ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام شرکت را بهترین شرکت ساخت تلفن همراه می دانید ؟

رأی دهندگان
85. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • NOKIA

24 28.24%
  • SAMSUNG

21 24.71%
  • APPLE

17 20.00%
  • LG

6 7.06%
  • Motorola

2 2.35%
  • SONY ERICSSON

3 3.53%
  • HTC

11 12.94%
  • I-MATE

0 0%
  • ACER

0 0%
  • Hyundai

0 0%
  • BlackBerry

1 1.18%
  • VERTU

0 0%
  • PHILIPS

0 0%
  • SEGAM

0 0%
صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 39
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته

Question نظر سنجی : کدام شرکت را بهترین شرکت ساخت تلفن همراه می دانید ؟

لطفا دلیل انتخاب خود را بنویسید .

لطفا اظهار نظر هایتان طوری نباشد که دوستان فکر کنند تعصبی هستید . دلیل منطقی برای انتخاب خود بیاورید
    با تشکر
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    من سامسونگ رو انتخاب کردم - به این دلایل
    طراحی فوق العاده زیبا
    سیستم عامل اندروید ( در گوشی های حرفه ای )
    امکانات سخت افزاری بالا
    قیمت به نسبت مناسب
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    اگه بخوام انتخاب کنم بهترین شرکت ساخت گوشی کدوم شرکته باید بگم نوکیا.چون1 . نو آوری داره.مثلا به N8,C7 و E7 نگاه کنید.نسبت به مدل های قبلی هم یکم زیباترشدن و هم مجهز به فناوری Usb on the go.اما این شرکت فهمید که این محصولات به خاطر سخت افزارشون و شکل ظاهریشون کم فروش میکنن و زیاد طرفداران نوکیا راضی نیستن N9 و بعد Lumia 800رو عرضه کرد که از بهترین های بازارن2. خودکفایی اش.بیشتر گوشی های Nokia همراه با سیستم عامل ساخت خود این شرکت هستند.(برعکس سامسونگ و HTC که بیشتر از 90% محصولاتشون با آندرویید گوگل)سیمبین درسته در حال حاظر شاید در پایین ترین نقطه جدول سیستم عامل های همراه باشه اما واقعا با آپدیت هاش بهتر شده.شما نمیتونید سیمبین 3 عادی رو با سیمبین Belle مقایسه کنید.(درسته هنوز رسمیش نیومده ولی غیررسمی اش فوق العاده بود.پس ببینید رسمی اش چی میشه.)چون به آندرویید نزدیک میشه.درضمن نوآوری رو که تو شماره یک گفتم تو سیستم عامل هم صدق میکنه.نوکیا حتی وقتی دید فروش محصولاتش به خاطر سیمبین کم شده اومد و Meego رو روی N9 پیاده کرد(جای تعجب داره چرا نوکیا نیومد به جای استفاده از ویندوز فن مایکروسافت ,Meego خودش رو توسعه بده)3.قیمت های نسبتا مناسب همراه با کیفیت محصولات.قیمت 485 هزار تومان برای N8 با اون همه قابلیت خوب نیست.یا 385 برای C7.

اما اگه بخواین بگم کدوم شرکت ها رو به ترتیب دوست دارم باید بگم 1.اپل.2.سامسونگ.3.نوکیا و بعد HTC.

امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    من LG رو انتخاب کرم چون هر فناوری رو اولین بار بکار میبره:بلوتوث 3 , tegra 2 , پردازنده دو هسته ای , صفحه نمایش 3 بعدی , دورببین 3 بعدی و ...
    تازه بعضی چیزاش هنوزم بعد چند سال تو شرکت های دیگه دیده نمیشه مثل BL 40 با صفحه نمایش 21:9 و کیفیت فوق العاده با صدای دالبی موبایل کیفیت عالی که 2009 تولید شده , برای فیلم دیدن محشره.بعد از حدود 3 سال هنوز تو هیچ گوشی فیلم دیدن به این اندازه حال نمیده.
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    من LG رو انتخاب کرم چون هر فناوری رو اولین بار بکار میبره:بلوتوث 3 , tegra 2 , پردازنده دو هسته ای , صفحه نمایش 3 بعدی , دورببین 3 بعدی و ...
    تازه بعضی چیزاش هنوزم بعد چند سال تو شرکت های دیگه دیده نمیشه مثل BL 40 با صفحه نمایش 21:9 و کیفیت فوق العاده با صدای دالبی موبایل کیفیت عالی که 2009 تولید شده , برای فیلم دیدن محشره.بعد از حدود 3 سال هنوز تو هیچ گوشی فیلم دیدن به این اندازه حال نمیده.
    گوشی bl 40 زیادهم جالب نیست . خیلی بلنده و یه جورایی آدم از گوشی بدش میاد .
    من اصلا با bl 40 موافق نیستم و اونو انتخاب مناسبی نمیبینم ( البته فقط برای صفحه نمایش )
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط nVIDIA نمایش پست ها
    گوشی bl 40 زیادهم جالب نیست . خیلی بلنده و یه جورایی آدم از گوشی بدش میاد .
    من اصلا با bl 40 موافق نیستم و اونو انتخاب مناسبی نمیبینم ( البته فقط برای صفحه نمایش )
    تا حالا خودت باهاش کار کردی؟
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    تا حالا خودت باهاش کار کردی؟
    خیر
    ولی صفحه نمایشش یه جوریه
    البته دلیل نمیشه گوشیش بد باشه من فقط نظر خودمو درباره صفحه نمایش دادم
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    من به عنوان کسی که باهاش به مدت طولانی کار کردم میگم که صفحه این گوشی عالیه.به جرات میتونم بگم که یکی از بهترین گوشی های غیر هوشمنده.وقتی منوی گوشی رو میبینی باورت نمیشه که سیستم عاملش جاواست.
    امتیازها
    75,022
    سطح
    100
    6,106
    کاربر انجمن
    فقط س----------------------------------------------------------------------------------امس--------------------------------------------------------------ونگ

کارایی بالا
    سیستم عامل که حرفش رو نزن
    پردازنده دمش گرم بروزتربناش میذاره
    طراحی ظاهری یه کم ضعیفه

درکل:17.5 از20
    :))
    .................................................. ........................................

>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<

.................................................. .......................................

امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    منم اپل رو انتخاب میکنم به خاطر : 1 زیبایی و کاربرپسند 2 کیفیت و کارایی 3 سیستم عامل قدرتمند 4 پیشرفته و به روز و خلاصه هرچ بخای این گوشی داره با خودش یدک میکشه.....
صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 39

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

acer apple black berry foroms forum galaxy lg mag magazine mobile nokia sakhtafzar sakhtafzar magazine sakhtafzar magazine forum sakhtafzar magazine forums sakhtafzarmag sakhtafzarmag forum sakhtafzarmag forums sakhtafzarmagazine sakhtafzarmagazine forum sakhtafzarmagazine forums samsung sony ericsson فروم فروم ماهنامه سخت افزار فروم مجله سخت افزار فروم نشريه سخت افزار فروم نشریه سخت افزار فروم تخصصي فروم تخصصي ماهنامه سخت افزار فروم تخصصي مجله سخت افزار فروم تخصصي نشريه سخت افزار فروم تخصصي سخت افزار فروم تخصصی فروم تخصصی سخت افزار فروم سايت فروم سايت سخت افزار فروم سایت سخت افزار فروم سخت افزار موتورولا ماهنامه ماهنامه تخصصي ماهنامه تخصصي سخت افزار ماهنامه تخصصی سخت افزار ماهنامه سخت افزار مجله مجله تخصصي مجله تخصصي سخت افزار مجله سخت افزار نوکیا نشريه نشريه تخصصي نشريه تخصصي سخت افزار نشريه سخت افزار نشریه تخصصی سخت افزار نشریه سخت افزار هیوندای الجی اچ تی سی ایسر اپل تخصصي جی ال ایکس سونی اریکسون سامسونگ سايت سايت ماهنامه سخت افزار سايت مجله سخت افزار سايت نشريه سخت افزار سايت تخصصي سايت تخصصي سخت افزار سايت سخت افزار سخت افزار

نمایش برچسب‌ها