ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    امتیازها
    1,210
    سطح
    19
    3
    کاربر اخراجی

اینترنت قطع میشود

من از کامپیوتر شخصی استفاده می کنم زیاد در اینترنت نیستم از دیال اپ استفاده می کنم وخسته شدم بهترین گزینه چیست ایا با مدم یو اس بی شرکت ایرانسل می شود از اینترنت استفاده کرد شارزی است یا نه هزینه هایش را برایم بنویسید برای دانلود نرم افزار دیدن فیلم و... می خواهم
    امتیازها
    974
    سطح
    16
    13
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط shide نمایش پست ها
    من از کامپیوتر شخصی استفاده می کنم زیاد در اینترنت نیستم از دیال اپ استفاده می کنم وخسته شدم بهترین گزینه چیست ایا با مدم یو اس بی شرکت ایرانسل می شود از اینترنت استفاده کرد شارزی است یا نه هزینه هایش را برایم بنویسید برای دانلود نرم افزار دیدن فیلم و... می خواهم
    درود.
    دوست عزیز بنده وایمکس ایرانسل داشتم تا همین چند روز پیش که رفتم سر ای دی اس ال، خودم به شخصه راضی نبودم هم از نظر سرعت پایه ای که سازمان مقررات تنظیم کرده بود پایین تر بود دقیق یادم نیست کجا خونده بودم هم سرعت من 128 بود سرعت والا تعرفی نداشت سرعت دانلود خیلی بالا نزدیک 15 بود حالا گاهی به بایت می رسید دوستان در جریانن :)) . بعد هزینه هاش هم الان برده بالا و نحوه کار وایمکس اینه تعرفه های داره مثلا تعرفه پایه که ماهانه سیزده هزار پانصد تومان هست و سه گیگ به شما می ده و شبا هم از ساعت 2 شب تا 6 صبح رایگان قبلا اینطوری بود الان خبر ندارم. اما قیمت تعرفه هاش اینطوری. یه تعرفه ازاد هم داره که شما وقتی انتقال می دی به اون تعرفه پولی نیاز نیست بدی و پهنای باند مصرفی بهتون نمی ده شما باید پول بریزید و ازاد استفاده کنید که نمی صرفه یا هم بسته های افزایشی بخرید که یه گیگ اگه اشتباه نکنم پنج هزار پانصد تومن بود. اما در کل خودم از وایمکس ایرانسل راضی نبودم و من وایمکس usb رو داشتم. اما اینم بگم قطعی زیادی نداشت چند وقت یه بار گاهی قطع میشد اونم مثلا یه ساعت دو ساعت نبود یه روز بود.:| اما در کل قطعی زیاد نداشت.
    حالا اگه شما می خواید برای دانلود نرم افزار و دیدن فیلم می خوای طرف وایمکس نرو برو دنبال ای دی اس ال این نظر بنده بود.
    سوال بود بفرمایید در خدمتیم
    امتیازها
    93,367
    سطح
    100
    10,392
    کاربر حرفه ای کامپیوتر

Cool

بله شما میتونید از طریق مودم هایی که از سیم کارت پشتیبانی می کند به اینترنت متصل شوید.
    سرعت برقراری ارتباط شما نسبت به اینترنت Dial Up بیشتر بوده و نزدیک به اینترنت 128 کیلوبیت است.
    اما با این حال چندان برای دیدن فیلم و همچنین دانلود مناسب نیست. اگرچه شخصاً بارها دانلودهایی رو از طریق همین مودم ها انجام دادم.
    کاری هم که می کنید به این شکل هست که بسته های فعال سازی اینترنت ایرانسل را فعال می کنید و بعد مودم را از طریق پورت USB
    به PC و یا نوت بوک خودتون متصل کرده و از طریق نرم افزار مربوطه وارد اینترنت میشید.
    ehsannalizadeh
    امتیازها
    70,219
    سطح
    100
    2,164
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط shide نمایش پست ها
    سلام عزیز
    بنده خودم وایمکس دارم... اصلا ازش راضی نیستم و چند روز هست که ای دی اس ال گرفتم ، وقتی وایمکس داشتم تعرفه ام هم 512 بود و محدودیت ترافیک 4 گیگ و سرعت دانلودم بین 50 تا 70 هست و ماهیانه 21 تومن می دادم... ولی الان که ای دی اس ال گرفتم با سرعت 192 نامحدود از شاتل ، و الان سرعت دانلودم بین 170 تا 200 هست با مبلغ 38 تومن، پیشنهاد میکنم اصلا طرف وایمکس نرید مخصوصا اگر برای دانلود و دیدن فیلم می خواهید تهیه کنید.
    امتیازها
    763
    سطح
    14
    5
    کاربر جدید
    ميشه گفت وايمكس بگير نگير داره يه جا جواب ميده و يه جا جواب نميده و اين بستگي مكاني داره كه شما اقامت داريد اما اگر ارتباط خوب بقرار بشه سرعت از adsl هم بيشتر ميشه اما إمكانش كمه و اگر هم بشه ناپايداره
    اينترنت هايي هم كه با مودم هاي همراه ميگيرن كه فكر مي كنم قيمت خوده مودم هم بالاي ٧٠ تؤمن باشه به وسيله سيم كارت ايرانسل يا همراه اول هست كه سرعت دانلودي بين ٦ تا ٥٠ هست كه من به شخصه با ٥٠ هم دانلود داشتم اما تك و توك بوده . البته با سيم كارت ايرانسل ! اما همراه اول به شدت اينترنت بي كيفيت و كم سرعتي رو اراعه مي ده كه آدم پير ميشه سره باز كردن يك پيج ساده طريقه فعال كردنش رو هم اگه ميخواي بگو
    اadsl هم كه ارتباط پايدار امن و خوراكه فيلم آنلاينهست كه پينگش هم نسبت به ساير راه هاي ارتباط با اينترنت كم تر و مطلوب تره سرعت هم متوسط ولي كاملا پاي داره
    يه راه ديگه هم اينترنت ******* اي هست كه از قوانين وبسايت خارجه فقط بگم كه سرعت فوق العاده بالايي داره
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع