ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 24 از 112 نخست ... 1422232425263474 ... آخرین
نمایش نتایج: از 231 به 240 از 1120
    امتیازها
    4,037
    سطح
    40
    2,332
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط magiteq نمایش پست ها
    در این محدوده قیمت HU8890 پیشنهاد میشه که 4K هم هست
    سایز 48 و قیمت 5200
    LG در این محدوده قیمت مدل قابل رقابتی نداره
    عطا جان سلام و ممنون بابت پاسخگویی .

در مورد اون مدلی که گذاشتم نظرت چیه ؟

V : چون این مدل رو عطا جان متاسفانه دیجی کالا نداره من میخام از دیجی کالا خریدمو انجام بدم !

امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط EHSAN BAHAVAR نمایش پست ها

V : چون این مدل رو عطا جان متاسفانه دیجی کالا نداره من میخام از دیجی کالا خریدمو انجام بدم !
    احسان جان نیازی به خرید digi نیست چون تمام نمایندگی های فروش سامسونگ اگر حتی موجود نداشته باشند،در عرض 2 روز براتون میارند.
    7790 هم اکثر امکانات جانبی مدل های بالا و سری 8 رو دارا است.از پشتیبانی هزاران دستور فارسی بگیر تا پردازنده های همسان و...اما تفاوت در پخش و پنل است.اگر به رزولوشن بیش از FHD نیازی ندارید مدل 7790 خیلی هم عالی هستش.(من اگر خودم باشم 7790 رو انتخاب میکردم چون نیازی به رزولوشن بیشتر در حال حاضر نمیبینم)
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط EHSAN BAHAVAR نمایش پست ها

احسان جان شما به عنوان مانیتور میخوای استفاده کنی؟
    در تمام پنل های UHD , هر محتوایی , حتی SD , در واقع UPSCAL میشه به وضوح بالاتر. از این نظر مشکلی با محتوای غیر UHD نداری
    در ضمن میتونی از ر....س....ی...ور های 4K هم استفاده کنی برای دریافت مختوای 4K
    که اگر خواستی , بگو که یه امار قیمتی و مدل هاش رو بهت بگم( البته در پیام خصوصی:D)

امتیازها
    4,037
    سطح
    40
    2,332
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط magiteq نمایش پست ها
    احسان جان شما به عنوان مانیتور میخوای استفاده کنی؟
    در تمام پنل های UHD , هر محتوایی , حتی SD , در واقع UPSCAL میشه به وضوح بالاتر. از این نظر مشکلی با محتوای غیر UHD نداری
    در ضمن میتونی از ر....س....ی...ور های 4K هم استفاده کنی برای دریافت مختوای 4K
    که اگر خواستی , بگو که یه امار قیمتی و مدل هاش رو بهت بگم( البته در پیام خصوصی:D)
    ممنون از دوستان عزیزم اقای اریایی و عطا جان عزیز.

من خودم بیشتر همون مدلی که گفتم 7790 رو میپسندم چون چیزی کم نداره و هر چی نظری دیدم همشون خوب دادن ! ( البته به نظرت دیجی نمیشه زیاد اعتماد کرد :D)

نه عطا جان برای خونه میخام میخام مدل جایگزین بخرم و یه تنوعی بدم خسته شدم از این تی وی فعلی

امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    عطا جان البته UPSCAL به واقع اون اتفاقی نیست که در تبلیغات میبینیم!بنده در جندین مورد بررسی کردم.البته نمیشه گفتم کیفیت رو ارتقاء نمیده،اما نه در حدی که ما فکر میکنیم.بسته به نوع MEDIA متفاوت هستش.اما من چندان روش حساب نمیکنم.
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    عطا جان البته UPSCAL به واقع اون اتفاقی نیست که در تبلیغات میبینیم!بنده در جندین مورد بررسی کردم.البته نمیشه گفتم کیفیت رو ارتقاء نمیده،اما نه در حدی که ما فکر میکنیم.بسته به نوع MEDIA متفاوت هستش.اما من چندان روش حساب نمیکنم.
    اره امیر جان , UPSCAL در پنل های FULL HD هم وجود داره و پنل با پنل تا حدی متفاوت هست و یکسان نیست.
    UPSCAL به هیچ شکل ربطی به NATIVE رزولوشن نداره. ولی خب محتوای SD رو قابل تحمل میکنه حداقل.

امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    سلام خدمت دوستان،

جسارتا در مورد رزولوشن موافق هستم واقعا پشتیبانی کردن از رزولوشن 4K الان معنای چندانی نداره چون نکته مهم علاوه بر رزولوشنی که نمایشگر/تلویزیون پشتیبانی می کنه اینه که media هم 4K باشه که حداقل در جایی که ما هستیم هنوز نزدیک به صفره.

مگر برای پخش موارد خاص که کاربر بتونه از جای دیگه بیاره یا دانلود کنه یا گزینه ای که عطا جان اشاره کرد.

وگرنه برای پخش داخلی مون، حتی کانال های دیجیتال، که FHD هم زیاد هست.
    امتیازها
    717
    سطح
    14
    1
    کاربر جدید
    سلام تلویزیون 46 تا 50 اینچ تا 2500 یا نهایت 2800 تومن چی بگیرم که تو این رنج بهترین کیفیت تصویر رو داشته باشه مشکل جاموندن تصویر نداشته باشه و اگه امکان داشت با زیرنیس فارسی مشکل نداشته باشه
    این چندتا تلویزون رو هم با گارانتی قیمت دارم :
    W600 سونی 2800 و 48 اینچ
    LB58200 الجی 2400 و 50 اینچ
    LB56100 الجی 2200 , 47 اینچ
    6450 سامسونگ و 46 اینچ که یکی از کاربرای محترم تایید کردن بعضیا گفتن دو هسته ای هست و مشکل جاموندن تصویر داره و صداش هم ضعیفه

لطفا پیشنهاد کنید
    ممنونم
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.shahi نمایش پست ها
    سلام تلویزیون 46 تا 50 اینچ تا 2500 یا نهایت 2800 تومن چی بگیرم که تو این رنج بهترین کیفیت تصویر رو داشته باشه مشکل جاموندن تصویر نداشته باشه و اگه امکان داشت با زیرنیس فارسی مشکل نداشته باشه
    این چندتا تلویزون رو هم با گارانتی قیمت دارم :
    W600 سونی 2800 و 48 اینچ
    LB58200 الجی 2400 و 50 اینچ
    LB56100 الجی 2200 , 47 اینچ
    6450 سامسونگ و 46 اینچ که یکی از کاربرای محترم تایید کردن بعضیا گفتن دو هسته ای هست و مشکل جاموندن تصویر داره و صداش هم ضعیفه

لطفا پیشنهاد کنید
    ممنونم
    دوست من مشکل جاماندگی تصویر مدت زیادی است رفع شده است.البته هنوز هم مدل های پائین led این مشکلات رو دارند.
    h6450 دارای پردازنده 4 هسته ایی هستش.میتونید کاتالوگ رو هم مطالعه بفرمائید.صدای این مدل در حد متوسط هستش و در مقابل برخی رقبا حتی بهتر.
    ببینید دوست عزیز شما بودجه کمی برای اینچ بالا دارید!یعنی با این مبلغ نمیشود مدل مناسبی از اینچ های بالا گرفت مگر مدل های میان رده.(با توجه به مشکل پسند بودن شما)
    به نظر بنده اینچ کمتر بگیرید با کیفیت بیشتر.
    امتیازها
    156
    سطح
    3
    0
    کاربر جدید
    سلام

قبل از هر چیز ممنون به خاطر این تاپیک و دوم اینکه شرمنده اولین پستم رو با سوال شروع میکنم

دنبال مدلای ال جی بودم که توشون ub820 رو دیدم که خیلی چشمم رو گرفت ( اومدن تو این تاپیک هم برای همین مدل بود از گوگل )

با توجه به اینکه توی فروشگاه ها و نمایندگی ها فعلا نیستش تنها راه خریدش از فروشگاه های بانه ای هست

من اصلا تجربه ای و شناختی از تلویزیون ندارم میخواستم لطف کنید و راهنمایی کنید با قیمت 1.900 این مدل چطوره ؟

از امکانات هم اگر بخوام چیزی بگیرم که مناسب باشه داشتن وای فای و لن خوبه ولی اگر بخوام هم میتونه نداشته باشه چونه hdmi و mhl برام کافیه

اسمارت و ... هم مهم نیست فقط کیفیتش مناسب باشه

بازم شرمنده

ممنون
صفحه 24 از 112 نخست ... 1422232425263474 ... آخرین
نمایش نتایج: از 231 به 240 از 1120

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع