نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: 1.4.2 Magican

مدير بازنشسته
    امتیازها
    11,205
    سطح
    69
    تشکر کردن
    1,126
    دستاوردها:
    Three FriendsYour first GroupTagger First Class1 year registered10000 Experience Points

Post 1.4.2 Magican

اگر با سیستم عامل مک ( سیستم عامل اپل ) کار کرده باشید به احتمال قوی مشاهده کرده اید که خیلی از کارهای خودش را خود سیستم عامل انجام می دهد البته از دید اولیه خود این حرکت خیلی خوبی است اما زمانی که بیشتر با آن کار می کنید متوجه می شوید ( ویژه برای کاربران متوسط به بالا ) که خیلی خوب هم نیست . به همین دلیل امروز می خواهم یک برنامه فوق العاده جالب با کارایی بالا را به شما عزیزان سخت افزاری معرفی کنم . البته یک قابلیت خوب داشتن یک ویجت عالی با تمام امکانات هست که یار و یاور شما.

این برنامه را می توان در ۸ قسمت اصلی معرفی کرد . به شامل قسمت های زیر است :
    • Mac Sccaner
    در این قسمت می توانید تمام مک و رایانه خودتان را از هر جهت اسکن کنید و بعد فایل های بیهوده را پاک کنید . که خود این بخش شامل ۴ زیر قسمت است.

• Clean Up Mac
    در این قسمت می توان تمام فایلهای که برنامه هایی مثل مرورگرها ، زبان های برنامه ها و ... تولید می کنند را پاک کنید البته قسمتهای دیگر مثل پیدا کردن فایلهای تکراری و حجم هم به برنامه اضافه شده است .

• Security Center
    در این بخش به اسکن مک شما شروع می شود این برنامه یک دیتابیسی دارد که تمام ویروس ها و تروجان های نوشته شده در مک آن در گنجاده شدهاست . البته یک ابزار دیگر هم دارد زمانی که که کاربر فایلی را دانلود می کند به صورت اتوماتیک شروع به اسکن می کند که ویروسی نباشد.

• Optimize
    در این قسمت می توانید برنامه های در هنگام بالا آمدن سیستم عامل اجرا می شود را کنترل کنید . همچنین ابزار دیگری است برای انتخاب برنامه های پیشفرض برای مثال کدام مرورگر برنامه پیشفرض باشد و از این دسته کارها .

• Stat Monitor
    در این قسمت می توانید یک مانیتورینگ خوبی بروی سخت افزار مک تان داشته باشید . البته ابزارهای دیگری هم داره برای مثال می توانید آب و هوا شهر سکونت را چک کنیدو یا سرعت فن سیستم را تنظیم کنید.

• Software Center
    این قسمت شبیه به اپل استور است.

• ToolBox
    در این بخش سه برنامه خود شرکت Magican Software نوشته شده است کنچانده شده است که باید بعد از نصب این برنامه انها را در محیط خود برنامه دانلود کنید.

• Hardware
    یکی از بخش های جالب این برنامه این بخش است که یک توضیح کلی در مورد تمام سخت افزار موجود بروی مک به نمایش در می اورد و همچنین می توانید از ان نیز خروجی بگیرید.

تصاویری از محیط برنامه

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: ۲۲۱.jpg
مشاهده: 20
حجم: 59.9 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: ۱۲.jpg
مشاهده: 27
حجم: 86.8 کیلو بایت

دانلود برنامه

عذر خواهی می کنم به خاطر اینکه چند ماهی نبودم

الان به دلیل خرابی MacBook Pro ام نمی توانم ویدیو ها را تدوین کنم. امیدوارم در آینده نزدیک با تامین منابع دوباره باز این کار لذت را ادامه بدهم.

تمام تلاشمم را می کنم چند ساعتی در روز به انجمن و صفحه اجتماعی وب سایت سخت افزار اختصاص بدهم. البته بیشتر در بخش مک و اندروید.

در فاز اول به معرفی بهترین ها می پردازم

2. The Following 7 Users Say Thank You to Ali Fatehi For This Useful Post:

مدير بازنشسته
    امتیازها
    11,205
    سطح
    69
    تشکر کردن
    1,126
    دستاوردها:
    Three FriendsYour first GroupTagger First Class1 year registered10000 Experience Points
    لینک دانلود قرار داده شده است.

عذر خواهی می کنم به خاطر اینکه چند ماهی نبودم

الان به دلیل خرابی MacBook Pro ام نمی توانم ویدیو ها را تدوین کنم. امیدوارم در آینده نزدیک با تامین منابع دوباره باز این کار لذت را ادامه بدهم.

تمام تلاشمم را می کنم چند ساعتی در روز به انجمن و صفحه اجتماعی وب سایت سخت افزار اختصاص بدهم. البته بیشتر در بخش مک و اندروید.

در فاز اول به معرفی بهترین ها می پردازم

4. The Following 3 Users Say Thank You to Ali Fatehi For This Useful Post:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع