ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    امتیازها
    11,205
    سطح
    69
    1,351
    مدير بازنشسته

راه اندازی بخش دانلود بهترین های نرم افزار های سیستم عامل مک ( مکینتاش ) اپل

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 0714_AppleLogo_380.jpg
مشاهده: 18
حجم: 58.3 کیلو بایت

سلام

چند روز پیش با مدیریت محترم جناب اقای پناهی دست به کار شدیم و شروع جدیدی را آغاز کار خودمان کرده ایم.

متاسفانه با وجود تحریم ها موجود بر علیه کشور عزیزمان، کاربران سیستم عامل مکینتاش نیز از این تحریم ها جان سالم بدرد نبوده و اعمال تحریم های سخت گیرانه شرکت بزرگ اپل شده اند و این دوستان دیگر نمی توانند از فروشگاه اپل ( اپل سورس ) برنامه های مورد نیاز را خریداری و دانلود کنند.

نام: Mac_Operating_System_Logo.jpg
مشاهده: 20
حجم: 16.5 کیلو بایت
    در همین راستا برای پوشش بهتر این کاربران تیم پشتیبانی بخش مک وب سایت سخت افزار و انجمن سخت افزار شروع به ارائه بهترین برنامه های موجود برای این سیستم عامل پرداخته اند . که تمام این برنامه ها بروی سرور های قدرتمند MediaFire قرار می گیرد که تمام دوستان به راحتی به دانلود بپردازند.

تمام این برنامه از آخرین نسخه ارائه شده می باشد و مواردی مثل اکتیو نشدن نخواهند داشت .

و اموزش های لازم در پست مربوطه قرار خواهد گرفت.

پسورد فایل ها :‌ www.sakhtafzarmag.com

نام: un copy.jpg
مشاهده: 24
حجم: 73.8 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: copy.jpg
مشاهده: 25
حجم: 89.3 کیلو بایت

عذر خواهی می کنم به خاطر اینکه چند ماهی نبودم

الان به دلیل خرابی MacBook Pro ام نمی توانم ویدیو ها را تدوین کنم. امیدوارم در آینده نزدیک با تامین منابع دوباره باز این کار لذت را ادامه بدهم.

تمام تلاشمم را می کنم چند ساعتی در روز به انجمن و صفحه اجتماعی وب سایت سخت افزار اختصاص بدهم. البته بیشتر در بخش مک و اندروید.

در فاز اول به معرفی بهترین ها می پردازم

امتیازها
    943
    سطح
    16
    89
    کاربر انجمن
    آیا نرم افزار ها و برنامه های سیستم عامل مکینتاش هم کر*ک می شوند؟
    امتیازها
    11,205
    سطح
    69
    1,351
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alexander نمایش پست ها
    آیا نرم افزار ها و برنامه های سیستم عامل مکینتاش هم کر*ک می شوند؟
    بله . درصد هم همین طور است وگرنه نمی توان با انها کار کرد . تمام برنامه های معرفی شده توسط ما ارائه می شود کامل است و اگر نیاز به توضیح خاصی باشد حتما قید می کنیم.

الان به دلیل خرابی MacBook Pro ام نمی توانم ویدیو ها را تدوین کنم. امیدوارم در آینده نزدیک با تامین منابع دوباره باز این کار لذت را ادامه بدهم.

تمام تلاشمم را می کنم چند ساعتی در روز به انجمن و صفحه اجتماعی وب سایت سخت افزار اختصاص بدهم. البته بیشتر در بخش مک و اندروید.

امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    ممنونم از اقای فاتحی عزیز. منتظر مطالب و نرم افزارهای خوب شما در این زمینه هستم.
    .................................................. ...............................................
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

.................................................. ...............................................

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    11,205
    سطح
    69
    1,351
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط Editor In chief نمایش پست ها
    ممنونم از اقای فاتحی عزیز. منتظر مطالب و نرم افزارهای خوب شما در این زمینه هستم.
    ممنون . چشم بهترین را اپلود می کنم . فقط اپلود ها شب ها انجام می شود امیدوارم مشکلی پیش نیاد. ( چون چند شب است که مبین نت شبها قطع می شود.)

امتیازها
    11,205
    سطح
    69
    1,351
    مدير بازنشسته

اطلاعیه

برای جلوگیری از پاک شدن فایلهای ارائه شده توسط سرورهای خارجی ( مدیافایر و سرور سایت سخت افزار ) به دلیل رعایت قانون کپی رایت فایل را به حالت فشرده در اورده ام و اسم تمام برنامه به حروف کوچک نوشته شده است . ( یه جورایی دور زدن این قانون ) . متاسفانه وجود محدودیت ها باعث این حرکات شده است .

امیدوارم هر چه زودتر این مشکلات تمام شود و ما ایرانی های عزیز هم مثل بقیه انسان های روی کره زمین بتوانیم برنامه های مورد نیازمان را خریداری کنیم و حق و حقوق این نویسندگان را به انها بدهیم.

باتشکر - تیم پشتیبانی بخش مک سایت سخت افزار

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع