ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام شرکت را بهترین شرکت ساخت تلفن همراه می دانید ؟

رأی دهندگان
85. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • NOKIA

24 28.24%
  • SAMSUNG

21 24.71%
  • APPLE

17 20.00%
  • LG

6 7.06%
  • Motorola

2 2.35%
  • SONY ERICSSON

3 3.53%
  • HTC

11 12.94%
  • I-MATE

0 0%
  • ACER

0 0%
  • Hyundai

0 0%
  • BlackBerry

1 1.18%
  • VERTU

0 0%
  • PHILIPS

0 0%
  • SEGAM

0 0%
صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 39
    امتیازها
    4,678
    سطح
    43
    253
    کاربر انجمن
    با سلام
    بنده نوکیا را انتخاب می کنم .
    به دلیل آن که سعی کرده تمامی طیف مردم را در بر بگیرد . (کم درآمد ، پر درآمد - لطیف ، خشن - ساده ، هوشمند - و ... )
    از نظر قیمت نیز در اکثر دسته های قیمتی محصولی برای عرضه دارد .
    برای پیشرفت بیشتر به سمت ویندوز فون رفته تا از محبوبیت بی نظیر ویندوز در بین مردم استفاده کند .
    و ...

مجاز از پوچ ما را ازحقیقت باز می دارد ------- به سیر نرگسستان غافلیم از چشم بیمارش
    در این غفلت سرا بی عبرت آگاهی نمی باشد ------ مژه تا پا نزد بر چشم ، ننمودند بیدارش

وبلاگ شخصی ... کامپیوتر

گالری عکس

امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    دوستان من طرفدار هيچ برندي نيستم اما کلا مي‌توانم بگويم موفق‌ترين شرکت در زمينه ساخت گوشي در اين مدت ساسمونگ است اما موفق‌ترين شرکت در زمينه ارائه محصولي با ايده ساده اما اينده‌نگري زياد اپل است بدون شک.
    .................................................. ...............................................
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

.................................................. ...............................................

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    36,157
    سطح
    100
    3,319
    اوركلاكر
    من نوکیا رو انتخاب میکنم، کیفیت خیلی خوبی دارند.

واقعا آزمایش های خوبی برای بهبود کیفیت و کاریی گوشیهایشان انجام میدهند.
    امتیازها
    75,022
    سطح
    100
    6,106
    کاربر انجمن
    سامسونگ واقعا سیر صعودی خوبی داشته و طیف محصولاتش هم برای تمام قشرهای جامعه جوابگو هستش
    .................................................. ........................................

>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<

.................................................. .......................................

امتیازها
    93,367
    سطح
    100
    10,392
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    من خودم گوشیم 1100 هستش هر وقت یه شرکت اومد یه گوشی مثل اون زد که بتونه نزدیک 10 سال تو دست من دووم بیاره اونوقت دیگه نمی گم نوکیا...
    ehsannalizadeh
    امتیازها
    6,806
    سطح
    54
    1,324
    کاربر انجمن
    خدای من BlackBerry اصلا رای نیاورده!!!:Dعجب...
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    lg this is my vote
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    من حقیقتش عاشق سونی اریکسون هستم! ولی کاملاً بی طرفانه نوکیا رو بهترین می دونم و در نظرسنجی هم نوکیا رو انتخاب کردم. هم از لحاظ گارانتی و هم محصولات!
    هر چند سونی اریکسون در بعضی از موارد بهتر از نوکیاست! ولی در کل نوکیا همیشه حرف های زیادی برای گفتن داشته و در کل بهترینه! حتی یکی از مهم ترین دلیل هاش اینه که بیشتر محصولات اصل نوکیا در بازار ایران موجوده و کمتر میشه نسخه ی تقلبی ازش پیدا کرد! یعنی نوکیا یکی از رسمی ترین مشتری هاش از کشور ایرانه! از نظر من از اصلی ترین محصولات خود نوکیا وارد ایران میشه و از این بابت بسیار قابل اعتماده! یعنی واقعاً محصولات اصل شرکت نوکیا وارد ایران میشه. نه مثلاً از این چینی های تقلبی و متفرقه و ...!
    اخیراً سامسونگ هم رکورد زده و واقعاً محصولات خوب و با کیفتی ارائه میده!
    انتخاب بهترین ها از نظر من به ترتیب:
    1- نوکیا
    2- سامسونگ
    3- اپل
    4- سونی اریکسون
    5- اچ تی سی
    -----------------------------------------
    بقیه از نظر من اصلاً به پای این 5 مورد نخواهد رسید.
    امتیازها
    15,191
    سطح
    79
    2,514
    مدير بازنشسته
    الان جنگ پردازنده ها و سیستم عامل هاست ! مثلا ، سامسونگ ، ال جی ، موتورولا ، اچ تی ثی و ... از آنروید استفاده میکنن ! پردازنده هاشون رو که qualcoum یا شرکت های دیگه میسازه ! صفحه نمایششون تحت لیسانس شرکت های دیگه هست ! همه الانه دیگه Corning Gorilla Glass دارن ! همه شرکت ها به همدیگه پول حق امتیاز میدن ! این برند بازی ها هم واسه جلب مشتریه ! البته نظر شخصی بود !
    به هر حال من موتورولا رو انتخاب میکنم !
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    این وسط سود برنده اصلی گوگله صفحه نمایش همه هم که بیشتر مال الجی و سامسونگه کلا به نظر من سود اصلی مال تولید کننده های oem هست بگذریم از بحث منحرف شدیم
    من به برند الجی علاقه مندم چون صفحه نمایش عالی و پردازنده های مناسب کیفیت در حد پول پرداختی رو بهت میده بعد الجی هم موتورولا اونم به خاطر اینکه از هوشمند تا غیر هوشمندش همه با استحکام و عالی هستن
صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 39

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

acer apple black berry foroms forum galaxy lg mag magazine mobile nokia sakhtafzar sakhtafzar magazine sakhtafzar magazine forum sakhtafzar magazine forums sakhtafzarmag sakhtafzarmag forum sakhtafzarmag forums sakhtafzarmagazine sakhtafzarmagazine forum sakhtafzarmagazine forums samsung sony ericsson فروم فروم ماهنامه سخت افزار فروم مجله سخت افزار فروم نشريه سخت افزار فروم نشریه سخت افزار فروم تخصصي فروم تخصصي ماهنامه سخت افزار فروم تخصصي مجله سخت افزار فروم تخصصي نشريه سخت افزار فروم تخصصي سخت افزار فروم تخصصی فروم تخصصی سخت افزار فروم سايت فروم سايت سخت افزار فروم سایت سخت افزار فروم سخت افزار موتورولا ماهنامه ماهنامه تخصصي ماهنامه تخصصي سخت افزار ماهنامه تخصصی سخت افزار ماهنامه سخت افزار مجله مجله تخصصي مجله تخصصي سخت افزار مجله سخت افزار نوکیا نشريه نشريه تخصصي نشريه تخصصي سخت افزار نشريه سخت افزار نشریه تخصصی سخت افزار نشریه سخت افزار هیوندای الجی اچ تی سی ایسر اپل تخصصي جی ال ایکس سونی اریکسون سامسونگ سايت سايت ماهنامه سخت افزار سايت مجله سخت افزار سايت نشريه سخت افزار سايت تخصصي سايت تخصصي سخت افزار سايت سخت افزار سخت افزار

نمایش برچسب‌ها