ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 99 از 112 نخست ... 4989979899100101109 ... آخرین
نمایش نتایج: از 981 به 990 از 1120
    امتیازها
    1,192
    سطح
    18
    1
    کاربر جدید
    با سلام خدمت دوستان و اساتید صاحب نظر
    قصد خرید تلوزیون دارم و با توجه به نوع استفاده لطف کنید راهنمایی بفرماییدد
    سایز 45 تا 50 اینچ
    نوع استفاده هم بیشتر دیدن فوتبال از شبکه های غیر داخلی و دیدن فیلم و سریال های دانلودی هستش
    ساپورت انواع فرمتهای جدید مثل کدک x265 و زیرنویس های فارسی هم خیلی مهم هستش
    به احتمال زیاد حداقل تا 7-8 سال آینده امکان به روز کردن تلوزیون رو ندارم
    میزان بودجه هم 2500000 در نظر دارم ولی در صورت امکان تا 3000000 هم قابل افزایش هستش
    با تشکر
    امتیازها
    3,234
    سطح
    35
    0
    کاربر جدید
    با سلام
    دوستان می خواستم یه تی وی LED FHD زیر یه تومن بگیرم لطفا راهنماییم کنید
    با تشکر
    امتیازها
    318
    سطح
    6
    0
    کاربر جدید
    دوستان من بین دو تلویزیون سامسونگ ju6980 و ال جی uf64000gi موندم
    ممنو.ن میشم راهنمایی بفرمایید کدوم بهتره و اگه برند و مدل دیگه ای هم با همین حدود قیمت و امکانات میشناسید معرفی کنین
    خودم از کنترل جادویی ال جی خیلی خوشم اومد، اما کم نور بودن و کمی تار بودنش نسبت به سامسونگ دلم رو زد!
    تو مغازه ال جی طرف موبایلش رو وصل کرد به تلویزیون که عملا هر چه در صفحه موبایل بود رو گوشی نشون میداد
    اسمارت بودن تلویزیون خیلی واسم مهمه،اپلیکیشن نصب شدن روش(مثلا اسکایپ یا mxplayer) این امکانات ال جی دلم رو برد اما وقتی در کنار سامسونگ میزارمش سامسونگ صفحش روشنتره
    نظر شما بین این دو مدل چیه؟
    امتیازها
    318
    سطح
    6
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirvr14 نمایش پست ها
    دوستان من بین دو تلویزیون سامسونگ ju6980 و ال جی uf64000gi موندم
    ممنو.ن میشم راهنمایی بفرمایید کدوم بهتره و اگه برند و مدل دیگه ای هم با همین حدود قیمت و امکانات میشناسید معرفی کنین
    خودم از کنترل جادویی ال جی خیلی خوشم اومد، اما کم نور بودن و کمی تار بودنش نسبت به سامسونگ دلم رو زد!
    تو مغازه ال جی طرف موبایلش رو وصل کرد به تلویزیون که عملا هر چه در صفحه موبایل بود رو گوشی نشون میداد
    اسمارت بودن تلویزیون خیلی واسم مهمه،اپلیکیشن نصب شدن روش(مثلا اسکایپ یا mxplayer) این امکانات ال جی دلم رو برد اما وقتی در کنار سامسونگ میزارمش سامسونگ صفحش روشنتره
    نظر شما بین این دو مدل چیه؟
    دوستان واقعا کسی نیست جواب منو بده؟
    امتیازها
    3,647
    سطح
    37
    36
    کاربر جدید
    درود
    من تلویزیون 6980 رو چند ماهی هست که دارم و تمامی امکاناتی که گفتید دارد
    اول از همه این مدل مونتاژ داخل هست، واسه همین اگر توی اینترنت سرچ کنید فقط سایتای داخلی دارنش، برای اینکه مشخصات، نقدهای این مدل رو ببینید میتونید تو اینترنت دنبال مدل UA48JU6000 رو ببینید.
    به مشخصات باید اضافه کنم که نرخ نوسازی تصویر 50 هرتز واقعی هست (البته تاثیر چندانی توی تجربه کاربری شما نداره)، قابلیت پخش کدک HEVC یا H265 رو به خوبی تا بیت ریت 80Mb و فریم ریت 60 هرتز داره.
    کیفیت پنل این مدل خوب و زاویه دید مناسبی داره، همچنین ویژگی upscaler باعث میشه که کیفیت فیلم های 1080 در اون بهتر به نظر بیاد.
    رابط اسمارت امکانات زیادی مثل نصب اپلیکیشن های تایزن (البته خیلی وسیع نیست و انتظار زیادی نداشته باشین)، screen miroring ، DLNA و مرورگر وب و ... داره که تقریبا همه تلویزیون های اسمارت این رده قیمتی مشابه هم هستند جز سیستم عامل که سامسونگ ها تایزن، الجی ها web OS2 و سونی ها android TV هست که در تعداد اپلیکیشن ها موثر هست.
    قیمت این مدل با توجه به رزولوشن 4K و رابط اسمارت و باقی امکانات واقعا مناسب هست
    نکته ای که برای من کمی مهم تر بود، پخش کدک HEVC (که با کیفیت یکسان تا 60% حجم کمتری نسبت کدک متدوال AVC/h264 داره) بود.
    از ایراداتش میتونم بگم کیفیت بلندگوهاش خیلی خوب نیست، اگر اهل گوش دادن به موسیقی یا فیلم با صدای بلند و با کیفیت هستید، شاید بهتر باشه یه ساندبار یا سینمای خانگی تهیه کنید.
    نداشتن کنترل هوشمند تو وبگردی و کار با نرم افزارها خودش رو نشون میده که من به شخصه خیلی استفاده نمیکنم، ولی کاشکی این قابلیت رو هم داشت.
    و البته من انتظار نداشتم که نرخ نوسازی تصویرش 50 باشه وقتی تو مشخصات نوشته 100 (از منوی مخفی تلویزیون و همچنین مشخصات در سایتهای خارجی میتونید ببینید که رفرش ریت 50 هست)، البته بیشتر به خاطر اطلاعات اشتباه این رو مینویسم، وگرنه تاثیری تو تجربه کاربری شما نداره و شما معمولا محدود به نرخ فریم منبع (فیلم، کلیپ و ...) هستید که معمولا بین 24 تا 30 هستند (خیلی نگرانش نباشید چون در واقعیت ما نمیتونیم تفاوت 50 هرتز با 200 هرتز رو متوجه بشیم، اگر شک داشتید توی یک مقاله در سایت زومیت به این موضوع پرداخته شده است)
    دیگه مشکلی تو اتصال وایفای، نصب اپ ها، اتصال گوشی، ساپورت زیرنویس فارسی و تنظیماتش (تنظیم تایم و سایز و ...)، و بقیه امکانات گفته شده نداشته. در مورد الجی نظری ندارم اما اگه قرار بر انتخاب دوباره باشه من بازم همین مدل رو انتخاب میکنم
    یا حق
    شايد سال هاي سال باشد که ارتش امپراطوري پارس خاکستر شده باشد. اما روزي فرا خواهد رسيد که زخاکسترها ققنوس برخيزد و آن
    هنگام آتش سال هاي سال سکوت مردم ايران زبانه خواهد کشيد و بار ديگر مردمي ازسرزمين پارس از شرق تا چين و از غرب تا دروازه هاي روم حکمراني ميکنند و تمام دشمنان اين مرز و بوم در آتش قهر ايران خواهند سوخت. آن روز نزديک است و ما همان ارتشيم .
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    دوست عزیز کنتراست و شدت نور در پنل uf64000gi کمتر از JU6980 است.من به شما مدل JU6980 رو پیشنهاد می کنم.امکانات هوشمند سامسونگ هم نیازهای شمارو برآورده می کنه.
    امتیازها
    1,192
    سطح
    18
    1
    کاربر جدید
    با سلام خدمت دوستان و اساتید صاحب نظر
    قصد خرید تلوزیون دارم و با توجه به نوع استفاده لطف کنید راهنمایی بفرمایید
    سایز 45 تا 50 اینچ
    نوع استفاده هم بیشتر دیدن فوتبال از شبکه های غیر داخلی و دیدن فیلم و سریال های دانلودی هستش
    ساپورت انواع فرمتهای جدید مثل کدک x265 و زیرنویس های فارسی هم خیلی مهم هستش
    به احتمال زیاد حداقل تا 7-8 سال آینده امکان به روز کردن تلوزیون رو ندارم
    میزان بودجه هم 2500000 در نظر دارم ولی در صورت امکان تا 3000000 هم قابل افزایش هستش
    با تشکر
    امتیازها
    318
    سطح
    6
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali2424 نمایش پست ها
    درود
    من تلویزیون 6980 رو چند ماهی هست که دارم و تمامی امکاناتی که گفتید دارد
    اول از همه این مدل مونتاژ داخل هست، واسه همین اگر توی اینترنت سرچ کنید فقط سایتای داخلی دارنش، برای اینکه مشخصات، نقدهای این مدل رو ببینید میتونید تو اینترنت دنبال مدل UA48JU6000 رو ببینید.
    به مشخصات باید اضافه کنم که نرخ نوسازی تصویر 50 هرتز واقعی هست (البته تاثیر چندانی توی تجربه کاربری شما نداره)، قابلیت پخش کدک HEVC یا H265 رو به خوبی تا بیت ریت 80Mb و فریم ریت 60 هرتز داره.
    کیفیت پنل این مدل خوب و زاویه دید مناسبی داره، همچنین ویژگی upscaler باعث میشه که کیفیت فیلم های 1080 در اون بهتر به نظر بیاد.
    رابط اسمارت امکانات زیادی مثل نصب اپلیکیشن های تایزن (البته خیلی وسیع نیست و انتظار زیادی نداشته باشین)، screen miroring ، DLNA و مرورگر وب و ... داره که تقریبا همه تلویزیون های اسمارت این رده قیمتی مشابه هم هستند جز سیستم عامل که سامسونگ ها تایزن، الجی ها web OS2 و سونی ها android TV هست که در تعداد اپلیکیشن ها موثر هست.
    قیمت این مدل با توجه به رزولوشن 4K و رابط اسمارت و باقی امکانات واقعا مناسب هست
    نکته ای که برای من کمی مهم تر بود، پخش کدک HEVC (که با کیفیت یکسان تا 60% حجم کمتری نسبت کدک متدوال AVC/h264 داره) بود.
    از ایراداتش میتونم بگم کیفیت بلندگوهاش خیلی خوب نیست، اگر اهل گوش دادن به موسیقی یا فیلم با صدای بلند و با کیفیت هستید، شاید بهتر باشه یه ساندبار یا سینمای خانگی تهیه کنید.
    نداشتن کنترل هوشمند تو وبگردی و کار با نرم افزارها خودش رو نشون میده که من به شخصه خیلی استفاده نمیکنم، ولی کاشکی این قابلیت رو هم داشت.
    و البته من انتظار نداشتم که نرخ نوسازی تصویرش 50 باشه وقتی تو مشخصات نوشته 100 (از منوی مخفی تلویزیون و همچنین مشخصات در سایتهای خارجی میتونید ببینید که رفرش ریت 50 هست)، البته بیشتر به خاطر اطلاعات اشتباه این رو مینویسم، وگرنه تاثیری تو تجربه کاربری شما نداره و شما معمولا محدود به نرخ فریم منبع (فیلم، کلیپ و ...) هستید که معمولا بین 24 تا 30 هستند (خیلی نگرانش نباشید چون در واقعیت ما نمیتونیم تفاوت 50 هرتز با 200 هرتز رو متوجه بشیم، اگر شک داشتید توی یک مقاله در سایت زومیت به این موضوع پرداخته شده است)
    دیگه مشکلی تو اتصال وایفای، نصب اپ ها، اتصال گوشی، ساپورت زیرنویس فارسی و تنظیماتش (تنظیم تایم و سایز و ...)، و بقیه امکانات گفته شده نداشته. در مورد الجی نظری ندارم اما اگه قرار بر انتخاب دوباره باشه من بازم همین مدل رو انتخاب میکنم
    یا حق

ممنون از آقایان آریایی و یوزر علی 2424 ، بعد از مقایسه تصویرها با هم دیگه به این نتیجه رسیدم که مدل فول اچ دی به جای یو اچ دی انتخاب کنم
    در مقایسه که بین دو تلویزیون سامسونگ u6950 , u6980 داشتم واقعا تصویر مدل فول اچ دی روشنتر - شفافتر و واضح تر از مدل یو اچ دی بود که میتونه از همون موتور انطباق تصویر باشه که در صفحات قبل اشاره کردن دوستان، الان انتخابم u6950 شده فقط سوالی که از دوستان دارم اینه که آیا این مدل مجهز به تایزنه؟
    رو برچسبی که رو تلویزیون بود نوشته شده تایزن اما تو اینترنت ندیدم جایی اشاره شده باشه به تایزن بودنش
    امتیازها
    2,751
    سطح
    32
    2
    کاربر جدید
    دوست عزیز کنتراست و شدت نور در پنل uf64000gi کمتر از JU6980 است.من به شما مدل JU6980 رو پیشنهاد می کنم.امکانات هوشمند سامسونگ هم نیازهای شمارو برآورده می کنه.
    جناب آقای آریایی باسلام و تشکر از راهنمایی های شما

شما در چند پست تلویزیون JU6980 رو به دوستان پیشنهاد کردید، می خواستم بپرسم این مدل در نمایش زیرنویس فارسی عملکردش چطور هست؟
    امتیازها
    7,350
    سطح
    56
    79
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط afshin4841 نمایش پست ها
    جناب آقای آریایی باسلام و تشکر از راهنمایی های شما

شما در چند پست تلویزیون JU6980 رو به دوستان پیشنهاد کردید، می خواستم بپرسم این مدل در نمایش زیرنویس فارسی عملکردش چطور هست؟

دوست عزیز من خودم این تلویزیون را دارم.
    در پخش زیرنویس فارسی SRT هم نام فیلم هیچ مشکلی نداره و راحت پخش می کنه فونتش هم بد نیست.
    تنها ایرادش این هست که رنگ قابل تغییر نیست.
    البته اگر شما با نرم افزارهای DLNA آشنا بشی میتونی از طریق اونها با هر اندازه و فونت و رنگی رو تلویزیون زیر نویستون را پخش کنید.
صفحه 99 از 112 نخست ... 4989979899100101109 ... آخرین
نمایش نتایج: از 981 به 990 از 1120

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع