ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 30
    امتیازها
    8,571
    سطح
    62
    700
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    از نظر قیمت آسیاتک بسیار مناسب است. و اینکه با دانلود، آی پی شما را مسدود نمی کنند!
    آسیاتک عالیه!
    شاتل دزده سرویس نامحدود میفروشه از یه حدی بیشتر دانلود کنید دیگه نمیتونید دانلود کنید یعنی فروش سرویس های حجمی به جای نامحدود!

LIKE====>KING OF THE ROADS<===LIKE

امتیازها
    15,011
    سطح
    79
    1,797
    کاربر انجمن
    من الان حدودا 3 سال ماهه که از پیشگامان استفاده میکنم خیلیم راضی هستم بدونه دردسر و مشکل قطعی و نوسانات سرعت .
    NVIDIA > AMD
    امتیازها
    61
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید
    سلام
    كسي از دوستان از شركت صبا نت ، ADSL گرفته ؟ سرعت ، پشتيباني ، نوسان سرعت و ... كلآ چطوره؟
    ممنون :)
    امتیازها
    3,238
    سطح
    35
    4
    کاربر جدید
    چنانچه "مشترك" پس از قطع سرويس، اقدام به پرداخت كل مبلغ دوره نکند و خط وي از حالت رانژه خارج نشده باشد، نامبرده موظف است در صورت تمايل به ادامه دريافت سرويس، کل هزينه های اين مدت که معادل بهای استفاده از سرويس است، را پرداخت نمايد.
    من دقیقا واسم همین مشکل پیش اومد...نمیدونم کجای دنیا اینطوریه آخه!!!

در مورد اون محدود بودن سرویس های نامحدود هم ، پارس آنلاین هم اینطوری شده!.. در واقع باید خیلی مِلو! دانلود کنی،در صورتی که کسی که نا محدود میگیره مطمئنا میخواد کلی فیلم و آموزش و ... دانلود کنه نه خیلی مِلو!! x-(

ولی سرویس های مبین نت و ایرانسل اینطوری نیستن... مثلا ایرانسل نامحدودش ماهی 360 گیگ به کاربر فضا میده(512) !!! که مطمئنا با سرعتی دانلودی که داره(100-60) خیلی خوبه!

در مورد آسیاتک من کنجکاو بودم بدونم...دوستانی که سرویس نامحدود از آسیاتک میگیرن،ممنون میشم اطلاع بدن که اونا هم محدودیت دارن یا نه
    امتیازها
    81,597
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_bestboy_21 نمایش پست ها
    سلام
    كسي از دوستان از شركت صبا نت ، ADSL گرفته ؟ سرعت ، پشتيباني ، نوسان سرعت و ... كلآ چطوره؟
    ممنون :)
    بله دوست عزیز تا حالا دوبار برای دو مکان مختلف که هر دوتاش برای خودم بود از صبانت گرفتم، در روزهای اول سرعت رویایی و خیلی خوبی میداد طوری که به همه میگفتم صبانت بهترینه اما بعد از گذشت دو سه هفته کم کم سرعت کم شد تا حدی که سرعتم به یک خط دیال آپ نزدیک بود!!! این اتفاق برای هر دوتا خطم افتاد. تازه یه دزدی هم برای من اتفاق افتاد، اون خطی که برای خونه گرفته بودم همش ازش شارژ کم میشد، مثلا امروز 3گیگ شارژ میکردم و خیییلی کم ازش استفاده میکردم اما میدیدم کمتر از یک هفته ی بعد شارژم تموم میشه وقتی به لیست ریز مصرف ها نگاه میکردم میدیدم توی ساعتی که هیچ کسی خونه مون نبوده حدودا 700مگابایت از شارژم کم شده! زنگ میزدم به شرکت میگفتن یکی داره از خط شما استفاده میکنه، چندبار رمز رو تغییر دادم اما این داستان همچنان ادامه داشت در نهایت درست زمانی که 2گیگ شارژ دیگه داشتم، ازشون خواستم یه پسورد 8رقمی برام بذارن که این کارو کردن و منم به محض اینکه رمزم تغییر کرد مودم رو کلا خاموش کردم و از پریز کشیدم و کلا سیستم خودمو فروختم(چون میخواستم یه سیستم دیگه بخرم) بعد از یک هفته دوباره با سیستم جدید میخواستم وصل بشم اما دیدم نمیشه، زنگ زدم گفتن شارژتون تموم شده!!!!!!
    الان از طرح خانواده ی مخابرات استفاده میکنم و با اینکه هزینه اش کمتره ولی سرعتش خییییلی بیشتره. امیدوارم همیشه همینطوری بمونه.
    امتیازها
    61
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط iSteve نمایش پست ها
    بله دوست عزیز تا حالا دوبار برای دو مکان مختلف که هر دوتاش برای خودم بود از صبانت گرفتم، در روزهای اول سرعت رویایی و خیلی خوبی میداد طوری که به همه میگفتم صبانت بهترینه اما بعد از گذشت دو سه هفته کم کم سرعت کم شد تا حدی که سرعتم به یک خط دیال آپ نزدیک بود!!! این اتفاق برای هر دوتا خطم افتاد. تازه یه دزدی هم برای من اتفاق افتاد، اون خطی که برای خونه گرفته بودم همش ازش شارژ کم میشد، مثلا امروز 3گیگ شارژ میکردم و خیییلی کم ازش استفاده میکردم اما میدیدم کمتر از یک هفته ی بعد شارژم تموم میشه وقتی به لیست ریز مصرف ها نگاه میکردم میدیدم توی ساعتی که هیچ کسی خونه مون نبوده حدودا 700مگابایت از شارژم کم شده! زنگ میزدم به شرکت میگفتن یکی داره از خط شما استفاده میکنه، چندبار رمز رو تغییر دادم اما این داستان همچنان ادامه داشت در نهایت درست زمانی که 2گیگ شارژ دیگه داشتم، ازشون خواستم یه پسورد 8رقمی برام بذارن که این کارو کردن و منم به محض اینکه رمزم تغییر کرد مودم رو کلا خاموش کردم و از پریز کشیدم و کلا سیستم خودمو فروختم(چون میخواستم یه سیستم دیگه بخرم) بعد از یک هفته دوباره با سیستم جدید میخواستم وصل بشم اما دیدم نمیشه، زنگ زدم گفتن شارژتون تموم شده!!!!!!
    الان از طرح خانواده ی مخابرات استفاده میکنم و با اینکه هزینه اش کمتره ولی سرعتش خییییلی بیشتره. امیدوارم همیشه همینطوری بمونه.
    ممنون دوست عزيز.
    ما توي منطقه‌اي هستيم كه فيبر نوري استفاده شده ( اوين دركه ) و خود مخابرات هم نمي‌تونه به ما اينترنت بده!!!!!! جالب اينجاست كه حتي مبين نت هم آنتن نميده!!!!!!
    فقط 2 تا گزينه داريم 1- سپنتا كه دزد ترين شركت هست ( ماهيانه فقط 7 تا 10 هزار تومان بابت ارائه خدمات مي‌گيره ) نوسان سرعت بسيار زياد و قطعي زياد تر. ( بابت 2.5 گيگ استفاده در 10 روز بايد 17.500 تومان بديم ، اونوقت دوستان مي‌گن شاتل دزده ، بيايد سپنتا تا بفهميد دزد يعني چي )
    2- صبا نت. كه فكر كنم بهتر از سپنتا هست ، اين رو هم يادم رفت بگم ، ساختمان ما 24 واحدي هست و ما براي كل ساختمون اينترنت مي‌خوايم.
    با صبا نت كه صحبت كردم، گفتن به كل ساختمون پهناي باند 20 مگ بر ثانيه ميدن با پهناي باند آزاد براي يوزر ها ، يعني مثلا اگر 5 تا يوزر توي ساختمون همزمان وصل بشن هر يوزر 4 مگ بر ثانيه ميشه.
    حالا شما جاي ما بوديد چي كار مي‌كرديد؟
    يكي مي‌گه صبا نت خوبه ، يكي مي‌گه بده ، يكي مي‌گه دزده ، ترافيك مي‌دزده ، گيج شدم بخدا!!!
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladsokout نمایش پست ها
    من دقیقا واسم همین مشکل پیش اومد...نمیدونم کجای دنیا اینطوریه آخه!!!

در مورد اون محدود بودن سرویس های نامحدود هم ، پارس آنلاین هم اینطوری شده!.. در واقع باید خیلی مِلو! دانلود کنی،در صورتی که کسی که نا محدود میگیره مطمئنا میخواد کلی فیلم و آموزش و ... دانلود کنه نه خیلی مِلو!! x-(

ولی سرویس های مبین نت و ایرانسل اینطوری نیستن... مثلا ایرانسل نامحدودش ماهی 360 گیگ به کاربر فضا میده(512) !!! که مطمئنا با سرعتی دانلودی که داره(100-60) خیلی خوبه!

در مورد آسیاتک من کنجکاو بودم بدونم...دوستانی که سرویس نامحدود از آسیاتک میگیرن،ممنون میشم اطلاع بدن که اونا هم محدودیت دارن یا نه

در حال حاضر حدود سه ماه است که از سرویس نامحدود آسیاتک استفاده می کنم و هیچ موردی در خصوص کاهش سرعت به دلیل دانلود دیده نشده است. البته نباید فراموش کرد که اینجا ایران است و نامحدود یعنی کشک.
    چهار سال قبل از شرکتی اینترنت ADSL گرفته بودم که آن شرکت نماینده یکی از شرکت های مطرح ISP بود (که الان اسم این شرکت را به یاد ندارم)، در این قرارداد بین بنده و این شرکت عنوان شده بود که برای این سرویس، از ساعت 2 صبح تا 7 صبح، ساعت دانلود رایگان محاسبه می شود. اما از اواسط ماه، پیامی به موبایل و ایمیلی هم برای بنده ارسال شد که سرویس ها نیم بها شدند! یعنی اگر 800 مگابایت دانلود کنید، از این به بعد 400 مگابایت آن از حجم شما کسر می شود!!!
    زمانی هم که نسبت به این مسئله اعتراض کردم، مدیر شرکت به این جمله اشاره کرد که : "دندان اسب پیش کش را نمی شمارند"
    وقتی هیج قانونی برای کنترل شرکت های دزد و کلاه بردار که همگی خودشان معنی بارز قانون هستند، وجود ندارد و تمامی قوانین در حمایت از این شرکت ها تعیین شده، نباید هم انتظار داشت که به کاربران اینترنتی احترام گذاشته شود و حقوقی که طبق قانون (همان کشک) بین دو طرف قرار داد امضا شده، رعایت بشود.
    امتیازها
    3,238
    سطح
    35
    4
    کاربر جدید
    یه سوال دیگه دوست عزیز.....الان سرویس نامحدود آسیاتک که شما دارید... سرعت دانلود چنده؟؟ (اون سرویسی که دارید)
    و اینکه جریان این سرویس های برنزی،نقره ایی،طلایی چیه؟!!

با تشکر.
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladsokout نمایش پست ها
    یه سوال دیگه دوست عزیز.....الان سرویس نامحدود آسیاتک که شما دارید... سرعت دانلود چنده؟؟ (اون سرویسی که دارید)
    و اینکه جریان این سرویس های برنزی،نقره ایی،طلایی چیه؟!!

با تشکر.
    سرعت سرویس نامحدود 1 مگابایتی که بنده دارم حدود 120 تا 140 کیلوبایت است. تفاوت سرویس ها هم بین حجمی است که برای دانلود با سرعت بالا در نظر گرفته شده که با این حجم می توانید به عنوان مثال 6 گیگابایت اطلاعات را با سرعت به عنوان مثال 400 کیلو بایت دانلود کنید.
    امتیازها
    11,776
    سطح
    71
    1,947
    کاربر انجمن
    ولی من شاتل eco256 دارم سرعتم بین 200 تا 300 هست شب ها هم 70 با idm
    راضی هستم.
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 30

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع