ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11
    امتیازها
    11,205
    سطح
    69
    1,351
    مدير بازنشسته

شبکه اجتماعی متخصصان ایرانی

سلام

چند روز پیش توسط یکی از دوستانم با یک شبکه اجتماعی جدید کاملا بومی ( ایرانی ) آشنا شدم مثل شبکه های اجتماعی معروف.

از شما دوستانی که بیش از 21 سال دارید و در هر زمینه ای تخصص دارید می توانید در این شبکه به صورت رایگان عضو شوید .

درصورت نیاز می توانید ایمیل شخصی معتبر تان را برای من بفرستید تا برای شما متخصص جوان ایرانی یک دعوتنامه بفرستم.

لطفا قبل از عضو شرایط و قوانین را مطالعه فرمائید .

/
    کد:
    شرایط عمومی استفاده از خدمات یو 24
    هدف از ایجاد شبکه‌ی اجتماعی یو 24 ایجاد محیطی حرفه‌ای، هم‌افزا و خالی از تنش برای ارتباط میان متخصصان ایرانی است. برای یاری به این هدف خواهشمندیم شرایط عمومی زیر را به دقت خوانده و رعایت فرمایید. ثبت نام و استفاده از خدمات این سایت به معنای پذیرش شرایط مندرج در این توافق‌نامه از سوی کاربران تلقی می‌شود: موضوع خدمات: یو 24 یک سرویس آن لاین است که برای ارتباط آسان و مؤثر میان متخصصان ایجاد شده و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت دارد. شرایط عضویت و تکمیل پروفایل:
    • حداقل سن عضویت در این سایت 21 سال است.
    • برای عضویت در سایت لازم است کاربر در یک زمینه‌ی حرفه‌ای دارای تخصص باشد که عرفاً به معنای برخورداری از دانش و تجربه‌ی حرفه‌ای، اشتغال در کاری تخصصی یا هنری و داشتن تحصیلات دانشگاهی – یا دانش و تجربه‌ی معادل آن – است.
    • کاربر تأیید می‌کند که تمام مشخصاتی که در پروفایل خود ارائه کرده صحیح است.
    • کاربران نباید از اسامی غیرواقعی، مستعار یا مخفف در پروفایل خود استفاده کنند.
    • هر کاربر تنها مجاز به یک بار ثبت نام در سایت یو 24 است و فقط می‌تواند یک پروفایل ایجاد کند.
    • کاربر تأیید می‌کند که عکس درج شده در پروفایل، تصویری از چهره‌ی اوست که بیش از پنج سال از زمان آن نگذشته است. درج عکس اختیاری است و استفاده از هر گونه تصویر دیگر (اعم از لوگوی تجاری یا تصویر اشیاء، گل و گیاه، مناظر طبیعی یا تخیلی، عکس افراد دیگر، عکس کودکی کاربر یا کودکان دیگر، نمادهای مذهبی، ...) و یا عکس‌های با پوشش کم و نامناسب، خلاف مقررات سایت است و این گونه تصاویر بدون اخطار قبلی حذف خواهند شد. همچنین، لازم است در پس‌زمینه یا هیچ بخشی از عکس ارسال شده، لوگو یا نام سازمان‌های دولتی، شرکت‌های خصوصی و یا نهادهای نظامی درج نشده باشد (به استثنای نشان‌های مندرج بر لباس فرم).
    موارد ممنوع:
    • توهین، لطمه به حیثیت دیگران، تمسخر، تهدید، ابراز تنفر، افترا یا اتهام نسبت به کاربران دیگر، مسئولان سایت و یا اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر
    • لطمه به حريم خصوصي و حقوقی افراد
    • درج مطالب اهانت‌آمیز در ارتباط با مذاهب، اقوام و نژادها یا باورهای معنوی دیگران
    • درج هر گونه مطلبی که ممنوعیت یا محدودیت قانونی داشته باشد (اعم از مطالب دارای کپی رایت، مطالب محرمانه‌ی دولتی یا نظامی، اسرار تجاری شرکت‌ها، اطلاعات خصوصی افراد، پورنوگرافی، تبلیغ تروریسم، تبلیغ برای گروه‌ها یا مذاهبی که در ایران غیرقانونی شناخته می‌شوند و ...)
    • ارسال هر نوع پیام سیاسی به کاربران دیگر - چه در گروه‌ها و چه به صورت پیام شخصی و یا با استفاده از سایر امکانات ارتباطی سایت - برای تبلیغ یا تخریب یک حزب، کاندیدا یا جریان سیاسی
    • تبلیغ هر گونه فعالیت تجاری غیرقانونی و یا غیرمنصفانه (به ویژه بازاریابی هرمی) و یا هر نوع استفاده از سایت برای این منظور
    • تبلیغ برای فروش کالاها یا خدماتی که از نظر قوانین ایران غیرمجاز محسوب می‌شوند.
    • هر گونه استفاده، ذخیره‌سازی و یا بازنشر تصاویر یا مشخصات کاربران یا مطالب منتشر شده در گروه‌ها یا بخش‌های مختلف سایت در هر جای دیگر خارج از سایت u24.ir
    • نوشتن توصیه‌ی منفی و تخریب‌آمیز برای کاربران دیگر
    • تلاش برای نفوذ به سایت و یا دسترسی به پروفایل کاربران دیگر و یا تخریب اطلاعات موجود در سایت
    • اقدام به کارهایی که برای کاربران دیگر ایجاد مزاحمت کند، از جمله:
      • ارسال دعوت‌نامه به کاربران دیگر برای افزودن به فهرست آشنایان بدون اینکه دلیل حرفه‌ای مشخص یا آشنایی قبلی با ایشان داشته باشد (شامل دعوت به آشنایی یا دوستی بدون ارتباط با مسائل حرفه‌ای)
      • فرستادن پیام‌های تبلیغاتی به کاربران دیگر (چه با استفاده از ارسال پیام شخصی و چه در قالب دعوت‌نامه). توجه بفرمایید که آگهی فروش کالا و خدمات را می‌توانید در گروه «بازارچه‌ی خدمات» درج کنید.
      • فرستادن پیام‌های شخصی مشابه به بیش از یک کاربر در هر زمان
    • هر گونه استفاده‌ی دیگر از سایت برای بازاریابی و تبلیغات تجاری به جز امکاناتی که به طور مشخص برای این منظور در سایت در نظر گرفته شده است.
    حذف پروفایل یا قطع دسترسی:
    • کاربر می‌تواند در هر زمان اطلاعات خود را پاک کند یا برای حذف پروفایل خود با ای میل admin@u24.ir تماس بگیرد. لازم به ذکر است اطلاعات حذف شده منحصر به پروفایل است و لزوماً شامل مطالب نوشته شده توسط کاربر در گروه‌ها یا بخش‌های دیگر سایت نخواهد شد.
    • در صورت نقض مقررات استفاده از سایت (به خصوص در انجام موارد غیرقانونی و یا ایجاد مزاحمت برای کاربران دیگر) امکان قطع دسترسی کاربر وجود دارد.
    • پروفایل‌هایی که با اسامی مخفف تشکیل شده باشند و یا مشخص شود حاوی اطلاعات نادرست و گمراه‌کننده است حذف خواهند شد.
    • کاربرانی که به دلیل نقض توافق‌نامه از سایت حذف شوند امکان ثبت‌نام و استفاده‌ی دوباره از خدمات یو 24 را نخواهند داشت.
    حفظ حریم شخصی و اطلاعات خصوصی:
    • کاربر می‌پذیرد که اطلاعات و تصاویری که در بخش عمومی پروفایل خود منتشر کرده برای تمام کاربران قابل مشاهده خواهد بود.
    • نشانی ای میل کاربر تنها برای کسانی قابل مشاهده خواهد بود که برای آنها پیام شخصی بفرستد و یا آن‌ها را به فهرست آشنایان خود اضافه کرده باشد.
    • اطلاعات مندرج در گروه‌های غیرعمومی تنها برای کاربرانی که عضو آن گروه باشند قابل مشاهده است. در عین حال لازم است از انتشار مطالب محرمانه و حساس - حتا در گروه‌های غیرعمومی – پرهیز شود.
    • مدیران سایت اطلاعات خصوصی اعضاء را بدون اجازه و اطلاع ایشان در اختیار اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر قرار نمی‌دهند.
    حیطه‌ی مسئولیت مدیران سایت
    • کاربر می‌پذیرد که اگرچه با اعتماد به حسن نیت مدیران سایت، ولی با مسئولیت خود از امکانات ارتباطی یو 24 استفاده می‌کند.
    • کاربر می‌پذیرد که مسئولیت فعالیت‌ها و مطالب منتشر شده توسط خود را در مقابل اشخاص ثالث بر عهده بگیرد.
    • مدیران سایت تمام تلاش خود را برای ایجاد یک محیط ایمن و متناسب با استاندارهای متعارف جهانی به کار می‌گیرند و از بهترین امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری موجود برای میزبانی و پشتیبانی اطلاعات استفاده می‌کنند. در عین حال در مورد هر گونه ادعای خسارت ناشی از استفاده از این سایت – اعم از اینکه ناشی از استفاده‌های متعارف باشد یا موارد اضطراری مانند وقفه در خدمات، ** شدن سایت، از بین رفتن تمام یا بخشی از اطلاعات، قطع بعضی از خدمات، یا بسته شدن سایت - هیچ گونه مسئولیت حقوقی نمی‌پذیرند.
    • سایت یو 24 یک بستر ارتباطی است و مسئولیت فعالیت‌ها و مطالب منتشر شده در پروفایل‌ها یا گروه‌ها یا بخش‌های دیگر سایت بر عهده‌ی کاربران منتشرکننده‌ی آن است. مدیران سایت هیچ‌گونه مسئولیت حقوقی و یا اخلاقی در مقابل کاربران یا اشخاص ثالث، شرکت‌ها و یا سازمان‌ها یا مراجع قضایی در خصوص ارتباطات انجام شده یا مطالب نوشته شده توسط کاربران نمی‌پذیرند.
    • اگر هر یک از مطالب منتشر شده در سایت یو 24 را مخالف با شرایط این موافقت‌نامه یا موجب اتهام یا وارد آمدن لطمه به حیثیت شخصی یا حرفه‌ای خود می‌پندارید، لطفاً با ادمین سایت admin@u24.ir تماس بگیرید.
    تاریخ آخرین تغییرات این صفحه: 27 شهریور 1386

عذر خواهی می کنم به خاطر اینکه چند ماهی نبودم

الان به دلیل خرابی MacBook Pro ام نمی توانم ویدیو ها را تدوین کنم. امیدوارم در آینده نزدیک با تامین منابع دوباره باز این کار لذت را ادامه بدهم.

تمام تلاشمم را می کنم چند ساعتی در روز به انجمن و صفحه اجتماعی وب سایت سخت افزار اختصاص بدهم. البته بیشتر در بخش مک و اندروید.

در فاز اول به معرفی بهترین ها می پردازم

امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    دوستان عزیز محیط بسیار صمیمی و جذابی دارد، در عین سادگی و پاکی بنا شده و مطمئنا با حمایت کاربران و متخصصان ایرانی رشد خوبی خواهد داشت.
    امتیازها
    75,022
    سطح
    100
    6,106
    کاربر انجمن
    من خیلی وقته توش عضو هستم
    .................................................. ........................................

>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<

.................................................. .......................................

امتیازها
    1,038
    سطح
    17
    73
    کاربر جدید
    سلام
    اگه میشه لطف کنید واسه من هم یه دعوت نامه ارسال کنید
    irex96@yahoo.com
    سپاس
    امتیازها
    11,205
    سطح
    69
    1,351
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط ras00l نمایش پست ها
    سلام
    اگه میشه لطف کنید واسه من هم یه دعوت نامه ارسال کنید
    irex96@yahoo.com
    سپاس

فرستاده شد

الان به دلیل خرابی MacBook Pro ام نمی توانم ویدیو ها را تدوین کنم. امیدوارم در آینده نزدیک با تامین منابع دوباره باز این کار لذت را ادامه بدهم.

تمام تلاشمم را می کنم چند ساعتی در روز به انجمن و صفحه اجتماعی وب سایت سخت افزار اختصاص بدهم. البته بیشتر در بخش مک و اندروید.

امتیازها
    9,173
    سطح
    64
    4,302
    اوركلاكر ارشد
    برای من هم بفرستید لطفا"
    farjam1990@gmail.com
    تا شاید متخصص بشم :دی
    امتیازها
    6,411
    سطح
    52
    706
    کاربر انجمن
    من متخصص نیستم، اما متخصصین رو دوست دارم.

امیدواریم مکان مناسبی جهت تبادل افکار ، اطلاعات و تجربیات باشه...

[اگر خداوند بخواهد تغییری ایجاد کند، کسی نمی‌تواند جلوی آن را بگیرد]

امتیازها
    11,205
    سطح
    69
    1,351
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط farjam1990 نمایش پست ها
    برای من هم بفرستید لطفا"
    farjam1990@gmail.com
    تا شاید متخصص بشم :دی
    فرستاده شد . انشاالله

نقل قول نوشته اصلی توسط Amoo نمایش پست ها
    من متخصص نیستم، اما متخصصین رو دوست دارم.

امیدواریم مکان مناسبی جهت تبادل افکار ، اطلاعات و تجربیات باشه...
    میدوارم که این طور بشود البته با همکاری دوستان که در صورتی که فردی بخواهد این گرمی را تغییر بدهد با ان برخورد کنیم

امتیازها
    8,413
    سطح
    61
    1,496
    مدير بازنشسته
    sezarsf@gmail.com
    ممنون پیشاپیش
    امتیازها
    1,038
    سطح
    17
    73
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Fatehi نمایش پست ها
    فرستاده شد
    ممنون و سپاس
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع