ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    امتیازها
    2,533
    سطح
    30
    6
    کاربر جدید

معرفی انجمن مک برای من | محلی برای رفع مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری مک و ios و اپلی

سلام
    در انجمن مک برای من ما ارشیو کاملی از نرم افزارهای مک را برایتان به صورت تست شده و لینک مستقیم امادهکریدم که شما به راحتی می توانید هر انچه که نیاز دارید را دانلود و استفاده کنید، همچنین با وجود تیم متخصص ما در زیمنه مک و ios شما می توانید در کمترین زمان جواب تخصصی مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری خودتون رو پیدا کنید، همچنین تعداد بسیار زیادی اموزش نیز برای شما فراهم شده است....
    برای مشاهده امکانات بسیاری دیگر و استفاه از اون ها می توانید به انجمن مراجعه کنید
    Http://forum.mac4me.ir
    ~~~~
    در قوانین گزینه ای در مورد معرفی سایت ندیدم، لطفا در صورتی که اشکال دارد مدیران بفرمایند.با سپاس
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    از شما که فروم دارید بعید است به بخش های انجمن دقت نکنید و تاپیک خود را در بخش بحث آزاد ایجاد کنید!
    امتیازها
    2,533
    سطح
    30
    6
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    از شما که فروم دارید بعید است به بخش های انجمن دقت نکنید و تاپیک خود را در بخش بحث آزاد ایجاد می کنید!
    پوزش می خوام فکر می کردم در بخش مکینتاشتون فقط نرم افزارها رو معرفی میکنید، سپاس از لطفتون بابت انتقال تاپیک.
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ilight نمایش پست ها
    پوزش می خوام فکر می کردم در بخش مکینتاشتون فقط نرم افزارها رو معرفی میکنید، سپاس از لطفتون بابت انتقال تاپیک.
    در بخش مکینتاش هم سه بخش زیر مجموعه وجود دارد. در صورت امکان می توانید مطالب آموزشی خود را با ذکر منبع و لینک سایت خودتان در بخش مکینتاش قرار دهید تا دوستان استفاده کنند.
    موفق باشید.
    امتیازها
    2,533
    سطح
    30
    6
    کاربر جدید
    ورژن ۳ مک برای من رو نمایی شد، همچنین سرور سایت به ایران منتقل شد برای افزایش سرعت لود برای کاربران.
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع