ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 112 از 112 نخست ... 1262102110111112
نمایش نتایج: از 1,111 به 1,120 از 1120
    امتیازها
    8,890
    سطح
    63
    998
    Tech استریمر
    نقل قول نوشته اصلی توسط MR.POORSUNI نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز نیاز به این همه هزینه نیست فکر میکنم
    زاویه دید و رنگ بله مهمه . ولی FHD و 2K هم مناسبه .
    چه سایزی مد نظرتون هست ؟
    ممنون از پاسخ دوستان. نظرمون هم همین هست که هزینه برای موارد بی کاربرد مثل اینترفیس یا نرم افزار یا دیزان یا خمیده و... هدر نره.
    سایز بالا + کیفیت تصویر (رنگ+وضوح+زاویه دید).
    سایز مثلا 50 سه میلیون که علی جان گفتن و یا 55 پنج میلیونی خوبه. مثلا من 65 اینچ برند حاج عبدالله ندیدم که 6-7 تومان باشه، همه برند های معتبر و پرچم داره که راحت از 10 تومان میزنه بالاتر. پس سایز بزرگتر مانعی نداره به شرطی که به قیمتش بخوره. 50 اینچی سه میلیونی هست، 7 میلیونی هم هست. مشخصا 7 میلیون برای 50 اینچ تو این کاربردی که ما انتظار داریم توجیحی نداره.
    امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Devileytion نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ دوستان. نظرمون هم همین هست که هزینه برای موارد بی کاربرد مثل اینترفیس یا نرم افزار یا دیزان یا خمیده و... هدر نره.
    سایز مثلا 50 سه میلیون که علی جان گفتن و یا 55 پنج میلیونی خوبه. مثلا من 65 اینچ برند حاج عبدالله ندیدم که 6-7 تومان باشه، همه برند های معتبر و پرچم داره که راحت از 10 تومان میزنه بالاتر. پس سایز بزرگتر مانعی نداره به شرطی که به قیمتش بخوره. 50 اینچی سه میلیونی هست، 7 میلیونی هم هست. مشخصا 7 میلیون برای 50 اینچ تو این کاربردی که ما انتظار داریم توجیحی نداره.
    مدل:
    Hardstone 55SE5570 سایز 55 تخت FHD اندروید قیمت 3 تا 3.100

Samsung 55K6960 سایز 55 تخت FHD هوشمند قیمت 3.550

Panasonic 60A430 سایز 60 تخت FHD قیمت 5 تا 5.150

Samsung 60J6850 سایز 60 تخت FHD قیمت 3.550 تا 3.700

کیفیت همه کاملا قابل قبوله نسبت به قیمت و سایزی که دارن( اگر محتوای با کیفیت توشون ریخته شه) ولی خب هرچه سایز بالاتر بره تراکم پایینتر میاد و باید فاصله از TV بیشتر بشه یا سراغ کیفیت بالاتر رفت

و البته مدل
    Samsung 60KU7970 Smart سایز 60 کیفیت 4K تخت هوشمند قیمت 5.150 تا 5.400 (یه سرچ بکنید پیداش میکنید) !

امتیازها
    2
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Devileytion نمایش پست ها
    دوست عزیز, من خودم یکی از فروشگاه داران سطح بازار هستم و به شخصه با تلویزیون های زیادی کار کردن اولا اینکه اصلا به سمت تلویزیون های سایز بالا با کیفیت فول اچ دی نرید.در کل من در پایین دو مدل رو بهتون پیشنهاد می کنم که واقعا به نسبت قیمتشون عالی هستن که اولین مورد 60KU7970 می باشد که در لینک زیر می تونید اون رو با قیمت بسیار پایین تر از بازار بخرید و دومین مدل که البته سایزش کوچک تر می باشد 55K6960 می باشد که البته چون این مدل اندازش کوچک تر و 55 اینچ بود من این مدل رو فول اچ دی بهتون پیشنهاد دادم و یکی از تلویزیون های پر فروش بازار می باشد.
    اصلا در خرید این دو مدل شک نکنید که عالیه.

در ضمن یک مدل از تلویزیون ایکس ویژن که مدلش هم 65XTU815 هم هست که واقعا به نسبت قیمتش تصویر مناسبی داره رو لینکش رو در زیر قرار دادم.
    ویرایش توسط third person : 2017/10/04 در ساعت 12:09
    امتیازها
    2
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام دوستان من تلویزیونی میخوام تهیه کنم بیشتر برام محتوی فورکی بخصوص مسابقات فوتبال فورکی و تصاویر سریع ورزشی و فیلم های فول اچ دی مهمه و گیمینگ بودن تی وی کمترین درجه اهمیت هستش. دنبال تلویزیون oled lg هم نیستم بخاطر روشنایی کمتر، بیشتر نظرم روی مدلهای 55 اینچ سونی x9000e و یا سامسونگ KS9500 هستش بین این دو تا تی وی موندم هرکدوم مزیتهای خاص خودشو داره. ضمنا بیشتر از هفت تومن هم نمیخوام هزینه کنم تو همین محدوده یه کم کمتر یا بیشتر. اساتید فن در این رابطه اگه نظری دارن لطف کنن که بتونم بهترین انتخاب رو داشته باشم. با سپاس
    امتیازها
    2
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام دوستان نظرتون راجع به این تلویزیون چیه
    https://momtazkala.com/%D8%B3%D9%88%...k-hdr-led.html
    حداکثر می تونم 5 تومن هزینه کنم
    امتیازها
    5,052
    سطح
    45
    15
    کاربر جدید
    سلام وقت بخیر
    دوستان من میخام تلویزیون حدود تا ۲.۵ تا یکم بالا پایین بخرم
    ۱ اینکه سایز میخام زیر ۴۹ نباشه تا ۵۵ اینچ

ترجیحا ۴k باشه و کیفیت تصویر خوبی داشته باشه وکیفیت صدای خوب

اگه امکانش بود و کیفیت فدا نمیشه curved یا منحنی هم باشه

۱ مدل با گارانتی و بدون گارانتی بانه ای لطف کنید معرفی کنید

ممنون میشم راهنمایی کنید

ممنونم
    امتیازها
    8
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    در کاتالوگ بعضی محصولات ال جی زده pmi=1600
    این مقدار pmi کمه یا خوبه؟
    امتیازها
    2
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    با سلام خدمت اعضاء و مشاوران محترم انجمن . سال نو رو خدمت همگی تبریک عرض می کنم .
    سوالی داشتم از مشاوران محترم انجمن ، لطفا راهنمایی بفرمایید .
    قصد خرید تلوزیونی در رنج قیمت 3/5 تا 4/5 میلیون تومان دارم . از برند های سامسونگ یا ال جی بهترین گزینه ها چه هستند . برای من هوشمند بودن یا منحنی بودن مهم نیست . اما کیفیت ساخت و دوام تلوزیون ، کیفیت تصویر ، فرکانس تصویر ، کنتراست و شفافیت تصویر و وضوح و شفافیت رنگها برای من مهم است . اولترا اچ دی باشد بهتر است اما با رنج قیمت من فول اچ دی هم مناسب است . لطفا بهترین گزینه ها را از هر برند به بنده معرفی بفرمایید . خیلی ممنون
    امتیازها
    9,605
    سطح
    65
    117
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh_kabir نمایش پست ها
    با سلام خدمت اعضاء و مشاوران محترم انجمن . سال نو رو خدمت همگی تبریک عرض می کنم .
    قصد خرید تلوزیونی در رنج قیمت 3/5 تا 4/5 میلیون تومان دارم . از برند های سامسونگ یا ال جی بهترین گزینه ها چه هستند . برای من هوشمند بودن یا منحنی بودن مهم نیست . اما کیفیت ساخت و دوام تلوزیون ، کیفیت تصویر ، فرکانس تصویر ، کنتراست و شفافیت تصویر و وضوح و شفافیت رنگها برای من مهم است . اولترا اچ دی باشد بهتر است اما با رنج قیمت من فول اچ دی هم مناسب است . لطفا بهترین گزینه ها را از هر برند به بنده معرفی بفرمایید . خیلی ممنون
    با سلام جنس قلابی و مونتاژ شده متاسفانه خیلی زیاد شده
    بهتون توصیه میکنم سمت سامسونگ نرید

بنده خودم مدل 50 اینچ خریدم یکی دو ماه پیش،از همون ابتدا پنل ایراد داشت،از دوطرف هاله مشکی داشت به اندازه حدودا 20 سانت،من اینو بعد از حدود 20 روز متوجه شدم،نه اینکه بعد از 20 روز دچار مشکل بشه،بلکه از اول این مشکل رو داشت،دقت کردید؟ 20 روز بعد خرید متوجه شدم!
    نمایندگی که ازش خرید کردم گفت اصلا به ما ربطی نداره و زنگ بزن به سام سرویس، تماس گرفتم با 8255،کارشناس اعزام کردند،مشکل رو هم دیدن و تایید هم کردن،ولی بعد از چند روز،اون کارشناسی که سام سرویس معرفی کرده بود خودش تماس گرفت و گفت که واحد فنی سام سرویس بهمون زنگ زده و گفته که به شما اطلاع بدیم، تی وی شما مشکلی نداره!!!

من گفتم کارشناس اومده تایید کرده،ینی مشکل از این تابلوتر؟ بنده خدا با یه حالتی گفت که،دیگه چی بگم والا!
    متاسفانه یه چند روز بعد فهمیدم کلا تلویزیون های سامسونگ همچین مشکلاتی دارن و جالبه تعمیرکار میگفت که بهتر بود قبل خرید یه سر اینجاها میومدید و میپرسیدید که کدام تلویزیون ها خرابی کمتر دارن تا بهتون معرفی میکردم ولی خیلی اشتباه کردید که سامسونگ خریدید

یه سری جاهای دولتی هم رفتم که اسم نمیبرم و اونا هم گفتن این مدل مشکل از سمت سامسونگ شکایت زیاد داره

حالا بدتر از اون اینه که یه سریا میگفتند که،سامسونگ های بالای 10 پونزده میلیون(منظورشون QLED ها هست) اونا مشکلی ندارن ولی زیر 10 میلیونیا شانسی خوب از توشون درمیاد!!! 6 میلیون بدی جنسی بخری که شانسی باشه. قضیش شبیه ماشین های سمند هست که قیمت بین مدل های EF7 و LX خیلی کم بود و خود نمایندگی های ایران خودرو و بقیه میگفتن EF7 خیلی بهتره ولی شانسیه! یا نشتی روغن دارن یا آب کم میکنن و سر سیلندر و ... ینی چندین میلیون پول بدی این وسط هم دعا کنی که خوب دربیاد!!!

و جالبتر اینکه عبارت " شکایت از سام سرویس " رو توی گوگل سرچ کنید و چند تا سایت رو باز کنید ،درسته بعضی از پست ها واسه یکی دو سال قبله،ولی کامنت هایی دیدم که فهمیدم مشکل من پیش مشکل اونا شاهه!!!

پشتیبانی براحتی شونه خالی کرد،چندین بار و چندین روز بهشون زنگ زدم،ولی کسی پاسخگو نبود،اپراتور فقط همین جمله رو تکرار میکرد که " واحد فنی گفته تلویزیون شما ایرادی نداره " و اون سیاهی اونم 20 سانت!!! ایراد محسوب نمیشه!
    به نظرتون این،توهین به شعور مشتری نیست؟؟ خیلی راحت دارن کم فروشی میکنن

جالبه ببری حدود شش هفت میلیون توی این گرونی،اونم به ناچار،جنسی بخری که قبلش فکر میکردی گارانتی معتبر داره،اسم و رسم داره و ... بعدش باید این وسط شانس بیاری تلویزیونت سالم باشه،یعنی پول بدی جنس شانسی بخری!!! خرابم که دربیاد حالا باید این ور اون ور بدویی التماسشون کنی که تی وی مشکل داره!

تلویزیونی که 2.500 بود نتونستم بخرم و یکدفعه قیمتش توی چند ماه شد 6 میلیون!!!
    من خودم جزو کسانی بودم که در این آشفته بازار به همه توصیه میکردم نخرین چیزی،مگه اینکه واقعا ناچار باشی. از تلویزیون سی آر تی قدیمیا استفاده میکردم که اونم سوخت و به اصرار خانواده مجبور شدم برای همچین تلویزیونی که از اول خراب دراومد 6 میلیون هزینه بدم! شاید جملم جمله ی خوبی نباشه ولی اگر بانه ای میخریدم اگر هم خراب درمیومد اونقدی ناراحت نمیشدم که مثلا رفتم از یه نمایندگی معتبر، یه برند مثلا معتبر، و با یه گارانتی مثلا معتبر،خرید کردم!

ادمین های محترم،من بدلیل اینکه خودم هم متضرر شدم سعی میکنم اطلاع رسانی کنم که بقیه متضرر نشن،شاید هم بعضیا بگن ما خریدیم مشکلی نداشت،به هر حال شما شانست زیاد بوده ولی در کل ،سامسونگ جدیدا خرابی زیاد داره و ما هم بدشانس بودیم که از سامسونگ خرید کردیم.
    هیچ هدف خاصی هم جز اطلاع رسانی برای سایرین ندارم. منبعد اگر پستی داخل سخت افزار،زومیت یا سایت های مشابه راجب سامسونگ ببینم این اطلاع رسانی رو میکنم که آگاه شن و با دقت بیشتر اقدام به خرید کنند. لذا لطفا پست من ویرایش نشه.

ال جی هم قبلا خوب بود اما این برند هم میگفتن که جدیدا خرابی و مشکلات زیاد داشته.
    امتیازها
    109,327
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh_kabir نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

ضمن عرض تبریک سال نو خدمت شما.

با توجه به اینکه مسئول بخش تلویزیون در انجمن در غیبت کبری به سر می برند متاسفانه کمکی در زمینه تلویزیون خدمت شما نمیتوانیم داشته باشیم.
صفحه 112 از 112 نخست ... 1262102110111112
نمایش نتایج: از 1,111 به 1,120 از 1120

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع