ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    امتیازها
    15,011
    سطح
    79
    1,797
    کاربر انجمن

Unhappy لکه های صورتی رنگ روی مانیتور

درود خدمت تمامی دوستان عزیز
    من تازه یه مانیتور نو خریدم ولی یه دفعه لکه های صورتی رنگ مثل جای انگشت کوچیک روی مانیتور نظرم رو جلب کرد خیلی حساس شدم بفهمم مشکل از کجاست چون همون طور که گفتم مانیتور آکبند و نو هستش اگه دست دوم بود باز یه چیزی و اینکه این لکه های صورتی فقط در رنگ مشکی و رنگهای که تیره تر هستن معلوم میکنه و در رنگ سفید اصلاً چیزی مشخص نیست و اینکه این مشکل فقط در گوشه سمت راست بالای مانیتور و بصورت چند تا جای انگشت کوچیک معلومه و در همه جای مانیتور اینطور نیست از دوستان کسی اگه میدونه این مشکل از چیه ممنون میشم راهنمایی کنه

با تشکر.............@};-
    NVIDIA > AMD
    امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    لکه هایی که مثل جای انگشت باشه شاید به خاطر فشار زیاد به مانتیتور ایجاد بشه ( بازی کردن بچه ها با مانیتور بیچاره ) که حتی ممکنه مایع داخل پیکسل ها به پیکسل های مجاور نشت کنه
    اما تک پیکسل هایی که در رنگ های خاصی عکس العمل نشون نمی دن رو پیکسل های مرده می گن ( نرم افزار های خاصی برای تشخیص پیکسل های مرده وجود داره )
    پیکسل های مرده با ابزار های خاصی قابل احیا هستن اما لکه هایی که شما میگی رو من نمی دونم باید چی کارشون کرد!
    امتیازها
    15,011
    سطح
    79
    1,797
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط meelad نمایش پست ها
    لکه هایی که مثل جای انگشت باشه شاید به خاطر فشار زیاد به مانتیتور ایجاد بشه ( بازی کردن بچه ها با مانیتور بیچاره ) که حتی ممکنه مایع داخل پیکسل ها به پیکسل های مجاور نشت کنه
    اما تک پیکسل هایی که در رنگ های خاصی عکس العمل نشون نمی دن رو پیکسل های مرده می گن ( نرم افزار های خاصی برای تشخیص پیکسل های مرده وجود داره )
    پیکسل های مرده با ابزار های خاصی قابل احیا هستن اما لکه هایی که شما میگی رو من نمی دونم باید چی کارشون کرد!
    میشه از نرم افزارهایی که برای تشخیص پیکسلهای مرده وجود دارند رو چندتایی معرفی کنید تا من از مانیتور تست بگیرم
    NVIDIA > AMD
    امتیازها
    121,230
    سطح
    100
    18,287
    مدير بازنشسته
    دوست عزیز ! لطفا در ایجاد تاپیک دقت لازم را اتخاذ کنید . شما این پست را در قسمت مشاوره و راهنمایی می بایست ایجاد می کردید ! این همه اخراج کردن ، درس عبرت نشد !
    instagram: saeid_mozafare6839
    امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir1364 نمایش پست ها
    میشه از نرم افزارهایی که برای تشخیص پیکسلهای مرده وجود دارند رو چندتایی معرفی کنید تا من از مانیتور تست بگیرم
    من خودم هنوز از crt استفاده می کنم و برای همین چیز زیادی از lcd یا led نمی دونم
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع