ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 24
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid707 نمایش پست ها
    مطمئنید 7 الی 8 دلاره؟ آخه 10 سال پیش حدود 20 دلار بود. از یکی شنیده بودم الان 200 دلاره که تازه اونم کمه ولی با 8 دلار که....
    این مدل 007 قضیش چیه؟ من تو سخت افزار زیر صفرم
    از 007 منظورم ق.چاق بود.

پارسال وقتی میرفتم به ترکیه تو فرودگاه یه تراکت دادن دستم اگر 8 دل.ار جنس بیشتر بیاری هر چی دیدی از چشم خودت دیدی. البته منم نامردی نکردم 200 دل.ار آوردم ولی خوب، همه اش شکلات بود، گفتم فوقش گیر دادن تو خود ترمینال که منطقه آزاده دور همی میشینیم میخوریم. :))

خوب یه مقدار بستگی به سلیقه شرکت سازنده داره. 4 سال پیش 8600gt گرفتم مارک xfx جعبش اندازه به مایکروفر بود :-o پارسال یه 240gt مارک gainward گرفتم جعبش از این دیکشنری ها هم کم حجمتر بود
    خوبهاش به نظر من که حجیم هستند. البته یه مدل 670 انویدیا رو asus داره میزنه که خیلی کوچولو هستش. شاید اون بشه.
    امتیازها
    2,663
    سطح
    31
    247
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Armin2012 نمایش پست ها
    از 007 منظورم ق.چاق بود.

پارسال وقتی میرفتم به ترکیه تو فرودگاه یه تراکت دادن دستم اگر 8 دل.ار جنس بیشتر بیاری هر چی دیدی از چشم خودت دیدی. البته منم نامردی نکردم 200 دل.ار آوردم ولی خوب، همه اش شکلات بود، گفتم فوقش گیر دادن تو خود ترمینال که منطقه آزاده دور همی میشینیم میخوریم. :))

خوبهاش به نظر من که حجیم هستند. البته یه مدل 670 انویدیا رو asus داره میزنه که خیلی کوچولو هستش. شاید اون بشه.
    اقا ارمین رفتی ترکیه !!!!!!!!!؟:-o....برادر دسته ماروهم بگیرعزیز=))
    امتیازها
    998
    سطح
    16
    28
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    در هیچ انجمنی تاپیک حذف شده قابل رویت توسط کاربر نیست که بخواهید دلیل آن را ببینید.
    بله مسلما وقتی اصل تاپیک حذف شده ،صفحه ای هم نیست که کسی بخواهد مشاهده کنه. منظورم این بود که اسم تاپیک حذف شده در صفحه تالار در کنار بقیه تاپیک ها هنوز موجوده منتها با این تفاوت که به جایی لینک نیست و مثلا جلوش نوشتن حذف شده و دلیل حذف هم اعلام شده مثلا صحبت از مسایل سیاسی. اسم تاپیک حذف شده رو حداقل چند ساعت نگه میدارند و ایجاد کننده تاپیک اگه واقعا به اون نیاز داشته قطعا خیلی زود بهش سر میزنه،این طوری آدم سردرگم نمیشه

نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    اگر در فروم ها فعالیت می کردید می دانستید که از داخل پروفایل خود می توانید تمامی پست ها و تاپیک های خود را پیدا کنید. پس بهتر است بی دلیل بهانه نیاورید!
    دوست عزیز من بهانه نیاوردم اما هیچ وقت در هیچ فرومی کاربر فعال نبودم بیشتر برای کاری که دارم تو گوگل سرچ میکنم و سر از انجمن ها در میارم و هیچ فرومی هم تا عضو نشین جواب نمیدهند بعد عضویت و گرفتن جواب معمولا دیگه پشت سرم رو هم نگاه نمیکنم تا بحال نزدیک به 40 تا فروم ثبت نام کردم که حتی یادم نمیاد آدرسشون چی بوده بجز چند تا و تجربه ای که از فعالیت در سایر فروم ها گفتم و اینکه مدیران به پیام جواب نمیدهند برمیگرده به همین موضوع
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadeid1362 نمایش پست ها
    اقا ارمین رفتی ترکیه !!!!!!!!!؟:-o....برادر دسته ماروهم بگیرعزیز=))
    سفر کاری بود عزیز دل، باید میرفتم. از لحاظ کامپیوتری ایران خیلی بهتر و سرتر از ترکیه است، حتی الان که جنس راحت تو بازار پیدا نمیشه باز هم سرتریم. :)
    امتیازها
    998
    سطح
    16
    28
    کاربر جدید

Cool

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin2012 نمایش پست ها
    از 007 منظورم ق.چاق بود.

wooow جیمز باند هم داریم که =P~ متاسفانه سختگری هم بیشتر میشه، از مرز زمینی به نظرتون ساده تر نیست یعنی کمتر گیر نمیدن؟

اگه از کارت گرافیک های فسقلی 64 و 128 مگ که بگذریم از اون به بعدش سایز کارتها خیلی تغییر نکرده بجز بعضی مدلهای حرفه ای اورکلاک شده که فن های مخصوص دارند در حقیقت این کوچکتر شدن ترانزیستور ها و بعدها چیپست ها بود که بالا رفتن تعداد و افزایش قدرت رو به ارمغان آورد و حجمشون چندان تغییری نکرده
    امتیازها
    22,981
    سطح
    93
    2,105
    کاربر انجمن
    دوستان یه راه ساده هم هست
    نمیدونم میدونید یا نه!! تو عراق قیمت ها خیلی ارزون تر هست! گمرکی آنچنانیی نداره!!!
    شما میتیونید با راننده کامیون های شرکت نفت ایران آشنا بشید و هر جنسی رو که بخواین(حتی جنس ممنوعه!!) بهش بگید تا براتون بیاره! با کارتون و بدون گمرک میاره!!!!
    فلسفش اینجوری میشه!!!
    خود عراق پالایش گاه نداره برای همین نفتش ارسال میشه به ایران( کردستان) راننده هایی که مسئول حمل و نقل این طلای سیاه هستند از نظر کشور عراق بسیار محترم هستند!!!! اقامت عراق به راحتی بهشون میدن!! حتی با حمل نفت میتونن خانواده شون رو هم ببرن و هرچیزی که میخوان بیارن!!!!! بدون بازرسی!!!!( چه ایران چه عراق هیچ کدوم باهاشون کار ندارن!!!) * به شرطها و شروطها
    یکی از دوستهای پدرم از همین راننده ها بود!!!
    الان به نظرم خودش 3 تا کامیون داره!!!!(جالبه ! کامیونی که اینجا میوفته220 تومن اونجا میفته 50 تومن و دوستان برای در رفتن از 170 تومن ماشین رو پلاک عراق میگیرن و چون اقامت هر 2 کشور رو دارن راحت میان و میچرخن!!!)
    اره دیگه!
    راهش همینه!!
    خوش باشید!

امتیازها
    2,663
    سطح
    31
    247
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط iranmanoto نمایش پست ها
    نمیدونم میدونید یا نه!! تو عراق قیمت ها خیلی ارزون تر هست! گمرکی آنچنانیی نداره!!!
    شما میتیونید با راننده کامیون های شرکت نفت ایران آشنا بشید و هر جنسی رو که بخواین(حتی جنس ممنوعه!!) بهش بگید تا براتون بیاره! با کارتون و بدون گمرک میاره!!!!
    فلسفش اینجوری میشه!!!
    خود عراق پالایش گاه نداره برای همین نفتش ارسال میشه به ایران( کردستان) راننده هایی که مسئول حمل و نقل این طلای سیاه هستند از نظر کشور عراق بسیار محترم هستند!!!! اقامت عراق به راحتی بهشون میدن!! حتی با حمل نفت میتونن خانواده شون رو هم ببرن و هرچیزی که میخوان بیارن!!!!! بدون بازرسی!!!!( چه ایران چه عراق هیچ کدوم باهاشون کار ندارن!!!) * به شرطها و شروطها
    یکی از دوستهای پدرم از همین راننده ها بود!!!
    الان به نظرم خودش 3 تا کامیون داره!!!!(جالبه ! کامیونی که اینجا میوفته220 تومن اونجا میفته 50 تومن و دوستان برای در رفتن از 170 تومن ماشین رو پلاک عراق میگیرن و چون اقامت هر 2 کشور رو دارن راحت میان و میچرخن!!!)
    اره دیگه!
    راهش همینه!!
    خوش باشید!
    اینم یه راهی !!! البته برای کسانی که مثل شما اشنا دارن......چشم مارو{=p~}
    امتیازها
    998
    سطح
    16
    28
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط iranmanoto نمایش پست ها
    فلسفش اینجوری میشه!!!
    خب بله اگه آشنا داشته باشید، که در این مورد شما میتونید خیلی چیزا که اینجا گیر نمیاد یا خیلی گرون هستند بخرید.

گزینه های روی میز من کشورهایی هستند که در اونجا دوست یا فامیل داریم یا کسی که قراره به اونجا مسافرت کنه که عبارتند از: آمریکا کانادا انگلیس فنلاند هلند استرالیا پاکستان
    ولی اگه آشنا تو تایوان داشته باشین که نور علی نور،کارخانجات مونتاژ بیشتر برندهای معتبر و معروف دنیا از اینتل بگیر تا اپل همشون در تایوان مالزی و چین مستقر هستند که اگه از اونجا جنس بفرستند خیلی ارزون در میاد
    امتیازها
    22,981
    سطح
    93
    2,105
    کاربر انجمن
    خب بله اگه آشنا داشته باشید، که در این مورد شما میتونید خیلی چیزا که اینجا گیر نمیاد یا خیلی گرون هستند بخرید.

گزینه های روی میز من کشورهایی هستند که در اونجا دوست یا فامیل داریم یا کسی که قراره به اونجا مسافرت کنه که عبارتند از: آمریکا کانادا انگلیس فنلاند هلند استرالیا پاکستان
    ولی اگه آشنا تو تایوان داشته باشین که نور علی نور،کارخانجات مونتاژ بیشتر برندهای معتبر و معروف دنیا از اینتل بگیر تا اپل همشون در تایوان مالزی و چین مستقر هستند که اگه از اونجا جنس بفرستند خیلی ارزون در میاد
    نصف صحبت هاتود درسته و نصفش نه!!!!!
    از اون جایی که من اطلاع دارم! قیمت جنس تولید یک کشور در خود اون کشور گران تر از قیمت صادراتش هست!!!!
    که به نظرم در تایوان هم همین چرخه در گردش باشه!
    مثال: کشور خودمون و صادراتش!!!! قیمت استون مارتین در انگلیس و فرانسه!!! و....!

امتیازها
    943
    سطح
    16
    89
    کاربر انجمن
    خیال خودت راحت کن از ایران همه قطعاتو بگیر.
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 24

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع