ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 13 از 18 نخست ... 31112131415 ... آخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 180
    امتیازها
    6,699
    سطح
    53
    1,272
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط th e nd نمایش پست ها
    نکنه شما هم با خواهرزاده هاتون میشینید نگاه می کنید؟ البته می دونید که به اجبار! :d
    :)) نه ما اصلا بچه کوچیک توی خانواده نداریم .خودم خوشم میاد.مثلا امشب نشستم انیمیشن the croods دیدم با چیبس و ماست...خوش گذشت:D چون کارتون ها فضای خوب و امیدوار کننده ای دارن.از دیدنشون خسته نمیشم.البته نه هر کارتونی.
    زندگی با همه ی وسعت خویش* محفل ساکت غم خوردن نیست* حاصلش تن به قضا دادن نیست*زندگی جاری شدن است*از تماشاگه آغاز حیات تا بدان جای که خدا میداند*
    امتیازها
    17,851
    سطح
    85
    3,751
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط sima_f نمایش پست ها
    :)) نه ما اصلا بچه کوچیک توی خانواده نداریم .خودم خوشم میاد.مثلا امشب نشستم انیمیشن the croods دیدم با چیبس و ماست...خوش گذشت:D چون کارتون ها فضای خوب و امیدوار کننده ای دارن.از دیدنشون خسته نمیشم.البته نه هر کارتونی.
    بله درسته.كم و بيش همه انيميشن را دوست دارند.حتي من...:-bd
    البته من فقط انيميشن سينمايي مي بينم نه سريالي.
    بچه ها the lionking يادتون هست؟ خيلي جالب بود.هممون باهاش خاطره داريم :x

امتیازها
    8,571
    سطح
    62
    700
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط th e nd نمایش پست ها
    مشخص هست که انسان کم حرفی هستید! ;)
    دادا ايشالا برخورد نزديك داشته باشيك متوجه ميشيد :d

LIKE====>KING OF THE ROADS<===LIKE

امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    دوستان عزیز فقط به این نکته توجه کنید که اینجا چت روم نیست!
    امتیازها
    5,002
    سطح
    45
    1,029
    کاربر انجمن

Cool

منم خیلی دیر تاپیک رو دیدم ولی معرفی میکنم.
    مهیار کاظم پور ملقب به me.mr هستم.متولد تهران.سنم کمه ولی یک وبلاگ هوش دارم که اگه تو گوگل بزنید میبینید و میتونید سنمو حدس بزنید.;)
    عاشق شکلات و کاکائو و اسمارتیز و کیک و ... هستم.عاشق شکلات صبحانه تاهونلا هستم که خود ایران تولید میکنه.
    از ویندوز 8 خیلی خوشم میاد مخصوصا متروش.طرفدار دو آتیشه اینتل هستم و همیشه اینتل راست قامت باقی خواهد ماند.@};-
    از بچگی عاشق ساخت چیزای کوچیک بودم=D>
    مثلا تو بچگیم یه یخچال داشتم که هنوزم تو شوکم که چجوری اونو ساخته بودم که هم سرد میکرد هم گرم.(عکسشو میبینید)@-)*روی عکس ها کلیک کنید*

این یخچال رو با قوطی شیر خشک داداشم درست میکردم و 2 تا دستگاه ازش درست کردم که یکیشو فروختم.یکیشم نگه داشتم.
    شوخ طبعم و کلا خیلی جک میگم و همیشه خندونم.
    از شیرین پلو و هویج پلو متنفرم.از کبابم بدم میاد.
    از اسکایپ خیلی خوشم میاد نمی دونم چرا.طرفدار گلکسی و اپل هردو با همم.
    یک دوره تو تلویزیون هم مجری بودم.خلاصه بچه های کلاسمون بهم میگفتن مخ ولی خودم قبول نداشتم.

امیدوارم از بیوگرافیم استفاده کافی رو برده باشید...
    @};-:-*

MAYBE#
    امتیازها
    5,525
    سطح
    47
    397
    کاربر انجمن
    وقت نشد زودتر معرفی کنیم!
    ایمان احمدوند هستم.متولد 18 مهرماه 1373 (متولد تهران-اصلیت بروجردی). دانشجوی ورودی92 مهندسی کامپیوتر-سخت افزار دانشگاه حکیم سبزواری(مشهد)
    از طفولیت عاشق الکترونیک و سخت افزار بودم ،به فراگیری شبکه هم خیلی علاقه دارم از بین برندهای سخت افزاری به Asrockعلاقه دارم. 5سال در رشته جودو فعالیت حرفه ای داشتم بعد به دلیل مشغله درسی رها کردم.حدود دو سال هم هست بدنسازی رو ادامه می دم . به شدت به گیم علاقه دارم .عاشق شورلت ایمپالا هستم وخوشحالم از اینکه با مجموعه و مجله وزین سخت افزار آشنا شدم.
    امتیازها
    943
    سطح
    16
    43
    کاربر جدید
    دوستان عزيز من هم تازه اين تاپيك رو ديدم و خودم رو معرفي ميكنم.
    حميد متولد 1363 . تمام عمرم تهران بودم الآن يه مدتيه به دليل يه سري مسائل كاري قم هستم.
    سال 80 بعد از ديپلم رفتم خارج از كشور براي تحصيل و ليسانس IT گرفتم. بعد از اون برگشتم ايران و مشغول به كار شدم. اين اواخر هم به دليل تسلطي كه به زبان انگليسي دارم ديدم حيفه كه مدرك نگيرم و ليسانس آموزش زبان خوندم. در حال حاضر هم تو يه شركت خودرويي كارهاي پژوهشي، تحقيقاتي و پشتيباني انفورماتيك انجام ميدم. گاهي اوقات هم شاگرد خصوصي براي آموزش زبان دارم. البته خريد و فروش لپ تاپ و اسمبل سيستم رو هم گهگداري انجام ميدم.
    تو ليست علاقه مندي هام در بالاترين رتبه تيم محبوبم و پرطرفدارترين تيم آسيا پرسپوليس عزيز جا داره كه هيچ چيز امكان نداره بتونه جاشو در بالاي جدول بگيره. بعد از اون هم تك ستاره و جادوگر فوتبال آسيا استاد علي كريمي كه فيليكس ماگات در مورد او گفته بود: "اگر علي كريمي اروپايي بود هيچ تيمي در جهان پول خريدش را نداشت".
    البته از مديران محترم خيلي عذر ميخوام كه بحث يكم فوتبالي شد ولي علاقيات درجه يكمه نميتونم كاريش كنم.
    به مبحث سخت افزار و شبكه هم بسيار علاقه مندم و اخبار مرتبط با اونها رو سعي ميكنم به طور مداوم دنبال كنم و دوست دارم هميشه مطالبي كه ميخونم و ياد ميگيرم رو به صورت عملي پياده كنم. خودرو و مباحث مربوطه از جمله فناوري هاي روز، اطلاعات فني و خصوصاً تيونينگ از علاقه مندي هاي ديگه اي هستن كه اشتياقي ويژه در من ايجاد ميكنند.
    در خصوص ورزش هم به غير از فوتبال كه به اون اشاره كردم، عاشق كارتينگ و تيراندازي هستم. از علاقم به كارتينگ در اين حد بگم كه گاهي اوقات درس دانشگاه و كارم رو به خاطر يه دور در پيست زدن مي پيچوندم و با رفقا ميرفتيم مسابقه.
    به تيراندازي هم بسيار علاقه دارم تا حدي كه امكان نداره جايي برم و تفنگ باديم رو با خودم نبرم به طوري كه از دوستان و فاميل هر كس منو ميبينه اول سراغ تفنگم و ميگيره و حال و احوال اونو ميپرسه.
    در آخر از همه دوستان عذر ميخوام كه خيلي طولاني شد و تشكر ميكنم كه وقت گذاشتيد و خلاصه بيوگرافي من رو خونديد.

هميشه شاد و پيروز و سربلند باشيد.
    با سپاس و درود فراوان
    لانه ات را بر حباب حوصله مردمان نساز
    تا آواره بی حوصلگی شان نشوی . . .

امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Hawk نمایش پست ها
    دوستان عزيز من هم تازه اين تاپيك رو ديدم و خودم رو معرفي ميكنم.
    حميد متولد 1363 . تمام عمرم تهران بودم الآن يه مدتيه به دليل يه سري مسائل كاري قم هستم.
    سال 80 بعد از ديپلم رفتم خارج از كشور براي تحصيل و ليسانس IT گرفتم. بعد از اون برگشتم ايران و مشغول به كار شدم. اين اواخر هم به دليل تسلطي كه به زبان انگليسي دارم ديدم حيفه كه مدرك نگيرم و ليسانس آموزش زبان خوندم. در حال حاضر هم تو يه شركت خودرويي كارهاي پژوهشي، تحقيقاتي و پشتيباني انفورماتيك انجام ميدم. گاهي اوقات هم شاگرد خصوصي براي آموزش زبان دارم. البته خريد و فروش لپ تاپ و اسمبل سيستم رو هم گهگداري انجام ميدم.
    تو ليست علاقه مندي هام در بالاترين رتبه تيم محبوبم و پرطرفدارترين تيم آسيا پرسپوليس عزيز جا داره كه هيچ چيز امكان نداره بتونه جاشو در بالاي جدول بگيره. بعد از اون هم تك ستاره و جادوگر فوتبال آسيا استاد علي كريمي كه فيليكس ماگات در مورد او گفته بود: "اگر علي كريمي اروپايي بود هيچ تيمي در جهان پول خريدش را نداشت".
    البته از مديران محترم خيلي عذر ميخوام كه بحث يكم فوتبالي شد ولي علاقيات درجه يكمه نميتونم كاريش كنم.
    به مبحث سخت افزار و شبكه هم بسيار علاقه مندم و اخبار مرتبط با اونها رو سعي ميكنم به طور مداوم دنبال كنم و دوست دارم هميشه مطالبي كه ميخونم و ياد ميگيرم رو به صورت عملي پياده كنم. خودرو و مباحث مربوطه از جمله فناوري هاي روز، اطلاعات فني و خصوصاً تيونينگ از علاقه مندي هاي ديگه اي هستن كه اشتياقي ويژه در من ايجاد ميكنند.
    در خصوص ورزش هم به غير از فوتبال كه به اون اشاره كردم، عاشق كارتينگ و تيراندازي هستم. از علاقم به كارتينگ در اين حد بگم كه گاهي اوقات درس دانشگاه و كارم رو به خاطر يه دور در پيست زدن مي پيچوندم و با رفقا ميرفتيم مسابقه.
    به تيراندازي هم بسيار علاقه دارم تا حدي كه امكان نداره جايي برم و تفنگ باديم رو با خودم نبرم به طوري كه از دوستان و فاميل هر كس منو ميبينه اول سراغ تفنگم و ميگيره و حال و احوال اونو ميپرسه.
    در آخر از همه دوستان عذر ميخوام كه خيلي طولاني شد و تشكر ميكنم كه وقت گذاشتيد و خلاصه بيوگرافي من رو خونديد.

هميشه شاد و پيروز و سربلند باشيد.
    با سپاس و درود فراوان
    حمید جان حواست باشه اون لوله تفنگت رو سمت من نگیری !!! من قلب درست و حسابی ندارما بدون شلیک میرم اون دنیا !!! :D دیگه لازم نیست ساچمه هم مصرف کنی !! :D
    از اینکه به جمع ما اضافه شدید بسیار خوشحالم و انشاء الله با کمک شما و بقیه عزیزان روز به روز به سمت پیشرفت مجموعه حرکت کنیم ! :)

امتیازها
    943
    سطح
    16
    43
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط eshraghi2011 نمایش پست ها
    حمید جان حواست باشه اون لوله تفنگت رو سمت من نگیری !!! من قلب درست و حسابی ندارما بدون شلیک میرم اون دنیا !!! :D دیگه لازم نیست ساچمه هم مصرف کنی !! :D
    از اینکه به جمع ما اضافه شدید بسیار خوشحالم و انشاء الله با کمک شما و بقیه عزیزان روز به روز به سمت پیشرفت مجموعه حرکت کنیم ! :)
    آقا رضا گل اين حرفا چيه ما مخلص شما هم هستيم. لوله تفنگ ما هيچ وقت به روي رفيق بلند نميشه شما كه ديگه سروري. تفنگ منم پسر خيلي خوبيه دربست در خدمت خلق خداست نه بر عليهشون.
    منم از اينكه در اين جمع صميمي و دوست داشتني حضور دارم و با دوستان خوبي مثل شما آشنا شدم خيلي خوشحالم.
    لانه ات را بر حباب حوصله مردمان نساز
    تا آواره بی حوصلگی شان نشوی . . .

امتیازها
    12,803
    سطح
    73
    3,081
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    سلام
    امیر محموذ هستم و نیازی به معرفی نیست همه میشناسنم :)
    خدا حافظ
    CPU : 4770k
    GPU : GTX770
    Mobo:Maximus VI Extream
    Drive : SSD 500GB + 128GB & HDD 2TB
    RAM : 16G @ 2400Mhz
    POWER : GREEN Overclocking EVO OC+1350
صفحه 13 از 18 نخست ... 31112131415 ... آخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 180

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع