ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 180

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    امتیازها
    6,799
    سطح
    54
    765
    کاربر انجمن
    من چقدر دیر متوجه این تاپیک شدم .
    سجاد نصیری نژاد . شهرستان بروجن در استان چهارمحال و بختیاری . متولد 1366/02/23 .فکر نکنم اینجا همشهری یا هم استانی داشته باشم ولی در عوض دوستان و هم میهنان خوبی مثل تمام شما ها دارم . دیپلم سخت افزار گرفتم ولی امسال به یاری خدا فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار میشم .
    علاقه زیادی به دنیای کامپیوتر و موبایل دارم . ولی به خاطر شغل کشاورزی پدرم بیشتر وقتها رو تو بیابونم و از اینترنت و دنیای تکنولوژی کاملا دورم و عقب میفتم .
    با لغت هایی مثل گوگل ، سامسونگ ، سیمبین ، اینتل ، ای ام دی ، انویدیا ، سخت افزار و اینترنت پر سرعت و دانلود خیلی خیلی حال میکنم مخصوصا گوگل و سامسونگ .
    نمیدونم چرا هیچی تو ذهنم نمیمونه . یعنی اگه امروز مشخصات یه کارت گرافیک جدید که تازه وارد بازار شده رو دقیق بخونم فرداش کاملا از ذهنم پریده . فکر کنم آلزایمر دارم .

تکواندو و ژیمناستیک و شنا از بهترین ورزش های منه ولی اصلا اهل فوتبال و فیلم و تلوزیون نیستم . به موسیقی زیاد علاقه دارم به خصوص با صدای زیاد . به طوریکه از بس هندزفری استفاده کردم پرده های کوشم به شدت آسیب دیده و دو سه ماهی میشه که گوش درد شدیدی گرفتم و فکر میکنم گوشهام دارن سنگین میشن .

تنها و تنها با بچه های سخت افزار خودمون حال میکنم (خداییش خیلی خوب و حرفه ای هستن )دیگه تو هیچ سایت یا فرومی عضو نیستم .
    ویرایش توسط s@j@d : 2012/01/29 در ساعت 23:32
    ( sn2h ( sajad
    اگر ۴ تکه نان خوشمزه باشد و شما ۵ نفر باشید
    کسی که اصلا از مزه آن نان خوشش نمی آید مادر است
    دوستت دارم مادرم
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 180

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع