ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 17 از 18 نخست ... 715161718 آخرین
نمایش نتایج: از 161 به 170 از 180
    امتیازها
    9,173
    سطح
    64
    4,302
    اوركلاكر ارشد
    سلام

نمیدونم قبلا اینجا پست گذاشتم یا نه :-/

فرجام رضایی هستم
    متولد 1369 یا 1990
    علاقمند به سخت افزار و یادگیری مسائل مربوط به اون، البته بصورت تفریحی هم گیم مصرف میکنم مثل GTA V و witcher 3 و skyrim و PES
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط farjam1990 نمایش پست ها
    سلام

فرجام رضایی هستم
    متولد 1369 یا 1990
    علاقمند به سخت افزار و یادگیری مسائل مربوط به اون، البته بصورت تفریحی هم گیم مصرف میکنم مثل GTA V و witcher 3 و skyrim و PES
    بله البته این بیوگرافی خیلی فروتنانه بود.

بعید میدونم کسی آقا فرجام رو نشناسه. خود من برای اولین بار به واسطه ی آقا فرجام و جناب شالیکاریان وارد انجمن شدم.

از نظر فنی خبره ی سخت افزار Expert هستند و امیدوارم دوستان از حضور مجدد ایشون بتوانند نهایت استفاده را ببرند.
    امتیازها
    9,173
    سطح
    64
    4,302
    اوركلاكر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    بله البته این بیوگرافی خیلی فروتنانه بود.

بعید میدونم کسی آقا فرجام رو نشناسه. خود من برای اولین بار به واسطه ی آقا فرجام و جناب شالیکاریان وارد انجمن شدم.

از نظر فنی خبره ی سخت افزار Expert هستند و امیدوارم دوستان از حضور مجدد ایشون بتوانند نهایت استفاده را ببرند.

سلام
    قربانت آرمین جان خیلی لطف داری به من :x
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط farjam1990 نمایش پست ها
    سلام

فرجام رضایی هستم
    متولد 1369 یا 1990
    خیلی خوش آمدی فرجام جان مجدداً به جمعمون :x
    این بیوگرافی که دیروز نوشتید ورژن 2015 هست این لینکی که من پیدا کردم گذاشتم ورژن 2011 !X_X :D
    ببخشید که جسارت شد ! از اونجایی که اسمم رو دوستان لطف داشتند گذاشتند عقاب ! X_X سرم میترکه برای فضولی و عقاب بازی !! :D
    http://forums.sakhtafzarmag.com/thre...ull=1#post5753

خارج از شوخی انشاء الله همه ما از وجود استاد فرجام عزیز بهره کامل و جامع ببریم :x@};-@};-@};-
    امتیازها
    9,173
    سطح
    64
    4,302
    اوركلاكر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    خیلی خوش آمدی فرجام جان مجدداً به جمعمون :x
    این بیوگرافی که دیروز نوشتید ورژن 2015 هست این لینکی که من پیدا کردم گذاشتم ورژن 2011 !X_X :D
    ببخشید که جسارت شد ! از اونجایی که اسمم رو دوستان لطف داشتند گذاشتند عقاب ! X_X سرم میترکه برای فضولی و عقاب بازی !! :D
    http://forums.sakhtafzarmag.com/thre...ull=1#post5753

خارج از شوخی انشاء الله همه ما از وجود استاد فرجام عزیز بهره کامل و جامع ببریم :x@};-@};-@};-
    سلام رضا جان ممنونم از لطفت به من عزیز دل برادر

وای چه حالی داد نوشته اون همه سال پیشم رو دیدم :))) اون موقع تازه فهمیده بودم که CPU چیه ، گرافیک چیه و بویی از اورکلاک نبرده بودم... چقدر زود گذشت....
    عمر گران میگذرد خواهی نخواهی سعی بر آن کن نرود سوی.....
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    با سلام خدمت دوستان و اساتید و مدیران و تمام فعالان سایت بزرگ سخت افزار

دوستان منم فک کنم قبلا معرفی کردم خودمو و خواستم کاملش کنم یا به اصطلاح آپدیتش کنم
    بنده حقیر :
    عطاالله محمودی هستم / قد :177 / تحصیلات : لیسانس برق + سه مدرک فنی از وزارت آموزش فنی و حرفه ای / وزن : 76
    / تاریخ تولد : 1362 که البته بنده دوتا سن دارم یکی میشه همون 1362 که اصلیه و یکیش هم میشه 1363 که بدلیه / موقع متولد شدنم بنده متاسفانه زردی گرفتم و همونطور که مادرم میگفت تقریبا دیگه داشتیم غزل خداحافظی رو میخوندیم که با درمان و صبر و دعا که حدود 7 ماه به طول کشید ما دوباره زنده موندیم و الان در خدمت شمام
    متولد : تبریز / که البته الان چندین ساله تو ارومیه زندگی میکنیم چون پدرم نظامی ( ارتشی ) بود و آخرای محل خدمتشم ارومیه و حومه بود مارو هم آورد اینجا
    و البته چندتا فامیل داشتیم و چندتا از فامیلامونم اومدن ارومیه و ملک و باغ خریدن مثل ما و دیگه موندگار شدیم و تا الان زندگی شیرینی داشتیم
    قبلا فوتبال رو دوست داشتم ولی الان بنا به دلایلی اصلا فوتبال دوست ندارم ولی عاشق اتومبیلرانی کلاس مسابقه ای هستم و چندبارم از طریق دوستان امتحان کردم که خیلی سخته قبلا ورزشکار بودم و رزمی کار میکردم و تا خط 4 سامسامائه رفتم ولی خب موقع خدمت شد و همه چی رو گذاشتم کنار و رفتم سربازی
    تو موقع خدمت هم همین رزمی باعث شد نمرات ورزشیم در دوره سه ماهه مقدماتی و دوره سه ماهه تکاوری بالا باشه ( حتی رژه ) که متاسفانه همینم باعث شد توی پادگان تابلو بشم و تو موقع خدمت هم وظیفه سنگینی رو دوشم گذاشتن که البته مزایاش به سختیش میارزید / آدم صبور و آرومی هستم و گاها عصبانی میشم ولی سعی میکنم تو خودم بریزم و بروز ندم
    به حق و عدالت خیلی حساس هستم و اگر احساس کنم حق کسی رو یا حق خودم رو ناحق میکنن اونوقته که میزنم به سیم آخر
    به غیر از خدا از هیچ کسی ترسی ندارم / اهل کمک هستم و دوست دارم همه خوشحال باشن چه مادی و چه معنوی هر کاری از دستم بربیاد میکنم
    کار اصلیم طراحی و نصب و تعمیر سیستمهای برودتی از قبیل سردخانه و یخچالهای صنعتی و سیستمهای گرمایشی هست و شغل دومم که الان دیگه تو مغازه نمیشینم فروش قطعات کامپیوتریه
    که البته مغازه رو گذاشتم برای فروش تا از دست این عوارض و مالیات و هزارن مفت خوری دیگه راحت بشم و پولشو تو جای بهتری پچرخونم
    وضعیت مالیمون شکر خدا راضی هستیم و تا الان خلعی تو زندگی احساس نکردم / البته چیزایی بودند که از کنارش گذشتم علی رغم اینکه خیلی دوست داشتم به دست بیارم خیلی ....
    به سخت افزار و تکنولوژی و اینترنت پرسرعت واقعی علاقه زیادی دارم و اصلا اهل بازی و اینا نیستم
    به دوستان خود و اساتید فروم افتخار میکنم که در کنارشون هستم / سخت افزار اولین سایتی بود که من توش ثبت نام کردم و از اون موقع به این ور پیشرفت بالایی داشته و بهش افتخار میکنم تقریبا تو همه وب سایتهای سخت افزاری و نرم افزاری عضو هستم /
    آرزوی روزی رو دارم که همه و همه و همه خوشحال باشن و لبخند بزنن و تو دل هیچ کس غم و اندوه و مشکل نباشه حتی اندازه یه مولکول یا حتی اتم .

فدای همتون بشم
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    UPPPP
    امتیازها
    10,405
    سطح
    67
    304
    کاربر انجمن
    به نام خدا
    محسن عزیزی ۲۳ سال از قم , لیسانس مدیریت , و همچنین شاخه world of warcraft و کانتر قم (هد شاتر عظمی) درباره wow هم اکنون در پچ پاندا در wowzone به سر میبریم دارایه یک عدد گوشی و یک عدد پی سی , یک عدد کار عشقه فروم و بروبچه هایه سخت افزار مگ :x
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    UPPPPP
    امتیازها
    17,540
    سطح
    84
    1,245
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen70 نمایش پست ها
    به نام خدا
    محسن عزیزی ۲۳ سال از قم , لیسانس مدیریت , و همچنین شاخه world of warcraft و کانتر قم (هد شاتر عظمی) درباره wow هم اکنون در پچ پاندا در wowzone به سر میبریم دارایه یک عدد گوشی و یک عدد پی سی , یک عدد کار عشقه فروم و بروبچه هایه سخت افزار مگ :x
    اخ اخ ... خاطراتمون زنده کردی

یاده سرور دیستریک بخیر ... اون موقع این سرور ها نبود ما این سرور بازی میکردیم

دوستم یه WarLock داشت اغلب منم باهاش بازی میکردم اغلب هم رو تلنت shadow bolt البته کاستش زیاده ولی خب اگه Crit بگیره باس رو از جا میکنه

یبار یه shadow bolt پر کردم 40k باس ICC 25MAN زدم . دوستم پشماش ریخت

یه چند بار با Shaman / Hunter و ... هم بازی کردم هردوشون عالی بودن

Arena میرفتیم 2v2 هیرو ما یکی Pirist زالو بود یکی دیگه Paladin اصلا باگ بود نمیشود زد ...

به سختی میشود اون سرور بازی کرد همه یا روس چت میکردن یا انگلیسی ... جدا از اینا لگ هم خیلی میگرفت

گذشت تا اینکه اکبر فرجامنیا با کیاوش زحمت کشیدن سرور عالی WowZone رو راه اندازی کردن ...

اول های راه اندازی سرور خیلی مشکلات زیاد بود ...

ولی کم کم پا گرفت و فیک ترین و هارد ترین سرور ایران شد ... حتی یه روز های رسید که جعمیت سرور میشود 8 هزار نفر !!!!!

تو اون سرور هم هیرو های زیادی Up کردم

از همه مهم تر دنبال saronite گشتن ارزون قیمت بود

هیرو warrior فول ست ... GS 6700 پچ 80
    هیرو PRIEST shadow فول ست پچ 85 و 90

ولی کلا خیلی وقته بازی نمیکنم و فعلا دوتا میزنم :)
    واسه یه حس ِ تازه جنگیدن
    جالب این عشق تازه فهمیدن
    دلگیر از این مردابم من
    اَ وقتی که توش قاصدک دیدم

صفحه 17 از 18 نخست ... 715161718 آخرین
نمایش نتایج: از 161 به 170 از 180

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع