ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    امتیازها
    5,518
    سطح
    47
    4
    کاربر جدید

مشکل کلی در بایوس مادربوردهای سری Asus M5a97 R2.0

سلام دوستان خسته نباشید.
    من چند وقت پیش یک مادر بور از این سری رو با گارانتی شرکت آسمان خریدم بعد دیدم که وقتی که سیستم رو تنظیم میکنم که در ساعت مشخصی روشن شه روشن نمیکنه یعنی اگه مدت زمان تاخیر بین خاموشی سیستم بیش از 3یا4 ساعت شه بعد من با واحد فنی مادربورد کانادا ایسوس چت کردم و مشکلمو گفتم اونا هم گفتن که باید درخواست یک rma جدید بدی و چون تو ایران نمیشه باید کلا عوض شه بعدش من مادربورد رو فرستادم گارانتی اونا هم پولشو با 60 تومن اختلاف کمتر برام برگشت زدن و من دوباره با گارانتی ویستا خریدم حالا دوباره همون مشکل رو داره هزار تا راه حل تا حالا تست کردم ولی هیچی که هیچی اگه میشد یکی یه کمکی به من بکنه یه دنیا ممنونش میشم اگه کسی تا به حال چنین مشکلی داشته یا...

فقط اینکه پاور من با مادربورد دیگری تست شده و جواب هم داده.
    و شرمنده این اولین تاپیکمه یکمی ناشیانه نوشتم شما به بزرگی خودتون ببخشید!
    امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza546 نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید.
    من چند وقت پیش یک مادربورد از این سری رو با گارانتی شرکت آسمان خریدم بعد دیدم که وقتی که سیستم رو تنظیم میکنم که در ساعت مشخصی روشن شه روشن نمیکنه یعنی اگه مدت زمان تاخیر بین خاموشی سیستم بیش از 3یا4 ساعت شه بعد من با واحد فنی مادربورد کانادا ایسوس چت کردم و مشکلمو گفتم اونا هم گفتن که باید درخواست یک rma جدید بدی و چون تو ایران نمیشه باید کلا عوض شه بعدش من مادربورد رو فرستادم گارانتی اونا هم پولشو با 60 تومن اختلاف کمتر برام برگشت زدن و من دوباره با گارانتی ویستا خریدم حالا دوباره همون مشکل رو داره هزار تا راه حل تا حالا تست کردم ولی هیچی که هیچی اگه میشد یکی یه کمکی به من بکنه یه دنیا ممنونش میشم اگه کسی تا به حال چنین مشکلی داشته یا...

فقط اینکه پاور من با مادربورد دیگری تست شده و جواب هم داده.
    و شرمنده این اولین تاپیکمه یکمی ناشیانه نوشتم شما به بزرگی خودتون ببخشید!
    بهتر نبود تا برای بار دوم یه مادربرد دیگه رو می خریدید!؟ تا دوباره به همون مشکل دچار نشید!؟ خیلی دیر به فکر کمک گرفتن افتادید... ( همون موقعی که با مادربورد اولی مشکل پیدا کردید باید کمک میگرفتید )

فکر نکنم راه حلی وجود داشته باشه

در ضمن گارانتی ویستا به اندازه گارانتی شرکت آسمان دست و دل باز نیست و حتما باهاشون دچار مشکل می شید... ( از چاله در اومدید افتادید تو چاه )
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    سلام دوست عزیز، اولا" این قابلیتی که باهاش مشکل دارید اینقدر ها هم مهم نیست. در ثانی شما که به قول خودتون با این مادربرد مشکل داشتید نباید باز سراغش میرفتید. ضمن اینکه در خارج از ایران به دلیل خدمات فوق العاده خوب پس از فروش اغلب واحد های فنی تولید کنندگان به محض برخورد با سوالات و مشکلاتی از این قبیل بلافاصله پیشنهاد برگشت جنستون به شرکت گارانتی میدهند. اونها هیچ وقت نمی آیند به صورت فنی و مفصل به رفع مشکل بپردازند. کلا" میگن اگه مشکل داره جنس رو برگردون. این لزوما" دلیلی بر اشکال این مادربرد نیست. در ثانی ممکن است در آپدیت های آینده ی بایوس این مادربرد چنین اشکالات فنی برطرف شود.
    امتیازها
    5,518
    سطح
    47
    4
    کاربر جدید
    من که نمیدونستم این مشکل کلی در این سریه و فکر میکردم که مشکل از اون مادربورده آخه اون حتی شماره سریالشم حالت عادی نداشت و واحد فنی ایسوس هم میگفت معتبر هم نیست و فکر میکردم جنسم تقلبیه
    امتیازها
    5,518
    سطح
    47
    4
    کاربر جدید
    به خاطر مدل اینترنتم این مشکل برای من حیاتیه و به گفته واحد فنی در قسمت چت آنلاین ایسوس این مشکل میتونه عمر مادربورد رو پایین بیاره چون قطعه rma مشکل داره که اصن نمیدونم چی هست.
    بعدش داداشی میدونم ولی چاره ای نداشتم به خاطر پایین اومدن اجناس و... صد تومن ضرر دادم دیگه نمیتونستم.
    و اینکه الآن باید به فکر راهکار بود قصه گذشته فقط بدترش میکنه داداشی جونم.
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)