ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 63 از 488 نخست ... 1353616263646573113163 ... آخرین
نمایش نتایج: از 621 به 630 از 4871
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shahin007 نمایش پست ها
    خواهش میکنم..سایت معتبر و با سابقه ای هستش دقیقا همچین سایتی هم برای پردازنده ها داره...خاطر جمعه.:)
    شاهین جان منظورشون سایت Rayaneh.com بود که برای 6850 خودشون لینک دادند.
    امتیازها
    3,027
    سطح
    33
    5
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    دوست عزیز هسته ی Cuda به نوعی نیروی کمکی برای پردازنده به حساب میاد و بنابراین اونقدر هم مهم نیست که بعضی ها روش تاکید دارن!
    به عنوان مثال شما پردازنده ای مثل 3970 و یا حتی 3930 بخرین، کلاً از کودا استفاده نمیشه و نیازی نیست! چون این پردازنده ها اونقدر قدرتمند و حرفه ای هستن که از پس هر کاری بر میان!
    مگر اینکه کارتون واقعاً و فوق العاده سنگین باشه که پردازنده ای مثل 3970 رو حسابی به زحمت بندازه و 16 گیگ رم رو هم خیلی راحت ازش استفاده می کنه! در اینصورت شما خودتون به صورت دستی Cuda رو وارد عمل و فعال می کنید تا به عنوان نیروی کمکی به داد پردازنده برسه. ;)
    خوب پردازنده من 4770حالا شاید از پس خیلی کارها براد ولی یموقع شاید کارم خیلی سنگین باشه و نیاز باشه که CUDA استفاده کنه.
    حالا که دارم گرافیک میگیرم پس بهتر نیست که 1گرافیک مناسب رندر با کودا بیشتری بخرم؟
    در ضمن ممنون میشم بین 660TIو760یکی رو انتخاب کنی .چون خودمم واقعا موندم کدومو انتخاب کنم؟
    ممنون
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط asadmahdi نمایش پست ها
    خوب پردازنده من 4770حالا شاید از پس خیلی کارها براد ولی یموقع شاید کارم خیلی سنگین باشه و نیاز باشه که CUDA استفاده کنه.
    حالا که دارم گرافیک میگیرم پس بهتر نیست که 1گرافیک مناسب رندر با کودا بیشتری بخرم؟
    در ضمن ممنون میشم بین 660TIو760یکی رو انتخاب کنی .چون خودمم واقعا موندم کدومو انتخاب کنم؟
    ممنون
    اگر اهل گیم به صورت حرفه ای نیستید، اونی که کوداش بیشتره، همون رو بخرید. حالا بودجه تون چقدره؟
    الان سیستم رو خریدید؟! فقط کارت گرافیک مونده که خریداری نشده؟
    امتیازها
    3,027
    سطح
    33
    5
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    اگر اهل گیم به صورت حرفه ای نیستید، اونی که کوداش بیشتره، همون رو بخرید. حالا بودجه تون چقدره؟
    الان سیستم رو خریدید؟! فقط کارت گرافیک مونده که خریداری نشده؟
    هنوز سیستم نخریدم همه چی سیستم اوکیه فقط تو 660tiو760موندوم کدومو انتخاب کنم.
    نه اهل گیم نیستم همه ی کارم فقط و فقط فقط رندر با 3max.
    بودجم 1.300
    در ضمن کدوم مدل مارک بگیرم.کدوم از همه بهتره؟؟
    امتیازها
    31,452
    سطح
    100
    11,576
    مشاور انجمن
    بودجم 1.300
    gtx 760 بهتر هستش...

در بازار ایران فعلا برند گیگابایت موجود هست.

«راه در جهان یکی است و آن راه راستی است»

امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    بودجم 1.300
    برای رندرینگ اکیداً توصیه می کنم سوکت 2011 اینتل رو خریداری کنید...
    پیشنهاد می کنم تاپیک جدا بزنید برای مشاوره و خرید سیستم + اعلام نهایت بودجه.
    برای کارت گرافیک هم با توجه به هسته ی کودای بیشتر، پیشنهاد من خرید کارت GTX 660 Ti Or TOC هست برای شما.
    تفاوت چندانی با 760 نداره. (تنها کمی سطحش پایین تره) خوبیش اینه که Cuda اش بیشتره. یعنی دقیقاً چیزی که مد نظر شماست.

سوال شما در فروم Tom's Hardware هم مطرح شده که پیشنهاد، کارت 660 بود: (در مجموع پاسخ روشن و مشخصی هست! نیازی نبود که این همه به دردسر و شک و شبهه بین انتخاب یکی از این دو بیفتید! اگر فضا برای خرید 760 + پاور کمی ضعیف دارید، خرید کارت 660 برای شما مزید بر علت خواهد بود.)

http://www.tomshardware.com/answers/...x-760-max.html

حتی در پیشنهاد شرکت هایی مثل مازستا هم ببینید، اولویت اول خرید کارت های صنعتی هست و اولویت های بعدی کارت های یکی دو نسل قبل رو پیشنهاد می کنن که معمولاً پهنای باند و هسته Cuda بیشتری دارن. البته در مورد این دو کارت پهنای باند 760 بیشتره که شما به مراتب بیشتر با هسته ی Cuda اش کار دارین تا پهنای باند.

موفق باشید./
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    ممنون
    شما چند بار یک سوال رو تکرار میکنید؟!
    هم بنده و هم استادم آقا محسن گفتیم 760 توی رندر عملکرد بهتری داره باز شما برگشتید سر خونه اول!
    عملکرد کارت گرافیک در رندر حتی در نرم افزار هایی که به CUDA وابسته هستند فقط به تعداد هسته ها بستگی نداره. باید عملکرد کلی کارت رو نگاه کنید.

این هم مقایسه برای 760 و 660Ti

بنچمارک iRay

بنچمارک Blender

امتیازها
    3,027
    سطح
    33
    5
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    شما چند بار یک سوال رو تکرار میکنید؟!
    هم بنده و هم استادم آقا محسن گفتیم 760 توی رندر عملکرد بهتری داره باز شما برگشتید سر خونه اول!
    عملکرد کارت گرافیک در رندر حتی در نرم افزار هایی که به CUDA وابسته هستند فقط به تعداد هسته ها بستگی نداره. باید عملکرد کلی کارت رو نگاه کنید.

این هم مقایسه برای 760 و 660Ti

بنچمارک iRay

بنچمارک Blender

ببین دوست عزیز حسام میگه 660تو رندر بهتر عمل میکنه شما دلتو خوش کردی به این بنچ مارکها و هرکدوم رتبه بهتری قرار داشت اونو پیشنهاد میدید.
    حالا در کل حتی تو سایت autodeskپیشنهاد شده کارتی انتخاب کنید که کودا بیشتری داره.ولی نظرشما برای من محترم و شما گفتی(عملکرد کارت گرافیک در رندر حتی در نرم افزار هایی که به CUDA وابسته هستند فقط به تعداد هسته ها بستگی نداره. باید عملکرد کلی کارت رو نگاه کنید).
    بی زحمت 1نگاه به لینک زیربنداز پیشنهاد خود autodeskبرای سیستمهای که با3dmaxمیخوان کارکنن
    شماره5 مربوط میشه به کارت گرافیک
    http://usa.autodesk.com/adsk/servlet...41177#section6
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    ببین دوست عزیز حسام میگه 660تو رندر بهتر عمل میکنه شما دلتو خوش کردی به این بنچ مارکها و هرکدوم رتبه بهتری قرار داشت اونو پیشنهاد میدید.
    حالا در کل حتی تو سایت autodeskپیشنهاد شده کارتی انتخاب کنید که کودا بیشتری داره.ولی نظرشما برای من محترم و شما گفتی(عملکرد کارت گرافیک در رندر حتی در نرم افزار هایی که به CUDA وابسته هستند فقط به تعداد هسته ها بستگی نداره. باید عملکرد کلی کارت رو نگاه کنید).
    بی زحمت 1نگاه به لینک زیربنداز پیشنهاد خود autodeskبرای سیستمهای که با3dmaxمیخوان کارکنن
    شماره5 مربوط میشه به کارت گرافیک
    http://usa.autodesk.com/adsk/servlet...41177#section6
    ببینید اون که میگن بنچمارک ملاک نیست منظور چیز دیگه ای هستش. منظورشون اینه که مثلا با برتری یک کارت در 3D Mark نمیشه بین اونا برای رندر قضاوت کرد. اما در اینجا همون طور که مشاهده میکنید نرم افزار تست 3D Max و واحد بنچمارک ثانیه هستش. یعنی اینه که دل من خوش نیست(!) بلکه اونا در محیط Real World با اجرای پروژه در کارت های ذکر شده در نمودارها زمان رو اندازه گیری کردند.
    حرف شرکت سازنده ملاکه و من هم اون مسئله رو میدونم که در 3D Max هسته های بیشتر CUDA یعنی عملکرد بهتر ولی زمانی که میبینیم در آزمایش های عملی نتیجه اینطور نیست میفهمیم (یا حداقل من اینطور برداشت میکنم! ) که منظور شرکت مقایسه دو سری مختلف نبوده بلکه ملاک مقایسه دو کارت در یک سری رو گفته.
    امتیازها
    3,027
    سطح
    33
    5
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    ببینید اون که میگن بنچمارک ملاک نیست منظور چیز دیگه ای هستش. منظورشون اینه که مثلا با برتری یک کارت در 3D Mark نمیشه بین اونا برای رندر قضاوت کرد. اما در اینجا همون طور که مشاهده میکنید نرم افزار تست 3D Max و واحد بنچمارک ثانیه هستش. یعنی اینه که دل من خوش نیست(!) بلکه اونا در محیط Real World با اجرای پروژه در کارت های ذکر شده در نمودارها زمان رو اندازه گیری کردند.
    حرف شرکت سازنده ملاکه و من هم اون مسئله رو میدونم که در 3D Max هسته های بیشتر CUDA یعنی عملکرد بهتر ولی زمانی که میبینیم در آزمایش های عملی نتیجه اینطور نیست میفهمیم (یا حداقل من اینطور برداشت میکنم! ) که منظور شرکت مقایسه دو سری مختلف نبوده بلکه ملاک مقایسه دو کارت در یک سری رو گفته.
    پس در اخر باز با اینکه تو محیطه real wordتست شده کارت 760اوکیه؟؟؟؟
    دیگه حرفی برا گفتن نیست؟به این نکته هم توجه کنید که باز کودا برام مهمه.
صفحه 63 از 488 نخست ... 1353616263646573113163 ... آخرین
نمایش نتایج: از 621 به 630 از 4871

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)