ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19
    امتیازها
    14,581
    سطح
    78
    307
    کاربر انجمن
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 1920-VH.png
مشاهده: 22
حجم: 15.0 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 3dm.jpg
مشاهده: 23
حجم: 59.1 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: abl.jpg
مشاهده: 18
حجم: 57.4 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: uni.jpg
مشاهده: 21
حجم: 50.3 کیلو بایت

در مورد تکنولوژیهای خاص معماري gcn هم توضیح بدید متشکر میشم

میترسم با این قیمتهای نجومی نتونم بااین بودجه همه قطعات مورد نظرم بخرم اگر گرونتر شد به نظر شما کدوم قطعه رو با سطح پایینترش عوض کنم و مدلش رو هم بفرمایید
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط spetsnaz نمایش پست ها
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 3dm.jpg
مشاهده: 23
حجم: 59.1 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: abl.jpg
مشاهده: 18
حجم: 57.4 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: uni.jpg
مشاهده: 21
حجم: 50.3 کیلو بایت

میترسم با این قیمتهای نجومی نتونم بااین بودجه همه قطعات مورد نظرم بخرم اگر گرونتر شد به نظر شما کدوم قطعه رو با سطح پایینترش عوض کنم و مدلش رو هم بفرمایید
    پاور رو به جای 650B-OC که حدود 400 تومنه، میتونی GREEN GP585B رو بگیری که 300 تومنه.

هارد 1 ترا رو میتونی 500 گیگ برداری که 200 تومنه.

کیس رو هم از اون مدل 170 تومنی کولر مستر هم بخوای ارزونتر بگیری، مدل گرین Magnum 2 Plus هستش که 130 تومنه.

به پردازنده و رم و مادربردت دست نزن، از اونها کوتاه نیا، از من میپرسی اول از همه مادربرد رو بخر، بعد پردازنده و رم.

گرافیک رو هم از 7870 پایینتر نیا چون فول HD میخوای بازی کنی.
    امتیازها
    14,581
    سطح
    78
    307
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Armin2012 نمایش پست ها
    پاور رو به جای 650B-OC که حدود 400 تومنه، میتونی GREEN GP585B رو بگیری که 300 تومنه.

هارد 1 ترا رو میتونی 500 گیگ برداری که 200 تومنه.

کیس رو هم از اون مدل 170 تومنی کولر مستر هم بخوای ارزونتر بگیری، مدل گرین Magnum 2 Plus هستش که 130 تومنه.

به پردازنده و رم و مادربردت دست نزن، از اونها کوتاه نیا، از من میپرسی اول از همه مادربرد رو بخر، بعد پردازنده و رم.

گرافیک رو هم از 7870 پایینتر نیا چون فول HD میخوای بازی کنی.
    برای مادربرد و مخصوصا مانیتور هم جایگزینی پیشنهاد بدید ممنون میشم
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    برای مادربرد و مخصوصا مانیتور هم جایگزینی پیشنهاد بدید ممنون میشم
    مانیتور رو دوستان اطلاع بیشتری دارند.

برای مادربرد، امیدوارم همین رو بگیری، وگرنه گزینه پایینتر asus p8b75 m lx هستش، 300 تومن.
    امتیازها
    14,581
    سطح
    78
    307
    کاربر انجمن
    دوستان پیشنهادی در مورد مانیتور و مادربرد از برندهای دیگر دارند خواهشمند است بفرمایند
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    پیشنهاد من برای شما، این سیستمِ دوست عزیز:

دیگه خودتون بهتره سبک-سنگین کنید و ببینید کدوم برای شما از نظر کارایی و البته قیمت مناسب تر هست.
    انتخاب شخصی من در مورد مانیتور هم 100% برند LG هست. چون به خوبی جوابشو در سراسر دنیا پس داده و همیشه بهترین نمایشگرهای جهان از آن برند LG بوده.
    ضمناً در انتخاب قطعات شما و دوستان به نظرم دارید اشتباه می کنید! شما از تمام قطعات یه مقدار کم کردید و به کارت گرافیک اضافه کردید!!
    قطعاتی که انتخاب می کنید، بهتره هم سطح باشن تا بتونید کارایی و بهره وری بهتری از سیستم داشته باشید. البته هر چند خییییییلی هم غیرهم سطح نیست و می تونن همدیگه رو ساپورت کنن. اما راه بهتری هم وجود داره.
    با توجه به بودجه ی محدود شما، خیلی نمی تونه انتظارات شما رو برآورده کنه! پیشنهاد می کنم از انتظارتون کاهش بدید، در عوض سیستم قدرتمندتر و به روز تری خریداری کنین که تمامی قطعات هم سطح یگدیگر باشن و کاملاً استاندارد اسمبل بشن تا هیچ ایراد فنی بر سیستم وارد نباشه.
    باز هم تصمیم گیرنده شما هستید، هرگز قصد تحمیل نظر و عقیده ام رو ندارم. به تصمیم شما احترام می ذاریم به عنوان کسی که شما رو راهنمایی می کنیم.
    امتیازها
    14,581
    سطح
    78
    307
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    پیشنهاد من برای شما، این سیستمِ دوست عزیز:

دیگه خودتون بهتره سبک-سنگین کنید و ببینید کدوم برای شما از نظر کارایی و البته قیمت مناسب تر هست.
    انتخاب شخصی من در مورد مانیتور هم 100% برند LG هست. چون به خوبی جوابشو در سراسر دنیا پس داده و همیشه بهترین نمایشگرهای جهان از آن برند LG بوده.
    ضمناً در انتخاب قطعات شما و دوستان به نظرم دارید اشتباه می کنید! شما از تمام قطعات یه مقدار کم کردید و به کارت گرافیک اضافه کردید!!
    قطعاتی که انتخاب می کنید، بهتره هم سطح باشن تا بتونید کارایی و بهره وری بهتری از سیستم داشته باشید. البته هر چند خییییییلی هم غیرهم سطح نیست و می تونن همدیگه رو ساپورت کنن. اما راه بهتری هم وجود داره.
    با توجه به بودجه ی محدود شما، خیلی نمی تونه انتظارات شما رو برآورده کنه! پیشنهاد می کنم از انتظارتون کاهش بدید، در عوض سیستم قدرتمندتر و به روز تری خریداری کنین که تمامی قطعات هم سطح یگدیگر باشن و کاملاً استاندارد اسمبل بشن تا هیچ ایراد فنی بر سیستم وارد نباشه.
    باز هم تصمیم گیرنده شما هستید، هرگز قصد تحمیل نظر و عقیده ام رو ندارم. به تصمیم شما احترام می ذاریم به عنوان کسی که شما رو راهنمایی می کنیم.
    با توجه به راهنمایی های شما لطفا مانیتوری یک سطح پایینتر هم معرفی کنید

منظورتون رو هم از اسمبل استاندارد توضیح دهید

در مورد مادربرد هم لطفا با چیپ h77 معرفی کنید ممنون میشم

میخواستم نظر شما رو در مورد GA-H77N-WIFI بفرمایید

با تشکر
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    یکی از کارهایی که AMD در کارتهای جدیدش با معماری GCN استفاده کرده اینه که بر خلاف معماری Kepler(معماری کارتهای سریGTX600 انویدیا)، سیستم مدیریت رشته ی دستورات رو به صورت سخت افزاری طراحی کرده که باعث میشه معماری GCN به غیر از مدیریت دستورات گرافیکی، با سرعت بیشتری نسبت به کارتهای GTX600 به پردازش دستورات محاسبات دیگری که مربوط به cpu هست بپردازه، این سیستم دستوراتی رو که در نوبت پردازش هستن بسته به اهمیتی که دارن الویت بندی میکنه و به کمک cpu میاد، درست مثل کاری که منشی ها در مطب پزشکان انجام میدهند. اگه توجه کرده باشید گرافیک های سری HD7000 در تست های مربوط به open CL نتایج بسیار بسیار بالاتری(امتیازهایی بیشتر از دو یا سه برابر بالاتر) رو از کارتهای GTX600 ثبت کردن.
    یکی دیگه از قابلیت های معماری GCN استفاده از فناوری انحصاری AMD zero core power هست که به واسطه ی این فناوری، توان مصرفی کارت در زمان بیکاری به تنها سه وات میرسه.
    تغییر دیگر این معماری نسبت به معماری نسل قبل، استفاده از هر واحد محاسباتی به صورت مستقل است که پردازش های برداری و عددی رو نسبت به معماری VLIW5(معماری نسل قبل کارت های AMD) به شکل کاملا محسوسی افزایش داده.
    همچنین در معماری جدید GCN موتور پردازش tessellation به نسل نهم خودش رسیده، این موتور باعث میشه بازی ها با جزئیات بیشتر و دقیق تری نمایش داده شوند.
    اما مهمترین موضوع در کارتهای با معماری GCN این هست که شما یک کارت فقط برای بازی ندارید و میشه گفت همراه با کارت گرافیکتون یه cpu ی دیگه هم خریدین! کارایی کارتهای GTX600 در بازیها بهتر از کارتهای HD7000 هست(بدون در نظر گرفتن فاکتور قیمت). در معماری جدید، کارت گرافیکهای HD7000 قادر خواهد بود تا قسمتی از پردازش های سنگینی که cpu انجام میده رو بر عهده بگیره و کارایی رو در نرم افزارهای طراحی و مدل سازی و شبیه سازی به صورت چشمگیری افزایش بده.
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    با توجه به راهنمایی های شما لطفا مانیتوری یک سطح پایینتر هم معرفی کنید

منظورتون رو هم از اسمبل استاندارد توضیح دهید

در مورد مادربرد هم لطفا با چیپ h77 معرفی کنید ممنون میشم

میخواستم نظر شما رو در مورد ga-h77n-wifi بفرمایید

با تشکر
    والا اگر دست من باشه، مانیتور lg led 20 اینچ به قیمت 350 هزار تومن کافی و عالی هست. بیش از این هزینه ی اضافیه که هرگز با بودجه ی شما سازگار نیست!
    در مورد اسمبل، منظورم همون انتخاب قطعات و در نهایت جمع کردن سیستم بود که قطعات همسطح و یک دست بسته بشه.
    در مورد h77 هم توی جدول باید می نوشتم که دو تا زد 77 نوشتم. عذرخواهی می کنم. اون مادربورد دوم h77 هست نه زد! به جای حرف زد دوم، اچ بذارید. اشتباه شد! خواستم h77 بنویسم. ببخشید.
    کلاً h77 برای شما مناسب هست. پیشنهاد می کنم بیش از 500 تومن به مادربورد اختصاص ندید. در مورد مادربوردی هم که فرمودید، خیلی خوب هست. امیدوارم موجود باشه.
    ضمناً کلاً بهتره برای خرید صبر کنید تا ببینیم نتایج مذاکرات 5+1 به کجا ختم میشه! بسیار بر روی روند نزولی قیمت ها تاثیر خواهد گذاشت. تا به امروز نتایج مثبت بوده.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع