ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 41

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال

Lightbulb یک نکته / یک تجربه

سلام
    لازم دیدم در این بخش از فروم، تاپیکی با این نام ایجاد کنم تا بتونیم نکات و یا تجربیات شخصی خود، در حوزه ی کامپیوتر (سخت افزار و نرم افزار) را در کنار یکدیگر به اشتراک بگذاریم.
    از دوستان و بازدیدکنندگان عزیز هم دعوت می کنم در این تاپیک مشارکت داشته باشند تا از نظر کیفیتی، درخورد و شایسته ی این فروم باشه.
    ضمناً توجه داشته باشید که موضوع این تاپیک با "ترفند" کمی متفاوت است! ترفند به عنوان نوعی راه میانبر در کامپیوتر شناخته می شود نه یک نکته یا یک تجربه!

قوانین این تاپیک هم قوانین کُلی فعالیت در این انجمن رو شامل می شود و یک قانون دیگر اینکه لطفاً در مورد نکته یا تجربه ای که در این تاپیک نوشته می شود، اگر سوال، نظر یا مشکلی دارید، با همان شخصی که پُست مربوطه را ارسال کرده، فقط از طریق پی ام در تماس باشید و در اینجا (این تاپیک) به پرسش و پاسخ نپردازید تا با نظم و پیوسته پُست های مفید و کاربردی ارسال شود و بینشان از نوشتن اسپم جلوگیری شود تا برای کاربر بازدیدکننده کسل کننده جلوه ندهد.

از مدیران عزیز هم خواهش می کنم جهت راهندازی و رونق مطالب این تاپیک، فعالیت لازم را داشته باشند.
    ممنون از همکاری شما.

امیدوارم از اطلاعات نوشته شده در این تاپیک، مورد توجه دوستان و علاقه مندان قرار بگیرد و استفاده ی سودمند را ببرند.
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 41

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع