ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    امتیازها
    11,205
    سطح
    69
    1,351
    مدير بازنشسته

برنامه CleanMyMac 2.0.2

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: cmm2_icon.png
مشاهده: 20
حجم: 16.1 کیلو بایت

به احتمال قوی بعد از مدتی کارکردن با رایانه خود مشاهده کردید که فضای و سرعت ان کم تر از گذشته شده است . یکی از دلایل عمده آن زیاد شدن فایل های زاید های است که برنامه برجایی می گذارند .خوب در ویندوز کلی برنامه برای حل این مشکل دارد اما در مک تعداد این برنامه ها انگشت شمار است یکی در اینجا یکی از بهترین های ان یعنی CleanMyMac، که فوق العاده است . خودم به شخصه این نسخه ۲ این برنامه را تست کردم واٰژه ای بهتر از عالی به نظرم نمی رسد . کاربر در یک محیط کاملا ساده و کاربر پسند قرار دارد و می تواند فقط با زدن چند کلیک هر جایی که دوست داشته باشد ( حتی بیانری برنامه ها )اول اسکن کند و بعد کش و فایل های زاید را از بین ببرد.این برنامه دارای ۸ ماژول برای پاک کردن دارد که از قبیل :
    • پاکسازی اتوماتیک (CleanMyMac) :‌ بر اساس یک الگوریتم هوشمند به حذف و پاک کردن می کند که ۱۰۰ درصد امن است .
    • پاکسازی سیستم (System Cleanup) : این بخش وظیفه دارد به پاک کردن کش برنامه ها ، حذف لاگ ها (logs) و فایل ارشیو و با آزاد کردن منابع سیستم قدرتی بهتر به مک می دهد.
    • پاکسازی فایل بزرگ و قدیمی (Large & Old Files) : در ماژول برنامه به دنبال فایل های حجیم و قدیمی که تا کنون باز نشد را به پاک می کند.
    • پاکسازی برنامه ای فوتو (iPhoto Cleanup) : به جستجو کتابخانه برنامه iPhoto فایل های قدیمی که فایل های انها ویرایش شده است نسخه اصلی را خذف خواهد کرد.
    • پاکسازی سطل آشغال (Trash Cleanup) : تمام قابل ها و فولدر ها را به راحتی پاک می کند البته می تواند سطل زباله برنامه iPhoto را خالی کند.
    • خذف برنامه ها (Uninstaller) :‌ با کمک این برنامه می توانید هر برنامه که بروی سیستم عامل مک نصب است را به راحتی پاک کنید.
    • مدیریت ضمیمه ها (Extensions Manager) : با کمک این قابلیت می توانید بروی مک خودتان مدیریت کنید و فایلهای پیوسته را پیدا و براحتی انها در داشبورد برنامه به راحتی پاک کنید.
    • پاکسازی (Eraser) : با این ویژگی به راحتی می توانید تمام فایل و رد پاهای خودتان را پاک کنید.
    شما کاربر عزیز با این نسخه ۲ که یک دگرگونی کامل بود می توانید به راحتی در این بخش در مکتون مدیریت کنید.

مشخصات برنامه

نام برنامه :
    CleanMyMac
    نسخه برنامه : ۲.۰.۲
    آخرین بروزرسانی : ۶ آپریل ۲۰۱۳
    قیمت : 39.99 دلار
    نسخه سیستم عامل : ۱۰.۷ و بعد از آن
    حجم برنامه : ۳۲ مگابایت
    لینک فروشگاه اپل : http://macpaw.com/store
    تصاویری از محیط برنامه :

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 1.jpg
مشاهده: 28
حجم: 94.5 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 2.jpg
مشاهده: 27
حجم: 93.1 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 3.jpg
مشاهده: 25
حجم: 96.6 کیلو بایت

دانلود برنامه
    :
    ( در حال آپلود . فردا قابل استفاده است .)
    ویرایش توسط Ali Fatehi : 2013/04/12 در ساعت 22:31

عذر خواهی می کنم به خاطر اینکه چند ماهی نبودم

الان به دلیل خرابی MacBook Pro ام نمی توانم ویدیو ها را تدوین کنم. امیدوارم در آینده نزدیک با تامین منابع دوباره باز این کار لذت را ادامه بدهم.

تمام تلاشمم را می کنم چند ساعتی در روز به انجمن و صفحه اجتماعی وب سایت سخت افزار اختصاص بدهم. البته بیشتر در بخش مک و اندروید.

در فاز اول به معرفی بهترین ها می پردازم

امتیازها
    11,205
    سطح
    69
    1,351
    مدير بازنشسته
    برای دانلود می توانید از لینک زیر استفاده کنید :

نکات

۱- اول برنامه را از حالت فشرده خارج کنید.

۲- برای وارد شدن به فایل DMG پسورد رو به رو را بنویسید :
    www.sakhtafzarmag.com
    ۳- توضیحات دیگر داخل فایل DMG آورده شده است.

عذر خواهی می کنم به خاطر اینکه چند ماهی نبودم

الان به دلیل خرابی MacBook Pro ام نمی توانم ویدیو ها را تدوین کنم. امیدوارم در آینده نزدیک با تامین منابع دوباره باز این کار لذت را ادامه بدهم.

تمام تلاشمم را می کنم چند ساعتی در روز به انجمن و صفحه اجتماعی وب سایت سخت افزار اختصاص بدهم. البته بیشتر در بخش مک و اندروید.

در فاز اول به معرفی بهترین ها می پردازم

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع