ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    برای V- Ray کارت های Fire pro بهتر جواب میده !
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    357
    سطح
    7
    52
    کاربر جدید
    برای خرید v4800نیاز به کفش آهنین نیست . تو سایت رایان صبا زده 400 تومن.توسایت لیون کامپیوتر زده 390. یه چیزی در مورد درایوهای ssd باید بدونی و اون اینه که اولا تو بایوس گزینه AHCI رو از قسمت SATA CONTROLER انتخاب کنی .در غیر این صورت صفحه آبی میده. Power Management رو غیر فعال کنی .در غیر این صورت بازم صفحه آبی. واسه این کار از Power Option کنترل پنل استفاده کن. در مورد پاوری که بهت گفتن این پاور واسه سیستمی با 2 گرافیک هست . مثلا با پاور 800 وات شما می تونی 2 تا جیفورس 580 ببندی.البته اگه توان واقعی باشه. واسه اینکه بدونی پاور چند وات نیازداری ازسایت زیر استفاده کن.سعی کن یه چند وات بیشتر از چیزی که نیاز داری یگیری مثلا اگه زده 500وات . شما یه 550 شو بگیر . واسه اینه که تو فشار کاری زیاد و در طولانی مدت حتی در حالت عادی پاور یه خورده از توان مصرفیشو از دست می ده.
    http://www.enermax.outerv***on.com/PSUEngine
    در مورد مادربردهاهم لینک زیرو یه چکی بکن
    http://www.xbitlabs.com/articles/mai...68-deluxe.html
    اینم آدرس سایت رایان صبا و لیون کامپیوتر:
    rayansaba.com
    lioncomputer.ir
    گرافیک تو رندر کردن هیچ تاثیری نداره و فقط تو ویو پورت نرم افزار تاثیر زیادی داره . اگه از رندررهایی که بر پایه GPGPU Processing هستند مثل iray استفاده می کنی اونوقت گرافیک تاثیر می ذاره چون قدرت پردازشیشو از کارت گرافیک می گیره. ولی در حالت عادی این cpu و ram هست که تو رندر کردن تاثیر می ذاره . البته می تونی از گرافیکهای کوادرو نیز استفاده کنی. کوادرو 600 رو 400 تومن می تونی بخری.
    امتیازها
    9,250
    سطح
    64
    503
    کاربر انجمن
    همون طور که thegameison گفت من رندر iray یا ریل تایم ندارم
    می خوام از گرافیک کم کنم و رو یه قطعه دیگه بیشتر پول بذارم
    کیس و پاور thermaltake انتخاب کردم و کولر v6 نظرتون چیه؟
    فرق سری ripjaws وgskill trident چیه؟
    ممنونم از دوستان
    امتیازها
    357
    سطح
    7
    52
    کاربر جدید
    عزیز من گفتم گرافیک تو رندر کردن تاثیری نداره ولی تو ویوپورت مهمترین چیز کارت گرافیکه. به هیچ عنوان بی خیال گرافیک نشو . تعداد polygon-texture-light,... که تو ویو پورت داری به گرافیکت بستگی داره. هر چی گرافیکت قویتر باشه کار کردن تو ویوپورت مکس واست راحتترو سریعتره.اگه نمی خوای از گرافیکهای فایرپرو یا کوادرو استفاده کنی حداقل مطمئن شو که یه گرافیک سطح بالا بازی بگیری. پیشنهاد من یه 560ti یا 570 است و بهتره بری سراغ جیفورس .گرافیکای جیفورس چون از کودا پشتیبانی می کنند کارایی بهتری تو برنامه های 3بعدی -تدوین-کامپوزیت-ویرایش عکس بویژه محصولات adobe نسبت به گرافیکای رادئون دارند.البته نمی گم رادئون بده ولی تو این جور کارا جیفورس کارایی بهتری بهت می ده. گرافیکای حرفه ای از لحاظ سخت افزاری فرق زیادی با نسخه بازیشون ندارند و فقط تو درایور باهم فرق می کنند. اصولا این گرافیکا تو کاربردهای 3بعدی مثل کاری که خودت می کنه سریعتر از گرافیای بازی اند. دقت-جزئیات-سرعتی که این گرافیکا به کارت می دند گرافیای بازی نمی دند. پس به هیچ عنوان گرافیک رو دست کم نگیر.در مورد رمهای gskill سری ripjaws 3 مدل داره : ripjaws-ripjaws x- ripjaws z- مدل ripjaws z واسه سوکت 2011 هست که با اون کار نداشته باش. بین اون دو مدل ripjaws تایمینگ پایینتری داره. هم trident و هم ripjaws رمهای خوبی اند.
    امتیازها
    75,022
    سطح
    100
    6,106
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    2 ماژول 4 گیگابایتی 1600 سری Ripjaws شرکت Gskill استفاده کنید که قیمتی در حدود 170.000 تومان دارد
    لینک
    من این رم رو پیشنهاد می کنم:gskill sniper 1600 1.25v 2*4gig مناسب برای اور

قیمت 122 با گارانتی تجارت

رم بالا هم قیمتش کمتر هستش ولی الان قیمت ندارم

البته رم فوق العاده ripjaws 160 cl6 2*2هم هستش که قیمت اون هم 86 هست

شاید جاش نباشه ولی:

بچه ها رم gskillهر کس خواست در خدمتم
    ویرایش توسط rajah : 2011/11/21 در ساعت 17:20
    .................................................. ........................................

>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<

.................................................. .......................................

امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط thegameison نمایش پست ها
    برای خرید v4800نیاز به کفش آهنین نیست . تو سایت رایان صبا زده 400 تومن.توسایت لیون کامپیوتر زده 390. یه چیزی در مورد درایوهای ssd باید بدونی و اون اینه که اولا تو بایوس گزینه AHCI رو از قسمت SATA CONTROLER انتخاب کنی .در غیر این صورت صفحه آبی میده. Power Management رو غیر فعال کنی .در غیر این صورت بازم صفحه آبی. واسه این کار از Power Option کنترل پنل استفاده کن. در مورد پاوری که بهت گفتن این پاور واسه سیستمی با 2 گرافیک هست . مثلا با پاور 800 وات شما می تونی 2 تا جیفورس 580 ببندی.البته اگه توان واقعی باشه. واسه اینکه بدونی پاور چند وات نیازداری ازسایت زیر استفاده کن.سعی کن یه چند وات بیشتر از چیزی که نیاز داری یگیری مثلا اگه زده 500وات . شما یه 550 شو بگیر . واسه اینه که تو فشار کاری زیاد و در طولانی مدت حتی در حالت عادی پاور یه خورده از توان مصرفیشو از دست می ده.
    http://www.enermax.outerv***on.com/PSUEngine
    در مورد مادربردهاهم لینک زیرو یه چکی بکن
    http://www.xbitlabs.com/articles/mai...68-deluxe.html
    اینم آدرس سایت رایان صبا و لیون کامپیوتر:
    rayansaba.com
    lioncomputer.ir
    گرافیک تو رندر کردن هیچ تاثیری نداره و فقط تو ویو پورت نرم افزار تاثیر زیادی داره . اگه از رندررهایی که بر پایه GPGPU Processing هستند مثل iray استفاده می کنی اونوقت گرافیک تاثیر می ذاره چون قدرت پردازشیشو از کارت گرافیک می گیره. ولی در حالت عادی این cpu و ram هست که تو رندر کردن تاثیر می ذاره . البته می تونی از گرافیکهای کوادرو نیز استفاده کنی. کوادرو 600 رو 400 تومن می تونی بخری.
    درسته v4800 کفش آهنی نمیخواد!
    اصلا نیازی به تنظیماتی که شما برای SSD گفتید نیست ! من خودم Adata S511 دارم و تنظیمات ساتا کنترلر روی IDE است و مشکلی پیش نمیاد! بهتره روی AHCI باشه !
    پاور 800 دو تا 580 ! شوخی میکنی! من برای این پاور 785 یا 885 معرفی کردم چون در صورت اورکلاک مصرف سیستم تصاعدی بالا میره ! درضمن وقتی مادربورد - کارت گرافیک و قطعه ها برای کراس فایر یا Sli در آینده آماده هستند چرا پاور آماده نباشه!

فکر کنم بچه های اینجا انقدر تجربه و حضور ذهن دارن که نیازی به این لینک ها نباشه (سایت گرین هم همچین چیزی دارد)

بعید میدونم v6 را گیر بیاری ! اگه کیس عمیق بر میداری Noctua D41 را بگیر ! شک نکن! بهترین کولره !
    شما حتما برای 3D max و V-ray هر کاری کنی باید کارت بگیری که حداقل 560 و حداکثر V4800 توصیه میشه ولی Quadro بهتره !
    کارت بازی مثل 560 اصلا قابل مقایسه با کارت های Quadro نیست ! اختلاف کارایی برام نرم افزار های gpu Base در حد زیادیه !
    به جای گرافیک نمیتونی روی Cpu سرمایه بزاری چون انتخاب بهتری وجود نداره اختلاف کارایی 2600 با corei7 980 خیلی ناچیزه که بخوای دو برابر هزینه کنی!

برای رم خود دانی ! چون قیمت رم ندارم ولی توی کار شما رم حداقل 8 گیگ و با پایینترین زمان تاخیر پاسخ گو است
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    357
    سطح
    7
    52
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط arsn نمایش پست ها
    درسته v4800 کفش آهنی نمیخواد!
    اصلا نیازی به تنظیماتی که شما برای SSD گفتید نیست ! من خودم Adata S511 دارم و تنظیمات ساتا کنترلر روی IDE است و مشکلی پیش نمیاد! بهتره روی AHCI باشه !
    پاور 800 دو تا 580 ! شوخی میکنی! من برای این پاور 785 یا 885 معرفی کردم چون در صورت اورکلاک مصرف سیستم تصاعدی بالا میره ! درضمن وقتی مادربورد - کارت گرافیک و قطعه ها برای کراس فایر یا Sli در آینده آماده هستند چرا پاور آماده نباشه!

فکر کنم بچه های اینجا انقدر تجربه و حضور ذهن دارن که نیازی به این لینک ها نباشه (سایت گرین هم همچین چیزی دارد)

بعید میدونم v6 را گیر بیاری ! اگه کیس عمیق بر میداری Noctua D41 را بگیر ! شک نکن! بهترین کولره !
    شما حتما برای 3D max و V-ray هر کاری کنی باید کارت بگیری که حداقل 560 و حداکثر V4800 توصیه میشه ولی Quadro بهتره !
    کارت بازی مثل 560 اصلا قابل مقایسه با کارت های Quadro نیست ! اختلاف کارایی برام نرم افزار های gpu Base در حد زیادیه !
    به جای گرافیک نمیتونی روی Cpu سرمایه بزاری چون انتخاب بهتری وجود نداره اختلاف کارایی 2600 با corei7 980 خیلی ناچیزه که بخوای دو برابر هزینه کنی!

برای رم خود دانی ! چون قیمت رم ندارم ولی توی کار شما رم حداقل 8 گیگ و با پایینترین زمان تاخیر پاسخ گو است
    عزیز در مورد ssd چون خودم از درایوهای کورسیر استفاده می کنم و به این مشکل برخوردم این موضوع رو مطرح کردم. تا اگه ایشون هم به همین مشکل برخوردند بدونند چجوری برطرف کنند.
    در مورد اینکه می گی چرا لینک گذاشتی فکر نکنم گذاشتن لینک واسه توضیحات بیشتر ضرری داشته باشه .این کاریه که فروم های سخت افزاری خارجی واسه راهنمایی بیشتر کاربر انجام می دن . نمی دونم شاید اینجا این کار خلاف قانون باشه. و اگه کسی این کارو کرد انگار گناه کبیره مرتکب شده . اگه می دونستم بهتون بر می خوره نمی ذاشتم.
    در مورد پاور بدون اینکه اورکلاکو مد نظر بگیرم گفتم پیشنهاد شما هم 780 وات بود. بله در صورت اورکلاک برق مصرفی سیستم بیش از این میشه.
    همون طور که گفتم گرافیکای حرفه ای کارایی شون از گرافیکهای بازی بیشتره اونم تو VIEWPORT نه تو RENDERING. مگه اینکه از RENDERERهای مبتنی برپایه GPGPU مثل IRAY و امثالهم استفاده کنی . VRAY مبتنی بر CPU هست نه کارت گرافیک. من خودم از V7900 و QUADRO 4000 استفاده می کنم و تا حالا ندیدم گرافیک تو رندر کردن تاثیر گذاشته باشه. چون بیشتر RENDER کننده هایی که استفاده می کنم از CPU و RAM استفاده می کنند. بازم میگم اگه از RENDER کننده هایی استفاده می کنی که بر پایه GPGPU باشند گرافیک -گرافیک تو رندرت تاثیر می زاره در غیر این صورت این رم و پردازنده است که تو رندر کردن تاثیر می زاره. گرافیک تو مدل سازی-بافت دهی-نورپردازی و... اون هم تو VEIWPORT تاثیر داره نه تو رندرکردن. اگه می تونی یه V4800 یا QUADRO 600 بگیر اگه نمی خوای بیشتر هزینه کنی.
    امتیازها
    9,250
    سطح
    64
    503
    کاربر انجمن
    دوستان ممنونم برای راهنمایی و وقتی که گذاشتین

از حرفایی که زدین نتیجه ی خوبی گرفتم
    خریدم عقب افتاده اما هر وقت خریدم و نیاز به راهنمایی داشتم بازم سوال میکنم چون خودم میخوام اسمبلش کنم
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع