ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19
    امتیازها
    31,452
    سطح
    100
    11,576
    مشاور انجمن
    سلام دوست عزیز...شما میخواین فروشگاه راه اندازی کنید؟
    یا مصرف کننده اید؟اینارو مشخص کنید که سوء تفاهم واسه دوستان راهنمایی کننده پیش نیاد.

«راه در جهان یکی است و آن راه راستی است»

امتیازها
    93,367
    سطح
    100
    10,392
    کاربر حرفه ای کامپیوتر

Cool

نقل قول نوشته اصلی توسط mvsoft نمایش پست ها
    دوستان من تازه توی سایت عضو شدم و شاید جای مناسبی سوالمو نمیپرسم.
    میخواستم بدونم برای خرید قطعات طوری که هزینه اضافه و واسط رو نخوام بپردازم باید به کجا مراجعه کنم؟
    ممنون میشم جواب بدین
    از اونجاییکه شما گفتید می خواهید خدمات کامپیوتری راه بیاندازید، پس نیازی ندارید که به عنوان مثال
    100 عدد پردازنده در اختیار داشته باشید!
    به همین دلیل بنده فکر می کنم که اگر شما ابتدا به پاساژهای کامیوتری، مانند: پایتخت، ایران، علا الدین، اگر اشتباه نکنم تخت جمشید (اسمش دقیقاً یادم نیست، اما ساختمونی پشت پاساژ رضا که تو کار فروش کلی هستند)، پاساژ رضا، پاساژ پارسیان و . . .
    مراجعه کنید و با مغازه دارهایی که اونجا هستند صحبت کنید در رابطه با قطعه ای که مورد نیاز هست.
    شرایطتون رو بگید و اگر به توافق رسیدید، احتمال بسیار زیاد قیمتی زیر قیمت User رو برای شما در نظر خواهند گرفت.
    در بین همین مغازه دارها هستند کسانی که مستقیم وارد کننده قطعات هستند. فقط یه کوچولو کفش آهنی نیاز دارید تا
    این پاساژها رو کاملاً جستجو کنید.
    در ضمن Castiel هم پیشنهاد بسیار خوبی دادن که متأسفانه امکانش برای شما مهیا نیست.
    ehsannalizadeh
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin224 نمایش پست ها
    اما به دلیل اینکه شاهد هستیم برخی افرادی سودجو یا دلال به فکر منافع کوتاه مدت خودشون هستند و این دلیلی بشه برای من که به سهم خودم ارز مملکت رو خارج کنم تا ضرر کمتر یا سود بیشتر داشته باشم برام قابل قبول نیست !
    در هر صورت ارز از کشور خارج میشه! وقتی کالایی توسط کشور خارجی بشه فرقی نداره که شما از کی بخرین! اگه به فکر سرمایه ملی هستین باید کاری کنین که داخل کشور تولید بشه! اگه میتونید دست بکار بشید!
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    دوست من اون وارد کننده ی که گمراکی داده ، دفتر زده ، کارمند داره و خیلی موارد دیگه باید درنظر بگیریم بله ضرر میکنه .
    اگه تعداد اجناس مساوی بله! کسی که گمرکی نمیده فقط تعداد انگشت شماری جنس میاره ولی اون شرکتی که گمرکی میده اینقدر تعداد جنسش بالاست و سود میکنه که احتیاجی نیست ما نگرانش بشیم! (دوباره تکرار میکنم بحث فقط تجهیزات کامپیوتریه!)
    امتیازها
    8,963
    سطح
    63
    328
    کاربر انجمن
    شما مطمئن باش تعداد دلالانی که جنس قاچاق وارد میکنند با شرکتهای که از مجرای قانونی وارد کننده هستند بیشتر نباشند کمتر هم نیستند. حالا هر نفر ایرانی هم بخواد همون مقدار کم رو وارد کنه میشه مثل قطره قطره جمع شود ...
    سود بر اساس سرمایه سنجیده میشه ، چقدر سرمایه گذاشته و چقدر سود عاید میشه ! برخی از مشاغل هستند سرمایه که میگذارند چندین برابر بدون دردسر سود میبرند و دردسر بالا پایین دلار و واردات رو هم ندارندکه میتونند وارد بازار قطعات نشوند ....

اگر اون سرمایه دار قانونی واردادتش حداقل سود دهی نداشته باشه و تصمیم بگیره سرمایش رو برداره کلی ادم که در این چرخه مشغول کار هستند از نون خوردن میفتن .
    بعد همه میشن قاچاقچی !! یکی نوچه قاچاق چی یکی غول .. بعد هیچ کس از هیچ کس جنس نمیخره میگه خودم میارم ! حکایت رانندگیمون تو سطح شهر میشه ............
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    شما مطمئن باش تعداد دلالانی که جنس قاچاق وارد میکنند با شرکتهای که از مجرای قانونی وارد کننده هستند بیشتر نباشند کمتر هم نیستند. حالا هر نفر ایرانی هم بخواد همون مقدار کم رو وارد کنه میشه مثل قطره قطره جمع شود ...
    سود بر اساس سرمایه سنجیده میشه ، چقدر سرمایه گذاشته و چقدر سود عاید میشه ! برخی از مشاغل هستند سرمایه که میگذارند چندین برابر بدون دردسر سود میبرند و دردسر بالا پایین دلار و واردات رو هم ندارندکه میشه وارد بازار قطعات نشد ....

اگر اون سرمایه دار قانونی واردادتش حداقل سود دهی نداشته باشه و تصمیم بگیره سرمایش رو برداره کلی ادم که در این چرخه مشغول کار هستند از نون خوردن میفتن .
    بعد همه میشن قاچاقچی !! یکی نوچه قاچاق چی یکی غول .. بعد هیچ کس از هیچ کس جنس نمیخره میگه خودم میارم ! حکایت رانندگیمون تو سطح شهر میشه ............
    هر ایرانی این امکان رو نداره! کار وارد کننده هم از اونجایی بوجود اومد که برای کسایی که توانشو ندارن خودشون اجناس مورد نیازشون رو بیارن ، کار واردات رو انجام بده!
    امتیازها
    8,963
    سطح
    63
    328
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    هر ایرانی این امکان رو نداره! کار وارد کننده هم از اونجایی بوجود اومد که برای کسایی که توانشو ندارن خودشون اجناس مورد نیازشون رو بیارن ، کار واردات رو انجام بده!
    بله منظور همین بود ، هر ایرانی که این امکان رو داره نباید این کار رو بکنه ، چون همون طور که خودتون فرمودین برای جلوگیری از قاچاق شرکتی های که مجوز واردات رو دارند باید این کارو انجام بدهند .
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    کلیه پست های نامربوط به بحث و موضوع تاپیک حذف گردید. در صورتی که هر یک از کاربران بحثی خارج از موضوع تاپیک مطرح کند، طبق قوانین فروم برخورد می شود.
    امتیازها
    2,067
    سطح
    27
    10
    کاربر اخراجی
    سلام
    به نظر من چون تازه می خواین کارو شروع کنین بهتره از یکی از فروشگاههای کامپیوتر شهرتون قطعات مورد نیازتون رو به قیمت همکار تهیه کنید. چون همکارید اجناس رو به تعداد پایین و قیمت ارزون تر از بازار تهیه می کنید و بعد از اینکه ایشالا اعتباری در بازار کسب کردید و فروشتون بالا رفت می تونید خودتون از شرکتهای واردکننده یا توزیع کننده نمایندگی رسمی بگیرید.
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع