ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    امتیازها
    5,982
    سطح
    50
    301
    کاربر انجمن

کمک در تعمیر هدفون

سلام
    امیدوارم جای درستی سوالم رو پرسیده باشم در غیر این صورت مدیران لطف کنن منتقل کنند.
    من یه هدفون دالبی داشتم که دچار قطی شد بازش کردم و از نو سیم کشیش کردم.

یه مشکل خیلی عجیب برام پیش اومد اونم این که میکروفن رو قطع کردم و وقتی سیمش رو لحیم میکنم صدای خیلی ضعیفی رو به خودش میگیره ولی وقتی سیم ها رو بدون لحیم وصل میکنم مشکلی پیش نمیاد.

حالا سوالم اینجاست که این مشکل رو چجوری باید حلش کنم یا بهتر بگم لحیم کردن سیم میکروفن قلق خاصی داره یا نه.

با تشکر
    امتیازها
    8,963
    سطح
    63
    328
    کاربر انجمن
    بله عجیبه ! هر چه هست احتمالا زمانی که سیم ها رو لحیم میکنید ایجاد نویز میکنه .

بعد لحیم کاری سیمها به جایی نمیگیره ؟ اگر اینجور سطح لحیم رو با چسب بپوشونید !؟ اگر که نه یک راه کار خدمتون عرض میکنم احتمالا مشکل نویز لحیم برطرف میشه .

سیم ها رو به هم وصل کنید و برای اتصال به جای لحیم از چسب حرارتی یا چسب های فوری قوی استفاده کنید ، بعد با چسب برق روش رو بپوشونید .
    امتیازها
    10,079
    سطح
    67
    1,164
    کاربر انجمن
    سیم لحیم رو عوض کنید
    نوعی که روغن نداره بهتر جواب بده
    یااینکه با اسپری خشک محل لحیم رو تمیز کنید
    امتیازها
    81
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    با سلام
    چند روز پیش صدای سمت چپ هدفونم از کار افتاد و با تستهایی که کردم متوجه شدم سیم داخل اسپیکر قطع شده و مشکل از سمت فیش. وقتی بازش کردم تا یکی از سیمارو که قطع شده بود لحیم کاری کنم متاسفانه زدم صفحه ای که چسبیده بود به پشت اسپیکرو کندم. :( از مهندسین کسی هست که منو کمک کنه؟ انگار با نوعی چسب رسانا چسبونده بودن!!!!!!
    توو عکسم کاملا" مشخصه... سیمارو لحیم کردم حالا مونده اون صفحه که کنده شده.برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_20150409_020953.jpg
مشاهده: 76
حجم: 453.4 کیلو بایت
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط fari66 نمایش پست ها
    با سلام
    چند روز پیش صدای سمت چپ هدفونم از کار افتاد و با تستهایی که کردم متوجه شدم سیم داخل اسپیکر قطع شده و مشکل از سمت فیش. وقتی بازش کردم تا یکی از سیمارو که قطع شده بود لحیم کاری کنم متاسفانه زدم صفحه ای که چسبیده بود به پشت اسپیکرو کندم. :( از مهندسین کسی هست که منو کمک کنه؟ انگار با نوعی چسب رسانا چسبونده بودن!!!!!!
    توو عکسم کاملا" مشخصه... سیمارو لحیم کردم حالا مونده اون صفحه که کنده شده.برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_20150409_020953.jpg
مشاهده: 76
حجم: 453.4 کیلو بایت
    دوست عزیز در تاپیک دیگران سوال نپرسید.سوال خود را در بخش صوت و تصویر بپرسید.
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع