ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    امتیازها
    2,192
    سطح
    28
    2
    m.g
    کاربر جدید

مادربورد ایسوس یا گیگا

میشه درخصوص نقاط قوت هرکدوم از این برند ها توضیح بدین و اینکه چرا می گن ایسوس بهتره؟
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.g نمایش پست ها
    میشه درخصوص نقاط قوت هرکدوم از این برند ها توضیح بدین و اینکه چرا می گن ایسوس بهتره؟
    سلام دوست عزيز،

امكانش هست شما در خصوص نقاط قوت و ضعف بنز و bmw رو توضيح بدين و اينكه چرا مى گن بنز بهتره؟

برادر من، اينطورى كه نميشه شما بزرگترين توليد كنندگان بهترين مادربرد هاى جهان رو مقايسه كنيد كه.

شمابايد بفرماييد كدوم مدل،‌ كدوم قيمت، براى چه كارى با چه سيستمى.

وگرنه سوال شما مثل همون سوال بنده در مورد بنز و بى ام و هستش.
    امتیازها
    2,192
    سطح
    28
    2
    m.g
    کاربر جدید
    دوست گرامی پس چرا کلا می گن ایسوس بهتره
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    کی گفته ایسوس بهتره...؟!!!!!!!!!!!!!
    هر کدوم نسبت به هم برتری هایی دارن.

برتری گیگابایت نسبت به ایسوس: مادربوردهای گیگابایت از نظر کیفیت ساخت و بسته بندی ظاهری به مراتب بهتر از ایسوس هستن و دقیقاً به همین دلیل هست که قیمتشون گرون تر از ایسوسه. البته کیفیت ساخت ایسوس هم اگر بیشتر از گیگابایت نباشه، خیلی کمتر هم نیست!
    همچنین مادربورد های گیگابایت از نظر شرایط دمایی و محافظت های الکتریکی چیزی کم نذاشتن همیشه یکی از شعارهای گیگابایت این بوده:
    - محافظت در برابر رطوبت
    - محافظت در برابر تخليه الکتريسيته ساکن
    - محافظت در برابر قطع ناگهاني جريان برق
    - محافظت در برابر حرارت بالا

یکی دیگه از مزیت های بسیار مهمش؛ گارانتی به مراتب بهتر گیگابایت نسبت به ایسوس هست. از گارانتی ایسوس همه می نالن و از این حیث من بسیار برای این شرکت متاسفم که پیگیر نیست! البته ناگفته نمونه که آواژنگ هم همچین پاک و عالی نیست! :D قبلاً گزارش در مورد ضعف این شرکت هم شده و ناراضی بودن یه عده ای. ولی خب از ویستا پخش بهتر هست در کل.

برتری ایسوس نسبت به گیگابایت: از نظر قیمت/کارایی ایسوس مناسب تر هست. یعنی در قبال کارایی که در اختیار کاربر میذاره، قیمت خیلی خوبی داره. مخصوصاً برای کسانی که بودجه ی محدودتری دارن! ضمناً طرفدارن برند ایسوس توی ایران خیلی بیشتر هست و از نظر موجودی و تنوع در بازار ایران خیلی بهتر از گیگابایت هست و بر روی اکثر سیستم های مردم و سیستم های خانگی و اداری مین برد ایسوس نصب می کنن. یعنی شما هر خدمات کامپیوتری معمولیی بری، قطعاً یه مین برد ایسوس می بینی! :d به قول معروف ایسوس ریخته همینجور توی بازار و خیلی هم بد عمل نکرده و مشتری ها هم راضی هستن از ایسوس.
    بهتره نگاهی هم به این لینک و این لینک بیندازید!

با در نظر گرفتن این موارد، من گیگابایت رو ارجعیت میدم. (نظر شخصی) = چون کیفیت و عمر قطعات برام مهم تر از قیمت هست. حاضرم مادربوردی با امکانات کمتری خریداری کنم که بعضاً ازشون استفاده ای نمی کنم تا اینکه مادربورد ارزان قیمت با امکانات و کارایی بیشتر بخرم.
    امتیازها
    10,079
    سطح
    67
    1,164
    کاربر انجمن
    حالا ازراک هم داره خوب کار میکنه انتخاب بعدی من ازراک هست
    بخاطر کارایی به قیمت پرداختی
    امتیازها
    16
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    11111
    امتیازها
    16
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    باسلام میخواستم سوال کنم بین دو مادر بورد asus h81m-plus و ga b85m-hd3 کدام بهتر است البته از نظر کیفیت زیرا اکثر فروشنده ها میگویند asus کلا از گیگا بهتر است وتعداد لایه های بورد بیشر و کیفیت ان بهتر است لطفا افراد با اطلاع مرا راهنمایی کنند با تشکر.
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط hossein201000 نمایش پست ها
    باسلام میخواستم سوال کنم بین دو مادر بورد asus h81m-plus و ga b85m-hd3 کدام بهتر است البته از نظر کیفیت زیرا اکثر فروشنده ها میگویند asus کلا از گیگا بهتر است وتعداد لایه های بورد بیشر و کیفیت ان بهتر است لطفا افراد با اطلاع مرا راهنمایی کنند با تشکر.
    از نظر کیفیت ساخت فرقی بین گیگا و ایسوس نیست.
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع