ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 26
    امتیازها
    3,153
    سطح
    34
    26
    کاربر انجمن

مشکل در استفاده همزمان از کارت گرافيک اصلي و کارت گرافيک آنبورد در z77

سلام

سال نو بر شما مبارک . مادربرد من Asus Z77 Sabertooth و کارت گرافيک Asus GTX 560Ti است. همانگونه که مي دانيد اين مادربرد داراي يک کارت گرافيک مجمتع شده با سي پي يو ( Intel 4000 HD ) است. مي خواستم از هر دو کارت گرافيک سيستم استفاده کنم : از کارت گرافيک اصلي براي مانيتور اصلي و از کارت گرافيک اينتل براي مانيتور دوم. من اخيرا برنامه Lucid Virtu MVP را بر روي سيستم نصب کرده ام و مي خواستم با استفاده از اين نرم افزار از هر دو کارت گرافيک براي شبيه ساز پرواز ايکس مايکروسافت استفاده کنم تا عملکرد اين شبيه ساز بهتر شود يعني کارت گرافيک اصلي براي خود شبيه ساز و کارت گرافيک اينتل براي يکي از برنامه هاي جانبي آن در مانيتور دوم. دو سوال داشتم :

1 - براي اتصال مانيتور دوم به کارت گرافيک اينتل از چه کابلي بايد استفاده کنم چون مادربرد داراي خروجي براي کابلهاي عادي مانيتور نيست ؟
    2 - تا زماني که نرم افزار Lucid Virtu MVP را غيرفعال نکرده ام در بخش تنظيمات شبيه ساز ايکس فقط کارت اينتل نشان داده مي شود يعني اينکه شبيه ساز فقط کارت گرافيک اينتل را مي شناسد اما به محض غيرفعال کردن اين نرم افزار ، شبيه ساز کارت گرافيک اصلي را مي شناسد. به نظر شما مشکل از چيست؟

با تشکر
    امتیازها
    16,390
    سطح
    82
    830
    کاربر انجمن
    سلام دوست عزیز

من فقط این نکته را یاد آور شوم که گرافیک آنبورد یعنی چیپی که بر روی مادربرد قرار گرفته و قابل تعویض یا باز کردن وبستن نمی باشد و می توان بدون استفاده از کارت گرافیک از آن تصویر گرفت و بازیهای خیلی گرافیک پایین را بازی کرد. اما گرافیک هایی که در سیستم های امروزی در سوکت 1155 مورد استفاده قرار می گیرند گرافیک مجتمع شده با سی پی یو است و ربطی به مادربرد ندارد یعنی سی پی یو هم پردازش اصلی را انجام می دهد و هم پردازش گرافیکی اما برای بازی های روز زیاد مناسب نیست و بهتر است کارت گرافیک جداگانه ای داشته باشید. دوران گرافیک آنبورد روی مادربرد سر آمده است. این دو را از هم اشتباه نگیرید- سوال هاتون هم اساتید و دوستان پاسخ خواهند داد.

موفق باشید
    در تمام رنجهایی که می بریم ، صبر اوج احترام به حکمت خداوند است .

امتیازها
    3,153
    سطح
    34
    26
    کاربر انجمن
    جناب
    M0hammad M@hdi

اصلاح شد. با تشکر
    امتیازها
    17,851
    سطح
    85
    3,751
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    با سلام.
    دوست عزیز لطفا تاپیک زیر را مطالعه بفرمایید انشاالله که مشکلتون حل خواهد شد:

http://forums.sakhtafzarmag.com/threads/5416-%D9%81%D9%86%D8%A7%D9%88%D8%B1%DB%8C-virtu-(%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9)

@};-

امتیازها
    6,360
    سطح
    52
    2
    کاربر جدید
    شما نرم افزار Lucid Virtu MVP فعال کن برو به قسمت applications بعدش همون نرم افزار ماکروسافت رو توی لیست پیدا کن اگه نیست اضافش کن به لیست بعدش تیک کنارش رو بزن دکمه D ماله گرافیک اصلی و iماله اینتل هست فقط از یک کدومش میتوان استفاده کرد خودمم همین مشکلو دارم نمیتونم جفتشون رو باهم سوئیچ کنم!!!!!!!!!!!!!
    امتیازها
    15,011
    سطح
    79
    1,797
    کاربر انجمن
    دوست عزیز Lucid Virtu MVP فقط برای زمانی هستش که سیستم بخواد سوئیچ کنه از کارت گرافیک اصلی به آنبورد و بلعکس این دو فکر نکنم با هم راه اندازی بشن چون نه قابلیت sli شدن رو با هم دارن و نه کراس فایر شدن رو این قابلیت بخاطر اینکه مصرف گرافیک در حالت های عادی یعنی زمانی که شما دارین کارهای دو بعدی انجام میدین کاهش پیدا کنه و نکته بعدی هم که هستش قدرت کارتهای مجتمع اینتل آنقدری نیست که شما فکر میکنید و برای بازی کردن در حد جزئیات پایین آنهم در بعضی از بازی ها نه تمامی آنها و بیشتر جنبه کد گشایی فیلم فول اچ دی رو دارن
    NVIDIA > AMD
    امتیازها
    17,851
    سطح
    85
    3,751
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    اشتباه فكر مي كنيد! چرا قابليت ادغام شدن هم دارن!لينك زير را مطالعه بفرماييد پي خواهيد برد:
    http://forums.sakhtafzarmag.com/thre...7%D9%85%D8%B9)

امتیازها
    6,360
    سطح
    52
    2
    کاربر جدید
    بله آقا نوید درست میگن همین طوره قابلیت ادغام شدن هم دارن ولی چه جوری نمیدونم منم همین مشکل رو دارم.در تمام لبتاب های امروزی من امتحان کردم وقتی وارد بازی میشی از جفت کارت گرافیک ها یعنی اینتل و گرافیک اصلی داره استفاده میکنه. ولی توی pcمن نمیتونم همچین کاری رو انجام بدم کسی هست توی pc این کارو انجام داده باشه؟
    امتیازها
    17,851
    سطح
    85
    3,751
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    دوست عزيز دو نوع ويرتو داريم:
    يكي green يكي universal!
    شما احتمالا از گرين استفاده مي كني! بايد از يونيورسال استفاده كني....

امتیازها
    6,360
    سطح
    52
    2
    کاربر جدید
    نه نوید آقا رفتم نگاه کردم نسخه universal هستش گرین نیستش.
    خب حالا چیکار کنم؟؟؟
    تو سایت های خارجی هم گشتم اما چیز بدرد بخوری پیدا نکرم.
    این فناوری اعصابمو خورد کرده روش خیلی حصاب باز کرده بودم ولی انگار کار ما نیست راه انداختنش.
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 26

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع