ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: Nvidia or AMD/ATI

رأی دهندگان
405. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • Nvidia

220 54.32%
  • AMD/ATI

191 47.16%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 38 از 43 نخست ... 283637383940 ... آخرین
نمایش نتایج: از 371 به 380 از 423
    امتیازها
    3,035
    سطح
    33
    171
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Ali X نمایش پست ها
    در دایرکت ایکس 11 در مجموع کارت های انویدیا موفق تر عمل کردند و در این شکی نیست .
    اما به نظرم برگ برنده ای ام دی در دایرکت ایکس 11 و هم دایرکت ایکس 12 کارت بسیار قدرتمند R9 295X2 هستش که در بیشتر تست ها حتی غول های انویدیا یعنی TITAN X و TITAN Z را شکست داده است .
    در بین کارت های جدید این شرکت هم فعلا" R9 390 تونسته رقیب جدی برای یکی از پرفروش ترین کارت های بازار یعنی GTX 970 باشد.

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk
    دوست عزیزم یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدی

شما میگی کارت R9 295X2 عملکرد بهتری از کارت TITAN X داشته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تو داری یه کارت دو هسته ایی DUAL GPU R9 295X2 رو با کارت تک هسته ایی TITAN X SINGLE GPU مقایسه میکنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تو باید کارت دو هسته ایی R9 295X2 با دو عدد TITAN X 2WAY SLI مقایسه کنی تا منصفانه باشه

یه کارت دو هسته ایی در مقایل یه کارت تک هسته ایی افتخار داره ؟؟؟؟؟؟؟؟

از نظر قیمت هم بصرفه باشه از نظر حرارت تولیدی اصلا بصرفه نیست . هیچ ارزونی بی حکمت نیست
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    اخه من نمی دونم وحید چه اصراری داری بگی نیروگاه حرارتیت PEYKAN ت از DirectX12 پشتیبانی می کنه ، بحث کردیم گفتم بهت مثل این میمونه بیاییم تو PEYKAN بنزین EURO 5 بریزیم به نظرت چقدر تاثیر داره .

کارت گرافیکی PES با زور اجراء میکنه برای چی مطرحش میکنی نیروگاه حرارتی رو
    امتیازها
    3,035
    سطح
    33
    171
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Delta Force نمایش پست ها
    اخه من نمی دونم وحید چه اصراری داری بگی نیروگاه حرارتیت PEYKAN ت از DirectX12 پشتیبانی می کنه ، بحث کردیم گفتم بهت مثل این میمونه بیاییم تو PEYKAN بنزین EURO 5 بریزیم به نظرت چقدر تاثیر داره .

کارت گرافیکی PES با زور اجراء میکنه برای چی مطرحش میکنی نیروگاه حرارتی رو
    خودتم نمیفهمی چی داری میگی بهزاد بیخیال دادا این بحثو تموم کنیم بهتره

ولی سعی کن هیچوقت بخاطر فن بازی مشاوره اشتباه به کاربرای بیگناه ندی خدارو خوش نمیاد

موفق باشی
    امتیازها
    44,827
    سطح
    100
    3,863
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط VFSDF نمایش پست ها
    دوست عزیزم یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدی

شما میگی کارت R9 295X2 عملکرد بهتری از کارت TITAN X داشته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ایا فکر میکنی کاربرای این سایت بیسواد هستن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تو داری یه کارت دو هسته ایی DUAL GPU R9 295X2 رو با کارت تک هسته ایی TITAN X SINGLE GPU مقایسه میکنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تو باید کارت دو هسته ایی R9 295X2 با دو عدد TITAN X 2WAY SLI مقایسه کنی تا منصفانه باشه

AMD واقعا باید بره بمیره قوی تر بودن یه کارت دو هسته ایی در مقایل یه کارت تک هسته ایی افتخار داره ؟؟؟؟؟؟؟؟

فکر میکنم با این وضع مشاورین سایت من باید به مدیریت این سایت تقاضا تگ بدم شخصا فعالیتمو تو این سایت شروع کنم

این حرفا چیه شما میزنی دوست عزیز ؟ یه کارشناس بیاد بخونه این پستهارو میخنده بخدا
    دوست من اولاً لحن صحبت کردن شما اصلاً جالب نیست . بنده به شما تو نگفتم پس حق ندارید با این لحن صحبت کنید .
    بنده با توجه به قیمت به کارایی نظر میدم و فرقی نداره کارت یک پردازشگر گرافیکی داشته باشد یا دو عدد .
    این کارت با قیمت تقریباً سه میلیون تومان در بازار کشور در دسترس است در حالی که تایتان ایکس 4 میلیون تومان قیمت داره ، به نظر شما کی میاد یک میلیون اضافه تر بول از جیبش بده و درضمن کارایی کمتری هم دریافت کند ؟ خوب معلومه هیچ کس !
    در مورد مشاورین سایت فرمودین فعلاً شما اجازه اظهار نظر ندارین به غیر از آرمین عزیز هیچ کس نمیتونه بیاد بگه مشاورین چنیند و چنان .
    درضمن شما تازه از راه رسیدی بذار عرقت خشک بشه بعد با هم صحبت میکنیم .
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر

ولی سعی کن هیچوقت بخاطر فن بازی مشاوره اشتباه به کاربرای بیگناه ندی خدارو خوش نمیاد

موفق باشی
    خوب جواب بده دیگه چه تاثیری داره بروی نیروگاه حرارتیت من نمی دونم والله بحث ما چیزه دیگه ایست وحید داری صحبت دیگه ای می کنی مثل زمانی بودش که NVIDIA به صراحت می گفت ما کارت گرافیکمون 4GB هستش بعدش کاشف به عمل اومد که GTX 970 3.5 GB هستش و دروغ های دیگه

مهم این هستش شرکت AMD و کاربرانش همیشه حقیقت میگن
    امتیازها
    3,035
    سطح
    33
    171
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Delta Force نمایش پست ها
    خوب جواب بده دیگه چه تاثیری داره بروی نیروگاه حرارتیت من نمی دونم والله بحث ما چیزه دیگه ایست وحید داری صحبت دیگه ای می کنی مثل زمانی بودش که NVIDIA به صراحت می گفت ما کارت گرافیکمون 4GB هستش بعدش کاشف به عمل اومد که GTX 970 3.5 GB هستش و دروغ های دیگه

مهم این هستش شرکت AMD و کاربرانش همیشه حقیقت میگن
    احترام کینگ تایگرو نگهدار ( همین 480 من فعلا DX12 ساپورت شده

فعلا که کارت گرافیک بسیار خوش قیمت 980TI تو همه تستها AMD شکست داده

AMD بدرد قوطی کنسول میخوره
    همیشه در طول تاریخ زیر NVIDIA بوده

FURY X اشغال که بخاطر حرارت وحشتناکش کلی شلنگ اب بهش اویزون کردن حتی با وجود رم HBM هم نتونست جلو 980TI قد علم کنه

بهزاد خودتم میدونی AMD همیشه زیر INTEL NVIDIA بوده فروش قوطی کنسول نبود تا الان 30 بار ورشکسته میشد
    امتیازها
    14,682
    سطح
    78
    3,097
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    ارمین جان به نظرم این یه بحث 2 نفر و بدون رعایت حرمت و حالات رو کم کنی شده رسیدگی کنید لطفا.
    اگرچه ذات حق همتاندارد خدای بی علی معنا ندارد.
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها

ولی جانب صمیمیت و دوستی رو باید در کلیه مباحث نگه داریم.

ایا فکر میکنی کاربرای این سایت بیسواد هستن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فکر میکنم با این وضع مشاورین سایت من باید به مدیریت این سایت تقاضا تگ بدم شخصا فعالیتمو تو این سایت شروع کنم

این حرفا چیه شما میزنی دوست عزیز ؟ یه کارشناس بیاد بخونه این پستهارو میخنده بخدا

احترام کینگ تایگر منو نگهدار همونم که حسرتشو داری ( همین 480 من فعلا DX12 ساپورت شده
    ولی تو چی با درایو های داغون اشغال AMD هر روز بدتر از دیروز

درکل به حرف گربه سیاه بارون نمیباره شتر در خواب بیند رشته به رشته

شاید بتونی سر چهارتا کاربر شیره بمالی مشاوره غلط بهشون بدی . ولی بقیه رو هرگز

آقا وحید عزیز

من حقیقتش معتقد هستم چه طرفداران برند ها، و چه دوستان متخصص، می بایستی بر سر موضوعات داغ این چنینی بتونن با هم به راحتی صحبت کنند. نظر بدن، نظرات یکدیگر رو نقض کنند با هم موافقت و مخالفت کنند. صرفا" از این جهت که من نوعی بیننده، 2 کلمه یاد بگیرم. یعنی قراره از قبل مباحث شما، آموزش ببینم و 2 کلمه یاد بگیرم.

الان این صحبت های شماست در بالا، نگاه بفرمایید و به من بفرمایید چه چیزی قراره یاد بگیرم.

هدف از یک بحث، نه به کرسی نشاندن نظر خودمون، بلکه به اشتراک گذاری اطلاعاتمون باید باشه.

من از نظر دیدگاه، 180 درجه با آقا بهزاد مخالفم. یعنی من خودم به هیچ کسی AMD پیشنهاد نمیدم. نه گرافیکش، و نه پردازنده هاش. اصلا" معتقدم همین الان AMD یک شرکت ور شکسته است. فلذا مخالف صد در صد آقا بهزاد و نظراتشون در مورد AMD هستم.

اما چون من مخالف نظر ایشون رو دارم، دلیل نمیشه خدای ناکرده به ایشون بی احترامی کنم.

در همه ی انجمن ها بسیاری از کاربران نظرات متفاوتی دارند، درست یا غلط، باید بهشون مجال ابراز نظر داده بشه. بنابراین همانقدر که شما حق دارید نظر خودتون رو مطرح کنید، آقا بهزاد هم حق دارند نظر خودشون رو ابراز کنند.

در مورد مشاوره هم، آقا بهزاد و یا محمد علی هیچ سمت رسمی برای مشاوره در انجمن ندارند و به مانند دیگر کاربران که در همه ی انجمن ها ممکنه در بحث مشاوره شرکت کنند، ایشان هم میتوانند در مشاوره ها نظرشون رو اعلام کنند. ولیکن ما اینجا برای هر بخش مدیر داریم و نظر رسمی انجمن توسط مدیر اون انجمن داده خواهد شد. بنابراین نظرات آقا بهزاد و یا محمد علی در مشاوره ها محترمه، ولیکن دلیل نمیشه نظر ایشان را به نظر کل مشاوران انجمن تعمیم بدهید. خلاصه اینکه، اینجا آزادی هست، ولی بی صحاب نیست.

در حال حاضر در بسیاری از انجمن ها در دنیا 390 و 390X رو بهتر از GTX970 انویدیا میدونند. من مخالفم، اما چون مخالفم، دلیل نمیشه بقیه انجمن های دنیا رو بی سواد تصور کنم. برای همین در مورد پیشنهادات کاربران سخت گیری نمیکنم، اما در مورد پیشنهادات مدیران بسیار سخت گیر هستم. نهایت تصمیم اینکه چه پیشنهادی از همه بهتره و یا مناسبتره، با مدیر انجمن سخت افزار آقا مهدی است. کاربر هم به تگ کاربران در تاپیکش نگاه کنه، راحت تر میتونه تصمیم گیری کنه حرف چه کسی رو گوش بده.

اما به عنوان مدیر کل انجمن چند مورد هست که میخوام شفاف مطرح کنم.

1) تگ کاربران رو من میدم، تقاضا کردنی نیست. هر زمان صلاح بدونم به هر کاربری که صلاح بدونم هر تگی صلاح بدونم بهش میدم یا ازش میگیرم.

2) انجمن سخت افزار سر چهار راه نیست، به اندازه ی کافی کارشناس در انجمن موجود هست، و تشخیص اینکه چه کسی سر چه کسی را شیره می ماله یا اینکه چه کسی کارشناس هست یا نیست، با منه.

3) من در بالا محترمانه گفتم لطفا" جانب صمیمیت رو رعایت بفرمایید. متاسفانه در لحن پست های شما صمیمیت و دوستی تنها عنصر مفقوده بود.

برای من مهم نیست AMD بهتره یا NVIDIA، هرچند مباحث طرفداران این دو برند محبوب رو خیلی دوست دارم، اما حاضر نیستم به قیمت از بین رفتن احترام و آرامش انجمن دنبال مباحث داغ برم.

از این جهت، تقاضا دارم دیگر در انجمن پستی ارسال نفرمایید چون تعداد زیادی از کاربران از این نحوه ی برخورد شما راضی نیستند.

مرسی.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    دوستان سلام .
    عجب بحث طوفانی شد ! :D
    اصولاً توی ریویوهای استاندار کارت گرافیک توسط لابراتورهای مطرح دنیا در بحث مقایسه ارزش خرید یک کارت با هم رده های خودش چند تا عامل در نظر گرفته میشه :

Performance/Price توی کارت گرافیک خودش یک آیتم کلی هست که دو تا زیر مجموعه داره :
    1. Stream Processor Cost هست که ارزش قیمت هر واحد هسته های پردازش جریانی که توی انویدیا بهش میگیم Cuda یا AMD همون Stream Processor بهش میگه
    2. دومی هم Frame Cost هست یعنی ارزش هردونه فریمی که مثلاً 390 داده در برابر 970 توی رزولوشن های مختلف

این دوتا تشکیل دهنده پارامتر پرفورمنس / قیمت هستند که بسته به کاربرد درجه اهمیت اون زیر مجموعه ها فرق داره
    کسی که گیمر هست دومی بیشتر براش مهمه و کسی که رندر GPU-Basedمی گیره اولی

Performance/watt
    هم باید مد نظر باشه چون بالآخره یک گیمر حرفه ای یا کسی که با سیستمش رندر می گیره تحت گرافیک ، ساعات زیادی رو با سیستمش میگذرونه . قبوض برق هم الحمدلله با n تا پارامتر اصلی و فرعی که میزنن توی قبض (!) همچین هم کم نمیاد برای مشترکین (در نظر بگیرید مسائل اقتصادی کشور رو ) اما در هر صورت به قول آقا بهزاد هنوز نسبت به بعضی کشورهای همسایه کمتره !

مجموعه ای از همه عوامل فنی تخصصی + مسائل سیاست های وارد کنندگان قطعات به کشور و نحوه قیمت گذاری که اغلب فنی نیست متأسفانه ( ! ) ، بسته به نیاز هر کاربر ، نقشه راه مشاور رو برای پیشنهاد کارت گرافیک به هر کاربر به صورت اختصاصی با توجه به کاربرد و نیازش ترسیم می کنه

در هر صورت بحث اینتل و AMD و انویدیا و AMD در همه فرومها و مجامع عمومی جنجالی و پرحاشیه بوده ! مهم اینه که ما خودمون رو فراموش نکنیم که یک مصرف کننده ایم نه وکیل مدافع شرکت ها و در هرر صورتی ما یا پول میریزیم توی جیب انویدیا یا جیب AMD و سودش رو اونها میبرن بنا بر هر استدلال تخصصی و علمی یا فن و تعصب و غیرتخصصی و اخلاق و آرامش رو نباید قربانی بحث ها کنیم !

در هر صورت رعایت کنید انشاءالله که بحث علمی تبدیل به جنگ قبیله ای وجهانی (!) نشه . ;):P

امتیازها
    3,035
    سطح
    33
    171
    کاربر اخراجی
    از نظر من ما چه فن AMD باشیم و چه فن NVIDIA یا حتی INTEL
    میتونیم از هر برندی که دوست داریم خرید کنیم و این یک مسئله کاملا شخصیه

اما به هیچ عنوان حق اینو نداریم بخاطر علاقه خودمون به یک برند خاص مشاوره غلط به کاربر بدیم ( این مورد خیلی مهمه)

خیلی از کاربران گاها برای کسب اطلاعات و با اطمینان خاطر از ما مشاوره میگرن و ما وظیفه داریم حداقل مشاوره ایی داشته باشیم که اصولی باشه همراه با منابع معتبر و استناد به بررسی های موجود . نه از روی توهمات وفرضیات شخصی
    وقتی یکنفر مدام در مشاوره های خودش اعلام میکنه کارت 960GTX اصلا بدرد گیم نمیخوره و متاسفانه مدام روی این اشتباه خودش پا فشاری میکنه
    خب این نشون میده اون فرد صلاحیت مشاوره دادنو نداره

همیشه برای همه گیمرها مسئله قیمت مهم نیست .
    میزان مصرف کارت گرافیک و درجه حرارت تولید شده چه در حالت لودینگ و چه در حالت بیکاری بسیار مهمه

مسلما کارتی که حرارت بیشتری تولید میکنه با چگالی بالا به همون میزان طول عمر کمتری داره

و صد البته بنچمارکهایی که سایتها معتبر منتشر میکنن همه این موارد باید مد نظر قرار داده بشه

درکل با مشاوره ایی که همراه با فن بازی باشه شدیدا مخالفم

متاسفانه بشخصه تجربه بدی در این زمینه دارم . همین مشاوره های اشتباه باعث شد در سالهای دور 5870 بخرم و بعد با رفتن به جبهه مخالف متوجه اشتباه خودم شدم .
صفحه 38 از 43 نخست ... 283637383940 ... آخرین
نمایش نتایج: از 371 به 380 از 423

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)