ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 89 از 112 نخست ... 3979878889909199 ... آخرین
نمایش نتایج: از 881 به 890 از 1120
    امتیازها
    3,049
    سطح
    33
    5
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    .....در ضمن تلویزیون های مونتاژ داخل تحت نظر کمپانی هستند و قیمت کمتری هم دارند که ارزش خرید اونها را بالا میبره.
    سلام
    جناب آریایی
    میشه خواهش کنم شما هم نظرتون رو راجع به سوال بنده(صفحه قبل) بدین. ممنون
    امتیازها
    10,405
    سطح
    67
    304
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.shahi نمایش پست ها
    عزیز این جملت مینونه نشانگر چیزای خوبی برات نباشه "یک مقدار مطالعه کنید عزیمزم" این جمله رو معمولا آدمای تو خالی و کم سواد استفاده میکنن که میرن چهارتا چیز رو تو نت اینور اونور میکنن بعد میخوان ابراز وجود بکنن. یه آدم با مطالعه اگر هم اشتباهی تو نظر یکی میبینه طرز بیان کاملا متفاوتی داره، در مورد میزان مطالعه افراد اونم به صورت کلی نظر نمیده که بخواد خودشو در حدی هم ببینه که بگه یکم مطالعه کن یه "عزیم زم" بندازه تنگش لحن چاله میدونیو پر رو بازی و تمسخر آمیز هم بگیره.
    به هر حال چون روی سخنت به بنده بود حق داشتم دلگیر بشم و جوابتون رو بدم و نظرم رو گفتم ولی در مورد شما قضاوتی نمیکنم و نمیگم که شما اینطوری هستید اینو میگم که شفاف باشه سوء تفاهم نشه

ضمن اینکه دقت کنی میبینی که گفتم اولد فیلیپس رو پیگیری کن من کی گفتم وارد شده گفتم دقت کن گفتم "احتمالا" احتمالا فیلیپسهای جدید نه حتما اولد وارد بازار بشه چون با چندتا وارد کننده صحبت کردم گفتن فیلیپسهای جدید به زودی وارد میشه و بازم دقت کن گفتم اگه علاقه مندی شاید بتونی از خارج کشور تهیه کنی یعنی تو ایران نیست فعلا
    اون لوو هم احتمالا شما خبری ازش نداشتی که یه گیری بدی.
    اون رفرنسی هم که بر اساسش صحبت کردین رو بذارید ممنون میشم
    عزیز جناب آریایی مدیر با سابقه با سواد و با شخصیتی هستن , احتمالا شما
    سوءبرداشت کردید وگرنه با شناختی که دارم قطعا منظوری نداشتن
    " هزل تعلیم است آن را جد شنو / تو مشو بر ظاهر هزلش گرو
    از طرفی طرز پاسخ دادن شما اصلا مناسب نیست نه در شان شماست نه انجمن لطفا رعایت کنید
    مدیران گرامی برای اینکه موضوع اصلی حفظ بشه در صورت صلاحدید پست پاک بشه
    امتیازها
    717
    سطح
    14
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen70 نمایش پست ها
    از طرفی طرز پاسخ دادن شما اصلا مناسب نیست نه در شان شماست نه انجمن لطفا رعایت کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen70 نمایش پست ها
    دوست گرامی سلام
    بنده عرض کردم قضاوتی نمیکنم، مطلبی که خطاب به بنده گفته شد شاید منظ.ور بدی پشتش نبوده ولی جالب نبود و من حق پاسخ دادن داشتم
    کاش شما که نظر میدید که بنده جوابی میدم که در شان انجمن نیست و البته به بنده هم لطف دارید میفرمایید در شان بنده نیست یه نظری هم در مورد مدیر انجمن میدادید نکنه در شان ایشون هست که اینطوری در مورد دیگران صحبت کنن یک مقدار مطالعه کنید عزیمزم به هر حال این لحن بیشتر میتونه برداشت خوبی ازش نشه کاش ما طوری نباشیم که بخوایم عقایدمون باب میل بعضی ها باشه. ضمن اینکه با شناختی که وجود داره توقع اینو دارم که مطالب بیان شده از جانب مدیر محترم و سخنانی در باب دفاع و.. مورد تشکر بسیاری از دوستان قرار بگیره و شاید اگر کلید نپسندیدن هم بود برای بنده تعداد زیادی کسب میشد ولی واقعیت با این چیزا سندیت پیدا نمیکنه

بنده یک کاربر هستم و در این موارد هم ادعایی ندارم و با یه انتظاری وارد سایت شدم که با این طرز برخورد مواجه شدم اگر هم پاسخی دادم نظرم رو گفتم مثل بقیه. به فرض اینکه اشتباه هم باشه شک نکن نظرات اشتباه از منظر دیگران نه تنها تو این سایت بلکه خیلی جاها وجود داره و اصلا به همین منظور هست، تبادل نظر و اطلاعات و تجربه، هیچ دلیلی نداره و کسی چنین حقی نداره با لحن نا شایست با کسی برخورد کنه
    شما اگر شروع کننده یه برخورد بد با کسی باشی باید منتظر برخورد بسیار بدتر و و بیشتر باشی چون شروعش با شما بوده که البته بنده قصد چنین کاری رو نداشتم
    بهر حال بگذریم از این حرفا من اصلا از نصحیت کردن و این چیزا که شما رفتارت بده اون خوبه اشتباه کردی و اینچیزا خوشم نمیاد ولی اگر در رابطه با بنده موردی باشه گاهی مجبورم جواب بدم
    ولی دیگه تمایلی به ادامه این بحث ندارم دیگه خود دانید اگر خواستید چیزی بفرمایید احتمالا جوابی ندم
    اگر دوست داشتید مطلب رو پاک کنید من مشکلی ندارم بنده هم خوشحال میشم چون برای من هم جز بار منفی و یادآوری چیزی نداره

والبته عذر خواهی میکنم که اگر کمی تند جواب دادم بنده هم گاهی دچار اشتباه میشم و اصلا دوست نداشتم حتی زمانی که حق با من بود یا نبود وارد چنین شرایطی بشم و حتی با جوابم مدیر عزیز با اون ایدی زیباشون رو آزرده کنم بهرحال خوبی هایی هم این سایت داره که جای تقدیر داره

پیروز باشید
    امتیازها
    7,350
    سطح
    56
    79
    کاربر انجمن
    ممنون میشم بهم بگید تیونر تلویزیون 50JU6990
    ***-T هست یا ***-T2 ؟
    تو مشخصاتش نوشته:
    ***-T
    (***-T2 ready)
    این به چه معناست؟
    آیا ***-T2 در دریافت تصاویر فعلی ما که همون ***-T هست بهتر هست؟
    من فقط به چند دلیل میخواهم 6990 بخرم یکی همین ***-T2 یکی هم 4K بودن یکی هم اینکه فک میکنم تایزن هست و از نظر ساپورت زیرنویسا اینا فک کنم بهتر باشه.
    آیا کیفیت تصاویر تلویزیون ما به فرض اینکه HD بشن در 4K ها بالاتر هست یا با FHD ها فرقی نداره؟
    اگه واقعا 4K ارزش نداره بگید برم راحت همون 6950 را بخرم راحت کنم خودما(الان چند روزه نمی تونم بین این دو مدل انتخاب کنم)
    چون من هرجا میرم میگن خرید 4K الان عاقلانه نیست در حالی که محتوای اون خیلی نایابه که واقعا هم درسته و بیشترین استفاده من هم TV ایران هست که هنوز HD نشده چه برسه به 4K

دیجی کالا را برای خرید تایید میکنید؟ چون من از بازار قیمت گرفتم6990 کمتر از 3740 پیدا نکردم ولی دیجی میده 3374
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.Sadegh.M نمایش پست ها
    ممنون میشم بهم بگید تیونر تلویزیون 50JU6990
    ***-T هست یا ***-T2 ؟
    تو مشخصاتش نوشته:
    ***-T
    (***-T2 ready)
    این به چه معناست؟
    آیا ***-T2 در دریافت تصاویر فعلی ما که همون ***-T هست بهتر هست؟
    من فقط به چند دلیل میخواهم 6990 بخرم یکی همین ***-T2 یکی هم 4K بودن یکی هم اینکه فک میکنم تایزن هست و از نظر ساپورت زیرنویسا اینا فک کنم بهتر باشه.
    آیا کیفیت تصاویر تلویزیون ما به فرض اینکه HD بشن در 4K ها بالاتر هست یا با FHD ها فرقی نداره؟
    اگه واقعا 4K ارزش نداره بگید برم راحت همون 6950 را بخرم راحت کنم خودما(الان چند روزه نمی تونم بین این دو مدل انتخاب کنم)
    چون من هرجا میرم میگن خرید 4K الان عاقلانه نیست در حالی که محتوای اون خیلی نایابه که واقعا هم درسته و بیشترین استفاده من هم TV ایران هست که هنوز HD نشده چه برسه به 4K

دیجی کالا را برای خرید تایید میکنید؟ چون من از بازار قیمت گرفتم6990 کمتر از 3740 پیدا نکردم ولی دیجی میده 3374
    سلام دوست عزیز،
    1-یعنی مشکلی با سیگنال های ***T2 ندارد.البته الان اکثر تلویزیون های دیجیتال دیگه ***T2 رو پشتیبانی می کنند.
    2-بله هم بهتر است هم پهنای باند بیشتری دارد اما خوب به صورت همه گیر در ایران فعال نیست و مشخص هم نیست چه زمان بشود.
    3-مدل 6990 سیستم عامل تایزن دارد که بسیار قوی است و توصیه می گردد مد نظر قرار بدید.
    4-تصاویر درب و داغون ایران در همه تلویزیون های تقریبا یکسان است.4K و...
    5-خرید 4K بله الان منطقی نیست زیاد.
    6-بله دیجی کالا رو تائید می کنم.
    7-من مدل 6950 رو پیشنهاد می کنم اما اگر مشکل مالی ندارید همون 6990.
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.shahi نمایش پست ها
    عزیز این جملت مینونه نشانگر چیزای خوبی برات نباشه "یک مقدار مطالعه کنید عزیمزم" این جمله رو معمولا آدمای تو خالی و کم سواد استفاده میکنن که میرن چهارتا چیز رو تو نت اینور اونور میکنن بعد میخوان ابراز وجود بکنن. یه آدم با مطالعه اگر هم اشتباهی تو نظر یکی میبینه طرز بیان کاملا متفاوتی داره، در مورد میزان مطالعه افراد اونم به صورت کلی نظر نمیده که بخواد خودشو در حدی هم ببینه که بگه یکم مطالعه کن یه "عزیم زم" بندازه تنگش لحن چاله میدونیو پر رو بازی و تمسخر آمیز هم بگیره.
    به هر حال چون روی سخنت به بنده بود حق داشتم دلگیر بشم و جوابتون رو بدم و نظرم رو گفتم ولی در مورد شما قضاوتی نمیکنم و نمیگم که شما اینطوری هستید اینو میگم که شفاف باشه سوء تفاهم نشه

ضمن اینکه دقت کنی میبینی که گفتم اولد فیلیپس رو پیگیری کن من کی گفتم وارد شده گفتم دقت کن گفتم "احتمالا" احتمالا فیلیپسهای جدید نه حتما اولد وارد بازار بشه چون با چندتا وارد کننده صحبت کردم گفتن فیلیپسهای جدید به زودی وارد میشه و بازم دقت کن گفتم اگه علاقه مندی شاید بتونی از خارج کشور تهیه کنی یعنی تو ایران نیست فعلا
    اون لوو هم احتمالا شما خبری ازش نداشتی که یه گیری بدی.
    اون رفرنسی هم که بر اساسش صحبت کردین رو بذارید ممنون میشم
    یک اخطار به دلیل توهین به مدیریت دریافت می کنید که اینبار طرز حرف زدنتون رو یاد بگیرید.بنده مهندس سخت افزار هستم،تکنسین سام سرویس و نویسنده مجموعه سخت افزار.پس مطمئن باش 4 تا سایت نگاه نکردم که به اینجا رسیدم.تکرار شود با اخراج مواجه هستید.
    امتیازها
    4
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید
    سلام جناب آریایی
    لطفا برای تلویزیونی با مشخصات زیر پیشنهاد برند و مدل بدین
    1-سایز:55 تا 65 (بزرگتر باشه بهتره)
    2-هوشمند باشد
    3- 3d و 4k اهمیتی ندارد( بیشتر نظرم رو FHD است)
    4- قیمت: ترجیهم زیر 4.5 میلیونه اما اگه نیاز باشه می توان مقداری بالاتر رفت

اولویت اول کیفیته تصویره(عمق سیاهی،زاویه دید). بعد سایز بزرگترصفحه. بعد قابلیت پخش فرمت های مختلف( تصویر و زیر نویس). سبکی و کاربردی بودن سیستم عامل
    لطفا از هر دو برند LG و Samsung مدل معرفی کنین. با تشکر
    امتیازها
    11,776
    سطح
    71
    1,947
    کاربر انجمن
    چرا تولید TV های 3D رو محدود کردند؟
    کسی که 3D بخواد باید چی کار کنه؟
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_r نمایش پست ها
    سلام جناب آریایی
    لطفا برای تلویزیونی با مشخصات زیر پیشنهاد برند و مدل بدین
    1-سایز:55 تا 65 (بزرگتر باشه بهتره)
    2-هوشمند باشد
    3- 3d و 4k اهمیتی ندارد( بیشتر نظرم رو FHD است)
    4- قیمت: ترجیهم زیر 4.5 میلیونه اما اگه نیاز باشه می توان مقداری بالاتر رفت

اولویت اول کیفیته تصویره(عمق سیاهی،زاویه دید). بعد سایز بزرگترصفحه. بعد قابلیت پخش فرمت های مختلف( تصویر و زیر نویس). سبکی و کاربردی بودن سیستم عامل
    لطفا از هر دو برند LG و Samsung مدل معرفی کنین. با تشکر
    با سلام دوست عزیز.
    SAMSUNG 50JU6990
    SAMSUNG 55JC6960
    و الویت با 55JS7980 است.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa98 نمایش پست ها
    چرا تولید TV های 3D رو محدود کردند؟
    کسی که 3D بخواد باید چی کار کنه؟
    راهی نیست مصطفی جان.هزینه اضافه برای تولید پنل،کمبود محتوا و رغبت عمومی،کم شدن کانال های 3D و عرضه واقعیت مجازی جزو دلایلش هستند.باید از مدل های موجود و قدیمی خرید کنید.
    امتیازها
    756
    سطح
    14
    1
    کاربر جدید
    درود
    عرض ادب
    جناب اريايي 7790 شامل جشنواره نوروزي سامسونگ ميشه؟
    ممنون
صفحه 89 از 112 نخست ... 3979878889909199 ... آخرین
نمایش نتایج: از 881 به 890 از 1120

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع