ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 16 از 20 نخست ... 61415161718 ... آخرین
نمایش نتایج: از 151 به 160 از 197
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    رضا جان،

حالا که اینجا تبدیل بحث آزاد شده، منم سه تا سوال دارم از شما:

1) تشخیص اینکه چه کسانی «جنبه و لیاقت استفاده » از فروم رو دارند بر عهده ی چه کسی است؟

2) تشخیص اینکه کاربران واقعاً فعالیت مفید می کنند و یا اینکه برای امتیاز و افزایش تعداد پست فعالیت می کنند برعهده ی چه کسی است؟
    3) تذکر به کاربران خاطی و در صورت لزوم برخورد با آنها بر عهده ی چه کسی است؟
    مورد 1 : بی کمالی های انسان از سخن پیدا شود ** پسته بی مغز چون لب وا کند رسوا شود ! (فکر کنم نیازی به توضیح اضافی نباشه ! )
    مورد 2 : جواب1 هم صدق می کنه ولی جواب اختصاصی بخوام بدم میگم نظر شما منتها وحی منرل نیست . کاربران خودشون چشم و عقل دارند و میتونند تمایز قائل بشن عزیزم . ولی لزومی نیست هوار بکشند آی فلانی پست هاش اسپمی هست مگر اینکه از یک عرف و حد وحدود خاصی خارج بشه که در اون صورت داد همه با هم بیرون میاد !
    مورد 3 : مدیر ولی تا مدیر کی باشه و سیاستش چطوری باشه !!! به شما باشه با شناختی که من دارم قاتل هم نوازش می کنید میگید بیا تو بغلم عزیزم !!!!!!!!!!! :D
    ولی جدا از شوخی تا الآن حد بگیریم از نسبت تعداد گذشت ها به برخورد ها مخرج کسر صفر میشه باید رفع ابهام کنیم ! :D

در کل اگر منتظر جواب مشخصی هستید که بگم «شما » برای هر سه سؤال و تمام ، اینجوری نخواهد بود !!!
    حکم قاضی حتی بر فرض اشتباه هم باشه اجرا بشه ولی این روزها هم قدرت تشخیص مردم بالا رفته هم عدالت واقعی رو فقط اون بالایی میتونه اجرا کنه و کسی که دیروز به نامش بود و صاحبش بود ! ;)
    گفته بودم بارها توی مشاوره هام به کاربرها که جوابی از من نخواهید دید که مطابق میل شما باشه لزوماً و این قضیه هرجایی صدق می کنه
    جواب ها کلیه .نه اینکه الزاماً کسی پستش مشکل داره یا اصلاً هیچکسی مشکل نداره . اگر هم مورد مشکل دار بوده تعداد محدوده و به تعداد انگشتان یک دست هم نمیرسه
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    مورد 1 : بی کمالی های انسان از سخن پیدا شود ** پسته بی مغز چون لب وا کند رسوا شود ! (فکر کنم نیازی به توضیح اضافی نباشه ! )
    مورد 2 : جواب1 هم صدق می کنه ولی جواب اختصاصی بخوام بدم میگم نظر شما منتها وحی منرل نیست . کاربران خودشون چشم و عقل دارند و میتونند تمایز قائل بشن عزیزم . ولی لزومی نیست هوار بکشند آی فلانی پست هاش اسپمی هست مگر اینکه از یک عرف و حد وحدود خاصی خارج بشه که در اون صورت داد همه با هم بیرون میاد !
    مورد 3 : مدیر ولی تا مدیر کی باشه و سیاستش چطوری باشه !!! به شما باشه با شناختی که من دارم قاتل هم نوازش می کنید میگید بیا تو بغلم عزیزم !!!!!!!!!!! :D
    ولی جدا از شوخی تا الآن حد بگیریم از نسبت تعداد گذشت ها به برخورد ها مخرج کسر صفر میشه باید رفع ابهام کنیم ! :D

در کل اگر منتظر جواب مشخصی هستید که بگم «شما » برای هر سه سؤال و تمام ، اینجوری نخواهد بود !!!
    حکم قاضی حتی بر فرض اشتباه هم باشه اجرا بشه ولی این روزها هم قدرت تشخیص مردم بالا رفته هم عدالت واقعی رو فقط اون بالایی میتونه اجرا کنه و کسی که دیروز به نامش بود و صاحبش بود ! ;)
    گفته بودم بارها توی مشاوره هام به کاربرها که جوابی از من نخواهید دید که مطابق میل شما باشه لزوماً و این قضیه هرجایی صدق می کنه
    جواب ها کلیه .نه اینکه الزاماً کسی پستش مشکل داره یا اصلاً هیچکسی مشکل نداره . اگر هم مورد مشکل دار بوده تعداد محدوده و به تعداد انگشتان یک دست هم نمیرسه
    رضا جان

تشخیص اینکه چه کسانی جنبه و لیاقت استفاده از فروم رو دارند، همچنین تشخیص اینکه آیا کاربران واقعاً فعالیت مفید می کنند و یا اینکه برای امتیاز و افزایش تعداد پست فعالیت می کنند، و همچنین تذکر به کاربران خاطی و در صورت لزوم برخورد با آنها همه و همه در حیطه مسئولیت من و همکارنم در تیم مدیریتی انجمنه.

دوستی ما سرجاش، اما از شما خواهش میکنم در حوزه ی مسئولیت من و مدیرانم دخالت نکنید. بارها بهت خصوصی گفتم، و حالا که بحث رو به اینجا کشیدی، در صحن علنی هم میگم، این اولین و آخرین تذکر من در این ارتباطه. به هیچ وجه به هیچ کاربری هیچگونه تذکری ندهید. اگر قرار باشد کاربران در کار مدیران دخالت کنند سنگ روی سنگ بند نمیشود.

اگر قصد کمک به من و مدیران انجمن را دارید، در صورت مشاهده مشکل و یا پست خلاف، به مانند سابق آن را صرفا" گزارش کنید تا من و یا همکارانم به آن رسیدگی و در صورت لزوم برخورد کنیم.
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها

رضا جان
    تمام موارد بالا جواب مشخصی دارن اونم این هست که بر عهده مدیران انجمن هست و نه بر عهده کاربرا .
    اما شمای کاربر در نحوه اجرای قوانین توسط یک مدیر هیچگونه حق دخالت مستقیم ندارید یعنی اینکه بله چون آرمین نحوه مدیریتش اینه من بیام به فلان کاربر با امر و نهی بگم که اینجوری ننویس اینو نگو و... نهایت نقش یه کاربر نقش نظارتی اون هست که میتونه از مدیر مربوطه به خاطر رفتار نامناسب و یا ضایع شدن حقش اون هم پیش مدیران دیگه یا گزارش پست مدیر شکایت کنه .

لازم به توضیح بیش از این نمیبینم چون بنا به توجه باشه همین یه گفته کافی خواهد بود
    ویرایش توسط VSH-Katana : 2015/07/09 در ساعت 02:58
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    سلام و وقت بخیر دوستان...

حدود چند ماهی میشه که علی رغم تنظیم عدم اشتراک در انجمن در تنظیمات پروفایلم، تو هر تاپیکی پُستی ارسال می کنم، به طور پیش فرض در اون تاپیک مشترک شده و برام ایمیلی با عنوان "آپدیت" ارسال میشه.

چکار کنم؟
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر دوستان...

حدود چند ماهی میشه که علی رغم تنظیم عدم اشتراک در انجمن در تنظیمات پروفایلم، تو هر تاپیکی پُستی ارسال می کنم، به طور پیش فرض در اون تاپیک مشترک شده و برام ایمیلی با عنوان "آپدیت" ارسال میشه.

چکار کنم؟
    تنظیمات رو Reset کردم، بازم اگر ایمیل رسید بگو پرونده رو بفرستم دست آقای ماجد مدیر فنی.
    امتیازها
    4,913
    سطح
    44
    0
    کاربر جدید
    سلام
    یه مشکل
    اگر کسی به نوشته های من نقل قول کنه من متوجه نمیشم
    پیامی هم در قسمت "جهت اطلاع شما"نمیاد
    حتی اگه صفحه رو رفرش کنم
    باید چی کار کنم تا درست بشه؟:-?
    امتیازها
    31,452
    سطح
    100
    11,576
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza94.7 نمایش پست ها
    سلام
    یه مشکل
    حتی اگه صفحه رو رفرش کنم
    باید چی کار کنم تا درست بشه؟:-?
    ورژن فعلی فروم این قابلیت رو نداره دوست عزیز.

به امید خدا بعد از آپدیت این قابلیت ها اضافه میشه.

«راه در جهان یکی است و آن راه راستی است»

امتیازها
    4,913
    سطح
    44
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shahin007 نمایش پست ها
    ورژن فعلی فروم این قابلیت رو نداره دوست عزیز.

به امید خدا بعد از آپدیت این قابلیت ها اضافه میشه.
    کی اپدیت میشه؟
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    سلام
    یه مشکل
    حتی اگه صفحه رو رفرش کنم
    باید چی کار کنم تا درست بشه؟
    سلام
    این مورد به صورت دیفالت فعال نیست روی سیستم خود VB . قابلیت های اضافی مثل این از طریق نصب ماژول ها ( ه.ک هم بهش میگن ) به VB اضافه میشه .
    کی اپدیت میشه؟
    تایم مشخصی نیست که بشه قول قطعی داد عزیز ولی در هرصورت در دستورکار امسال فروم و مدیر فنی قرار داره
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2015/07/11 در ساعت 10:36
    امتیازها
    4,913
    سطح
    44
    0
    کاربر جدید
    نمیشه مثل پیام خصوصی با ایمیل متوجه بشم؟
صفحه 16 از 20 نخست ... 61415161718 ... آخرین
نمایش نتایج: از 151 به 160 از 197

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع