ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 30
    امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadktabriz نمایش پست ها
    شرکت هایی که به کاربران اینترنت عرضه می کنند متاسفانه برای کاربران خانگی فقط سرعت 128 کیلوبایت می دهند که خیلی سرعته کمی راهی نیست که بتوان بالاتر از 128 گرفت
    با کارت دانشجویی 256 و با خواهش و تمنای بیشتر بالاتر از 256 هم میدن (256 < کارت دانشجویی + تمنا! )

البته من بدون کارت دانشجویی از پارس آنلاین 256 گرفتم! (اون موقع گفتم تو هنرستان کامپیوتر می خونم اونم گفت پس تا سال دیگه دانشجو میشی!:D منم که دانشجو شدم!)
    امتیازها
    7,796
    سطح
    59
    1,293
    کاربر انجمن
    بازم خیلی شاتل خوبه!
    نسبت به شرکتای دیگه از مشتری ها کمتر دزدی میکنه!
    (البته غیر از قضیه ی فیر پالیسی)

پارس آنلاین شبانش خیلی افت سرعت داره!

امتیازها
    1,302
    سطح
    20
    11
    کاربر جدید
    عزیز با این تاپیک نمک زدی به زخممون ، پس منم سفره دلمو وا میکنم...
    سابقه کار بنده با ADSL به چند سال پیش برمیگرده، به مدت 1 سال از شرکت نامحترم شاتل اینترنت داشتم ، در طول این یک سال بنده به عنوان یک یوزر پر مصرف پهنای باندم شیر میشد ( با توجه به همون قانون من در آوردی خودشون) و موضوعی هست که همه کاربران شاتل حتما باهاش مواجه شدن که هر وقت زیاد دانلود میکنند و سرعتشون پایین میاد( تو ساعات رایگان یا با سرویس های به ظاهر نا محدود در تمام ساعات ) شرکت بهشون میگه که در یک بازه مثلا 10 روزه زیاد دانلود نکنید تا نرم افزار من در آوردی خودشون که اصلا بهش دسترسی ندارند ( به ظاهر) وضعیت رو به حالت عادی برگردونه! یعنی کلاهبرداری در روز روشن !! البته باید این نکته رو بگم خود شرکت میگه که برای دانلود با سرویس های به ظاهر نامحدود حتما بین دانلود هاشون 1 روز فاصله باید باشه ، در ضمن اگه مثل من زیاد دانلود میکنید بعد از یک هفته می بینید که باز هم محدود شدید! در واقع همه isp ها برای جبران محدودیت پهنای باندشون و فرار از هزینه های اون این تکنیک رو به کار می برند که کاربران پرمصرف رو به هر نحوی شده لیمیت کنند تا نتونند دانلود کنند. خوب الان بنده حدود 3 ماه میشه که از پارس آنلاین سرویس میگیرم و ماه گذشته سرویس 256 نا محدود داشتم که نوشته شده بود طبق قانون مصرف منصفانه پارس آنلاین حجمی معادل 33 گیگابایت رو میتون با سرعتی بین 150 تا 180 کیلوبایت دانلود کنم که البته خودم اضافه کنم که این هم یک دروغ بزرگه و عیر از بازه های زمانی 30 دقیقه و گاها 1 ساعته افزایش سرعتی ندیدم و بیشتر مواقع بین 45 تا 60 نوسان داشت! بعد از 33 گیگ دانلود هم سرعت به 35 رسید یعنی باز همون آش و همون کاسه! خوب در کل با همین اینترنت داغون بیش از 70 گیگابایت ناقابل دانلود کردم . الان هم سرویس 2048 دارم در حالی که خودشون میگن برای خونه حتی با کارت دانشجویی که من ارئه کردم بیشتر از 256 نمیدیم ولی من از طریق سایت شارژ کردم و محدودیتی ندیدم! LoOL !!! در مورد پینگ هم برای من که تو کار گیم آنلاین هم هستم پارس آنلاین تا حدود زیادی بهتره و در مورد اینترنت هم به هیچ ISP ای نمیشه اعتماد کرد . همه کلاهبردارند و فقط ماسکشون با هم فرق میکنه! شرمنده زیاد شد ، گوشه ای از سفره دلم بود.
    یا علی.
    امتیازها
    9,445
    سطح
    65
    47
    کاربر انجمن
    دوستان بنده یه هم یه موردی رو اضافه کنم ، من قبلا از شرکت همارا تو تبریز سرویس میگرفتم که سرعت دانلودم با سرویس 512 - 128 حجمی روی 70 ثابت بود ، پسر عموم هم همین سرویس رو داشت اون موقع ولی پورتش مخابرات بود و اون موقع سرعتش 120 بود و این اواخر میگه که سرعت روی 200 هم هست بعضی مواقع ، بعد از 2 سال سرویسم رو عوض کردم و 2 مگابایت حجمی گرفتم اما این بار با پورت مخابرات ، و سرعت دانلودم بین 440 - 420 هست ، اما تفاوت بین شرکت های ارائه کننده سرویس این هست ، پورت های شرکت های غیر از مخابرات ضریب اشتراک عدد 8 هست و سرعت دانلود بدست میاد ولی برای پورت مخابرات این ضریب 4 هست ، بطور خلاصه حتما از مخابرات سرویس بگیرین به سودتون هست ، شرکت های دیگه قانون من درآوردی دارن ولی مخابرات نداره .
    از دوستان تبریزی اگه میخوان پورتشون حتما مخابرات باشه باید اول سرویس 2 مگابایت یا همون Ultra بگیرن تا پورت مخابرات بدن بهش ، ولی اگه سرویس های دیگه ای بگیرین چون همارا با مخابرات همکاری میکنه احتمال اینکه پورت مخابرات باشه یا همارا 50 - 50 هست .
    امتیازها
    10,559
    سطح
    68
    742
    کاربر انجمن
    مثل اینکه اولین شرکتی که اینترنتش ارزون شده همین شاتله ........... ترافیکش شده 3600 و خط هاش هم ارزون تر شده .... 512 با 4 گیگ ماهانه 19.800 تومن
    امتیازها
    6,806
    سطح
    54
    1,324
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinbrusli نمایش پست ها
    مثل اینکه اولین شرکتی که اینترنتش ارزون شده همین شاتله ........... ترافیکش شده 3600 و خط هاش هم ارزون تر شده .... 512 با 4 گیگ ماهانه 19.800 تومن
    من اصفهانم شاتل دارم نامحدود آنلاین بازی میکنم چند وقته پینگم خیلی بالا رفته+تایم اوت و پکت لاست فراوان فعلا شرایط تغییر سرویس فراهم نیست ولی در اولین فرصت تغییر میدم به صبا نت.
    ذهن انسان احمق مانند مردمك چشم است...هر چه نور بتابانی تنگتر میشود.

امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    دوستان شاتلی کیفیت سرویس های حجمیتون چطوره عزیزان ؟! کسی از شاتل سرویس حجمی داره ؟! نامحدودش که شهره خاص و عام هست از نظر کیفیت بی نظیر در محدودیت !!! می تونیم حداقل به حجمی هاش امیدوار باشیم ؟! :-?

امتیازها
    450
    سطح
    8
    38
    کاربر انجمن
    به نظر من بهترین ISP تو اصفهان پیشگامانه قبلا شاتل داشتم که بیخودترین شرکته هم گرونه هم اینکه پینگش یه مدت نجومی بود اما حالا پینگم با پیشگامان 5 هستش تو کانتر یعنی همون LAN :) اما با شاتل رو 250 هم میرفت این 4ماهه آخر سال
    هزینه هاش هم مناسبه نسبت به شاتل
    امتیازها
    15,078
    سطح
    79
    529
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    دوستان شاتلی کیفیت سرویس های حجمیتون چطوره عزیزان ؟! کسی از شاتل سرویس حجمی داره ؟! نامحدودش که شهره خاص و عام هست از نظر کیفیت بی نظیر در محدودیت !!! می تونیم حداقل به حجمی هاش امیدوار باشیم ؟! :-?
    این مقاله در چند فروم به چشمم خورده بود اما هیچ وقت کامل نخونده بودمش!
    در مورد قانونfair use policy به نظرم قانون خوبیه و یکی از باید هاست... ( هدف این قانون چیزی جز برابری نیست)
    اگر این قانون در مورد من اجرا نشه و در مورد 7 نفر دیگه ای که باهام مشترک هستن اجرا بشه ؛ باز هم من اعتراض میکنم؟!

چند سالیه مشترک شاتل هستم و با توجه به تمام مشکلات که اکثرشون ربطی به شاتل نداره ، داره ؛ ازش راضی ام البته ضعف های هم هست که مربوط به شاتله و مشکل تلقی نمیشه اما ضعفه

هم سرویس اکو و هم آرت 1 رو دارم

نمیدونم چرا تو مقاله محدودیت دانلود آرت 1 رو نوشته 12 گیگ! در صورتی که روی 30 گیگ هست فکر میکنم.
    این هم تصویر از دانلود های من با سرویس آرت 1 در 4 ماه گذشته:
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست art1.jpg  
    حرف بدونه منبع ؛ باد هواست...
    چهارشنبه، ۱۳ مهر ۱۳۹۰

امتیازها
    2
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    یک مشت ......!
    زنگ زدم ازشون اشتراک بگیرم، گفته برو سایت
    رفتم سایت ثبت نام کردم
    برای 50 تومن سرویس 84 تومن گرفته، پول کارشناسی که نمی خواستم رو هم گرفته
    بعد دو روز زنگ زدم، میگه ما امکان ارائه سرویس روی خط شما رو نداریم!
    گفتم پس پولم رو پس بدید
    میگه نمیشه!
    حداقل 7 تا 10 روز بعد!!!
    بعد از یک هفته زنگ زدم، میگه معلوم نیست کی پولت رو برگردونیم! روال کاری ما اینه هر کسی سرویس ش رو کنسل می کنه دیر بهش پولش رو برگردونیم!
    میگم من کنسل نکردم! خودتون کنسل کردید
    میگه همینی که هست هیچ غلطی هم نمی تونی بکنی...
    واستا هر وقت دلمون خواست پولت رو می زنیم...

پیشنهاد می کنم از این شرکت دزد خدمات نگیرید
    سال های قبل هم دزدی حجم کردند که اسنادش موجود هست
    وقتی تنظیم مقرارت برخورد نمی کنه، خود ما مردم باید برخورد کنیم با این دزد ها
صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 30

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع