ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 28 از 28
    امتیازها
    105,581
    سطح
    100
    6,407
    مشاور انجمن گیم

DmC Devil May Cry

چند سال پیش که این بازی منتشر شد ، بخاطر تعصبی که روی Dante قدیمی داشتم ، طرف این بازی نرفتم. همون موقع هم ازش خوشم نمیومد چون به کل بازی و شخصیت بازی رو از ریشه تکون داده بودند. تا همین چند روز پیش که یکی از دوستان بنده گفتند که یه امتحانی بکنم. ( ناگفته نماند که بنده هم بیکار بودم و با کله قبول کردم :D ) الان که بازی کردم دیدم چند سال پیش اشتباه میکردم و بهتر بود که همون موقع سراغ این بازی میرفتم. با این همه تعصبی که من داشتم و دارم اما از این Reboot بازی خوشم اومد. واقعاً بازی خوبی بود. اولین چیزی که خیلی خوشم اومد صداگذاری و موسیقی متن بازی بود. موسیقی بازی دقیقاً با جوی که بر هر مرحله حاکم بود ، هماهنگ شده بود. آهنگ های سبک Death Metal ای که برای این بازی انتخاب شده بودند همگی عالی بودن. از هر لحاظ بشه از این بازی ایراد گرفت از این یه مورد نمیشه ایرادی گرفت !

مورد بعدی گیم پلی بازیه. اسلحه ها و شمشیر های مختلف همراه با حرکات متنوع وادارتون میکنه که فقط از یک سلاح استفاده نکنید بلکه پشت سر هم از سلاح های مختلف استفاده کنید مخصوصاً اینکه هر اسلحه حرکات مخصوص خودش رو داره. درواقع بازی کاری میکنه که دستتون درد بکنه و کلیک چپ موستون هم از کار بیفته :D که اتفاقاً برای موس من همین اتفاق افتاده. بیچاره کلیک چپش سکته ناقص زده !

داستان هم که همون داستان سری های قبل بود فقط با یکمی ویرایش و حذف کردن بعضی شخصیت ها.

از گرافیک بازی زیاد خوشم نیومد چون هنوز جای کار داشت. گرافیک بازی در حد یک عنوان متوسط بود. فقط در بعضی مواقع مثل استفاده از شمشیر Osiris متوجه نورپردازی نسبتاً خوب میشدید.

اما ایراد هایی که من خودم از بازی گرفتم :

یکی اینکه اینگار نه اینگار شهر پر از شیاطین مختلف هست ! در یک روز آفتابی همراه با کمی ابر در آسمان و تابش زیبای نور خورشید بر پیاده رو ها ، میریم که هیولا شکار کنیم :| در حالی که در سری های قبلی فضای بازی تاریک و بدون نور بود. شما خودتون متوجه ترسی که توی محیط بود میشدید.

دو اینکه Boss Fight ها کم بود ولی حداقل اون چندتایی هم که بودند خوب کار شده بودند.

گرافیک متوسط بازی که میتونست بهتر از این هم بشه.

نکات مثبت :

گیم پلی سریع و روان همراه با هیجان زیاد

شخصیت پردازی عالی.در عرض چند ثانیه باهاش ارتباط برقرار میکنید. یکی از نقاط قوتش این بود که Dante هنوز اون دیوونه بازی ها و شوخی ها رو داشت. من خودم از دیالوگ هایی که بین Dante و شخصیت های دیگه خیلی خوشم اومد. اگر چه که بدون کلمه Fu** کل مکالماتش نصفه میموند !

وجود سلاح های مختلف

داستان پردازی خوب

صداگذاری عالی و متناسب با جو بازی ( اصلاً مگه میشه از Death Metal ایراد گرفت ؟ :D )
    نمرات من بهش این شکلی هست :

داستان : 9/10
    گرافیک : 7.5/10
    صداگذاری : 10/10
    گیم پلی : 9/10

در کل من با اینکه بعد از این چند سال از روی تعصب بازی نکردمش و یک دفعه ای بازیش کردم خیلی خوشم اومد.

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture1.JPG
مشاهده: 106
حجم: 182.9 کیلو بایت برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture9.JPG
مشاهده: 113
حجم: 299.7 کیلو بایت برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture6.JPG
مشاهده: 107
حجم: 238.9 کیلو بایت

نام: Capture4.JPG
مشاهده: 111
حجم: 179.5 کیلو بایت برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture5.JPG
مشاهده: 104
حجم: 208.2 کیلو بایت برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture3.JPG
مشاهده: 106
حجم: 247.1 کیلو بایت

نام: Capture34.JPG
مشاهده: 110
حجم: 269.8 کیلو بایت برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture7.JPG
مشاهده: 102
حجم: 249.9 کیلو بایت
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    دوستان نمرات بنده در بخش گرافیک،واسه کنسول هستش نه pc.البته خیلی هارو روی pc بازی کردم.

halo4

سبک شوتر اول شخص.من زیاد خوشم نیومد.محیط ها ساده به نظر میومد.game play هم ادامه نسخه قبل رو استارت میزد که باز هم چندان جالب نبود.دشمنان به سختی نابود میشدند.مستر چیف شخصیت اصلی داستان تقریبا همه جا تنها بود با اینکه صحبت از ارتش بزرگ زمین بود.به جز دستیار دیجیتالی اش کورتانا،شخصیت دیگه ایی همراه اش نبود.
    گرافیک:5
    گیم پلی:4
    موسیقی و صداگذاری:3
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    بازی max payne 3 البته من با تاخیر بازی کردم :ar!
    جزء معدود بازی های سوم شخص است که من دوست دارم.هر 3 نسخه رو بازی کردم.این نسخه عالی بود.(کنسول)
    گرافیک:9
    داستان پردازی:9
    صدا گذاری و موسیقی:8
    روند بازی بسیار عالی بود.هوش دشمنان خوب بود.

نام: Max-Payne-3-021012-5.jpg
مشاهده: 17
حجم: 161.1 کیلو بایت
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    max payne 3 به جرات میگم بیشترین جزییات رو در بخش انیمیشن در یک اکشن سوم شخص داشت اون هم در نسل قبل

امتیازها
    77,596
    سطح
    100
    3,827
    مدير بازنشسته
    والا من در حال حاظر دوتا بازی رو رو ps4 دارم بازی میکنم.

Assassin's Creed Unity
    The Evil Within

نقد هر دو رو هم به زودی قرار میدم انشاالله

اما یه سری نکات در مورد بازی ها هست که ممکنه جالب باشه.

در بازی AC unity یکی از نقاط قوت هوش مصنوعی بالای بازی هست و همینطور آسیب پذیری Arno در نبرد که باعث میشه با دقت بیشتری به مبارزه بپردازیم.

اما در بازی The Evil Within یک نقطه ضعف خیلی بد هست و اونم تو گیم پلی بازی هست که واقعا برای چشم ظرر داره. اونم تکون خوردن بیش از حد دوربین در مواقع دویدن هست که تو تایم بالای 3 ساعت واقعا چشم رو خسته میکنه، بر عکس uNITY که از دویدن لذت میبرم.
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال

army of two

این چند روز یکمی وقت آزاد داشتم نشستم پای 2 ورژن از بازی army of two و هر دو قسمت رو تا انتها بازی کردم.

]

دومی یعنی devils cartel از همه نظر بهتر بود خوب طبیعی هم بود.واقعا یک ارتش 2 نفره بودند و در تمام بازی تمام حرکات باید هوشمندانه باشد و حواستون به partner باشه که زخمی شده یا نه و اینکه چندین دستور مختلف در بخش هایی مختلف هستش که باید حواستون باشه دستورات رو اگر به موقع بهش بدید قطعا کمک بهتری میکنه به روند بازی.
    تعداد اسلحه ها واقعا زیاده!در هر مرحله 3 مدل اسلحه میتونید همراه داشته باشید ( البته یکیش فقط باید سلاح کمری باشه ) و نکته جالب توجه این هستش که تمامی اسلحه ها قابلیت customize دارند از خشاب و رنگ سلاح بگیرید تا...

چندین لباس مختلف هم برای انتخاب هستش.در کل بازی شلوغ اما قابل درکی است.با احساسات شما بازی میکنه وقتی کشته شدن دوستان و همراهان رو میبینید.
    هوش مصنوعی بازی عالی است.اول از همه همراه شما بهترین هوش رو داره و دشمنان هم هوش خوبی دارند.مثلا در صورت پیشروی شما دشمن کم کم عقب نشینی تاکتیکی جالی داره و یا حتی سر شما پایین هستش معمولا دشمن شلیک الکی نمیکنه.وقتی دارند خشاب پر میکنند قایم میشن و مجدد پس از مسلح شدن جاشون رو عوض میکنند.
    چون تنها نیستید هیچ استرسی ندارید و مطمئن هستید یکی برای کمک همیشه هستش.خلاصه نکات ریز این بازی زیاده و من از هردو ورژن مخصوصا devils cartel بسی لذت بردم =D>

موسیقی:9
    گیم پلی:9
    گرافیک:8

امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments

بعد از مدت ها زندگی در غرب وحشی با بازی های Desperados 1 ، Gunslinger و Cooper's Revenge بالاخره رسیدم SH Crimes and Punishments رو تموم کنم. در کل بازی جذابی بود و به نسبت نسخه قبلی اشکالات فنی خیلی کمتری داشت. برخلاف نسخه های قبل قسمت های فکری و معمایی خیلی کم شده و بیشتر روی داستان تمرکز داره. معما ها بسیار ساده طراحی شدن و حل کردنشون لذت خاصی نداره. برای حل معما ها نیازی به کاغذ هم ندارید و بیشترشون در کمتر از یک دقیقه حل میشن. تنوع مسائل بسیار کمه و بیشترشون باز کردن قفل هست و از یک الگوی تکراری پیروی میکنند که واقعا خسته کننده هستند. بخش داستان اوضاع خیلی بهتری داره. در کل 6 پرونده وجود داره که دو تای اول تعداد شخصیت های زیادی داره ولی بقیه به 3-4 کاراکتر محدود هستند. البته تعداد کم شخصیت ها دلیل بر سریع تر حل شدن پرونده ها نیستند. سناریو ها نسبتا تکراری هستند و نمیتونن زیاد شما رو قافل گیر کنند مخصوصا کسانی که طرفدار کتاب ها و فیلم های این سبک هستند. بعضی از پرونده ها رو میشه از همون اول بصورت کامل حدس زد. گیم پلی بازی قابل قبوله ولی کنترل کاراکتر به روانی و راحتی خیلی از بازی های خوب سوم شخص نیست. واتسون هم بعنوان همراه زیاد سد راه میشه و هوش مصنوعی چندان خوبی نداره. دیالوگ هایی که برای بخش بررسی محیط استفاده شده کمک زیادی میکنه اما از سهم شما برای فکر کردن کم میکنه و نمیذاره خودتون زیاد فکر کنید. توی این قسمت با یکی از خنگ ترین واتسون های سری شرلوک هلمز رو به رو هستید که در درک ساده ترین فرضیات هم مشکل داره! دیالوگ هایی هم که در حین بازی میگه واضح ترین مسائل هستند و بصورت خلاصه میشه گفت خیلی بد طراحی شده. صداگذاری شخصیت ها مثل قسمت های قبلی خیلی خوب انجام شده و صدا ها با شخصیت ها هماهنگی دارن. صدا های محیطی در بعضی صحنه ها بصورت خیلی مصنوعی طراحی شده ولی در بقیه قسمت ها مشکلی نداره. گرافیک بازی هم نسبت به قبل پیشرفت چشمگیری داشته. طراحی چهره شخصیت ها خیلی خوب انجام شده و احساساتشون کاملا قابل تشخیصه. طراحی محیط ها هم در حد خیلی خوبیه و گیرایی مطلوبی داره. در کل اگر به معما های پلیسی علاقه دارید پیشنهاد میکنم حتما این بازی رو امتحان کنید.

گرافیک: 8/10
    صداگذاری: 9/10
    گیم پلی: 6/10
    داستان: 8/10
    ویرایش توسط Dan : 2015/07/15 در ساعت 17:05
    امتیازها
    93,367
    سطح
    100
    10,392
    کاربر حرفه ای کامپیوتر

Cool

نام: images.jpg
مشاهده: 11
حجم: 5.7 کیلو بایت

Max Payne 3 ، رنج فراوان

با نصب بازی و وارد شدن به اولین صفحه می تونم بگم من رو برد به چندین سال پیش.
    موسیقی ای که از مکس پین 2 در ابتدای تصویر پخش شد. تو این لحظه واقعاً لذت بردم و به دست اندرکاران تبریک گفتم.
    خوب و بد، خاطراتی هستند که با آنها باید کنار آمد.

در کل بازی جز چند ایراد دیگه نقطه منفی ای نداره.

1- این مکس پین، مکس پینی که باید باشه نبود. کمتر حس قدیم رو داشت. این همه انتظار کشیدیم برای نسخه سوم
    اما اونی نشد که باید میشد. از اون حالت نوآر بکر و دوست داشتنی در نسخه های قبلی فاصله داشت.

2- بازی بیش از اندازه کشتار داشت. که باز هم کار مکس کشتار نبود.

3- وارد هر دری می شدی یه CG داشت که برخی مواقع آزار دهنده می تونست باشه.

نقاط قوت:

1- این بازی در هر حال مکس پین هست و ما دوستش داریم! :)>-

2- گرافیک انیمیشن و ... خیلی عالی.

3- هد شات ها هم که فوق العاده!

امتیاز های من:

گراف: 9

داستان: 9

حالت نوآر: 5.5 (این بخش خیلی مهم بود که سازنده ها باید بیشتر روش کار می کردن)

حس قدیم: 8

گیم پلی: 9

مجموع: 9

ما مکس را دوست داریم، هرچه که باشد. b-)
    ehsannalizadeh
صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 28 از 28

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع