ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11
    امتیازها
    4,820
    سطح
    44
    997
    کاربر انجمن

مشکل با Windows 8

دوستان من یه مدتی هست سردرگم شدم. 26 اکتبر که ویندوز 8 عرضه شد، من این ویندوز رو از P30Day دانلود کردم. نسخه های 32 بیت و 64 بیت Pro با هم در یک پک بودند و حجم کلیش 3.8 گیگ بود. ولی بعد از مدتی باهاش مشکل پیدا کردم. گاهی موقع روشن کردن سیستم، بعد از نوشتن Please Wait و لود اطلاعات صفحه سیاه باقی می موند و وارد دسکتاپ یا حتی مترو نمی شد. گاهی هم موقع Shut Down کردن کلی طول می کشید تا خاموش بشه. یه بار سیستم رو Shut Down کردم و رفتم، 40 دقیقه بعد برگشتم هنوز سیستم روشن بود و صفحه سیاه! با *** های مختلفی از جمله KMS Pico هم امتحان کردم ولی این مشکل بازم گاهی وقتا پیش میاد. جالب اینه که همین ویندوز رو روی لپتاپم هم نصب کردم ولی ابدا تا الان همچین اتفاقی نیفتاده!
    از دوستانی که ویندوز 8 استفاده می کنند، خواهشمندم اگر چنین مشکلاتی ندارند، آدرس وبسایتی رو که ازش دانلود کردند بدند تا منم دانلود کنم. البته n+1 نسخه در یک بسته نباشه لطفا!
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    دوست عزیز و گرامی بنده سلام

ما روی تمام سیستم های نشریه و دیگر جاها ویندوز هشت را نصب کردیم و الان مدت زمان به نسبت طولانی است که مشکلی نداریم. به طور کلی این مشکل می تواند بدلیل وجود مشکل در درایور کارت گرافیک سیستم شما و یا مشکل در **ک ویندوز شما باشد. به طور کلی ما تمام سیستم عامل های خود را از روی مجموعه نرم افزاری نصب کردیم و نسخه **ک را هم از سایت گردو دانلود کردیم.

موفق باشید
    .................................................. ...............................................
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

.................................................. ...............................................

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    4,820
    سطح
    44
    997
    کاربر انجمن
    مشکل در درایور خیلی بعید به نظر میاد. من آخرین نسخه NVIDIA Driver (نسخه 314.22) رو نصب کرده بودم. کاملا هم سازگار بود!
    امتیازها
    4,820
    سطح
    44
    997
    کاربر انجمن
    نسخه ویندوز 8 من Windows 8 Pro x86/x64 هست با حجم 3.8 گیگ. کسی از این نسخه استفاده کرده؟

من با استفاده از Windows 8 Upgrade Assisstant سعی کردم ناسازگاری های سیستمم رو پیدا کنم:
    1. سیستم من از بوت امن پشتیبانی نمی کنه چون لخت افزارش رو نداره.
    2. رزولوشن مانیتورم پایین تر از 136x768p هستش.
    امتیازها
    8,963
    سطح
    63
    328
    کاربر انجمن
    شما چند مرتبه سیستم رو از طریق سیف مود بالا بیارید ببینید با صفحه سیاه مواجه میشید یا خیر ؟!
    امتیازها
    4,820
    سطح
    44
    997
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin224 نمایش پست ها
    شما چند مرتبه سیستم رو از طریق سیف مود بالا بیارید ببینید با صفحه سیاه مواجه میشید یا خیر ؟!
    امین جان این مشکل دائمی نیست که من منتظر سیاه شدنش باشم. این مشکل کاملا اتفاقی صورت میگیره. بعضی وقتا ممکنه یکی دو بار در هفته اتفاق بیفته، بعضی از وقت ها هم یک ماه می گذره و این اتفاق نمی افته!
    فرضیه من: ASUS Fast Boot باعث این مشکل میشه. چون این تنها تفاوت اساسی لپتاپ با دسکتاپم هست. بایوس لپتاپ مال 2010 هست. بایوس دسکتاپ آخرین نسخه شه.
    امتیازها
    8,963
    سطح
    63
    328
    کاربر انجمن
    ایراد از 3 چیز میتونه باشه

- کارت گرافیک : درایو کارت باید برای ویندوز 8 بهینه شده باشه به همین جهت خواستم از طریق سیف مودی وارد بشید مشخص بشه ایراد کار از درایو کارت هست یا که نه ..

- ویندوز : ممکنه از ریجستر ویندوز باشه / گاهی در ویندوز 7 زمانی که از برنامه های تعمیر ریجستر استفاده میکردم بعضی مواقع با بالا امدن ویندوز صفحه سیاه میشد ! که با زدن alt , ctrl و دلیت باز شدن صفحه تسک منیجر ویندوز به حالت عادی برمیگشت .

بعضی از برنامه ریجستر برای اینکه ویندوز بهتر بالا بیاد boot سیستم رو دستکاری میکرد به عبارتی یکسری چک های که ویندوز زمان بالا امدن صورت میده رو حذف میکنه ... که نتیجه ان مواجه شدن با صفحه سیاه بود .

- بایوس : که به همون boot ویندوز برمیگرده که ممکنه با ویندوز 8 ناسازگار باشه .

باهات موافقم هرچه هست به احتمال زیاد ایراد رو باید از مواردی که در boot سیستم دخالت دارند جستجو کرد.
    امتیازها
    4,820
    سطح
    44
    997
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin224 نمایش پست ها
    ایراد از 3 چیز میتونه باشه

- کارت گرافیک : درایو کارت باید برای ویندوز 8 بهینه شده باشه به همین جهت خواستم از طریق سیف مودی وارد بشید مشخص بشه ایراد کار از درایو کارت هست یا که نه ..

- ویندوز : ممکنه از ریجستر ویندوز باشه / گاهی در ویندوز 7 زمانی که از برنامه های تعمیر ریجستر استفاده میکردم بعضی مواقع با بالا امدن ویندوز صفحه سیاه میشد ! که با زدن alt , ctrl و دلیت باز شدن صفحه تسک منیجر ویندوز به حالت عادی برمیگشت .

بعضی از برنامه ریجستر برای اینکه ویندوز بهتر بالا بیاد boot سیستم رو دستکاری میکرد به عبارتی یکسری چک های که ویندوز زمان بالا امدن صورت میده رو حذف میکنه ... که نتیجه ان مواجه شدن با صفحه سیاه بود .

- بایوس : که به همون boot ویندوز برمیگرده که ممکنه با ویندوز 8 ناسازگار باشه .

باهات موافقم هرچه هست به احتمال زیاد ایراد رو باید از مواردی که در boot سیستم دخالت دارند جستجو کرد.
    درایور کاملا سازگاره. NVIDIA WHQL 314.22 64-Bit.
    قبل از این که از برنامه هایی مثل CCleaner و یا حتی Galry Utilities استفاده کنم باز هم این اتفاق میافتاد. و اما بایوس. قبل از نصب ویندوز 8 آخرین نسخه از بایوسم رو از سایت ASUS دانلود کردم. احتمال میدم ASUS Fast Boot باعث این مشکل باشه. توی وبسایت خود ASUS ویندوز 8 رو روی SSD و با استفاده از همین فناوری بالا آوردن که حدودا 6 ثانیه طول کشید. ولی روی سیستم من بیش از 10 ثانیه طول می کشید (HDD دارم) در صورتی که در قسمت Boot Time ویندوز می نوشت 7 ثانیه. این اواخر که نگاه کردم دیدم نوشته 3.5 ثانیه!!!! به نظرم Fast Boot یه جورایی با این قضیه دخالت داره. من فعلا تو ویندوز 7 هستم. بعد از این قضیه دو روزی میشه که 7 SP1 رو نصب کردم و الان راحتم! ولی میخوام این مسئله رو ریشه یابی کنم و بعدش دوباره 8 رو نصب کنم. حتی تصمیم گرفتم ویندوز رو اکتیو نکنم و به مدت 30 روز همونجوری استفاده اش کنم که ببینم مشکل از ***ه یا نه ولی خوب موقعی که همه اکثرا از KMS استفاده می کنند و درست کار می کنه پس مشکل باید از من باشه.
    امتیازها
    8,963
    سطح
    63
    328
    کاربر انجمن
    موافقم بهتر ویندوز رو اکتیو نکنی احتمال هم داره از ک ر ک ویندوز باشه ..
    خود ویندوز هشت هم ایرادات زیادی داره در نتیجه عمر چندان طولانی نخواهد داشت قرار ویندوز blue جای گزین بشه یا به عبارتی سرویس پک ویندوز هشت محسوب میشه .
    امتیازها
    4,820
    سطح
    44
    997
    کاربر انجمن
    از کمکت ممنونم. فعلا روی 7 هستم. با این که کندتر از ویندوز 8 بالا میاد، ولی احساس امنیت بیشتری می کنم! (:|
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)