ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 102 از 112 نخست ... 25292100101102103104 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,011 به 1,020 از 1120
    امتیازها
    1,192
    سطح
    18
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_on نمایش پست ها
    جناب آریایی با تشکر فراوان میشه لطفا مقایسه بین دو مدلی که فرمودید داشته باشید؟
    Samsung 48JC6960 و Samsung 48JU6980 مزایا و معایبشون نسبت به هم چیه تا بتونم راحت تر تصمیم بگیرم
    پیشاپیش ممنونم
    جناب آریایی لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    جناب آریایی لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم
    درود بر شما،
    دوست عزیز در وحله اول خوب 6980 یک مدلی بوده که خرابیش رو من کم دیدم.6960 خوب منحنی است و در نظر داشته باشید که علاقه دارید به منحنی یا خیر؟اما من در حال حاضر تلویزیون 4K رو پیشنهاد نمیدم چون محتواش خیلی کمه و ایران هم دسترسی به شبگه های پخش آنلاین ندارد.سیستم عامل و رابط کاربری Samsung 48JC6960 جدید تره دوست عزیز.در مورد کیفیت نهایی تصویر راحت بگم که در دقت FHD،اینها تغییری چندانی باهم ندارند.مدل 6960 موتور تقویت شده پردازش تصویر Hypereal رو داره.به طور کلی من نظرم بیشتر روی 6960 است.
    امتیازها
    1,192
    سطح
    18
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    درود بر شما،
    دوست عزیز در وحله اول خوب 6980 یک مدلی بوده که خرابیش رو من کم دیدم.6960 خوب منحنی است و در نظر داشته باشید که علاقه دارید به منحنی یا خیر؟اما من در حال حاضر تلویزیون 4K رو پیشنهاد نمیدم چون محتواش خیلی کمه و ایران هم دسترسی به شبگه های پخش آنلاین ندارد.سیستم عامل و رابط کاربری Samsung 48JC6960 جدید تره دوست عزیز.در مورد کیفیت نهایی تصویر راحت بگم که در دقت FHD،اینها تغییری چندانی باهم ندارند.مدل 6960 موتور تقویت شده پردازش تصویر Hypereal رو داره.به طور کلی من نظرم بیشتر روی 6960 است.
    بسیار ممنون از وقتی که میگذارید،راستش علاقه چندانی به منحنی ندارم بیشتردر نظر دارم بدونم بابت دیدن فوتبال و صحنه های اکشن و پر شتاب فیلم ها کدوم عملکرد بهتری دارند.
    و میخواستم نظرتون رو در مورد ساند بار بدونم که آیا خرید مقرون به صرفه ای هست یا اصلا تفاوتی محسوس ایجاد نمی کنه به خصوص مدل های ارزون سامسونگ و سونی
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    بسیار ممنون از وقتی که میگذارید،راستش علاقه چندانی به منحنی ندارم بیشتردر نظر دارم بدونم بابت دیدن فوتبال و صحنه های اکشن و پر شتاب فیلم ها کدوم عملکرد بهتری دارند.
    و میخواستم نظرتون رو در مورد ساند بار بدونم که آیا خرید مقرون به صرفه ای هست یا اصلا تفاوتی محسوس ایجاد نمی کنه به خصوص مدل های ارزون سامسونگ و سونی
    درود بر شما.در مورد سرعت پاسخ به فرکانس باید عرض شود که تفاوت چندانی ندارند اما عموما مدل های 4K به دلیل استفاده از پردازنده های قدرتمند تر،سرعت فرکانس بهتری دارند.ساند بار هم والا به نظرم بد نیست اما اکثر مدل ها گرونه.هر چه از اسپیکر تلویزیون کمتر استفاده شود،عمرش بیشتر میشود.یک پخش کننده صوتی عالیه.
    امتیازها
    264
    سطح
    5
    3
    کاربر جدید
    سلام
    دوستان من یه تی وی میخوام بگیرم تا حدود قیمت 3.5.
    سه بعدی اصلا برام مهم نیست.
    فول اچ دی هم باشه کافیه و نیازی به 4 کا نیست.
    بدون گارانتی و از بانه میخوام بگیرم.
    سایزش هم حدود 50 اینچ باشه.
    هدفمم هم تماشای فیلم و بازی با کنسول ps4 هست. یعنی input lag پایین و فرکانس بالایی داشته باشه.
    نظرتون چیه دوستان؟ رو برند خاصی تعصب ندارم؛ خودم نظرم روی 55w800c هست که بانه حدود 3.800 باید باشه...

Sent from my SM-N915F using Tapatalk
    امتیازها
    3,844
    سطح
    39
    71
    Sam
    کاربر انجمن
    دوباره سلام به همه. من چندتا مساله یه مقدار درگیرم کرده

یکی اینکه با توجه به اینکه شماره مدل تلویزیون های سامسونگ در ایران با مدل های جهانی فرق داره و این کار گشتن تو ریویو های خارجی رو سخت میکنه، شبیه ترین تلویزیون به مدل JU6990 که پیدا کردم مدل JU6500 بوده که بر اساس سایت های بررسی judder بسیار ضعیفی داره و خب تو پخش تصاویر سریع و یا 24fps به مشکل میخوره. میخواستم بدونم این مشکل قابل توجهی هست؟ و اینکه راهی نیست که خودمون هم این مساله رو روی تلویزیون قبل خرید متوجه شیم؟
    این رو هم اضافه کنم که ریفرش ریت واقعی این تلویزیون 100Hz هست ( مثلا سونی W800C 200Hz هست ) .

دو هم اینکه کلا تو رنج قیمت تا 4 تومن پیشنهادتون چیه؟ ممنون میشم دوستان نظراتشون رو بگن چون مهمه.
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط saidgta2 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من یه تی وی میخوام بگیرم تا حدود قیمت 3.5.
    سه بعدی اصلا برام مهم نیست.
    فول اچ دی هم باشه کافیه و نیازی به 4 کا نیست.
    بدون گارانتی و از بانه میخوام بگیرم.
    سایزش هم حدود 50 اینچ باشه.
    هدفمم هم تماشای فیلم و بازی با کنسول ps4 هست. یعنی input lag پایین و فرکانس بالایی داشته باشه.
    نظرتون چیه دوستان؟ رو برند خاصی تعصب ندارم؛ خودم نظرم روی 55w800c هست که بانه حدود 3.800 باید باشه...

درود بر شما،دوست عزیز مشکلات تلویزیون های قاچاق بسیار زیاده و در نتیجه ما به محصولات قاچاق مشاوره نمیدیم.چون اصلا نمیدونم موجودی چی هست والا.اما w800 در سری c تلویزیون های خوبی هستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sam نمایش پست ها
    دوباره سلام به همه. من چندتا مساله یه مقدار درگیرم کرده

یکی اینکه با توجه به اینکه شماره مدل تلویزیون های سامسونگ در ایران با مدل های جهانی فرق داره و این کار گشتن تو ریویو های خارجی رو سخت میکنه، شبیه ترین تلویزیون به مدل JU6990 که پیدا کردم مدل JU6500 بوده که بر اساس سایت های بررسی judder بسیار ضعیفی داره و خب تو پخش تصاویر سریع و یا 24fps به مشکل میخوره. میخواستم بدونم این مشکل قابل توجهی هست؟ و اینکه راهی نیست که خودمون هم این مساله رو روی تلویزیون قبل خرید متوجه شیم؟
    این رو هم اضافه کنم که ریفرش ریت واقعی این تلویزیون 100Hz هست ( مثلا سونی W800C 200Hz هست ) .

دو هم اینکه کلا تو رنج قیمت تا 4 تومن پیشنهادتون چیه؟ ممنون میشم دوستان نظراتشون رو بگن چون مهمه.
    با سلام
    دوست گرامی این مشکلاتی رو که فرمودین بنده ندیدم تا به حال.اما خوب مد نظرتون باشه که تلویزیون سونی که گفتین هم گرون تره مقداری و اینکه همه این پنل ها حداکثر 100 هرتز هستند که به وسیله قابلیت های نرم افزاری نرخ رفرش رو ارتقاء میدن.اون لینک که گفتین ریویو ضعیف بوده رو میدی مطالعه کنم؟
    امتیازها
    264
    سطح
    5
    3
    کاربر جدید
    درود بر شما،دوست عزیز مشکلات تلویزیون های قاچاق بسیار زیاده و در نتیجه ما به محصولات قاچاق مشاوره نمیدیم.چون اصلا نمیدونم موجودی چی هست والا.اما w800 در سری c تلویزیون های خوبی هستند.

با سلام
    دوست گرامی این مشکلاتی رو که فرمودین بنده ندیدم تا به حال.اما خوب مد نظرتون باشه که تلویزیون سونی که گفتین هم گرون تره مقداری و اینکه همه این پنل ها حداکثر 100 هرتز هستند که به وسیله قابلیت های نرم افزاری نرخ رفرش رو ارتقاء میدن.اون لینک که گفتین ریویو ضعیف بوده رو میدی مطالعه کنم؟
    یعنی چی مشکلاتشون زیاده؟!!
    وقتی اختلاف بین کالای قاچاق و غیر قاچاق عدد خنده داره 2 میلیون تومن هست برای مدل 55 اینچ، چه مشکلی میتونه توجیه کافی برای عدم تی وی از بانه باشه؟!
    چه مشکلی ممکنه در طول گارانتی برای این تلویزیون پیش بیاد که بیشتر از 2 میلیون تومن هزینه تعمیرش باشه؟!

امتیازها
    3,844
    سطح
    39
    71
    Sam
    کاربر انجمن

با سلام
    خیلی ممنون
    من از سایت rtings.com کمک گرفتم و این لینک زیر مربوط به بررسی JU6500 هست که گویا نزدیک ترین مدل به همین 6990 خودمونه. هنوز هم راستش شک دارم که تو این رنج قیمت یا حتی بالاتر چی بخرم که بیشتر از همه ارزش داشته باشه.
    http://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/ju6500
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sam نمایش پست ها
    خیلی ممنون
    من از سایت rtings.com کمک گرفتم و این لینک زیر مربوط به بررسی JU6500 هست که گویا نزدیک ترین مدل به همین 6990 خودمونه. هنوز هم راستش شک دارم که تو این رنج قیمت یا حتی بالاتر چی بخرم که بیشتر از همه ارزش داشته باشه.
    http://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/ju6500
    دوست عزیز من مطالعه کردم این REVIEW رو.البته امتیاز خیلی بدی هم نداده اما باز هم من فکر میکنم یکم کم لطفی هم دارد.اما این وب سایت معمولا قیمت رو هم در نظر میگیره.مثلا تلویزیون رو با توجه به رنج قیمت بررسی میکنه.من هنوز با این مدل موافقم.
صفحه 102 از 112 نخست ... 25292100101102103104 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,011 به 1,020 از 1120

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع