ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 26
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط moli_ahmad نمایش پست ها
    من مدلی میخوام که درایور هاش بزرگ باشن که روی گوشرو بگیره این akg چقدر هست درایورهاش ؟خواستم سن هایزر مدل 215 یا 280 بگیرم که موجود نبود حالا 202 و 201 مد نظر هست کدوم مناسبتره تو سایت خودش اندازه درایور رو نزده یچیزی میخوام روی گوش کاملا راحت باشه
    در ساخت k99 از درایورهای 40 میلیمتری استفاده شده.
    هدفون hd 202 ازنوع "روی گوشی" هستش و فکر نمیکنم شما مدل روی گوشی مد نظر داشته باشد.
    مدل های 215 و 280 هر دو اخیرا در بازار موجود بودند. شما کجا برای خرید مراجعه کردید؟
    امتیازها
    16,382
    سطح
    82
    927
    کاربر انجمن
    من بندرعباس هستم و مجبورم اینترنتی بخرم اینجا نیست تو هیچ سایتی ندیدم . منظورم اینه که لاله گوش به صورت ککامل بیفته داخل و فشار روی لاله گوش نباشه چون یکی دو مدل ویرا و فلیپس داشتم که کوچک بوده و لاله گوشم درد میگرفت یه میکرولب گرفتم که خیلی راحته منتها کم کم داره زوارش در میره:d گفتیم حالا که میخوایم بگیریم یه هدست خوب بگیریم
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    من بندرعباس هستم و مجبورم اینترنتی بخرم اینجا نیست تو هیچ سایتی ندیدم . منظورم اینه که لاله گوش به صورت ککامل بیفته داخل و فشار روی لاله گوش نباشه چون یکی دو مدل ویرا و فلیپس داشتم که کوچک بوده و لاله گوشم درد میگرفت یه میکرولب گرفتم که خیلی راحته منتها کم کم داره زوارش در میره:d گفتیم حالا که میخوایم بگیریم یه هدست خوب بگیریم
    خب پس شما دو تا راه بیشتر ندارید. راه اول اینه که با دفتر مرکزی یا فروشگاه مرکزی شرکت نامداران تماس بگیرید تا ببینید برای اونا مقدور هست براتون پست کنن.

دفتر مرکزی و خدمات پس از فروش: ۷-۲۶۴۰۱۳۲۵

فروشگاه نامداران: ۱-۶۶۳۴۷۵۳۰

راه دوم هم در صورت مقدور نبودن پست اینه که همون hd201 رو بگیرید. چون hd202 که روی گوشی هست و k99 هم قیمتش الان بالای 200 هزار تومن رفته. قیمت hd201 به نسبت کارایی خیلی خوبه. فکر میکنم نیاز شما رو برآورده کنه چون بسیار راحت هست و کیفیتش هم احتمالا شما رو راضی میکنه.
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    راستی یادم رفت بگم ، تو بندرعباس توی پاساژ مرکزی (City Center) طبقه همکف یه مغازه هست که چند تا مدل از Sennheiser رو داره. از اون هم بپرسید شاید بتونه براتون بیاره. توی پاساژ ستاره جنوب هم یکی از فروشگاه های موبایل قبلا چند مدل رو داشت. پاساژ رویال 2 هم که بورس موبایله و حتما باید سر بزنید.
    امتیازها
    16,382
    سطح
    82
    927
    کاربر انجمن
    به به بندر عباس رو بهتر از خود ما میشناسی دمت گرم بابا .ستاره جنوب که من ندیدم حالا میرم سیتی .راستی اون 201 هم که زده روی گوش مثل 202 فکر کنم اطراف گوش نباشه تو این رنج اصلا 280 هم که قربونش برم 530 تومن قیمتشه :d
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    به به بندر عباس رو بهتر از خود ما میشناسی دمت گرم بابا .ستاره جنوب که من ندیدم حالا میرم سیتی .راستی اون 201 هم که زده روی گوش مثل 202 فکر کنم اطراف گوش نباشه تو این رنج اصلا 280 هم که قربونش برم 530 تومن قیمتشه :d
    شهر خوبی دارین! من که فقط خاطره خوب ازش دارم!
    Hd 201 بستگی به اندازه گوش داره! برای بعضی ها به روی گوشی تبدیل میشه! ولی در اصل دور گوشیه!
    امروز از فروشگاه مرکزی برات قیمت گرفتم. Hd 201 قیمتش 107 تومن ، hd 215 قیمتش 360 و hd 280 هم 590 بود. مسئول فروشگاه گفت با شماره فروشگاه مرکزی تماس بگیری (2-66347530) برات ارسال میکنن. هزینه پست هم 10 تا 15 تومنه. شرایط ارسال رو از خودشون بپرس.
    آدرس فروشگاه های شهرستان که از شرکت جنس میگیرن هم از خود شرکت باید بپرسی. فروشگاه اطلاعاتشون رو نداره.
    امتیازها
    16,382
    سطح
    82
    927
    کاربر انجمن
    ممنون لطف کردی. پس باید برم خودم ببینمش که مطمئن شم دور گوش باشه نه روی گوش چون اونجوری کاملا مشکل دارم باهاش . میتونی با توجه به اندازه میکرولب k280 یگی این اندازش در مقایسه با اون چجوریه؟تشکر
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    ممنون لطف کردی. پس باید برم خودم ببینمش که مطمئن شم دور گوش باشه نه روی گوش چون اونجوری کاملا مشکل دارم باهاش . میتونی با توجه به اندازه میکرولب k280 یگی این اندازش در مقایسه با اون چجوریه؟تشکر
    جفتشون در یه رده (دور گوشی) هستن. ولی چون اندازه دقیق پدهای گوشی رو هیچکدوم اعلام نمیکنن نمیشه مقایسه کرد.
    امتیازها
    2,331
    سطح
    29
    4
    کاربر جدید
    سلام
    تمام پست های این تایپیک رو خوندم،خیلی کامل و جامع بود:)
    بوجه مورد نظر من برای خرید هدفون 200 تومنه،بیس هدفون واسم خیلی خیلی مهم هستش که بتونم با این قیمت هدفونی بگیرم که بیس قوی داشته باشه!
    فکر کنم با این مشخصاتی که گفتم hd202 مناسب باشه(نصبت به قیمت 200 تومن)،لطفا راهنماییم کنید ممنون
    آسوده نباش که بی نیازی

یک آن دگر پر از نیازی

آنجا که تو فرعون زمانی

در تیرس باد خزانی
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_z3 نمایش پست ها
    سلام
    تمام پست های این تایپیک رو خوندم،خیلی کامل و جامع بود:)
    بوجه مورد نظر من برای خرید هدفون 200 تومنه،بیس هدفون واسم خیلی خیلی مهم هستش که بتونم با این قیمت هدفونی بگیرم که بیس قوی داشته باشه!
    فکر کنم با این مشخصاتی که گفتم hd202 مناسب باشه(نصبت به قیمت 200 تومن)،لطفا راهنماییم کنید ممنون
    بله با شرایطی که شما میگید hd202 بهترین گزینه برای شماست. قدرت باس hd202 نسبت به هدفون های دیگه تو این رنج قیمت خیلی خوبه و توی پخش جزئیات صدا هم بسیار خوب عمل میکنه. البته باید سطح انتظاراتون رو پایین بیارین و قدرت باس hd202 رو با هدفون های میلیونی مقایسه نکنید.
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 26

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع