ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 11 از 18 نخست ... 910111213 ... آخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 180
    امتیازها
    3,418
    سطح
    36
    67
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Beni7192 نمایش پست ها
    خوب شد گفتی شمالی ها ناراحت نشن والا الان بن میشدی :))
    در حال حاضر سه تا از مدیرا شمالی اند!!!
    بله بنده به بچه های شمال ارادت خاصی دارم مخصوصا آقای شالیکاران، اگرم چیزی هست کم سعادتی از منه.
    سینما قویترین صلاح است.
    موسولینی
    امتیازها
    19,024
    سطح
    87
    1,973
    کاربر انجمن
    دیر معرفی میکنم بخاطر اینکه تاپیک رو تازه دیدم :دی
    منم نیما هستم 25 سالمه قدم 190 وزنم 105 کیلوگرم بچه ها میگن چاقم خودم داره باورم میشه چاقم :دی
    ایرانشهر زندگی میکنم (سیستان و بلوچستان)
    رشته تحصیلیم عمرانه دوره کارشناسیش رو دارم طی میکنم به کامپیوتر بیشتر از رشته ام علاقه نشون میدم :دی
    توش حرفه ای نیستم مثل بچه های سخت افزار ولی بیسوادم نیستم توش
    دوبار سیستمم رو دزد برد ولی پیداش کردم دفعه دوم دزد برد دیگه پیدا نشد و مجبور شدم یکی دیگه بخرم
    از غذا خوردن لذت میبرم هرچی باشه میخورم به هیچی نه نمیگم
    از موز،پرتغال،انبه،زردآلو،طا لبی،خربزه،و... خوشم میاد بازم به هیچی نه نمیگم:دی
    عاشق فوتبالم ولی بازیکن خوبی نبودم ولی دروازه بانیم خوبه :دی
    موسیقی رو بیشتر از فیلم و کلیپ دیدن دوست دارم
    از تنهایی خوشم میاد
    ماکارونی و کباب رو بیشتر ازبقیه غذا ها دوست دارم
    آشپزیم اندازه یک کدبانو خوبه
    مثل یک مرد 18 ماه خدمت کردم البته نزدیک خونمون بودم

در حال حاضر مشغول تعمیر مغازم هستم قراره خدا بخواد یک مغازه شیک بزنم (بنگاه املاک)

همین دیگه

امتیازها
    7,904
    سطح
    59
    388
    کاربر انجمن
    سلام
    منم این تایپیک و تازه دیدم!
    مرتضی شفیعی هستم.
    متولد 17/03/1364 تهران ساکن اسلامشهر.
    قد 180 وزن 74.5
    دیپلم نقشه کشی ساختمان خخخخخخخخخخخخخخ
    علاقه شدیدی به رشته کامپوتر داشتم اما به دلایلی نشد که بشه!
    به اینترنت و سخت افزار وگوشی علاقه زیادی دارم. برند مورد علاقمم asus هست.
    سریال زیاد میبینم البته از نوع خارجی مثل
    Nikita, Grimm, Arrow, Supernatral, Vampire Diaries, American Harror story.
    تخصص خاصی ندارم چیز زیادیم بلد نیستم اون چیزیم که بلدم از این فروم و کاربرای گلش یاد گرفتم.
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    سلام ناصر هستم فامیل و سن و تاریخ تولدم سکرت هست! از سخت افزار خیییییلی خوشم میاد...دیگه... بعضی اوقات خیلی دیر عصبانی میشم و گاهی خیلی زود، ولی وقتی عصبانی میشم دیگه...دیگه دیگه! کلا همه بهم میگن تو عصبی هستی(صددرصد اطرافیانم نظرشون همینه) ولی خودم تا حدودی قبول ندارم!...دیگه چی بگم؟...از خوراکی و غذا خوردن بدم میاد ولی خوب چه میشه کرد دیگه باید زنده موند! برای همین چاق نیستم ولی لاغر هم نیستم و با اینکه سنم کم نیست و اصلا بدنسازی کار نکردم ولی اصلا شکمم بزرگ نیست و مثل یه ورزشکاره! از ورزش و مخصوصا بدنسازی بینهایت متنفرم، راستی یادم رفت بگم قد من 175 هست ولی هیچ وقت خودمو تا حالا وزن نکردم!!!(تا جایی که یادم میاد آخرین بار حدودا 15 سال پیش بود که خودمو وزن کردم!). دیگه چون بچه ها میگن منم میگم دیگه رنگ چشام سبزه و موهام مشکیه، کلا همه میگن تو خوشگلی ولی خوب همیشه شکسته نفسی میکنم و میگم نه بابا!!!:)). موزیک هم خیلی گوش میکنم ولی فقط خارجی گوش میکنم و از ایرانی ها فقط و فقط شادمهر و از خارجی ها عاشق Drew Seeley هستم، از taylor swift و selena gomes هم خوشم میاد ولی به چشم خواهری بهشون نگاه میکنم!:D از EMINEM هم زیاد گوش میکنم و دوسش دارم. دیگه چی بگم... ابدا اهل فیلم و سریال نیستم و اصلا خوشم نمیاد یه جا بشینم و فیلم نگاه کنم، از اخبار هم بدم میاد، ولی فقط مجموعه ی باب اسفجی رو به شدت دنبال میکنم! و همه ی قسمت هاشون تا حالا دیدم! خیلی قشنگه. توی مدرسه که بودیم بچه ها بهم میگفتن گالیله چون فیزیکم خیلی خوب بود و به فیزیک علاقه داشتم ولی هیچ چیز در زندگیم به اندازه ی ریاضی و عربی حالمو بد نمیکنه! زیاد میشینم پای کامپیوتر تا حالا شده که 15 ساعت در روز پای سیستم باشم. دیگه همین دیگه بسه برم بخوابم دیگه. چقدر دیگه دیگه شد توجه کردین؟
    امتیازها
    17,851
    سطح
    85
    3,751
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    ناصر جان عجب شخصيت پيچيده اي داري! هيچي سر در نيووردم!

امتیازها
    2,663
    سطح
    31
    247
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط isteve نمایش پست ها
    سلام ناصر هستم فامیل و سن و تاریخ تولدم سکرت هست! از سخت افزار خیییییلی خوشم میاد...دیگه... بعضی اوقات خیلی دیر عصبانی میشم و گاهی خیلی زود، ولی وقتی عصبانی میشم دیگه...دیگه دیگه! کلا همه بهم میگن تو عصبی هستی(صددرصد اطرافیانم نظرشون همینه) ولی خودم تا حدودی قبول ندارم!...دیگه چی بگم؟...از خوراکی و غذا خوردن بدم میاد ولی خوب چه میشه کرد دیگه باید زنده موند! برای همین چاق نیستم ولی لاغر هم نیستم و با اینکه سنم کم نیست و اصلا بدنسازی کار نکردم ولی اصلا شکمم بزرگ نیست و مثل یه ورزشکاره! از ورزش و مخصوصا بدنسازی بینهایت متنفرم، راستی یادم رفت بگم قد من 175 هست ولی هیچ وقت خودمو تا حالا وزن نکردم!!!(تا جایی که یادم میاد آخرین بار حدودا 15 سال پیش بود که خودمو وزن کردم!). دیگه چون بچه ها میگن منم میگم دیگه رنگ چشام سبزه و موهام مشکیه، کلا همه میگن تو خوشگلی ولی خوب همیشه شکسته نفسی میکنم و میگم نه بابا!!!:)). موزیک هم خیلی گوش میکنم ولی فقط خارجی گوش میکنم و از ایرانی ها فقط و فقط شادمهر و از خارجی ها عاشق drew seeley هستم، از taylor swift و selena gomes هم خوشم میاد ولی به چشم خواهری بهشون نگاه میکنم!:d از eminem هم زیاد گوش میکنم و دوسش دارم. دیگه چی بگم... ابدا اهل فیلم و سریال نیستم و اصلا خوشم نمیاد یه جا بشینم و فیلم نگاه کنم، از اخبار هم بدم میاد، ولی فقط مجموعه ی باب اسفجی رو به شدت دنبال میکنم! و همه ی قسمت هاشون تا حالا دیدم! خیلی قشنگه. توی مدرسه که بودیم بچه ها بهم میگفتن گالیله چون فیزیکم خیلی خوب بود و به فیزیک علاقه داشتم ولی هیچ چیز در زندگیم به اندازه ی ریاضی و عربی حالمو بد نمیکنه! زیاد میشینم پای کامپیوتر تا حالا شده که 15 ساعت در روز پای سیستم باشم. دیگه همین دیگه بسه برم بخوابم دیگه. چقدر دیگه دیگه شد توجه کردین؟
    این صداقتت منوکشته...:d....مگه{ د.....} که سنتو نمی گی..؟..:d....یکم دیگه توضیح میدادی...=p~..یوقت کم نیاری ناصرجان...;))
    امتیازها
    2,592
    سطح
    30
    163
    کاربر انجمن
    سلام بر دوستان گل !
    سعید هستم 18 سالمه
    حدودا یه یه سالی ونیمی میشه به سخت افزار علاقه مند شدم ولی چون شیرازیم حسش نیست خیلی دنبال کنم سخت افزار رو :d ولی اطلاعاتم بدک هم نیست ( آره خیر سرم :|)
    خوشحال میشم یکی تو زمینه پردازنده هاهای amd وارده به ما کمک کنه چون هیچی بلد نیستم :d پشت کنکوریم ایشالا یه سال دیگه هم هستیم :|:|:|
    سایت خوبیه مخصوصا صفحه اصلی چون اختصاصی سروش جونمه !
    از اسمم حتما حدس زدین یکی از دوستان آقا حسام هستم ( البته شک دارم اینجا فعالیت کرده باشه :-؟ )
    عاشق سیستم های غول از نوع htpc هستم
    در مورد تایپ کردن و حرف زدن خیلی امیدوارم رو اعصاب دوستان نباشم :)))) بعدا به مروز زمان میفهمید منظورم رو
    عاشق روباتیک و کلا رباتم ولی کو پول که فعالیت کنم :|
    چی بگم دیگه؟؟:
    از تحویل نگگرفتن هم بدم میاد
    8-|d
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    به همه دوستان عزیز خوش آمد میگم، البته یکسری از دوستان دیر خودشان را معرفی کردند!
    امتیازها
    7,841
    سطح
    59
    284
    کاربر انجمن
    سلام .
    حسام هستم .
    لیسانس مهندسی معماری .
    متولد 68 :)
    اهل فوتبال ! بایرن مونیخ >>> بارسلونا >>>>> منچستر
    اخبار مربوط به سخت افزار رو پیگیری میکنم .
    فعلا دارم واسه ارشد میخونم ایشالله !
    مدرس 3DS max و وی ری البته نه چندان حرفه ای !
    کلا اهل گیم نیستم زیاد ، البته قیدما یه DOTA , WOW و کانتر میزدیم !
    اهل مشهدم ، زاهدان زندگی میکنم و درس میخونم .
    امتیازها
    8,571
    سطح
    62
    700
    کاربر انجمن
    با سلام
    منم تازه اینجارو دیدم
    رضا هستم متولد 1370 بهمن ماه ساکن تهران قدم 192 هست وزن 70 لاغرم.
    دانشجوی مهندسی صنایع(برنامه ریزی و تحلیل سیستم) تو شهر فیروزکوه هستم
    از آواتارم هم که معلومه عاشق کامیون و ماشین سنگین هستم تقریبا تمام زندگیم کامیون هست بسکتبال هم خیلی دوست دارم وقت کنم بازی میکنم کم رو هستم و کم حرف معمولا.
    از حدود 4 سال پیش که میخواستم سیستم بخرم به سخت افزار علاقه مند شدم طوری که یک سال تمام هر هفته مجله میخریدم ببینم قطعه جدید چی اومده و چی قراره بخرم که آخر خودم تنهایی رفتم و از بازار سیستمم رو خریدم یه مدتی عشق 5870 تو وجودم افتاده بود که کار به جایی رسیده بود داشتم خیلی از وسایلم رو بفروشم و بخرمش که نشد و 5850 خریدم و چند ماه پیش در یک عملیلات رفاقتی با دسوتم عوض کردم خوشش اومد دادم بهش 5770 اون رو گرفتم :D
    موزیک بیشتر تیلور سوئیفت گوشی میدم تقریبا همش تیلور سوئیف گوش میدم دوستام هم مارو به عنوان همسر تیلور میشناسن :))
    شغل خاصی ندارم تو کار پخش لوارم پزشکی هستیم ولی دوست دارم برم تو بازار کامپیوتر.البته زیاد از اونجا برای اطرافیانم خرید میکنم چند تا دوستم تو مغازه ها پیدا کردم!
    شغل دیگم شوفری هست :D البته کمکی و قاچاقی شبا پدرم خسته میشه من میشینم به جاش چون گواهینامه پایه یک ندارم.
    یکی از کارهایی که زیاد انجام میدم و گاه مورد تمسخر قرار میگیرم عکاسی هست اونم از نوع کامیونی هست بهترین تجربه هم مرز بازرگان که تقریبا 3 ساعت داشتم از کامیون ها عکس میگرفتمو با بالغ بر 30 راننده ترک صحبت کردم(ترکی بلدم)و سوار ماشیناشون شدم :D
    گاها با عراقی هایی که میرن بندر انزلی هم برخورد دارم مخصوصا با اون اکتروس هایی که تو خود آ«مان هم کمه و عراقی ها چند تا چند تا دارن!
    و رانندگی با actros 1843 رو با رانندگی مازراتی و فراری و هیچی عوض نمیکنم هر یک ساعتی که پشت این ماشین هستم لذتی برابر یک روز کامل رانندگی با بهترین سواری رو داره شاید بیشتر...
    و خیلی خوشحالم که اینجا عضو شدم و هستم....

LIKE====>KING OF THE ROADS<===LIKE

صفحه 11 از 18 نخست ... 910111213 ... آخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 180

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع