ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 18 از 18 نخست ... 8161718
نمایش نتایج: از 171 به 180 از 180
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    خب ما هم یه بیوگرافی بدیم تا مدیر کل از شصت پا با کِش دارمون نزده ! :D

همون طور که از یوزرم مشخصه رضا اشراقی هستم متولد 1369/2/30 ساکن استان فارس شهرستان فسا! :|
    همچین خیلی خوش غذا نیستم و از پرخوری متنفرم
    فارغ التحصیل مهندسی کشاورزی علوم و صنایع غذایی (مقطع کارشناسی ) . خیلی از دوستان هم دوره ای رفتن ارشد و به ما هم توصیه کردند و الآن دارن میگن عجب غلطی کردیم . چون شاید یکی از بدترین رشته های ممکن هست ! خودم از همون اول به طور جدی دنبال نکردم ارشد رو که برم و معتقد بودم فایده نداره ! اما فقط ترم 7 که بودم نخونده رفتیم همینجوری یه امتحان دادیم !
    فعالیت شغلی در زمینه تحصیلاتم ندارم و هرچه زمان میگذره بیش از پیش نسبت به این رشته متنفرتر میشم !
    از دروغگویی فوق العاده بدم میاد و اگه به ضررم هم بشه دروغ نمیگم . از دو رو بودن - ادعای بیخودی و کسی که به زور بخواد با روش غیر اصولی پیشرفت کنه متنفر و بیزارم . از غلط املایی داشتن هم بدجوری کلافه میشم
    آدمی هستم فوق العاده اهل شوخی و طنز اما پای کار برسه از خودم مقرراتی تر و جدی تر و اگر شفاف بخوام بگم سگ پاچه گیر تر پیدا نخواهید کرد ! موقع کار با احدالناسی شوخی ندارم . چون دوران دبیرستان معلم ادبیات درست حسابی داشتیم برای تیکه انداختن رو دست من کسی پیدا نمیشه ! مثل لقبی که دوستان لطف کردن و بهم دادن عمدتاً جواب ها و تیکه هام غیر متنظره و البته دردناک هست ! ( از ویژگی های عقاب ! :D ) .
    بدن ورزشکارری ندارم . اهل بدنسازی هم نیستم اما دستم برای زدن همیشه فعال بوده ! نخاله های دوران دانشگاه و مدرسه از 66 فرسخی ام آفتابی نمیشدن چون اگه کتک میخوردن تا دو سه ساعت فقط باید دست میزاشتن رو دلشون و اشک بریزن !
    خب از فاز ترسناکی بیایم بیرون و به حوزه فناوری برسیم .
    شاید جالب باشه بدونید مدیر سابق انجمن سخت افزار تا سال 85 کامپیوتر هم نداشته ! دقیقاً همزمان با آغاز سال تحصیلی که وارد سوم دبیرستان شدم اولین سیستمم رو خریدم که اواخر مهر و آبان 85 بود ! از همون موقع احساس نیاز کردم که باید خودم تا حد زیادی نیازهای نرم افزاری و سخت افزاری خودم رو رفع کنم و محتاج و مزاحم دوست و رفیق و دم به ساعت توی خدمات کامپیوتری با یک سیستم به بغل نباشم . جدا از این ، از همون زمان این متوجه شدم فروشنده های این شهر خیلی شوت تر از این هستند که نیاز من فضول کنجکاو رو رفع کنند ! اولین مهارت هایی که در این زمینه یاد گرفتم تعویض ویندوز بود و با یک سیستم دیدنی (البته شاید دیدنی تراز سیستم من هم باشه که قطعاً هست ) با رم 512 مگابایت! برای اولین بار ویندوز 7 که تازه معرفی شده بود رو نصب کردم و بالا آوردم !!! و اولین خرید سخت افزاری من خرید یک رم 2 گیگ DDR2 بود که بتونم بهتر و روانتر با اون سیستم کار کنم ! با ورود به دانشگاه و کم و بیش شکل و شدت گرفتن تب گیم و از اونجایی که کلاه نسبتاً گشادی سر سیستم اول سرم رفته بود به فکر ارتقاء افتادم . اون زمان هنوز خرید اینترنتی مرسوم نبود آنچنان و به ویژه توی شهر ما و منم خیلی آشنایی نداشتم و راستش جرأت خرید اینترنتی هم نداشتم . از زمستان 88 تا مرداد 89 درگیر انتخاب سیستم بودم و سعی داشتم با توجه به تجربه قبلی خودم قطعات رو انتخاب کنم و تقریباً این مقدمه ورود رسمی و علاقه پیدا کردن من به حوزه سخت افزار بود ! دقیقاً 1180 اون زمان دادم یه کیس و وقتی فکرش می کنم میبینم در اون زمان چطوری ابن قطعات رو انتخاب کزدم خودمم شاخ در میارم !!!! چون به نسبت اون زمان واقعاً سیستم غولی بود ! عطش و علاقه ما به سخت افزار در دوران دانشگاه به اوج خودش رسید و با سواد اون زمان بین بقیه مخ تو این حوزه حساب میشدم !!!( حالا حساب کنید بقیه چی بودن ! )
    دوران دانشگاه به من میگفتن رضا دانلود !!! =)) ( در هر برهه از زمان من یه لقب داشتم که انصافاً هم بهم میومد ! :D ) .
    پدر پهنای باند کافی نت پوکیده دانشگاه رو در آورده بودم اما یکی از بزرگترین موانع من برای دانلود وجود نرم افزار DeepFreez روی سیستم ها بود که خیلی حال گیری بود به خصوص ساعات آخر کار کافی نت یا اگر برق می رفت از شانس عالی من ! :|
    خلاصه با کمی عقاب بازی توی نت نرم افزاری پیدا کردم و در یک سلسله اقدامات محیرالعقول موفق شدم اول پسورد ادمین اکانت ویندوز کافی نت رو از بیخ بردارم از طریق یه نرم افزار تحت بوت !!! بعد اون نرم افزار لعنتی رو از کار بندازم و با خیال راحت به دانلود بپردازم !!! بدبخت مسئول کافی نت هنگ کرده بود که چطوری موفق به همچین کاری شدم !! خودشم رشته کامپیوتر درس خونده بود ! و چون آدم مهربون و ساده و اهل دردسر درست کردن نبود اومد دست زد رو شونه ام که تمام بدنم لرزید و داشتم می مردم از ترس ! گفت چطوری پسوردشو برداشتی ؟!منم لازم دارم بهم یاد بده !!!! :-o:-o:-o:-o منم که تنها راه نجات رو در این اقدام می دیدم بهش با کمال میل یاد دادم #:-s خلاصه فهمید که با یکی از خودش بوق تر طرف نیست !
    مدیر گروه جدید رشته مون هم که البته خانوم بود و کم کم تسلط ما رو متوجه شد و هیچی هر گیر و مشکلی تو لپ تاپ خودش و حتی بعضاً اساتید و مشکلات فنی دانشجوها بود از 6 فرسخی صدام میزد که تنم می لرزید ! همین پاییز امسال رفتیم دانشگاه پیش دوستان قدیمی که داشتن ارشد میخوندن تو دانشگاه خودمون و مدیرگروه هم که ما رو دید گفت کجا بودی و اینها و رفتیم به یاد گذشته سر کلاس دکتر ! اومدن کلاس و سلام و علیک و 5 دقیقه نشد موبایلشون زنگ خورد رفتن بیرون برگشتن با یه لپ تاپ که مال اساتید بود ! :-o و گفتن اشراقی خدا تو رو رسوند ! :D این لپ تاپ ( ترنسفرمر بوک ایسوس بود ) دکتر ... هست ( فکر بد نکنید ایشون آقای دکتر بودن ! ) فایل های فلان درایو مخفی شدن ، اون تیک نمایش فایل های مخفی رو زدیم درست نشده و ما هم در سه سوت حلش کردیم از طریق غیر فعال کردن عدم نمایش فایل های سیستمی !
    بگذریم و سریع جمع کنیم که از بیوگرافی شد کتاب خاطرات !
    بعد از ارتقاء تب علاقه به سخت افزار در ما فروکش نکرد و بعد از افتتاح فروم سخت افزار در سال 2011 که دانشجو بودم هنوز اگر اشتباه نکنم ، اینجا ثبت نام کردیم ( همون روزهای اول افتتاح ) اما فعال نبودیم . از بهار 92 شروع به فعالیت کردیم و به لطف و بزرگواری عزیزانی که واژه «تشکر » در برابر لطفشون به من اصلاً ناتوان هست به درجات مدیریتی فروم رسیدیم و باز هم به لطف جناب پناهی عزیز از سال گذشته در سایت فعالیم و الآن هم در بخش سخت افزار سایت کالا !
    انشاء الله که از خوندن این کتاب خاطرات و نه بیوگرافی (! ) حوصله تون سر نره و جذاب و خنده دار باشه !
    کوچک همه شما :x@};-@};-
    رضا دانلود / رضا عقاب :D

امتیازها
    44,827
    سطح
    100
    3,863
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    با سلام و عرض ادب و احترام خدمت تمام عزیزان انجمن سخت افزار .
    دیگه آرمین که آپ بده پست دادن واجب می شود . b-)

محمد علی هستم / متولد 1375 / بچه شمیران بزرگ شده در تهران / دانشجوی مهندسی برق گرایش کنترل ، علاوه بر این علاقه مند به یاد گیری مهارت های فنی مرتبط با رشته خودم هستم . / عاشق کارهای فنی ، از بیرون ریختن دل و روده وسایل الکترونیکی و مکانیکی ، بنایی و کارهای تآسیسات . سعی می کنم هر چه میتوانم یاد بگیرم بالاخره یه روزی به درد میخوره . اخیراً هم به سخت افزار علاقه مند شدم و سعیم بر این است که هرچه بیشتر اطلاعاتم را در این زمینه بالا ببرم و به دیگران یاری برسانم .

همیشه بزرگ تر از سنم فکر می کنم ، سن عقلیم خیلی بیشتر از سن واقعی هستش ! تو دبیرستان وقتی بچه جنگولک بازی در میاوردن من درس میخوندم و سعی می کردم به دیگران کمک کنم . از معاشرت با دیگران و دوست شدن با افراد جدید خوشحال می شوم . وقتی وارد جمعی می شم و میبینم همه تو لاک خودشون هستن ، با شاد کردن جمع و آرودن بحث های جذاب سعی می کنم دیگران را خوشحال کرده و به نوعی دیگران را دور خودم جمع کنم .

آدم دست و دل بازی هستم البته به همین خاطر خیلی جاها به ضررم شده نمونش دوران دبیرستان یه عده ای هستن که فکر کنم تو تمام مدارس دنیا به لاشخور معروف باشند ؛ یه روز ازم خودکار میگرفتن ، یه روز پاک کن ، یه روز مداد ، یه روز وجه نقد و ... پیش خودشون فکر میکردن من خیلی ساده هستم اما بنده قصدم کمک کردن بهشون بود چون وضعشان را میدیم دلم میسوخت . به همین جهت نگران و دل خور گذشته نیستم .

قبلاً ورزش میکردم ، یه سال تقریباً کاراته ، تکواندو و بدنسازی اما به دلیل شرایط و مشکلات زندگی ترکشون کردم به همین دلیل چاق شدم !

معمولاً هر روز آشپزی میکنم یه جورایی مادرم آشپزخونه را سپرده به من ! الان نزدیک به دو ساله که بیشتر غذاهای ایرانی را بلدم درست کنم ( بماند که هم سن و سالای خودم املت هم به زور بلدن درست کنند !!:D )

تقریباً به هر چیزی که به تکنولوژی مربوط باشه علاقه مند هستم . علاقه شدیدی به ابزار و آلات نظامی و اسلحه و غیره هم دارم ، یه مدت کلکسیون مجله های جنگ افزار را جمع می کردم اما چون گرون شد دیگه نخریدم ( اولش 500 تومان بود ، بعد شد 1500 ، بعد شد 2500 ، بعد شد 4500 ! ، بعد شد 6500 !!! ، بعدش و دیگر نمیدونم چون چند ساله نخریدم ! ، خودتون حساب کنید چقدر شده !!!!!

همچین دوست داشتم اگر امکانش بود در یکی از یگان های ویژه SAS ، US NAVY SEAL ، DELTA FORCE یا تیپ نوهد خودمون استخدام بشم چون به رنجرها علاقه ویژه ای دارم .

عاشق فیلم های درام ، رومانتیک ، اکشن و علمی تخیلی هستم . کتاب کم میخونم اما گهگاهی رومان های عاشقانه میخرم می خونم ( خیلی کتاب گرون شده تقریباً 60 یا 70 هزار تومان یک کتاب رومان معمولی در میاد ) . جدیداً هم شروع به خواندن کمیک های مارول و دی سی کردم خیلی زیبا و پر محتواست .

موسیقی هم بیشتر سبک new age ، pop و ... گوش میدم و علاقه مند به کارهای yanni ، chris spheeris ، vangelis ، secret garden ، sash و ... هستم .
    خواننده های مورد علاقه : Enrique iglesias ، demis roussos ، johnny cash ، Adele ، sting ، inna ، Lady gaga ، Rihanna ، Taylor swift

بازیگران مورد علاقه : Marlon brando ، Robert de niro ، AL Pacino ، johnny depp ، Clint East wood ، Denzel washington ، Mel gibson ،nicole kidman ،angelina jolie ،Meryl Streep ، marilyn monroe ، natalie portman ، scarlett johansson

ورزش مورد علاقه : شطرنج ،بدنسازی ، پینگ پونگ ( به قول امروزی ها تنیس روی میز ! )

غذای مورد علاقه : فقط غذاهای ایرانی !

بازی کامپیوتر هم قبلاً زیاد انجام میدادم اما الان زیاد نه . یادمه چهار سال پیش که hitman absolution تازه اومده بود ، انقدر اشتیاق داشتم یه روزه بازی را تمام کردم البته رو درجه سختی normal ! ( بماند که بعد از 10 ساعت بازی چشام داشت از کاسه در میامد ! )

چند تا خاطره است که میخواهم تعریف کنم :
    اولیش مال سال 80 هست ، هم سن و سالای من یادشونه یه جعبه اسباب بازی های زرد رنگی بود به نام toy box ، اون زمان 500 تا تک تومنی بود من به مادرم هر روز اصرار میکردم که یدونه برام بخره ، توش از این اسباب بازی های کوچک و زیبا بود . یه روز نمیدونم چرا شیطون تو جلدم رفت (!) :D یکی از این toy box ها را کردم تو لوله اگزوز وانت پیکان همسایه بغلی !! :D:D
    فکر می کردم اتفاقی نمی افتد اما بعد از نیم ساعت همسایمون سوار ماشین شد که بره سر کار دید ماشین صدای تق تق میده !!!=)):)):D
    منم نظاره گر صحنه از پنجره خونمون بوده که یدفعه دود از موتور بلند شد و ماشین خاموش کرد و یک دفعه اگزوز ترکید!:D:D منم از ترس رفتم قایم شدم که یه وقت کسی نیاد سر وقتم !;));)):D
    بنده خدا یه خرج اگزوز افتاد رو دستش به خاظر حماقت یه بچه !:D اگر می فهمید کار من بوده بیچاره ام می کرد . :D =))

دومین خاطره مال سال 85 هستش ، صبح رفتیم سر کلاس معلم نیامده بود یکی از بچه ها تخم مرغی زد ( خودتون بفهمین معنیش چیه !!! :D:D ) که یکدفعه آقا معلم وارد شد ! معلم که یه آدم عصبانی و بد اخلاق بود وارد کلاس شد و کمی حالش بد شد !:D بعد یه عده از بچه ها زدن زیر خنده ! معلم که کفرش در آمده بود قاطی کرد و گفت : حالا برنامه درمیارین تا من اذیت بشم الان حالیتون می کنم !! :D چشمتان روز بد نبینه ، با خط کش چوبی 50 سانتی نفری یکبار زد رو دست تمام بچه ها !!!! :D:)):))
    این درس عبرتی شد تا دیگر معلم را اذیت نکنیم ، بماند که تو دوران دبیرستان معلم ها را ***** می کردیم !!! :)):))

سومین خاطره مال سه - چهار سال پیشه ، یه معلم ریاضی داشتیم تو دبیرستان بیچاره تازه معلم شده بود روش نمیشد بگه بعضی از مسائل و سوال ها را بلد نیستم ، یه کتاب حل المسائلی بود به نام منتشران نمیدونم الان چاپ میشه یا نه ، این کتاب تمام مسئله های کتاب های ریاضی ، فیزیک و ... حل کرده بود تا به نوعی هم به بچه ها کمک کرده باشه و هم به پدر و مادرایی که تکالیف بچشون را چک می کنند . این معلم تازه وارد یکی از این منتشران ها خریده بود و تمام مسائل را از روی اینها حل می کرد ( البته کتاب را به صورت علنی دستش نمی گرفت چون ضایع میشد ! ایشون مسئله ها را از روی این کتاب کپی برابر اصل می کرد رو تخته (چون مسائل ریاضی را میشه از راه های مختلفی حل کرد لذا اگر از روی یک کتاب مشخص کپی برداری کنید سریع ضایع میشوید !! ) بچه ها که دستش را خوانده بودند یه روز بهش گفتند آقا معلم جواب هایی که شما بدست میاری خیلی شبیه منتشران هست بعد یهو سرخ شد و بحث را عوض کرد !!:D ( بنده خدا منبعش لو رفته بود نمیدونست چکار کنه !! :D)

چهارمین خاطره مربوط به همین چند ماه پیش هستش ، یه درسی داریم به نام الکترومغناطیس میدان و موج نوشته دوید چنگ ، یک کتاب تخیلی 900 صفحه ای که اگر کل کتاب های ریاضی ، فیزیک و شیمی دبیرستان ( و حتی ریاضی های دوره ابتدایی و راهنمایی ! ) را روی هم بزاری نصف این کتاب فرمول و مسئله نداره !!! ریاضیات بسیار پیشرفته که حتمآً باید پیش نیاز های این درس که 11 کتاب ( ریاضیات مهندسی ، مدار الکتریکی ، محاسبات عددی و ... ) در دانشگاه هست را گذرانده باشی تا مطالبش را متوجه بشی ! مسئله هاش هر کدوم سه صفحه جواب داره !! به معنای واقعی این کتاب کابوس بچه های رشته برق است !!!
    یه روز استادمون خانم ولی زاده که دکترای الکترونیک داره داشت یه مسئله حل میکرد که جوابش انقدر طولانی بود استاد مجبور شد پنج بار تخته را پاک کنه تا به جواب آخر برسه !! بعد یکی از بچه ها گفت استاد میشه همین جواب آخر را حفظ کنیم بریم سر جلسه امتحان !!=))همون لحظه بود که کل کلاس از خنده منفجر شد !!:)) =))دانشجو فکر میکرد که اگر جواب استاد را حفظ کنه حله اما اصلاً اینطوری نیست چون درس تحلیلی است خودتان باید مسئله را آنالیز کنید تا جواب آخر را بدست بیاورید .
    آخر همنون کلاس بود که استاد از بچه ها سوال کرد که چیزی از درس امروز فهمیدید که همه گفتند بله ، استاد لبخدی زد و گفت میدونم هیچ کدومتون مباحث امروز را درست متوجه نشدید ! اما باید درک کنید که رشته شما رشته سختیه و باید تلاشتان را بیشتر کنید تا موفق شوید . ( یه جورایی راست میگفت بنده خدا )
    بهترین دوران زندگیم میشه گفت قبل از مدرسه رفتن و دوران دبیرستان بود ، خیلی حال می کردیم اما از موقعی که اومدم دانشگاه اون شور و شوق دبیرستان از بین رفته و خیلی برام کسل کننده شده .
    اما با وجود فعالیت در این انجمن و بچه های خوب انجمن سخت افزار دباره اون حس خوب بهم دست داد .
    خدا پشتیبان همتون باشه . @};-

امتیازها
    10,003
    سطح
    66
    294
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط rajah نمایش پست ها
    سعید افرازی متولد سال 1366 ساکن استان خوزستان شهرستان بهبهان-دارای مدرک مهندسی عمران عمران

علاقه مندی ها: مادربرد:asus کارت گرافیک:msi پاور:thermaltake کیس:thermaltake پردازنده:intell رم:gskill درایو نوری:asus

مانیتور:benq سایت:sakhtafzarmag& aryapars.net موبایل:samsung تیم باشگاهی:پرسپولیس،منچستر ، بارسا
    چه جالب رضا هستم متولد 74 ساکن استان خوزستان - شهرستان بهبهان و رشته ی تحصیلی : عمران - عمران : ماینتور : سامسونگ گوشی : سامسونگ تیم باشگاهی : رئال و پرسپولیس
    یه شباهت هایی داریما :|
    امتیازها
    1,187
    سطح
    18
    167
    کاربر انجمن
    محسن فدائی
    رشته نرم افزار
    مقطع آخرای کارشناسی
    علاقه مند به سخت فزار و کمک به دوستان
    خلاصه گفتم دیگه چیز خاصی به ذهنم نرسید که عرض کنم :)
    امتیازها
    3,393
    سطح
    36
    177
    کاربر انجمن
    سلام
    علیرضا غلامپورم.متولد 1372/5/10 ساکن مشهد
    بنده شاید باورتون نشه از سال 82 سیستم داشتم(اولین سیستمم گرافیک 128.رم256 داشت ک سیستم خفن زمان خودش بود)ولی اصلا ب فکر سخت افزار و نرم افزار و این داستانا نبودم.کلا سرم تو درس بود و گهگداری با سیستمم بازی میکردم یا فیلمی چیزی میدیدم.ولی ی دوسالی میشه ک یکم اساسی پیگیر سخت افزار و این داستانا شدم و ی چند ماهی میشه ک عضو این سایت شدم و اولین مشاورمو آرمین جان دادن
    ب فتوشاپ و سریال و بازی علاقه مندم
    امتیازها
    9,837
    سطح
    66
    833
    مشاور انجمن
    سلام,
    منم به نوبه خودم به عنوان داش کوچیکه خودتون گفتم با اجازه شما خودمو معرفی کنم

من عباس قلاوندی هستم از خوزستان
    متولد تیر ماه 1382(ه,ش) و در حال حاظر دانش آموز پایه یازدهم رشته ریاضی
    اما شغل اصلیم در حال حاظر مالک اصلی شرکت G.A.G.H.L_ns هستم که از 19 تیر 1396(ه,ش) توسط خودم تاسیس شد
    داشتن افتخار کامپوتر داشتنم هم بر میگرده به تقریبا 7,8 سال پیش که برای کار های مدرسه نیاز بود و یکی از اقوام این فرشته ی روی زمین رو برامون اوردن
    خیلی به الکترونیک و اون برد الکترونیکی سبز و افسونگر علاقه دارم
    از همون بچگی همیشه یه سیم و یه باتری تو جیبم بود و همش لامپ روشن میکردم!یادش بخیر!
    بعد که بزرگ شدم و این صفحه بزرگ رو توی کیس دیدم خیلی خوشم اومد!(نمیدونستم اسمش مادربرده!)
    3,4 سال پیش کامپیوتر به صورت کامل در اختیار من در اومد و یادمه با گرافیک آنبرد و Celeron 430 گیم میزدم
    از همون موقع که سیستمم بازی های توی بازار رو بالا نمی اورد دنبال راهکار برای افزایش قدرت سخت افزاری کامپیوترم بودم
    تازه همین پارسال اسفند بود که فهمیدم سیستمم گرافیک نداره و اولین کارت گرافیکی که خریدم شد Geforce 8500 gt که یادمه بازی Half-Life (که بهترین بازی زندگیمه و تقریبا همه نسخه هاش رو بازی کردم) نسخه Episode Two رو که برام با گرافیک آنبرد بالا نمیومد با همین کارت روی High-Quality بازی کردم.
    بعد ها که بازی COD WAW برام فریم زیر10 میداد کارت گرافیک GeForce 250 GTS رو خریدم و واقعا ازش راضیم(با اینکه بازی The Forest رو روی پایین ترین کیفیت 20 فریم میده ولی باز راضیم!)
    توی کل زندگیم مادرم همیشه بهترین همراهم بود.
    من واقعا معجزه خدا رو دو بار به طور کامل دیدم و واقعا هم همیشه شکر گذارش میمونم!

دوست دارم در آینده یادم نره چی بودم و چی میشم
    یه زمونی تو اینستاگرام واینر بودم و از همون موقع بود که شدم عباس جی ال وی
    راستی افترافکت و پریمیر و فتوشاپ و HTML و CSS رو هم واردم
    از nvidia بدم میاد و تقریبا از gigabyte متنفرم! از SAMSUNG هم زیاد خوشم نمیاد
    از ADM هم خوشم میاد مخصوصا از سری Ryzen
    عاشق ASUS و xiami! و Cooler Master رو هم دوست دارم
    ویرایش توسط _abbas_glv : 2022/07/18 در ساعت 19:57
    امتیازها
    81,597
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط iSteve نمایش پست ها
    سلام ناصر هستم فامیل و سن و تاریخ تولدم سکرت هست! از سخت افزار خیییییلی خوشم میاد...دیگه... بعضی اوقات خیلی دیر عصبانی میشم و گاهی خیلی زود، ولی وقتی عصبانی میشم دیگه...دیگه دیگه! کلا همه بهم میگن تو عصبی هستی(صددرصد اطرافیانم نظرشون همینه) ولی خودم تا حدودی قبول ندارم!...دیگه چی بگم؟...از خوراکی و غذا خوردن بدم میاد ولی خوب چه میشه کرد دیگه باید زنده موند! برای همین چاق نیستم ولی لاغر هم نیستم و با اینکه سنم کم نیست و اصلا بدنسازی کار نکردم ولی اصلا شکمم بزرگ نیست و مثل یه ورزشکاره! از ورزش و مخصوصا بدنسازی بینهایت متنفرم، راستی یادم رفت بگم قد من 175 هست ولی هیچ وقت خودمو تا حالا وزن نکردم!!!(تا جایی که یادم میاد آخرین بار حدودا 15 سال پیش بود که خودمو وزن کردم!). دیگه چون بچه ها میگن منم میگم دیگه رنگ چشام سبزه و موهام مشکیه، کلا همه میگن تو خوشگلی ولی خوب همیشه شکسته نفسی میکنم و میگم نه بابا!!!:)). موزیک هم خیلی گوش میکنم ولی فقط خارجی گوش میکنم و از ایرانی ها فقط و فقط شادمهر و از خارجی ها عاشق Drew Seeley هستم، از taylor swift و selena gomes هم خوشم میاد ولی به چشم خواهری بهشون نگاه میکنم!:D از EMINEM هم زیاد گوش میکنم و دوسش دارم. دیگه چی بگم... ابدا اهل فیلم و سریال نیستم و اصلا خوشم نمیاد یه جا بشینم و فیلم نگاه کنم، از اخبار هم بدم میاد، ولی فقط مجموعه ی باب اسفجی رو به شدت دنبال میکنم! و همه ی قسمت هاشون تا حالا دیدم! خیلی قشنگه. توی مدرسه که بودیم بچه ها بهم میگفتن گالیله چون فیزیکم خیلی خوب بود و به فیزیک علاقه داشتم ولی هیچ چیز در زندگیم به اندازه ی ریاضی و عربی حالمو بد نمیکنه! زیاد میشینم پای کامپیوتر تا حالا شده که 15 ساعت در روز پای سیستم باشم. دیگه همین دیگه بسه برم بخوابم دیگه. چقدر دیگه دیگه شد توجه کردین؟
    شگفتا...
    خیلی عجیبه، خیلی اتفاقی میخواستم ببینم منم قبلاً اینجا چیزی نوشتم یا نه، الان پست خودمو که مربوط به حدود 7 سال پیشه خوندمش.
    توی همین مدت چقدر آدم فرق میکنه...
    دیگه نه از ورزش بدم میاد بلکه خیلی هم دوسش دارم و نه از اون خواننده هایی که اسم بردم خوشم میاد! حتی راستش از این طرز نوشتار سطحی که قبلاً داشتم هم خوشم نمیاد! نشستن طولانی مدت پای گوشی و کامپیوتر هم حالمو بد میکنه.
    خیلی برام جالب بود. شما هم اگه سالیان پیش اینجا پستی گذاشته بودین حتما بخونید :)
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط _abbas_glv نمایش پست ها
    سلام,
    منم به نوبه خودم به عنوان داش کوچیکه خودتون گفتم با اجازه شما خودمو معرفی کنم

من عباس قلاوندی هستم از استان خوزستان و شهر اندیمشک
    متولد 26 تیر ماه 1382(ه,ش) و در حال حاظر دانش آموز پایه یازدهم رشته ریاضی
    اما شغل اصلیم در حال حاظر مالک اصلی شرکت G.A.G.H.L_ns هستم که از 19 تیر 1396(ه,ش) توسط خودم تاسیس شد!
    داشتن افتخار کامپوتر داشتنم هم بر میگرده به تقریبا 7,8 سال پیش که برای کار های مدرسه نیاز بود و یکی از اقوام این فرشته ی روی زمین رو برامون اوردن!
    خیلی به الکترونیک و اون برد الکترونیکی سبز و افسونگر علاقه دارم!
    از همون بچگی همیشه یه سیم و یه باتری تو جیبم بود و همش لامپ روشن میکردم!یادش بخیر!
    بعد که بزرگ شدم و این صفحه بزرگ رو توی کیس دیدم خیلی خوشم اومد!(نمیدونستم اسمش مادربرده!)
    3,4 سال پیش کامپیوتر به صورت کامل در اختیار من در اومد و یادمه با گرافیک آنبرد و Celeron 430 گیم میزدم!
    از همون موقع که سیستمم بازی های توی بازار رو بالا نمی اورد دنبال راهکار برای افزایش قدرت سخت افزاری کامپیوترم بودم!
    تازه همین پارسال اسفند بود که فهمیدم سیستمم گرافیک نداره و اولین کارت گرافیکی که خریدم شد Geforce 8500 gt که یادمه بازی Half-Life (که بهترین بازی زندگیمه و تقریبا همه نسخه هاش رو بازی کردم) نسخه Episode Two رو که برام با گرافیک آنبرد بالا نمیومد با همین کارت روی High-Quality بازی کردم.
    بعد ها که بازی COD WAW برام فریم زیر10 میداد کارت گرافیک GeForce 250 GTS رو خریدم و واقعا ازش راضیم(با اینکه بازی The Forest رو روی پایین ترین کیفیت 20 فریم میده ولی باز راضیم!)
    توی کل زندگیم مادرم همیشه بهترین همراهم بود.
    من واقعا معجزه خدا رو دو بار به طور کامل دیدم و واقعا هم همیشه شکر گذارش میمونم!

دوست دارم در آینده یادم نره چی بودم و چی میشم!
    از نظر اخلاقی خیلی شبیه آقای رضا عقاب هستم
    یه زمونی تو اینستاگرام واینر بودم و از همون موقع بود که شدم عباس جی ال وی!!!
    راستی افترافکت و پریمیر و فتوشاپ و HTML و CSS رو هم واردم.
    از nvidia بدم میاد و تقریبا از gigabyte متنفرم!!!! از SAMSUNG هم زیاد خوشم نمیاد!
    از ADM هم خوشم میاد مخصوصا از سری Ryzen!
    عاشق ASUS و xiami! و Cooler Master رو هم دوست دارم!
    سلام .
    خوش اومدید به فروم سخت افزارمگ
    شما از من بعد از این همه مدت دوری از فروم چه چیزی دیدید که به نتیجه رسیدید اخلاقتون شبیه من هست ؟

امتیازها
    9,837
    سطح
    66
    833
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    سلام .
    خوش اومدید به فروم سخت افزارمگ
    شما از من بعد از این همه مدت دوری از فروم چه چیزی دیدید که به نتیجه رسیدید اخلاقتون شبیه من هست ؟
    (فکر کنم غلط کردم رو واسه همین موقع ها ساختن!)

آقا رضا ببخشید بی احترامی کردم ما گنجشکی بیش نیستیم چه برسه به مقام رفیع شما!
    ببخشید خودمونو جای عقاب جا زدیم.
    دیگه تکرار نمیشه
    امتیازها
    17,097
    سطح
    83
    2,719
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arthur نمایش پست ها
    مهدی معافی.گرمسار.
    امسال شدیم دوم دبیرستان :دی
    رشتم هم ریاضی هست.
    همین دیگه!
    فکر کنن همه بدونن از چه برندی خوشم میاد :دی
    Everyone's Invited
    گرفتید دیگه؟:دی
    والا ناصر جان من هم خیلی تغییرها کردم ظاهرا، ولی خب تو این پست که نوشته بودم خیلی توضیحات نداده بودم.
    مهم ترینش هم اینه که دیگه اونقدر لوس نیستم :-D
    این آقا عباس عضو جدید انجمن رو میبینم یاد اون دوران خودم میوفتم.
صفحه 18 از 18 نخست ... 8161718
نمایش نتایج: از 171 به 180 از 180

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع