ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    امتیازها
    5,273
    سطح
    46
    88
    کاربر انجمن

سوال در مورد Cpu

سلام بر اساتيد محترم مي خواستم بدونم چجوري ميشه فهميد سي پي يو براي سيستم محدوديت ايجاد نميکنه ؟ اول اين که سيستم من اينه
    VGA:Sapphire 7850
    Cpu:fx-6100
    Ram:G.Skill 8GB
    خودم با برنامه MSI Afterburner تو بازي هاي مختلف تست کردم ديدم که مثلا تو بازي مثل Assassins Creed III با نهايت جزييات در حالت فول اچ دي فريمم از 20 تا 30 فريم هست حالا مشکل اينجاست که تو بعضي از مواقع سيستم از 87 درصد کارت استفاده ميکنه فريم ميره رو 40 به بالا ولي تو يه جاي ديگه فقط 40 تا 50 درصد از کارت استفاده ميشه که فريم ميشه 20 تا حالا اگه من بازي رو از حالت فول اچ دي به 600*800 هم برسونم قاعدتا بايد فريم بالاتري داشته باشم ولي بازم همين جوريه تو بازيه هيتمن اينجوري نيست کارت از 99 درصد قدرتش استفاده ميکنه به نظر من بايد مشکل از سي پي يو باشه که کارت نميتونه از نهايت قدرتش استفاده کنه حالا نميدونم اگه سي پي يو اينتل بود هم
    همينجوريه يا نه
    magiteq
    کاربر میهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadrz نمایش پست ها
    سلام بر اساتيد محترم مي خواستم بدونم چجوري ميشه فهميد سي پي يو براي سيستم محدوديت ايجاد نميکنه ؟ اول اين که سيستم من اينه
    خودم با برنامه MSI Afterburner تو بازي هاي مختلف تست کردم ديدم که مثلا تو بازي مثل Assassins Creed III با نهايت جزييات در حالت فول اچ دي فريمم از 20 تا 30 فريم هست حالا مشکل اينجاست که تو بعضي از مواقع سيستم از 87 درصد کارت استفاده ميکنه فريم ميره رو 40 به بالا ولي تو يه جاي ديگه فقط 40 تا 50 درصد از کارت استفاده ميشه که فريم ميشه 20 تا حالا اگه من بازي رو از حالت فول اچ دي به 600*800 هم برسونم قاعدتا بايد فريم بالاتري داشته باشم ولي بازم همين جوريه تو بازيه هيتمن اينجوري نيست کارت از 99 درصد قدرتش استفاده ميکنه به نظر من بايد مشکل از سي پي يو باشه که کارت نميتونه از نهايت قدرتش استفاده کنه حالا نميدونم اگه سي پي يو اينتل بود هم
    همينجوريه يا نه
    شما چه از داخل بازی و چه از کنترل پنل درایور vertical sync رو of کن
    امتیازها
    2,663
    سطح
    31
    247
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadrz نمایش پست ها
    همينجوريه يا نه
    تو بعضی بازیها نیاز به فیزیک هست وکارتهای ای ام دی این فیزیک رو ندارن واین وضیفه رو به سی پی یو محول می کنن درنتیجه ازوضظیفشون کاسته میشه یعنی کاهش عملکرد دراینجا چون سی پی یو برای کارفیزیک ساخته نشده شاهد افت فریم خواهیم بود........چارش قرار دادن یدونه کارت انویدا در کنار کارت ای ام دی بافیزیکس مناسبه
    امتیازها
    17,851
    سطح
    85
    3,751
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    با سلام ... ربطي به CPU نداره دوست عزيز.
    بازي assassins creed III فقط براي انويديا بهينه شده! البته اونم فقط با درايور ٣١٤ درست كار مي كنه! اين بازي از نظر بهينه سازي بسيار دچار مشكل است. روي اي ام دي هر كي داشته اصلا از فريم دهيش راضي نبوده.مشكل از خود بازي است! دوستانه كه انويديا دارن با آپديت درايور مشكلشون حل. مي شود. من با GTX 570 و درايور به روز ٤٥ تا ٤٧ فريم مي گيرم.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع