونم چند مدلن
    fm1 نوعی استاندارد سوکت پردازنده های AMD میباشد.

مین شما از این نوع پشتیبانی نمیکند ، پردازنده های +AM3 و AM3 کاملا با این مادربورد سازگار خواهند بود

میزان هزینه ای که شما قصد پرداخت برای خرید پردازنده دارید عامل مهمی در انتخاب میباشد،

به هر حال ، دو مدل خیلی خوب و قدرتمند:

AMD FX-8350 AM3+ Processor
    http://lioncomputer.ir/product/2044/...+%20Processor/
    8,790,000 ریال

AMD Phenom II X4 965 BE
    http://lioncomputer.ir/product/1508/...E%20Processor/
    3,390,000 ریال
صفحه 4 از 393 نخست ... 234561454104 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 3929

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)