ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 70 از 112 نخست ... 2060686970717280 ... آخرین
نمایش نتایج: از 691 به 700 از 1120
    امتیازها
    2,369
    سطح
    29
    24
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    دوست عزیزم خرابی سونی به نسبت دیگر برندها مقداری بیشتر است.اما همچنان کیفیت w600 و w800 مورد تائید است.هرچند که با این بودجه میتوان مدل های بهتری از برندهای دیگر خریداری کرد.
    خب قبلا دو مورد ذکر کردین که با بودجه دو میلیون تومن بود . ولی من حاضرم 500 تومن رو بودجم اضافه کنم که مدل بهتری بگیرم .مدل های بهتر چی هستند لطفا ذکر کنید .من روی برندی هم تعصب ندارم . فقط کیفیت تصویرش خوب باشه و همچنین 4 تا درگاه hdmi داشته باشه . ممنون از وقتی که میذارید.

تلویزیون 40 ju6990 چطوره؟ 4 کی هستش ولی 40 اینچه .
    امتیازها
    180
    سطح
    3
    0
    کاربر جدید
    دوستان بنده مدل ju8890 رو خریدم ، منتها رنگ هاش حالت طبیعی نداره برای کالیبره دقیق چیکار باید بگنم
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط sorena-hi نمایش پست ها
    سلام
    من متوجه نشدم مدلهای جدید هایسنس مربوط به برند خاصیه یا یه مدل از یه برنده؟ تو کدوم سایت هست من هرچه سرچ کردم همچین مدلی ندیدم.
    نظرتون نسبت به تیویهای الجی چیه؟ کیفیت تصویرشون نسبت به سامسونگ چطوره؟
    نظرتون نسبت به تیوی lb5500 الجی چیه؟ ***2 داره. میخواستم بدونم این مزیته که تیونرش جدیدتره و کیفیت تصویر و صدای دریافتی با این تیونر بهتر از *** معمولی هست؟
    البته رفرش تصویرش 60 هرتزه.
    دوست عزیز هایسنس مدل نیست!یک برند است.منظورم به طور کلی بود.به هیچ وجه نمیشود کل محصولات یک برند رو با یک برند دیگر مقایسه کرد.همه آنها نقاط ضعف و قوت دارند.شما حتی اگر تیونر HEVC/VP9 هم داشته باشید مادامی که پخش ایران SD هست هیچ اتفاقی نمی افتد.شما به عرایض من اصلا گوش نمیکنید.من دوروزه دارم میگم تلویزیون های موجود هر قدر که قدرتمند باشند در مقابل سیگنال های SD ایران قادر به معجزه نیستند!
    نقل قول نوشته اصلی توسط JerJis نمایش پست ها
    خب قبلا دو مورد ذکر کردین که با بودجه دو میلیون تومن بود . ولی من حاضرم 500 تومن رو بودجم اضافه کنم که مدل بهتری بگیرم .مدل های بهتر چی هستند لطفا ذکر کنید .من روی برندی هم تعصب ندارم . فقط کیفیت تصویرش خوب باشه و همچنین 4 تا درگاه hdmi داشته باشه . ممنون از وقتی که میذارید.

تلویزیون 40 ju6990 چطوره؟ 4 کی هستش ولی 40 اینچه .
    در صورت افزایش بودجه که فرمودید،من مدل 40JU6960 رو پیشنهاد میکنم.واقعا عالیه تنها نقطه ضعف اش مقداری نشت نور سفید بود.
    نقل قول نوشته اصلی توسط king_of_shadows نمایش پست ها
    دوستان بنده مدل ju8890 رو خریدم ، منتها رنگ هاش حالت طبیعی نداره برای کالیبره دقیق چیکار باید بگنم
    بفرمائید چه دستگاهی متصل کردید و چند شات کامل بگذارید از تصاویر مختلف.
    امتیازها
    2,369
    سطح
    29
    24
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها

در صورت افزایش بودجه که فرمودید،من مدل 40JU6960 رو پیشنهاد میکنم.واقعا عالیه تنها نقطه ضعف اش مقداری نشت نور سفید بود.

.
    من الان سرچ میکنم چنین مدلی نیستش . واسه چه سالی هستش ؟ بعد مدل 6990 چطوره هستش؟ جهت اطلاع پرسیدم چون قیمت 6990 بالاست
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط JerJis نمایش پست ها
    من الان سرچ میکنم چنین مدلی نیستش . واسه چه سالی هستش ؟ بعد مدل 6990 چطوره هستش؟ جهت اطلاع پرسیدم چون قیمت 6990 بالاست
    شرمنده منظورم 6990 بود.
    امتیازها
    1,360
    سطح
    20
    2
    کاربر جدید
    سلام ممنونم از راهنماییتون
    به نظر شما تیویهای هایسنس کیفیت تصویر و صداشون از سونی و سامی و الجی بهتره؟ منظورم مقایسه هایسنس از نظر کیفیت تصویر در مقایسه با تلویزیونهای رده متوسط برندهای معروفه نه مدلهای گران قیمت.
    تو مدلای هایسنس مدلی که اسمارت نباشه (البته اگه امکان سه بعدی رو داشته باشه، بهتره) و تو سایز 48 اینچ از نظر شما کدومه؟ تیوی که اگه خودتون بودین میخریدینش.
    باسپاس
    یا اباصالح المهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف)

امشب نشسته بردلم غمهای عالم
    بی تو گذشت امروز هم آقای عالم
    امروز هم از تو خبر حتی نیامد
    شب آمد و من ماندمو غمهای عالم
    تلخ است بر ما، بی تو لذتهای عالم
    زشت است بر ما زندگی، زیبای عالم
    تنهایی ما با تو تنها، میشود پر
    تنهای من، تنهاترین تنهای عالم
    امتیازها
    1,360
    سطح
    20
    2
    کاربر جدید
    چند روزه هی سر میزنم کسی پاسخگو نیست؟
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    سلام ممنونم از راهنماییتون
    به نظر شما تیویهای هایسنس کیفیت تصویر و صداشون از سونی و سامی و الجی بهتره؟ منظورم مقایسه هایسنس از نظر کیفیت تصویر در مقایسه با تلویزیونهای رده متوسط برندهای معروفه نه مدلهای گران قیمت.
    تو مدلای هایسنس مدلی که اسمارت نباشه (البته اگه امکان سه بعدی رو داشته باشه، بهتره) و تو سایز 48 اینچ از نظر شما کدومه؟ تیوی که اگه خودتون بودین میخریدینش.
    باسپاس
    دوست عزیز بارها گفته شده است که نمیشود همه محصولات یک برند رو با یک برند دیگر مقایسه کرد.هر برندی خوب و بد دارد.شما باید حداکثر بودجه و کاربردهاتون رو بفرمایید.هایسنس هم مدل های خوبی دارد که در ابعاد بالای 46 به خوبی قدرت رقابت با برندهای دیگر رو دارد.
    امتیازها
    1,360
    سطح
    20
    2
    کاربر جدید
    نمیدونم هایسنس بدون گارانتی داره یا نه؟ جایی یه نفر طوری از هایسنس تعریف کرده بود که من فکر کردم برتری خاصی نسبت به بقیه برندها داره پس این طور نیس ؟
    قیمت بدون گارانتی با گارانتی دار گاهی تا یه میلیون فرقشه
    ولی یه تیوی بدون گارانتی حدود 2 میلیون که 48 اینچ باشه و کیفیت صدا و تصویر برام مهمه و اسمارت بودن مهم نیس اگه 3d هم باشه بهتره. شما با این مشخصات چی رو پیشنهاد میکنید؟ از هر مارکی فرقی نمیکنه به قول شما مهم مدل تیویه نه برندش؟
    ممنونم از وقتی که میذارین
    یا اباصالح المهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف)

امشب نشسته بردلم غمهای عالم
    بی تو گذشت امروز هم آقای عالم
    امروز هم از تو خبر حتی نیامد
    شب آمد و من ماندمو غمهای عالم
    تلخ است بر ما، بی تو لذتهای عالم
    زشت است بر ما زندگی، زیبای عالم
    تنهایی ما با تو تنها، میشود پر
    تنهای من، تنهاترین تنهای عالم
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نمیدونم هایسنس بدون گارانتی داره یا نه؟ جایی یه نفر طوری از هایسنس تعریف کرده بود که من فکر کردم برتری خاصی نسبت به بقیه برندها داره پس این طور نیس ؟
    قیمت بدون گارانتی با گارانتی دار گاهی تا یه میلیون فرقشه
    ولی یه تیوی بدون گارانتی حدود 2 میلیون که 48 اینچ باشه و کیفیت صدا و تصویر برام مهمه و اسمارت بودن مهم نیس اگه 3d هم باشه بهتره. شما با این مشخصات چی رو پیشنهاد میکنید؟ از هر مارکی فرقی نمیکنه به قول شما مهم مدل تیویه نه برندش؟
    ممنونم از وقتی که میذارین
    دوست عزیز بدون گارانتی رو بعید میدونم باشه و اصلا توصیه هم نمیکنم.یعنی الان شما حداکثر بودجه 2 میلیون دارید و 48 اینچ مد نظر دارید؟
صفحه 70 از 112 نخست ... 2060686970717280 ... آخرین
نمایش نتایج: از 691 به 700 از 1120

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع