ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 422 از 488 نخست ... 322372412420421422423424432472 ... آخرین
نمایش نتایج: از 4,211 به 4,220 از 4871
    امتیازها
    548
    سطح
    10
    10
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    دوست خوبم

سیستم خیلی خوبی داری، الان با 800 تومن میتونی GTX 960 بخری، ولی با توجه به مشخصات سیستمت، پیشنهاد میکنم بودجه رو افزایش بدی تا 1060 بخری، قیمت حدود 1.550 که ارزش داره.
    تشکر از راهنماییت ولی برام مقدور نیست اینقدر هزینه کنم. نهایت 1 تومن
    الان کارت NITRO+ RX 470 OC 4GB با قیمت 1 تومن موجود شده. به نظرتون این قیمت واقعیش هست یا چون تازه امده اینقدر بالاست؟ ارزش خرید داره؟
    نظرتون راجب 2 تا RX 460 2GB چیه؟
    امتیازها
    458
    سطح
    9
    0
    کاربر جدید
    مشاوره برای خرید مانیتور
    سلام
    قصد خرید مانیتور با بودجه 600 رو دارم. استفادم بیشتر فیلم هست و تا حد متوسطی بازی. چون میخوام علاوه بر PC نقش مانیتور رسیور رو هم ایفا کنه حتما پورت HDMI داشته باشه.
    اولویت های دیگه ام روشنایی و کنتراست مناسب و کم تر اذیت شدن چشم در کار طولانی هست. خودم به گزینه های زیر رسیدم، اگه تجربه کار با هرکدوم رو دارید و یا اینکه گزینه های بهتری هم هست لطفا راهنمایی کنید.
    LG 23MP67HQ
    Samsung S24D395HP
    BenQ VZ2350HM
    BenQ GW2270H
    LG 22MP57HQ
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط tfarzadt نمایش پست ها
    تشکر از راهنماییت ولی برام مقدور نیست اینقدر هزینه کنم. نهایت 1 تومن
    الان کارت NITRO+ RX 470 OC 4GB با قیمت 1 تومن موجود شده. به نظرتون این قیمت واقعیش هست یا چون تازه امده اینقدر بالاست؟ ارزش خرید داره؟
    نظرتون راجب 2 تا RX 460 2GB چیه؟
    تو رنج قیمتی 1 تومن توی ایران در حال حاضر آرره Nitro 470OC 4G خوبه، ولی اصولا" به شخصه علاقه ای به کارتهای AMD ندارم، از اونطرف متاسفانه الان در ایران گرافیک های nVidia قیمتش معادل ارث پدری وارد کننده هاست.
    امتیازها
    548
    سطح
    10
    10
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arsenalist نمایش پست ها
    مشاوره برای خرید مانیتور
    سلام
    قصد خرید مانیتور با بودجه 600 رو دارم. استفادم بیشتر فیلم هست و تا حد متوسطی بازی. چون میخوام علاوه بر PC نقش مانیتور رسیور رو هم ایفا کنه حتما پورت HDMI داشته باشه.
    اولویت های دیگه ام روشنایی و کنتراست مناسب و کم تر اذیت شدن چشم در کار طولانی هست. خودم به گزینه های زیر رسیدم، اگه تجربه کار با هرکدوم رو دارید و یا اینکه گزینه های بهتری هم هست لطفا راهنمایی کنید.
    LG 23MP67HQ
    Samsung S24D395HP
    BenQ VZ2350HM
    BenQ GW2270H
    LG 22MP57HQ

سلام. قبل از خرید مانیتور خیلی تحقیق کردم و بالاخره BenQ GW2270H خریدم.
    BenQ که دارم خیلی عالیه و راضی هستم. کارم گرافیک هست، در طول روز کارکردن باهاش عالیه و چشم رو اذیت نمیکنه ولی در شب چشمم اذیت میشه و نمیتونم خوب کارکنم.
    سامسونگ - منوی سامسونگ قابلیت های بیشتری نسبت به BenQ داره و تنظیم کردن صفحه خیلی راحت تر و گزینه های پیشفرض بیشتری داره و همچنین قابلیت magic color سامسونگ خیلی عالیه.
    ال جی - به دلیل اینکه ال جی از پنل های ips استفاده میکنه غلظت رنگ ها بیشتر هست و تجربه بهتری به کاربر منتقل میکنه.
    در کل ، از نظر سخت افزاری اینجا از اساتید مشاوره بگیر و مدل هایی که بهت پیشنهاد میدن رو مد نظر داشته باش و در هنگام خرید اون مانیتوری که چشمت باهاش راحت تر هست رو انتخاب کن
    امتیازها
    458
    سطح
    9
    0
    کاربر جدید
    سلام. قبل از خرید مانیتور خیلی تحقیق کردم و بالاخره BenQ GW2270H خریدم.
    BenQ که دارم خیلی عالیه و راضی هستم. کارم گرافیک هست، در طول روز کارکردن باهاش عالیه و چشم رو اذیت نمیکنه ولی در شب چشمم اذیت میشه و نمیتونم خوب کارکنم.
    سامسونگ - منوی سامسونگ قابلیت های بیشتری نسبت به BenQ داره و تنظیم کردن صفحه خیلی راحت تر و گزینه های پیشفرض بیشتری داره و همچنین قابلیت magic color سامسونگ خیلی عالیه.
    ال جی - به دلیل اینکه ال جی از پنل های ips استفاده میکنه غلظت رنگ ها بیشتر هست و تجربه بهتری به کاربر منتقل میکنه.
    در کل ، از نظر سخت افزاری اینجا از اساتید مشاوره بگیر و مدل هایی که بهت پیشنهاد میدن رو مد نظر داشته باش و در هنگام خرید اون مانیتوری که چشمت باهاش راحت تر هست رو انتخاب کن
    خودم BenQ GW2270H رو به خاطر داشتن دو پورت HDMI و قابلیت low blue light می پسندم. تنها تردیدی که درموردش دارم زاویه دید هست چون در مواردی چون گیم و بعضا فیلم بیشتر از یه نفر جلو مانیتور هست و طبیعتا زاویه دید تغییر میکنه، با توجه به تجربه شما در استفاده از این مانیتور آیا چنین مشکلی وجود داره؟
    درمورد سامسونگ مدل S24D395HP خیلی ازش تعریف میکنن. آیا این مدل شفافیت و کنتراست GW2270 رو داره؟
    و سوال دیگه ای که از اساتید داشتم مانیتورهای دو سه سال پیش با مانیتورهای امسال تفاوت محسوسی دارند یا خیر؟
    امتیازها
    548
    سطح
    10
    10
    کاربر جدید
    خودم BenQ GW2270H رو به خاطر داشتن دو پورت HDMI و قابلیت low blue light می پسندم. تنها تردیدی که درموردش دارم زاویه دید هست چون در مواردی چون گیم و بعضا فیلم بیشتر از یه نفر جلو مانیتور هست و طبیعتا زاویه دید تغییر میکنه، با توجه به تجربه شما در استفاده از این مانیتور آیا چنین مشکلی وجود داره؟
    درمورد سامسونگ مدل S24D395HP خیلی ازش تعریف میکنن. آیا این مدل شفافیت و کنتراست GW2270 رو داره؟
    و سوال دیگه ای که از اساتید داشتم مانیتورهای دو سه سال پیش با مانیتورهای امسال تفاوت محسوسی دارند یا خیر؟
    BenQ GW2270H که دارم زاویه دید خوبی داره و مشکل خاصی نداره.
    ولی شما اینو درنظر بگیر که هر مانیتوری بگیری، سرتو اینور اونور کنی ترکیب رنگ ها کمی عوض میشه و فقط زمانی میتونی رنگ ها رو دقیق ببینی که سرت درست روبروی مانیتور باشه حالا چند درجه اینور اونور. البته شاید بخاطر اینه که خیلی وسواس دارم دقت میکنم توی ترکیب رنگ ها و ممکنه از نظر دیگران اصلا به چشم نیاد.
    در کل ماینیتور چیزیه که تا از نزدیک تست نکنی نمیتونی نتیجه گیری کنی. سخت افزار یه طرف تست حضوری یه طرف
    نظر شخصی: اگر بخام دوباره مانیتور بگیرم میرم سراغ برند lg چون از پنل های ips استفاده میکنه و غلظت رنگ هاش بیشتره.
    در ضمن BenQ GW2270H داخل جعبش کابل hdmi ندارد و دفترچه فارسی و منو فارسی هم ندارد (شاید مهم نباشه ولی نشون میده شرکت گارانتی کننده اهمیتی برا این موضوع قائل نیست)
    امتیازها
    458
    سطح
    9
    0
    کاربر جدید
    BenQ GW2270H که دارم زاویه دید خوبی داره و مشکل خاصی نداره.
    ولی شما اینو درنظر بگیر که هر مانیتوری بگیری، سرتو اینور اونور کنی ترکیب رنگ ها کمی عوض میشه و فقط زمانی میتونی رنگ ها رو دقیق ببینی که سرت درست روبروی مانیتور باشه حالا چند درجه اینور اونور. البته شاید بخاطر اینه که خیلی وسواس دارم دقت میکنم توی ترکیب رنگ ها و ممکنه از نظر دیگران اصلا به چشم نیاد.
    در کل ماینیتور چیزیه که تا از نزدیک تست نکنی نمیتونی نتیجه گیری کنی. سخت افزار یه طرف تست حضوری یه طرف
    نظر شخصی: اگر بخام دوباره مانیتور بگیرم میرم سراغ برند lg چون از پنل های ips استفاده میکنه و غلظت رنگ هاش بیشتره.
    در ضمن BenQ GW2270H داخل جعبش کابل hdmi ندارد و دفترچه فارسی و منو فارسی هم ندارد (شاید مهم نباشه ولی نشون میده شرکت گارانتی کننده اهمیتی برا این موضوع قائل نیست)
    ضمن تشکر از راهنماییتون اگه ممکنه یه عکس از زاویه بذارید. درمورد اذیت شدن چشم در شب آیا از سایر حالت ها و قابلیت low blue light استفاده کردین؟
    کابل HDMI رو بقیه برندها هم من ندیدم بذارن، منو فارسی هم فکر میکنم به خاطر اینه که ال جی داخل ایران مونتاژ میشه ولی بنکیو نه وگرنه آواژنگ جزو گارانتی های معتبر هست.
    انتخابم در نهایت یکی از دو مدل زیر خواهد بود:
    BenQ GW2270H
    Samsung S24D395HP
    با اینکه اختلاف قیمت 100 تومانی دارند ولی هر کدوم مزایای خودشون رو دارند.
    باز از دوستان اگه کسی بیشتر راهنمایی کنه ممنون میشم.
    امتیازها
    34,451
    سطح
    100
    5,619
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    ضمن تشکر از راهنماییتون اگه ممکنه یه عکس از زاویه بذارید. درمورد اذیت شدن چشم در شب آیا از سایر حالت ها و قابلیت low blue light استفاده کردین؟
    کابل HDMI رو بقیه برندها هم من ندیدم بذارن، منو فارسی هم فکر میکنم به خاطر اینه که ال جی داخل ایران مونتاژ میشه ولی بنکیو نه وگرنه آواژنگ جزو گارانتی های معتبر هست.
    انتخابم در نهایت یکی از دو مدل زیر خواهد بود:
    BenQ GW2270H
    Samsung S24D395HP
    با اینکه اختلاف قیمت 100 تومانی دارند ولی هر کدوم مزایای خودشون رو دارند.
    باز از دوستان اگه کسی بیشتر راهنمایی کنه ممنون میشم.
    هر دو مونیتور انتخابهای خوبی هستن . مدل سامسونگ با پنل PLS ، دارای پالت رنگی بهتری هست ، ضمن اینکه اندازه پنل بزرگتری داره.

مدل بنکیو هم با پنل VA کنتراست بالاتری داره. ضمن اینکه Flicker Free هست . زوایه دید در هر دو مدل هم یکسان هست و بالاترین میزان یعنی 178 درجه هست.
    امتیازها
    458
    سطح
    9
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط third person نمایش پست ها
    هر دو مونیتور انتخابهای خوبی هستن . مدل سامسونگ با پنل PLS ، دارای پالت رنگی بهتری هست ، ضمن اینکه اندازه پنل بزرگتری داره.

مدل بنکیو هم با پنل VA کنتراست بالاتری داره. ضمن اینکه Flicker Free هست . زوایه دید در هر دو مدل هم یکسان هست و بالاترین میزان یعنی 178 درجه هست.
    در مشخصات سامسونگ قابلیت No PWM گفته شده که فکر میکنم همون Flickr Free باشه.
    آیا در عمل هم مدل بنکیو زاویه دید خوبی داره؟ چون تنها تردیدی که درموردش دارم همین مساله هست.
    بین این دو مدل شما درنهایت کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
    امتیازها
    34,451
    سطح
    100
    5,619
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    در مشخصات سامسونگ قابلیت No PWM گفته شده که فکر میکنم همون Flickr Free باشه.
    آیا در عمل هم مدل بنکیو زاویه دید خوبی داره؟ چون تنها تردیدی که درموردش دارم همین مساله هست.
    بین این دو مدل شما درنهایت کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
    بله ممکنه ، چون به قابلیت تصویر بدون لرزش در مونیتور سامسونگ هم اشاره شده.

بله . کلا پنلهای VA ، IPS و PLS زاویه دید خوبی دارند.

بنده شخصا مدل سامسونگ رو بیشتر میپسندم و اون رو پیشنهاد میدم. اما مونیتور بنکیو هم گزینه خوبی هست در هر صورت. بخصوص با قیمت مناسبی که داره.
صفحه 422 از 488 نخست ... 322372412420421422423424432472 ... آخرین
نمایش نتایج: از 4,211 به 4,220 از 4871

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)