ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 180

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    خب ما هم یه بیوگرافی بدیم تا مدیر کل از شصت پا با کِش دارمون نزده ! :D

همون طور که از یوزرم مشخصه رضا اشراقی هستم متولد 1369/2/30 ساکن استان فارس شهرستان فسا! :|
    همچین خیلی خوش غذا نیستم و از پرخوری متنفرم
    فارغ التحصیل مهندسی کشاورزی علوم و صنایع غذایی (مقطع کارشناسی ) . خیلی از دوستان هم دوره ای رفتن ارشد و به ما هم توصیه کردند و الآن دارن میگن عجب غلطی کردیم . چون شاید یکی از بدترین رشته های ممکن هست ! خودم از همون اول به طور جدی دنبال نکردم ارشد رو که برم و معتقد بودم فایده نداره ! اما فقط ترم 7 که بودم نخونده رفتیم همینجوری یه امتحان دادیم !
    فعالیت شغلی در زمینه تحصیلاتم ندارم و هرچه زمان میگذره بیش از پیش نسبت به این رشته متنفرتر میشم !
    از دروغگویی فوق العاده بدم میاد و اگه به ضررم هم بشه دروغ نمیگم . از دو رو بودن - ادعای بیخودی و کسی که به زور بخواد با روش غیر اصولی پیشرفت کنه متنفر و بیزارم . از غلط املایی داشتن هم بدجوری کلافه میشم
    آدمی هستم فوق العاده اهل شوخی و طنز اما پای کار برسه از خودم مقرراتی تر و جدی تر و اگر شفاف بخوام بگم سگ پاچه گیر تر پیدا نخواهید کرد ! موقع کار با احدالناسی شوخی ندارم . چون دوران دبیرستان معلم ادبیات درست حسابی داشتیم برای تیکه انداختن رو دست من کسی پیدا نمیشه ! مثل لقبی که دوستان لطف کردن و بهم دادن عمدتاً جواب ها و تیکه هام غیر متنظره و البته دردناک هست ! ( از ویژگی های عقاب ! :D ) .
    بدن ورزشکارری ندارم . اهل بدنسازی هم نیستم اما دستم برای زدن همیشه فعال بوده ! نخاله های دوران دانشگاه و مدرسه از 66 فرسخی ام آفتابی نمیشدن چون اگه کتک میخوردن تا دو سه ساعت فقط باید دست میزاشتن رو دلشون و اشک بریزن !
    خب از فاز ترسناکی بیایم بیرون و به حوزه فناوری برسیم .
    شاید جالب باشه بدونید مدیر سابق انجمن سخت افزار تا سال 85 کامپیوتر هم نداشته ! دقیقاً همزمان با آغاز سال تحصیلی که وارد سوم دبیرستان شدم اولین سیستمم رو خریدم که اواخر مهر و آبان 85 بود ! از همون موقع احساس نیاز کردم که باید خودم تا حد زیادی نیازهای نرم افزاری و سخت افزاری خودم رو رفع کنم و محتاج و مزاحم دوست و رفیق و دم به ساعت توی خدمات کامپیوتری با یک سیستم به بغل نباشم . جدا از این ، از همون زمان این متوجه شدم فروشنده های این شهر خیلی شوت تر از این هستند که نیاز من فضول کنجکاو رو رفع کنند ! اولین مهارت هایی که در این زمینه یاد گرفتم تعویض ویندوز بود و با یک سیستم دیدنی (البته شاید دیدنی تراز سیستم من هم باشه که قطعاً هست ) با رم 512 مگابایت! برای اولین بار ویندوز 7 که تازه معرفی شده بود رو نصب کردم و بالا آوردم !!! و اولین خرید سخت افزاری من خرید یک رم 2 گیگ DDR2 بود که بتونم بهتر و روانتر با اون سیستم کار کنم ! با ورود به دانشگاه و کم و بیش شکل و شدت گرفتن تب گیم و از اونجایی که کلاه نسبتاً گشادی سر سیستم اول سرم رفته بود به فکر ارتقاء افتادم . اون زمان هنوز خرید اینترنتی مرسوم نبود آنچنان و به ویژه توی شهر ما و منم خیلی آشنایی نداشتم و راستش جرأت خرید اینترنتی هم نداشتم . از زمستان 88 تا مرداد 89 درگیر انتخاب سیستم بودم و سعی داشتم با توجه به تجربه قبلی خودم قطعات رو انتخاب کنم و تقریباً این مقدمه ورود رسمی و علاقه پیدا کردن من به حوزه سخت افزار بود ! دقیقاً 1180 اون زمان دادم یه کیس و وقتی فکرش می کنم میبینم در اون زمان چطوری ابن قطعات رو انتخاب کزدم خودمم شاخ در میارم !!!! چون به نسبت اون زمان واقعاً سیستم غولی بود ! عطش و علاقه ما به سخت افزار در دوران دانشگاه به اوج خودش رسید و با سواد اون زمان بین بقیه مخ تو این حوزه حساب میشدم !!!( حالا حساب کنید بقیه چی بودن ! )
    دوران دانشگاه به من میگفتن رضا دانلود !!! =)) ( در هر برهه از زمان من یه لقب داشتم که انصافاً هم بهم میومد ! :D ) .
    پدر پهنای باند کافی نت پوکیده دانشگاه رو در آورده بودم اما یکی از بزرگترین موانع من برای دانلود وجود نرم افزار DeepFreez روی سیستم ها بود که خیلی حال گیری بود به خصوص ساعات آخر کار کافی نت یا اگر برق می رفت از شانس عالی من ! :|
    خلاصه با کمی عقاب بازی توی نت نرم افزاری پیدا کردم و در یک سلسله اقدامات محیرالعقول موفق شدم اول پسورد ادمین اکانت ویندوز کافی نت رو از بیخ بردارم از طریق یه نرم افزار تحت بوت !!! بعد اون نرم افزار لعنتی رو از کار بندازم و با خیال راحت به دانلود بپردازم !!! بدبخت مسئول کافی نت هنگ کرده بود که چطوری موفق به همچین کاری شدم !! خودشم رشته کامپیوتر درس خونده بود ! و چون آدم مهربون و ساده و اهل دردسر درست کردن نبود اومد دست زد رو شونه ام که تمام بدنم لرزید و داشتم می مردم از ترس ! گفت چطوری پسوردشو برداشتی ؟!منم لازم دارم بهم یاد بده !!!! :-o:-o:-o:-o منم که تنها راه نجات رو در این اقدام می دیدم بهش با کمال میل یاد دادم #:-s خلاصه فهمید که با یکی از خودش بوق تر طرف نیست !
    مدیر گروه جدید رشته مون هم که البته خانوم بود و کم کم تسلط ما رو متوجه شد و هیچی هر گیر و مشکلی تو لپ تاپ خودش و حتی بعضاً اساتید و مشکلات فنی دانشجوها بود از 6 فرسخی صدام میزد که تنم می لرزید ! همین پاییز امسال رفتیم دانشگاه پیش دوستان قدیمی که داشتن ارشد میخوندن تو دانشگاه خودمون و مدیرگروه هم که ما رو دید گفت کجا بودی و اینها و رفتیم به یاد گذشته سر کلاس دکتر ! اومدن کلاس و سلام و علیک و 5 دقیقه نشد موبایلشون زنگ خورد رفتن بیرون برگشتن با یه لپ تاپ که مال اساتید بود ! :-o و گفتن اشراقی خدا تو رو رسوند ! :D این لپ تاپ ( ترنسفرمر بوک ایسوس بود ) دکتر ... هست ( فکر بد نکنید ایشون آقای دکتر بودن ! ) فایل های فلان درایو مخفی شدن ، اون تیک نمایش فایل های مخفی رو زدیم درست نشده و ما هم در سه سوت حلش کردیم از طریق غیر فعال کردن عدم نمایش فایل های سیستمی !
    بگذریم و سریع جمع کنیم که از بیوگرافی شد کتاب خاطرات !
    بعد از ارتقاء تب علاقه به سخت افزار در ما فروکش نکرد و بعد از افتتاح فروم سخت افزار در سال 2011 که دانشجو بودم هنوز اگر اشتباه نکنم ، اینجا ثبت نام کردیم ( همون روزهای اول افتتاح ) اما فعال نبودیم . از بهار 92 شروع به فعالیت کردیم و به لطف و بزرگواری عزیزانی که واژه «تشکر » در برابر لطفشون به من اصلاً ناتوان هست به درجات مدیریتی فروم رسیدیم و باز هم به لطف جناب پناهی عزیز از سال گذشته در سایت فعالیم و الآن هم در بخش سخت افزار سایت کالا !
    انشاء الله که از خوندن این کتاب خاطرات و نه بیوگرافی (! ) حوصله تون سر نره و جذاب و خنده دار باشه !
    کوچک همه شما :x@};-@};-
    رضا دانلود / رضا عقاب :D

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 180

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع