ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19
    امتیازها
    157
    سطح
    3
    0
    کاربر جدید

خرید سخت افزار بصورت کلی

دوستان من تازه توی سایت عضو شدم و شاید جای مناسبی سوالمو نمیپرسم.
    میخواستم بدونم برای خرید قطعات طوری که هزینه اضافه و واسط رو نخوام بپردازم باید به کجا مراجعه کنم؟
    ممنون میشم جواب بدین
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    درست حدس زدید و در بخش نامناسبی تاپیک ایجاد کردید.

برای خرید قطعات باید خودتان به کشورهایی مانند تایوان سفر کنید تا با هزینه ای بسیار خوب قطعات مورد نظر را خریداری کنید. البته می توانید به یکی از دوستان یا آشنایان که قصد سفر به این کشور را دارند، مبلغ مورد نظر را بپردازید تا قطعه یا قطعات مورد نظر را خریداری کند.
    امتیازها
    8,963
    سطح
    63
    328
    کاربر انجمن
    برای خرید قطعات باید خودتان به کشورهایی مانند تایوان سفر کنید تا با هزینه ای بسیار خوب قطعات مورد نظر را خریداری کنید. البته می توانید به یکی از دوستان یا آشنایان که قصد سفر به این کشور را دارند، مبلغ مورد نظر را بپردازید تا قطعه یا قطعات مورد نظر را خریداری کند.
    میبخشید همه که دسترسی به اونور اب ندارند !
    بعد درنتیجه سرمایه ایرانی این وسط چی میشه ؟!

شاید اگر کاربر عادی مثل خودم بود چیزی نمینوشتم اما پست مدیریت سایت برام کمی عجیب امد .
    یعنی فروشنده منصف تو این مملکت پیدا نمیشه !؟
    امتیازها
    157
    سطح
    3
    0
    کاربر جدید
    بازم ببخشید که جای مناسبی نبود. حق با شماست ولی من دسترسی به اون ور ندارم میخواستم یه مغازه یا به قول معروف خدمات کامپیوتری راه اندازی کنم میخواستم با جاهایی که توی ایران کار پخش رو انجام میدن آشنا بشم البته اونایی که منصف هستن. راستش من چندسالی هست از دنیای سخت افزار به کلی دور بودم و در حال حاضر اطلاعاتم زیر صفره. ممنون میشم راهنمایی کنید...
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    دوست عزیز؛ واسطه در مجموعه ی خرید هر چیزی وجود داره...! هر چیزی! شما یک چیزی نمی تونی پیدا کنی که واسطه نداشته باشه.
    خلاصه نماینده ای، فروشگاهی، توزیع کننده ای و ... امثال اینها یکیش هست حداقل.
    پس شما نمی تونید بدون واسطه خریداری کنید جنسی رو. هزینه ی اضافی هم به انصاف و اعتبار فروشنده بر می گرده.
    پیشنهاد می کنم قطعه ای رو از نمایندگی رسمی اون کمپانی خریداری کنید...
    در سایت هر برندی، در ایران آدرس یا شماره یا ایمیلی از نماینده ی رسمی محصول وجود داره که شما با مراجعه به این سایت های سورس ایرانی، می تونید آدرس نمایندگی محصول مورد نظرتون رو استعلام بفرمایید.
    اگر هم احیاناً وجود نداشت، از طریق تماس با ما سایت مرجع می تونید اقدام به دریافت آدرس و یا شماره ی فروشنده ی معتبر (نماینده ی انحصاری اون برند قطعه) کنید.
    ضمناً کسانی که اطلاعات بالای صفر دارن، نمی تونن مسئولیت اینکار رو به خوبی انجام بدن، وای به حال شما که می فرمایید زیر صفر هستید. :)
    امتیازها
    157
    سطح
    3
    0
    کاربر جدید
    ممنون.
    منم منظور نبود که کلا هیچ واسطه ای نباشه منظورم این بود که واسطه های کمتری برای خرید باشه که بقول معروف به صرفه باشه برا منی که تازه میخوام شروع کنم.
    امتیازها
    8,963
    سطح
    63
    328
    کاربر انجمن
    جناب mvsoft شما کجا زندگی میکنید !؟
    امتیازها
    157
    سطح
    3
    0
    کاربر جدید
    بچه ها ببخشید من خیلی وقته یه کارت گرافیک هم از نزدیک لمس نکردم اصلا نمیدونم قطعات جدید و سی پی یو ها جدید چی هستن کلا از دنیای سخت افزار دووووووور بودم الان باید از کجا شروع کنم؟
    امتیازها
    157
    سطح
    3
    0
    کاربر جدید
    همدان زندگی میکنم امین جان
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mvsoft نمایش پست ها
    ممنون.
    منم منظور نبود که کلا هیچ واسطه ای نباشه منظورم این بود که واسطه های کمتری برای خرید باشه که بقول معروف به صرفه باشه برا منی که تازه میخوام شروع کنم.
    ببینید شما چند تا راه دارید:

یه راه اینه که برای اینکه ارزان ترین حالت (رسمی و قانونی) رو برای شما داشته باشه، باید نمایندگی قطعات رو بگیرید. نمایندگی برندهایی که مد نظرتون هست. مستقیم شرکتی که با اون کمپانی خارجی در ارتباط هست، برای شما جنس می فرسته. (یا از طریق نماینده اش و یا مستقیم)
    در این مورد اطلاعات کاملی ندارم. اما شنیدم بعضاً نیاز هست چکی، ضمانتی، سفته ای، سند مالکیتی و ... از این قبیل موارد گرو بذارید جهت اخذ نمایندگی رسمی که دردسرهای خاص خودش رو داره.
    به عنوان مثال سایت ویستا پخش (نمایندگی رسمی محصولات ASUS در ایران)، نیاز به چنین اطلاعاتی داره و پس از تکمیل موارد و صحبت های متقابل با شما، جنس در اختیارتون قرار میده جهت فروش به قیمت عمده.

راه دیگه سورس هست. یعنی چی؟ یعنی یک شرکتی مثل ویستا پخش یه قطعه می فروشه به نماینده اش: نماینده یه سودی می کشه روی قطعه. بعد نماینده می فروشه به سورس. سورس یه سودی می کشه روی قطعه و در آخر سورس (به تعبیر من: دلال خرید و فروش قطعات! :D) یه سودی می کشه روی قطعه و اونو می فروشه به شما. در اکثر فروشگاه های مخصوصاً شهرستان چنین روشی حاکم هست و شما می بینید قیمت ها بسیار گرونه. علتش به همین امر بر می گرده.

راه دیگه ای هم هست با یه مثلاً سایت فروشگاهی آنلاینی صحبت کنید و قیمت عمده ازش بخرید که به نظر نمی رسه چنین افراد خیری در سطح کشور وجود داشته باشه و بدون سود یا سود کم جنس به شما بفروشه.

یه راه دیگه ای هست شما برید لب مرز جنس های وارداتی بخرید که بدون گارانتی هست و قیمت بسیار مناسب و ارزان. بعد جنس بیارید توی مغازه تون و اینها رو بفروشید که فکر نمی کنم روزی و حقوق حلالی باشه و به نظر می رسه غیر قانونیه!

ضمناً همیشه به یاد داشته باشید که حتماً باید جواز کسب بگیرید.
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع